|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
witam, odnosnie bonusu 200PLN mozna tak zrobic zeby wplacic 200 otrzymac drugie 200 i wyplacic odrazu 200 i grac tylko tym bonusem? czy musze obracac kwote 400?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
żeby wogóle dostać bonus musisz najpierw obrócić te 200zł, które wpłaciłeś ( 1x)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Musisz raz obrócić depozytem i 5 razy bonusem przed jakąkolwiek wypłatą czyli 6x200=1200 jak dobrze pamiętam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
Wpłacał ktoś z was ostatnio do bet365 przez tą niebieską karte mBanku?
Pierwszy raz w taki sposób wpłacałem w sobote i do dzisiaj w dostępnych środkach jest taka sama sumka jaka była.
często tak jest że dopiero po paru dniach ściagają? U mnie pare razy było tak, że po wpłacie pieniądze pobierało z konta, a po pewnym czasie ( kilka-kilkanaście dni) kasa wracała na konto i po pewnym czasie powtórnie ją ściągało. W zeszłym roku w mBanku "pojawiło" mi sie na koncie gratis 1200zł, którego po dziś dzień nikt nie zabrał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
To 1200zł to było związane z grą w bet365?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
witam, odnosnie bonusu 200PLN mozna tak zrobic zeby wplacic 200 otrzymac drugie 200 i wyplacic odrazu 200 i grac tylko tym bonusem? czy musze obracac kwote 400? o kurde, 7 lat w biznesie i takie pytania, ludzie to jednak niepojętne są 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
W jakich godzinach bet365 wypłaca i ile trwa wypłata na MoneyBookers?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
W jakich godzinach bet365 wypłaca i ile trwa wypłata na MoneyBookers? up
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Ile u nich idzie wypłata na karte?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2010
Posty: 39 |
Ile u nich idzie wypłata na karte? 2 dni, raz zdarzylo mi sie ze mialem w 24h.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Ile u nich idzie wypłata na karte? 2 dni, raz zdarzylo mi sie ze mialem w 24h. a w jakich godzinach można spodziewać się najczęściej kaski?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
W jakich godzinach bet365 wypłaca i ile trwa wypłata na MoneyBookers? Jest ktoś w stanie mi pomóc ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Na MB do kilku godzin.... . Na pewno w porównaniu z innymi bukmacherami jest to jedna z szybszych wypłat  . Większe opóźnienia są jeśli zlecisz późnym wieczorem. Wtedy można się spodziewać kaski dopiero na następny dzień w godzinach porannych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
Na MB do kilku godzin.... . Na pewno w porównaniu z innymi bukmacherami jest to jedna z szybszych wypłat  . Większe opóźnienia są jeśli zlecisz późnym wieczorem. Wtedy można się spodziewać kaski dopiero na następny dzień w godzinach porannych. Czyli jak zlecę np. ok 11 jest szansa żeby do 14 trafiły na MB i na moje konto bankowe ? Robił coś takiego ktoś kiedyś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Powinno dojść... . Podam Ci kilka moich ostatnich wypłat jak zlecałem i ile to trwało więc jakiś tam obraz będziesz miał  Zlecona o 20:03 - na MB o 22:32 Zlecona o 9:18 - na MB 10:30 Zlecona o 9:19 - na MB 10:20 Zlecona o 23:25 - na MB 10:23 następnego dnia. Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
dalem za 150zl ÍR Reykjavik 0-4 (0-3) FH Hafnarfjördur
mecz przerwano w 2 polowie po 35min zaklad zostal zaliczony jako przegrany.Pisze do supportu a oni mi tak:
Paulina K: Wszystkie rynki są oparte na wyniku na koniec wyznaczonych 90 minut gry, chyba że podano inaczej. Jest w to wliczany wszelki dodatkowy czas gry oraz czas zatrzymany, ale nie jest wliczana dogrywka, czas przeznaczony na rzuty karne ani złoty gol.
Paulina K: Jedyny wyjątek od tej reguły jest związany z meczami towarzyskimi, gdzie wszystkie rynki meczowe, będą rozliczone na podstawie aktualnego wyniku po zakończeniu meczu (bez jakiejkolwiek dogrywki), niezależnie od tego, czy rozegrano pełne 90 minut.
Paulina K: Czy jest coś jeszcze, w czym możemy dziś pomóc?
Qrwa nie wytrzymam to jest chore!Mial ktos tak?Przeciez przez 10min mogly pasc jeszcze gole
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
Powinno dojść... . Podam Ci kilka moich ostatnich wypłat jak zlecałem i ile to trwało więc jakiś tam obraz będziesz miał  Zlecona o 20:03 - na MB o 22:32 Zlecona o 9:18 - na MB 10:30 Zlecona o 9:19 - na MB 10:20 Zlecona o 23:25 - na MB 10:23 następnego dnia. Pzdr Dzięki wielkie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
dalem za 150zl ÍR Reykjavik 0-4 (0-3) FH Hafnarfjördur
mecz przerwano w 2 polowie po 35min zaklad zostal zaliczony jako przegrany.Pisze do supportu a oni mi tak:
Paulina K: Wszystkie rynki są oparte na wyniku na koniec wyznaczonych 90 minut gry, chyba że podano inaczej. Jest w to wliczany wszelki dodatkowy czas gry oraz czas zatrzymany, ale nie jest wliczana dogrywka, czas przeznaczony na rzuty karne ani złoty gol.
Paulina K: Jedyny wyjątek od tej reguły jest związany z meczami towarzyskimi, gdzie wszystkie rynki meczowe, będą rozliczone na podstawie aktualnego wyniku po zakończeniu meczu (bez jakiejkolwiek dogrywki), niezależnie od tego, czy rozegrano pełne 90 minut.
Paulina K: Czy jest coś jeszcze, w czym możemy dziś pomóc?
Qrwa nie wytrzymam to jest chore!Mial ktos tak?Przeciez przez 10min mogly pasc jeszcze gole Heh, meczu nie przerwano, tylko II połowa trwała 35 minut, tak...35 minut. Islandole tak sie umawiaja i zawsze trzeba miec reke na pulsie, bo buk w swej łaskawosci o tak dziwnym czasie trwania II połowy nie bedzie uprzejmy poinformować. Ja grałem niedawno jakis towarzyski na Islandii, I połowa trwała 35 minut, wiec po 70 minucie uznałem, ze mój over przepadł, tymczasem oni grali do 80 minut (czyli II połowa 45 minut) i over wszedł 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|