|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290 |
Panowie co lepiej zagrać : Errani - Makarova 1 czy Czink - Voegele 1 ? I podobne pytanie jak kolega wyżej , jak tam z Lopezem bo kusi mnie zagrać na niego , Schuettler myśle , że nie da już rady.
Poza tym co myślicie o Troickim i Karlovicu ? zdecydowanie Errani dzis win  do tego gram Troickiego oraz Korolev +2.5 seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Hajek - Youzhny 1 @5.8  po obejrzeniu dzisiejszego poziomu meczu Rosjanina z Rysiem chyba nie ma wątpliwosci ze taki kurs trzeba zagrać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
zespół błysku: Fena AO 09 SF Soda RG 09 RUP Portek USO 09 WON i automatem kursy na nich 1,01-1,3. nie mówię, że cały sezon dają piach, ale po pojedynczych fenomenalnych turniejach robi się totalne zaniżanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
Monfils 1.06  nie ma to jak grać na nieobliczalnego, majacego ostatnio problemy ze zdrowiem Monfilsa. I to, aż po kursie 1.06  No. I takiej odpowiedzi właśnie oczekiwałem. Dziękuje Dobranoc  a masz coś do Roddicka po 1.08?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
ołwery blejka zagrożone, bo dżejms może wygra to 3-0  pytanie tylko kiedy ostatni raz James zagrał jakiś dobry mecz w wielkim szlemie? a ja mam pytanie, co gra portek od USO? a to od USO były jakiś ważne turnieje? chyba coś mnie ominęło...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Poza tym co myślicie o Troickim i Karlovicu ? wygraja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
ołwery blejka zagrożone, bo dżejms może wygra to 3-0  pytanie tylko kiedy ostatni raz James zagrał jakiś dobry mecz w wielkim szlemie? a ja mam pytanie, co gra portek od USO? a to od USO były jakiś ważne turnieje? chyba coś mnie ominęło... czyli portek to taki pro, że gra tylko tam gdzie są szlemy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
a to od USO były jakiś ważne turnieje? chyba coś mnie ominęło... czyli portek to taki pro, że gra tylko tam gdzie są szlemy? Był jeden, i Portas doszlusował tam do finału....a skoro jest juz taki jeden pro (co prawa ma kilkanaście majors w kolekcji  ) co się tylko na szlemy spina, a resztę traktuje treningowo, to czemu nie może byc drugi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
w londynie jedynie denko był w formie. denkobet konkretny wpierdol mu spuścił  o majorsach lepiej nie wspominaj, cfaniak brał turnieje 7 kategorii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
I podobne pytanie jak kolega wyżej , jak tam z Lopezem bo kusi mnie zagrać na niego , Schuettler myśle , że nie da już rady. co bysmy sie rozumieli, ja wlasnie Niemca bym szybciej próbował ale chyba jednak zostane przy over 3.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
widać, że portek boryka się z kontuzjami i tyle. dał czadu w '09 i wieszczę mu chwilowy zjazd do bazy. coś jak z safinem. może się jeszcze odbije.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
Clijsters, K - Tanasugarn, T Clijsters, K -1.5 (1,14) Roddick, A - Bellucci, T 1 (1,08) Troicki, V - Mayer, F 1 (1,39) Karlovic, I - Benneteau, J 1 (1,54) Blake, James - Del Potro, J-M Blake, James 2.5 (1,55) Lacko, L - Nadal, R Nadal, R -2.5 (1,27) w końcu pójdzie taki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Zamiast Troickiego brałbym np. Kleybanovą
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290 |
Date Kumm 1 1.64 F.Lopez 1 1.48 Blake +2.5 seta 1.55 Errani 1 1.48 Korolev +2.5 seta 1.68 takie cudo poszlo na pelnej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Ernestos poza Date Kumm to ładnie wygląda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290 |
Ernestos poza Date Kumm to ładnie wygląda  he a mi wygladalo ze Date najpewniejsza  ale zobaczymy jak to pojdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 327
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2010
Posty: 327 |
Wszedzie tysiace opinii do kazdego meczu  Niektóre analizy do smiechu warte się nadają  trzeba grać to co samemu się czuje a nie inni mowia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
Kimiko Date  na ladny poczatek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Mi Date zamyka wczorajsza tasme 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
A co myślicie o Nadalu? Da rade dzisiaj?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|