Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 74 z 77 1 2 72 73 74 75 76 77
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by mat2000
Dlaczego Nieminen?
Ja tutaj widze wyrownany mecz. mozliwe 5 setow..
Over 3.5 seta po kursie 1.50 w b365 fajnie wygląda.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by coolbet
Nieminen x Berdys x Kholi x Petrowa x Errani

@4.60

no kurde juz powininem wziazc ten ticket .. ile mozna miec pecha blush tongue

GL
Warto Berdysia po takim kursie? Kurde niby powinien wygrać, ale zawsze się boje na niego stawiać...

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
najlepszy mecz z dziś z odtworzenia to ryśka z miśką? od którego momentu?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
No to tak wstepnie:

Golubev - mlody wygrywal w tym roku z na prawde solidnymi zawodnikami, z Ljuba moze smialo powalczyc, po dobrym kursie zal nie zagrac. Ewentualnie overek..

Belucci - przy odrobinie szczescia moze urwac seta Rodowi. linia 33,5 jak najbardziej do przeskoczenia.

Mozna probowac Sorensena +2,5, po 1,86 - Isner w poprzednim tygodniu zagral 14 gemow, wczoraj kolejne 5. Irol chyba jest za slaby zeby go skonczyc, ale set jest w zasiegu.

Kohli spokojnie do grania smile Troicki raczej tez.

Blake +2,5 jezeli Potro zagra tak jak wczoraj to promo dnia.. tylko CZY zagra...

Ivo powinien spokojnie wygrac. Benneteau sie wczoraj meczyl strasznie, a Chorwat to nie Guez. 42,5 gema to z jednej strony duzo, z drugiej to Ivo gra wiec to w zasadzie 4 jego dobre sety smile

Jarko faktycznie wyglada lepiej, ale ja jezeli zagram to bardziej asekuracyjnie, +1,5 seta po 1,56

Z pan pomysle nad linia w meczu Mari Kiri smile


komentarze wskazane wink

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by Llama
najlepszy mecz z dziś z odtworzenia to ryśka z miśką? od którego momentu?
Od 3 seta smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Z debelkow rzucili mi sie w oczy: Armitraj/Devvarman, Czuczo/Prieto, Lopez/Ventura, GGL/Rochus. Frytki tez nie musza wygrac..

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Jutro sporo fajnych meczów po wysokich kursach jest, bo dziś to nie ma co za bardzo grać smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
tomic coś grał?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Originally Posted by Llama
tomic coś grał?

ważne, że Cilic nie zachwycał... około 50 ue... - to tak z głowy, nie chce mi się szukać

Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Originally Posted by Hakan
Originally Posted by Llama
tomic coś grał?

ważne, że Cilic nie zachwycał... około 50 ue... - to tak z głowy, nie chce mi się szukać

z tym że Cilic to taki grajek że jak ma dobrze grać i wygrać to gra lipe , a jak ma przegrać wygrywa gładko confused BTW co się dzieje z innym takim jednym, Ancicem ?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by Llama
tomic coś grał?
Nic ciekawego, głównie przebijał, dużo slajsów i ogólnie śmiesznie on na tym korcie wygląda, tak gra jakby amator nie zawsze chce mu się dobrze złożyć do uderzenia smile Na Rufina wystarczyło, z Cilicem chyba nie ma czego szukać, ale chciałbym niespodziankę wink

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
po prostu dostosował się poziomem do rywala. z Cilicem będzie lepiej, musi tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245

1. Jarkko Nieminen vs Florent Serra 2 @1.83
2. John Isner vs Louk Sorensen over 3,5 seta @2.00
3. Marin Cilic vs Bernard Tomic over 3,5 seta @2.25
4. James Blake vs Juan Martin Del Potro over 3,5 seta @1.72
5. Rafael Nadal vs Lukas Lacko over 4,5 seta @4.00
3 kupony: 4&5 (stake 2/10), 2&3&4 (stake 3/10), 1-5 (stake 1/10) boks

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
z Nadalem może być ciężko

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by MagiK
tenis
1. Jarkko Nieminen vs Florent Serra 2 @1.83
2. John Isner vs Louk Sorensen over 3,5 seta @2.00
3. Marin Cilic vs Bernard Tomic over 3,5 seta @2.25
4. James Blake vs Juan Martin Del Potro over 3,5 seta @1.72
5. Rafael Nadal vs Lukas Lacko over 3,5 seta @4.00
3 kupony: 4&5 (stake 2/10), 2&3&4 (stake 3/10), 1-5 (stake 1/10) boks
wkradł się błąd wink

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
MagiK oszalałeś z tym typem na Nadala over 4.5 czy sie pomyliłeś? chyba o 3.5 chodzi patrząc po kursie smile

Originally Posted by Hakan
po prostu dostosował się poziomem do rywala. z Cilicem będzie lepiej, musi tongue

Mam nadzieję smile Czekam na mecz Tomica, bo jak narazie to tylko tutaj jest szansa go oglądać, a podobno wielki talent. Fajnie jakby powalczył jutro smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Cilic 3:0

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Czas na mat budy + projekt - to ważniejsze niż AO boks
do zobaczenia o 3:00 piwo

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Jak widzicie dziś mecz Rezai i Roddicka ?
W 2 przypadku może over (32.5) ? ; d

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Deble meskie do 2 czy 3 wygranych setow graja?

Strona 74 z 77 1 2 72 73 74 75 76 77

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, $-man, Lukasz111, betowiec, Sensei, rymoholik, aker), 827 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1