|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
ja zagralem 3 deble i po singlu babek i panow a wygloda to tak: fyrstenbergi kubot/marach brunstorm/rojer karlovic pennetta
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Czy to norma w Betfair, że nie można wystawiać kursów na u/o gemowe ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
Czy to norma w Betfair, że nie można wystawiać kursów na u/o gemowe ? jak to nie można?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
wlasnie a z deblami do 3 wygranych graja setwo czy cos mi sie porabalo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
grubo przesadzacie z tym Ljubą, robicie z młodego Kazacha faworyta, stary wyga go ogra, dobry serwis, opanowanie, doswiadczenie, forme - a z nia ostatnio roznie bywalo, madrosc kortową; Chorwatwie jak z takimi zawodnikami wygrywać, ew. grałbym na Kazacha handicap gemowy, bo tu moze sie skonczyc w 3 setach 7:6 6:4 7:6
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Blake, James +2,5 - Del Potro, J-M Karlovic, I - Benneteau, J 1 Troicki, V - Mayer, F 1 Kohlschreiber, P - Odesnik, W 1 Nieminen, J +1,5 - Serra, F Isner, John - Sorensen, L over 34,5 Karlovic, I - Benneteau, J over 42.5 Kunitsyn, I - Wawrinka, S over 32.5 (1,86) Golubev, A + 1,5 - Ljubicić, I Roddick, A - Bellucci, T over 33.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Blake, James +2,5 - Del Potro, J-M Karlovic, I - Benneteau, J 1 Troicki, V - Mayer, F 1 Kohlschreiber, P - Odesnik, W 1 Nieminen, J +1,5 - Serra, F Isner, John - Sorensen, L over 34,5 Karlovic, I - Benneteau, J over 42.5 Kunitsyn, I - Wawrinka, S over 32.5 (1,86) Golubev, A + 1,5 - Ljubicić, I Roddick, A - Bellucci, T over 33.5  golubev nie wejdzie.. co Ty taki zapatrzony w niego?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Czy to norma w Betfair, że nie można wystawiać kursów na u/o gemowe ? jak to nie można? Np. Hewiit - Young ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
jak to z tymi deblami jest do ilu grajas etow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Warto zagrac: BONDARENKO - baltacha 1 kurs:1.15
SZAVAY - dubois 1 kurs:1.17
Co z tego jest ew.pewniejsze??? Jest szansa aby faworytki tu wtopily? dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
jak to z tymi deblami jest do ilu grajas etow do 2 wygranych setów.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
ale jak cos to 3 set normalny a nie do punktow ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
ale jak cos to 3 set normalny a nie do punktow ? tak jak w singlu do przewagi dwóch gemów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Dziś przerwa od AO  Cebula dziękuje Ci za zabranie funduszy  i za to że się wyśpię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
golubev nie wejdzie.. co Ty taki zapatrzony w niego?:) Zasluzyl sobie  Wygral dosc gladko z Andreevem, Kohlim i Fishem, a to nie jest pierwsza lapanka- przynajmniej dwoch ostatnich. Jezeli Ljuba jest w dobrej formie to pewnie wygra.. w 5 setach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Ljuba ogra go ciasno, ale max w 4 setach, Golubev nie ma atutow na Ljubicica, ktory jest w niezlej dyspozycji. Lubie Chorwata, bo to jeden z madrzejszych tenisistów. Lepszy już nie będzie, ale takich szczawików sprowadza na ziemie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Czy to norma w Betfair, że nie można wystawiać kursów na u/o gemowe ? jak to nie można? No trudno wystawić kurs jak nie ma takiego rynku dostępnego  W dalszych fazach turnieju taka opcja powinna się pojawić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
goget co dzis na handel?:>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2010
Posty: 162 |
Tak oglądam tą dzisiejszą ofertę i oglądam i nic, zupełnie nic nie przekonuje mnie do tego, by zainwestować w któryś mecz. Najbliżej jest mi do postawienia na Nieminena, ale ogólnie czekają nas dzisiaj ciężkie do wytypowania mecze
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|