|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Dlaczego Nieminen? Ja tutaj widze wyrownany mecz. mozliwe 5 setow.. Over 3.5 seta po kursie 1.50 w b365 fajnie wygląda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Nieminen x Berdys x Kholi x Petrowa x Errani @4.60 no kurde juz powininem wziazc ten ticket .. ile mozna miec pecha  GL Warto Berdysia po takim kursie? Kurde niby powinien wygrać, ale zawsze się boje na niego stawiać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
najlepszy mecz z dziś z odtworzenia to ryśka z miśką? od którego momentu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
No to tak wstepnie: Golubev - mlody wygrywal w tym roku z na prawde solidnymi zawodnikami, z Ljuba moze smialo powalczyc, po dobrym kursie zal nie zagrac. Ewentualnie overek.. Belucci - przy odrobinie szczescia moze urwac seta Rodowi. linia 33,5 jak najbardziej do przeskoczenia. Mozna probowac Sorensena +2,5, po 1,86 - Isner w poprzednim tygodniu zagral 14 gemow, wczoraj kolejne 5. Irol chyba jest za slaby zeby go skonczyc, ale set jest w zasiegu. Kohli spokojnie do grania  Troicki raczej tez. Blake +2,5 jezeli Potro zagra tak jak wczoraj to promo dnia.. tylko CZY zagra... Ivo powinien spokojnie wygrac. Benneteau sie wczoraj meczyl strasznie, a Chorwat to nie Guez. 42,5 gema to z jednej strony duzo, z drugiej to Ivo gra wiec to w zasadzie 4 jego dobre sety  Jarko faktycznie wyglada lepiej, ale ja jezeli zagram to bardziej asekuracyjnie, +1,5 seta po 1,56 Z pan pomysle nad linia w meczu Mari Kiri  komentarze wskazane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
najlepszy mecz z dziś z odtworzenia to ryśka z miśką? od którego momentu? Od 3 seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Z debelkow rzucili mi sie w oczy: Armitraj/Devvarman, Czuczo/Prieto, Lopez/Ventura, GGL/Rochus. Frytki tez nie musza wygrac..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Jutro sporo fajnych meczów po wysokich kursach jest, bo dziś to nie ma co za bardzo grać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
ważne, że Cilic nie zachwycał... około 50 ue... - to tak z głowy, nie chce mi się szukać
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
ważne, że Cilic nie zachwycał... około 50 ue... - to tak z głowy, nie chce mi się szukać z tym że Cilic to taki grajek że jak ma dobrze grać i wygrać to gra lipe , a jak ma przegrać wygrywa gładko  BTW co się dzieje z innym takim jednym, Ancicem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Nic ciekawego, głównie przebijał, dużo slajsów i ogólnie śmiesznie on na tym korcie wygląda, tak gra jakby amator nie zawsze chce mu się dobrze złożyć do uderzenia  Na Rufina wystarczyło, z Cilicem chyba nie ma czego szukać, ale chciałbym niespodziankę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
po prostu dostosował się poziomem do rywala. z Cilicem będzie lepiej, musi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
1. Jarkko Nieminen vs Florent Serra 2 @1.83 2. John Isner vs Louk Sorensen over 3,5 seta @2.00 3. Marin Cilic vs Bernard Tomic over 3,5 seta @2.25 4. James Blake vs Juan Martin Del Potro over 3,5 seta @1.72 5. Rafael Nadal vs Lukas Lacko over 4,5 seta @4.00
3 kupony: 4&5 (stake 2/10), 2&3&4 (stake 3/10), 1-5 (stake 1/10) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
z Nadalem może być ciężko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
1. Jarkko Nieminen vs Florent Serra 2 @1.83 2. John Isner vs Louk Sorensen over 3,5 seta @2.00 3. Marin Cilic vs Bernard Tomic over 3,5 seta @2.25 4. James Blake vs Juan Martin Del Potro over 3,5 seta @1.72 5. Rafael Nadal vs Lukas Lacko over 3,5 seta @4.00
3 kupony: 4&5 (stake 2/10), 2&3&4 (stake 3/10), 1-5 (stake 1/10)  wkradł się błąd 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
MagiK oszalałeś z tym typem na Nadala over 4.5 czy sie pomyliłeś? chyba o 3.5 chodzi patrząc po kursie  po prostu dostosował się poziomem do rywala. z Cilicem będzie lepiej, musi  Mam nadzieję  Czekam na mecz Tomica, bo jak narazie to tylko tutaj jest szansa go oglądać, a podobno wielki talent. Fajnie jakby powalczył jutro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Czas na mat budy + projekt - to ważniejsze niż AO  do zobaczenia o 3:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Jak widzicie dziś mecz Rezai i Roddicka ? W 2 przypadku może over (32.5) ? ; d
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Deble meskie do 2 czy 3 wygranych setow graja?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|