|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298 |
Witam,
Jakos nie moglem znalezc tematu na temat tego buka, wiec pozwolilem sobie zalozyc.
Czy ktos gra u tego buka, jakie wrazenia, wiarygodnosc ? Glownie chodzi mi o free beta 50 pounds, czy ktos sie orientuje czy jest on wyplacalny czy tylko jak go wygramy to wygrana - 50 pounds jest dla nas ? I jakie tam sa wymogi obrotu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
W znalezieniu powinna pomóc opcja "search" bo temat jest i to niejeden. Co jakiś czas ktoś zakłada nowy. Wiarygodność duża. Tylko wygrana z freebeta jest wypłacalna, kurs musi być 2 lub wyższy. Obrotu chyba nie trzeba robić.
|
|
|
Link skopiowany do schowka