|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701 |
09/01-10 Auckland, Nowa Zelandia Final Australia Kort twardy otwarty Wickmayer Y. 2:0 63 62 17/10-09 Linz, Austria Polfinaly Europa Kort twardy w hali Wickmayer Y. 2:0 76 63 nie wiem czy to dobry pomysł chciałem dać under Rafy oraz długopisa z działkowcem,obu z handi,ale coraz mniej mi sie te typy podobają,ten Golubev niezłe wyniki ostatnio
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 327
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2010
Posty: 327 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Flavia miernie z Chaki grała radze uważać.
Warto dodać ze h2h 2-0 i ostatnio mecz w finale Auckland łatwo
wygrała Belgijka. Słusznie, dla mnie no bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Kubot izzzi  ? łatwo może nie być
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
Razzano http://www.wzbmilenium.pl/index.php?m=10 018102100117120940-4602 2takie kupony zagrane  , co gorsze nigdy bym nie spojrzał nawet na ten mecz przez pryzmat obstawienia gdy by nie pewna analiza w dziale wta. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
Panowie a jak wyglądała dzisiejsza gra Federera? Oglądał ktoś mecz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Panowie a jak wyglądała dzisiejsza gra Federera? Oglądał ktoś mecz? Tradycyjnie ostatnimi czasy bez rewelacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 327
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2010
Posty: 327 |
Elena Dementieva v Justine Henin 1.72 2.00Jakieś ale? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
Panowie a jak wyglądała dzisiejsza gra Federera? Oglądał ktoś mecz? Tradycyjnie ostatnimi czasy bez rewelacji. Czyli w ćwierćfinale z Denko może być ciężko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Właśnie leci na ES jakbyś chciał zobaczyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Panowie a jak wyglądała dzisiejsza gra Federera? Oglądał ktoś mecz? Właśnie leci powtórka na Eurosporcie. Pewnie za niedługo pokażą jak ten ruski choker serwował na czwartego i seta i nie skończył z 30-0 i potem piłki setowej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Henin dziś masówka ale inaczej być tutaj nie może mimo dobrej
dyspozycji Ruskiej.Enę leży Demencja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Panowie a jak wyglądała dzisiejsza gra Federera? Oglądał ktoś mecz? Tradycyjnie ostatnimi czasy bez rewelacji. Czyli w ćwierćfinale z Denko może być ciężko W tej dyspozycji raczej ciężko będzie pokonać Kolie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Goget Nadal zgarnie cała pule na AO ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
Panowie a jak wyglądała dzisiejsza gra Federera? Oglądał ktoś mecz? Właśnie leci powtórka na Eurosporcie. Pewnie za niedługo pokażą jak ten ruski choker serwował na czwartego i seta i nie skończył z 30-0 i potem piłki setowej. Oglądam  To z taką formą ciężko będzie mu dojść do ćwierćfinału 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Oglądał ktoś Hanescu lub coś wie jak z jego zdrowiem ? powinien urwać Ferdkowi seta > ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
Henin dziś masówka ale inaczej być tutaj nie może mimo dobrej
dyspozycji Ruskiej.Enę leży Demencja. czy ja wiem czy maasówka? kurs na henin rosną wczoraj było 1,70 na nią dziś jest 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Blake wygrał 3-0, to rozumiem dobrze się prezentował ? Bo Del Potro to mnie nijak nie zachwycił i myślę czy nie warto to +1,5 seta pograć. Fajnie wygląda kurs na Kleybanovą, set dla Groth też całkiem całkiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
Panowie a jak wyglądała dzisiejsza gra Federera? Oglądał ktoś mecz? andreev gral bardzo dobrze i mial duyze szanse na wygraną , zawiodla psychika. Roger w decydujacych momentach lepiej wytrzymywal wymiany... w koncu ta cecha charakteryzuje najlepszych. Tylko dziwne bylo ze dawal sie spychac do defensywy Ruskowi  JEgo gry mimo wygranej nie oceniam najwyzej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
jak ktos oglada powtorke to zobaczycie jaką setową zepsul andreev w 3 secie  stojąca pilka przy siatce, wystarczylo przebic by wygrac punkt a on wyrzucil
|
|
|
Link skopiowany do schowka