|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
"Trzeba przyznać, że na razie ma chłopak dużego farta. Jak wygra z Djokoviciem, to będzie pełen szacun - uśmiechnęła się Polka." - gazeta.pl
heheh Tobie nawet fart nie pomógł zazdrosna gwiazdeczko... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2009
Posty: 261 |
co sądzicie o takim dubelku Henin-Wickmayer 2:0 + Kubot wygra co najmniej 1 seta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
co sądzicie o takim dubelku Henin-Wickmayer 2:0 + Kubot wygra co najmniej 1 seta? czemu sadzisz,ze henin w ogole wygra...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
dzisiaj samo drewno gra.... ehhh nie lubie stawiac na drzewa ani przeciwko ehhh
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2009
Posty: 261 |
co sądzicie o takim dubelku Henin-Wickmayer 2:0 + Kubot wygra co najmniej 1 seta? czemu sadzisz,ze henin w ogole wygra... Widziałem ją w meczu z Dementiewą gdzie grała fenomenalnie, z Kleybanową wyciągnęła po przegraniu pierwszego seta, więc w formie fizycznej jak i psychicznej jest na pewno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
"Trzeba przyznać, że na razie ma chłopak dużego farta. Jak wygra z Djokoviciem, to będzie pełen szacun - uśmiechnęła się Polka." - gazeta.pl
heheh Tobie nawet fart nie pomógł zazdrosna gwiazdeczko... ale mnie podkur.. Aga, nie pierwszy raz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
"- Agnieszka przegrała z byłą jedenastą rakietą świata, bardzo niewygodną, solidną rywalką, bo zagrała zły mecz i tyle. Inna rzecz, że Schiavone zagrała bardzo dobrze. Agnieszka nie przegrała z kompletnym drzewem - mówi trener Robert Radwański po porażce Agnieszki z Francescą Schiavone w III rundzie Australian Open."
Stary nie lpeszy.
Szkoda, że Ula nie ma odwagi go wywalić hyhy, bo Aga to już stracona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Przegrala bo oddala mecz za darmo , jak rywalka trzyma pilke dluzzej w korcie niz 10 sekund i gra spinem to ona nie wiem co ma robic , nie potrafi odwrocic meczu , zmienic taktyke , zagrac plan B , juz te droby i loby na nikim nie robia wrazenia bo kazda ja ma na czynniki pierwsze rozlozona , niestety.Moze sie od swojej przyjaciolki z Odense uczyc charakteru , walecznosci , oraz przygotowania kondycyjno szybkosciowegego , bo jak sie nie ma sily to trzeba szukac atutow wlasnie na tym podlozu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
"- Agnieszka przegrała z byłą jedenastą rakietą świata, bardzo niewygodną, solidną rywalką, bo zagrała zły mecz i tyle. Inna rzecz, że Schiavone zagrała bardzo dobrze. Agnieszka nie przegrała z kompletnym drzewem - mówi trener Robert Radwański po porażce Agnieszki z Francescą Schiavone w III rundzie Australian Open."
Stary nie lpeszy.
Szkoda, że Ula nie ma odwagi go wywalić hyhy, bo Aga to już stracona. No i co Ci tu nie pasuje ? Schiavone to bardzo dobra tenisistka, zagrała solidnie, a nasza źle. To powiedziała i to jest prawda. Co miał powiedzieć ? A to, że Kubot ma farta w drabince to też szczera prawda. Ale rozumiem, fajnie tak dojebać na internecie komuś kto przerasta nas osiągnięciami o klasę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
To powiedziała i to jest prawda. Co miał powiedzieć ? Kto "powiedziała"?  Ze zrozumieniem, jeszcze raz i tak do skutku. Ale rozumiem, fajnie tak dojebać na internecie komuś kto przerasta nas osiągnięciami o klasę. Jakiś adwokat rodziny Radwańskich jesteś? Taka prawda, że one dalej trzymając się ojca nic nie osiągną. Agnieszka nie przegrała z kompletnym drzewemSzacun papa Radwański, ciekawe czy on się czyta jak już pogada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Teraz to Łukaszowi już nie powinno braknąć kasy na odżywki Nasz polski Nadal izi w finale AO 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461 |
Oglądał ktoś Del Potro z Mayerem? Interesuje mnie głównie to , jak to sie stąło , że dostał seta gładko 0-6? Jakies problemy zdrowotne go dopadły i odpuscił seta czy nic takiego nie miało miejsca? Z góry dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Jakiś adwokat rodziny Radwańskich jesteś? Taka prawda, że one dalej trzymając się ojca nic nie osiągną. Ja bym z chęcią wychował córkę, co by się trzymała w Top 20 przez kilka lat. Ale najpierw zmieniłaby obywatelstwo, wtedy wszyscy by ją kochali i płakali, dlaczego nie gra dla Polski. I pewnie nikt by nie marudził, że jest tylko 10-ta i co to za sukces w kobiecym tenisie. Zapewne żadnego pseudo speca bym nie dopuścił, żeby zaczął kombinować jak z Ivanovic. Clijsters może mieć słabszy dzień, nie mówiąc o pozostałych. Jak Aga przegra to zawsze ta sama głupia gadka na quasi naszych speców od trenerki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
To błąd językowy, nie merytoryczny. Pomyliło mi się podczas pisania.
Adwokat Radwańskich ? Nie, raczej zdrowego rozsądku, bo nie rozumiem czemu tyle leci pomyj na jej głowę. W formie obecnie najlepszej nie jest i szkoda, że odpadła. Co do lepszego trenera to niestety prawda, bo mogła by się jeszcze bardziej rozwinąć, chociaż końcówka roku pokazała dość spory postęp w jej dużym mankamencie czyli serwisie.
Co do słów "Schiavone drewno", rozumiem że śmieszy Cię ten styl wypowiedzi w mediach, a nie stwierdzenie faktu, bo włoszka to również bardzo dobra tenisistka. Przegrać z nią wielkiej ujmy nie przynosi, choć styl martwi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
hehe, ale dlaczego zatrzymywać się na tym 10 miejscu? Nie sądze, że osiagnie więcej i moim zdaniem to mimo wszystko wina ojca. Moje zdanie!  Nie podobają mi się wypowiedzi Radwańskiego, najlepiej jakby pozowilił gadać córkom. Bo jeśli Aga lub Ula powiedzą, że były słabsze i wiedzą gdzie są błędy to ok. Niestety jeśli tata sobie będzie gadał jakie to córki słabe psychicznie, wytykał wszystkie nawet najmniejsze błędy to ja to słabo widzę. Zresztą pokazał już jak potrafi zmotywowować, gdy się Ula rozpłakała w Warszawie. Oglądał ktoś Del Potro z Mayerem? Interesuje mnie głównie to , jak to sie stąło , że dostał seta gładko 0-6? Jakies problemy zdrowotne go dopadły i odpuscił seta czy nic takiego nie miało miejsca? Z góry dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam  Brał lekarza, próbował coś tam powalczyć w 2 secie ale nic nie wychodziło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
To ja zapytam: w meczu z Korolevem Fernando brał medical? Pod koniec wyglądał jakby miał paść na korcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461 |
Dzięki wielkie Kameleon , jeszcze mógłbyś przyblizyć z czym konkretniej sie borykał i czy miało to wpływ na jego dalsza postawe w meczu , czy poprostu jakies chwilowe bole a potem ustapiły? Zastanawiam sie czy nie pograć Potro dziś mocniej bo Cilic nie zachwyca ale te rosnace kursy na Argentyńczyka (przynajmniej w bet365) troche niepokoją...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Dzięki wielkie Kameleon , jeszcze mógłbyś przyblizyć z czym konkretniej sie borykał i czy miało to wpływ na jego dalsza postawe w meczu , czy poprostu jakies chwilowe bole a potem ustapiły? Zastanawiam sie czy nie pograć Potro dziś mocniej bo Cilic nie zachwyca ale te rosnace kursy na Argentyńczyka (przynajmniej w bet365) troche niepokoją... Ludzie grają Cilica, Potro też bez formy, męczy się niemiłosiernie.. Grubiej to z pewnością no bet, można ew. lekko Cilica spróbować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Reasumujac Panowie... Zaczynamy produkowac corki i za kilkanascie lat poogladamy AO z trybun dla trenerow  juz widze same polki w 1/2 AO 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461 |
To ja zapytam: w meczu z Korolevem Fernando brał medical? Pod koniec wyglądał jakby miał paść na korcie. To teraz ja sprobuje pomoc - na 99 % z tego co ogladałem nie brał , mowił po meczu , ze nie spodziewał sie tak mocno bitych piłek przez Koroleva , co go zaskoczyło i zmusiło do wiekszego wysiłku , pozatym 5 setowka troche meczy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|