|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043 |
Dania-Islandia: A.Atlason 0ver 4.5 Fortuna
co ta Fortuna wyprawia?
Amur w ostatnim meczu 8 bramek, Serbom rzucił 7, dlaczego nie miałby Duńczykom 5 wsadzić? nie rozumiem tej linii, kontuzje złapał czy co? jeśli nie, to ten typ jest na 9/10 do grania
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043 |
można dostać od razu czerwoną za wyjątkowo brutalne zagranie np. rzut z premedytacją bramkarzowi w twarz można dostać od razu czerwoną, aczkolwiek nie wiem, czy dobry przykład podałeś, w takiej sytuacji trudno wykazać, że to było z premedytacją
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
można dostać od razu czerwoną za wyjątkowo brutalne zagranie np. rzut z premedytacją bramkarzowi w twarz Wczoraj na jednego karnego wszedł nasz rezerwowy bramkarz. Dostał piłkę bodajże po uchu. Czy w takiej sytuacji można by się uprzeć i odgwizdać właśnie takie przewinienie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460 |
28.10. 2005 i Poznan: 32-32 (DAN-ISL) 27.01. 2006 i Sursee: 28-28 (DAN-ISL) 06.06. 2006 i Akureyri: 33-34 (DAN-ISL) 08.06. 2006 i Reykjavik: 34-34 (DAN-ISL) 07.01. 2007 i Brøndby: 28-28 (DAN-ISL) 30.01. 2007 i Hamburg 42-41 (DAN-ISL) w regulaminowym czasie był remis. 06.01. 2008 i Valby: 37-36 (DAN-ISL) 16.08. 2008 i Beijing: 32-32 (DAN-ISL) 10.01. 2009 i Silkeborg: 30-29 (DAN-ISL)
No to tu widnieje remis. Koło 8-9 gdzieś się na pewno trafi. Do tego można zauważyć, iż żadna z drużyn nie wygrała więcej niż dwoma bramkami. +2,5 na Islandię ładnie wygląda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Ludzie narzekają, że tylko tu buki zarabiają i wyklinają ten turniej- same remisy i niespodzianki, GDZIE?! Wszystko Na jutro polecam mecz Serbia-Austria: under 62 1.85 (dlaczego o tym jutro..) Tutaj chłopcze: France - Hungary 29:29 kurs 14 Slovenia - Germany 34:34 kurs 10 Rakousko - Iceland 37:37 kurs 12 France - Spain 24:24 kurs 9 Sweden - Slovenia 25:27 kurs 3 Hungary - Czech Republic 26:33 kurs 2.30 Poland - Slovenia 30:30 kurs 10 Nie cwaniakuj tak, że Tobie wchodzi. To, że masz szczęście nie znaczy, że turniej jest taki Na dzisiaj polecam Serbie z handi od siebie Chłopczyku. Remisy to fakt niepodważalny. Kwestia niespodzianek, których nie zauważyłem oglądając mecze (nie wszystkie w całości). Remis jest przez Ciebie od razu rozumiany jako niespodzianka. Mogę się po części z Tobą zgodzić. Sam unikam underdogów i gram raczej asekuracyjnie (stąd handicapy), ale gdybyś sam pooglądał wcześniejsze spotkania, a może i to by Tobie nie wystarczyło, aby stwierdzić: Każde kolejne spotkanie będzie na styku (o czym pisałem), a ilość remisów jest tego potwierdzeniem. Austria - Serbia (-2) 2/1.85bet365 Uważam, że tutaj jest również bardzo możliwy remis :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
a mnie się podoba taki typ: Nenad Vuèković over 3,5 @2,55 (Tobet) z Islandia 4 bramki (4/6) 29.22min z Dania 3 bramki (3/5) 35.41min dzisiaj grają z Austrią, a więc trochę bramek powinno paść. po takim kursie wydaje mi się, że warto spróbować za średnią stawkę (jak tak zrobiłem) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803 |
Zgoda,ale czemu ujemne handi? Remisu nie pokrywa.
Co do rzutu w twarz to zawsze interpretacja sędziów decyduje,za rzut po uchu nikt z boiska nie wyrzuci.Przykład może faktycznie nienajlepszy,chodziło o celowe brutalne zagranie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
a mnie się podoba taki typ: Nenad Vuèković over 3,5 @2,55 (Tobet) z Islandia 4 bramki (4/6) 29.22min z Dania 3 bramki (3/5) 35.41min dzisiaj grają z Austrią, a więc trochę bramek powinno paść. po takim kursie wydaje mi się, że warto spróbować za średnią stawkę (jak tak zrobiłem)  sprawa załatwiona w I połowie  4 gole w tej części gry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Poziom sędziowania bardzo kiepski.Wczoraj Słoweniec nie atakowany, z dwóch metrów ładuje z całej siły w Sławka i nic.To niby kiedy ma byc dyswalifikacja? Byłem na dwóch pierwszych meczach w Austrii-przekaz tv nie oddaje wszystkiego. Natomiast remis jest normalnym elementem gry-szczególnie przy tak wyrównanym poziomie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
Dania-Islandia: A.Atlason 0ver 4.5 Fortuna
co ta Fortuna wyprawia?
Amur w ostatnim meczu 8 bramek, Serbom rzucił 7, dlaczego nie miałby Duńczykom 5 wsadzić? nie rozumiem tej linii, kontuzje złapał czy co? jeśli nie, to ten typ jest na 9/10 do grania no chyba wiedzieli lepiej niż ty... Sam zagrałem, wtopa straszna:-( A na jutro Polska. Hiszpanie mnie nie przekonują
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043 |
Dania-Islandia: A.Atlason 0ver 4.5 Fortuna
co ta Fortuna wyprawia?
Amur w ostatnim meczu 8 bramek, Serbom rzucił 7, dlaczego nie miałby Duńczykom 5 wsadzić? nie rozumiem tej linii, kontuzje złapał czy co? jeśli nie, to ten typ jest na 9/10 do grania no chyba wiedzieli lepiej niż ty... Sam zagrałem, wtopa straszna:-( A na jutro Polska. Hiszpanie mnie nie przekonują niestety, przykro mi, te mistrzostwa są pełne niespodzianek, ja je sobie odpuszczam, pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Czechy-Słowenia over 61,5 /1.85/ 6/10 Polska-Hiszpania under 57,5 /1.85/ 2/10 Słowenia bardzo ofensywnie nastawiona, szybko grająca i w ich meczach można szukać overów. Pokazał to mecz z Niemcami, którzy wcale nie są tak ofensywnie nastawieni, a wynik pociągnęli. Czesi pokazali, że rzucać też potrafią i ze Słoweńcami razem są w stanie spokojnie przebić tę granicę. Nie udało się ze Szwecją i Polską, które są szczególnie nastawione na defensywę. W meczu z Nami też over wszedł(59,5)mimo wiekszej liczby glupich strat i nie wykorzystanych karnym i sam na sam. Super mecz Skofa. Licze tez, ze dzien konia sie nie powtorzy. Polska powalczy z Hiszpanami jedynie dobrą grą w defensywie, w wymianach ofensywnej pilki nie maja szans, wiec tak nie zagraja na pewno. Liczę na wyrównany mecz i trzymanie energicznych Hiszpanów w pół dystansie  tylko to może nam dać zwycięstwo. Niemcy Francja linia 51,5 niska jak na ręczną - nie ruszam w ogóle Francuzów, może teraz zaczną grać swoją reczna i linia pęknie. Jak zostaną przy swojej dyspozycji z 1 rundy to raczej zobaczymy niski wynik. Niemcy pobiją się z Francuzami i przebieg spotkania przy lini overowounderowej bedzie zalezal od tego jak zagra Francja, a to ciezko przewidziec ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Dzis mysle Francja zrobi spokojnie handicap z Niemcami...4 meczu z przestojem chyba nie beda mieli w turnieju.No i Hiszpania raczej wygra z Polska.Kurs na Hiszpanow godny uwagi 1.8
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2007
Posty: 288 |
Kplego wybacz że się czepiam ale troche pierdoły piszesz....mówisz że francuzi zaczną grać swoja piłkę i linia pęknie...hmm oni zawsze byli mocno defensywna drużyną i jeżeli będą grać swoje to sie skończy na 45 bramkach...ale ten turniej nie należy do nich...a grając z nieobliczalnymi zawsze niemcami wszystko sie może zdarzyć... Piszesz Czechy-Slowenia over,wczoraj twoje dwa pewne undery nie weszły wiec myślisz że i tutaj zobaczy sporo bramek?...twierdze zupełnie inaczej...Pepiki postawią mocną obrone bo druga faza turnieju będzie tego wymagała a i słoweńcy szaleć nie będą...ba oni tego meczu nie wygrają...a u Naszych to wszystko możliwe,nie wiem na co ich stać...zremisowali z francuzami,ale w ich obocnej formie to nic szczególnego...a jeśli chodzi o under over to lotera...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2007
Posty: 288 |
pisząc że nie wiem na co ich stać chodziło mi o hiszpanie oczywiście
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Są gdzieś statystyki poszczególnych ekip? Federacja światowa dużo lepsza w informacji od federacji europejskiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,353
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,353 |
[quote=kuerten]Czechy-Słowenia over 61,5 /1.85/ 6/10 Polska-Hiszpania under 57,5 /1.85/ 2/10
Słowenia bardzo ofensywnie nastawiona, szybko grająca i w ich meczach można szukać overów. Pokazał to mecz z Niemcami, którzy wcale nie są tak ofensywnie nastawieni, a wynik pociągnęli. Czesi pokazali, że rzucać też potrafią i ze Słoweńcami razem są w stanie spokojnie przebić tę granicę. Nie udało się ze Szwecją i Polską, które są szczególnie nastawione na defensywę. W meczu z Nami też over wszedł(59,5)mimo wiekszej liczby glupich strat i nie wykorzystanych karnym i sam na sam. Super mecz Skofa. Licze tez, ze dzien konia sie nie powtorzy.
Odnośnie overa w meczu Czechów ze Słoweńcami mam odmienne zdanie. Czesi jeśli chcą powalczyć w tym meczu, muszą zneutralizować szybkie wznowienia Słoweńców po straconej bramce.Bramki zdobywane po akcjach rozgrywanych przez nich w ten sposób, powodowały ze mecze były overowe. dziś podejrzewam że będzie inaczej. Ten sposób gry jest bardzo energochłonny a turniej jest długi i po awansie do następnej rundy trzeba oszczędzać energię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Panowie poprosze i kilka informacji o Hiszpanach. Jak prezentują sie na tle naszych dotychczasowych rywali, silne i słabe strony, jak prezentuje sie bramkarz ... czy funkcjonują skrzydła czy biegają do szybkiego ataku itp itd  z góry dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Z tego co widziałem to bramkarz przyzwoicie, na kontry w szczególności wybiega Garcia, który jest szybkim i zwinnym skrzydłowym, bardzo dużo próbują grac z kołem, no i mają Romero i Enteriosa, dwóch świetnych rozgrywających. Taka ciekawostka, Romero wykonywał około 12 karnych na tych ME i jeszcze sie nie pomylił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Dziadek w bramce radzi sobie niezle-sędziują zduny
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|