Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 37 1 2 9 10 11 12 13 36 37
javapl #3644764 24/01/2010 10:19
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by javapl
z jakimi Panie Miastowy? Btw, skoro to jest forum to celem forum jest wyrażanie swoich myśli, refleksji, dziękuję za uwagę papa

Wypada zeby te mysli cos soba prezentowaly, a twoje nie nadaja sie do niczego.

Bonus: Unibet
Jimmy #3644765 24/01/2010 10:19
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Koza 2:0 , jak to widzicie?

Jimmy #3644766 24/01/2010 10:19
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Kto serwuje lepiej na tym turnieju Isner czy Karlovic?

tyson #3644767 24/01/2010 10:19
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
ile one sie jeszcze zlamia ?

tyson #3644768 24/01/2010 10:20
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Clement/Erlich 6-3 0-6 laugh ja myślałem,że takie cyrki to tylko w erze i u bab, a tu widzę, że i panowie potrafią laugh tongue Isner przy siatce 0/10 czy ile już tam razy się pogubił?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
Originally Posted by Cendruś
Koza 2:0 , jak to widzicie?

najdezdza bierze mecz

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
no wreszcie alona smecz zrobila dobrze

Rusty #3644771 24/01/2010 10:22
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Rusty
Llama wyjdź zza krzaka cool

rozłożyłem się na kanapie. 46 cali plazma i kino domowe. dżonu większy od kunia.

iti #3644772 24/01/2010 10:22
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by iti
Originally Posted by javapl
z jakimi Panie Miastowy? Btw, skoro to jest forum to celem forum jest wyrażanie swoich myśli, refleksji, dziękuję za uwagę papa

Wypada zeby te mysli cos soba prezentowaly, a twoje nie nadaja sie do niczego.

skoro tak, to czemu mnie nie szanujesz i piszesz z małej litery "Tobie"? Skoro tak "to wypad na swoją wiochę" laugh przepraszam, ale jeśli nie podoba mi się cwaniakowanie Murraya to o tym piszę, co w tym jest nie tak? Oświeć mnie kolego wink

javapl #3644773 24/01/2010 10:25
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Clementy 40-0* i nie złamali blush

javapl #3644774 24/01/2010 10:26
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by javapl
Originally Posted by iti
Originally Posted by javapl
z jakimi Panie Miastowy? Btw, skoro to jest forum to celem forum jest wyrażanie swoich myśli, refleksji, dziękuję za uwagę papa

Wypada zeby te mysli cos soba prezentowaly, a twoje nie nadaja sie do niczego.

skoro tak, to czemu mnie nie szanujesz i piszesz z małej litery "Tobie"? Skoro tak "to wypad na swoją wiochę" laugh przepraszam, ale jeśli nie podoba mi się cwaniakowanie Murraya to o tym piszę, co w tym jest nie tak? Oświeć mnie kolego wink

Nie zrozumielismy sie wink Ja nie nawidze mareja gwoli scislosci. Chodzi mi o to, ze pominales Novaka, ktory bardziej sie tak zachowuje pod publiczke niz prowokuje czy nie ma szacunku do rywala tak jak marej. A jakbys poczytal moje posty to wiedzialbys, ze stosuje interpunkcje, ale nie bawie sie w niewiele wiecej wink

iti #3644775 24/01/2010 10:28
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
java sadzi ze jak jest ze szczecina to go Llama nie zbanuje laugh a moze jeden jest z lewobrzeza drugi z prawobrzeza tongue

iti #3644776 24/01/2010 10:29
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Akurat wymieniłem tych, którzy przyszli mi do głowy, a o Novaku akurat nie myślałem. Wymieniłem gentelmenów na korcie ( no może Andy czasami lubi się pokłócić z sędziami), a Murray to świnia i cham tongue

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by coolbet
java sadzi ze jak jest ze szczecina to go Llama nie zbanuje laugh a moze jeden jest z lewobrzeza drugi z prawobrzeza tongue

jeszcze siem nie bluzgajom. choć czuję tutaj Dąbie albo inną wiochę tongue

Llama #3644779 24/01/2010 10:33
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
I bluzgac siem nie bendom wink

Llama #3644780 24/01/2010 10:33
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by Llama
Originally Posted by coolbet
java sadzi ze jak jest ze szczecina to go Llama nie zbanuje laugh a moze jeden jest z lewobrzeza drugi z prawobrzeza tongue

jeszcze siem nie bluzgajom. choć czuję tutaj Dąbie albo inną wiochę tongue

Skolwin lub Wyspa Pucka laugh

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
luz java luz ooo

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by coolbet
java sadzi ze jak jest ze szczecina to go Llama nie zbanuje laugh a moze jeden jest z lewobrzeza drugi z prawobrzeza tongue

nie zbanuje wink nie zbanuje wink w razie czego w wiadomościach obejrzycie filmik z Llamą w roli głównej:


Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by coolbet
Originally Posted by Llama
Originally Posted by coolbet
java sadzi ze jak jest ze szczecina to go Llama nie zbanuje laugh a moze jeden jest z lewobrzeza drugi z prawobrzeza tongue

jeszcze siem nie bluzgajom. choć czuję tutaj Dąbie albo inną wiochę tongue

Skolwin lub Wyspa Pucka laugh

laugh laugh aż się oplułem soczkiem laugh

Llama #3644784 24/01/2010 10:35
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by Llama
Originally Posted by coolbet
java sadzi ze jak jest ze szczecina to go Llama nie zbanuje laugh a moze jeden jest z lewobrzeza drugi z prawobrzeza tongue

jeszcze siem nie bluzgajom. choć czuję tutaj Dąbie albo inną wiochę tongue

bom się pogniewom za te Dąbie, ja tam ze spokojnych okolic, ten co z Muchomorkiem ma układy tongue

Strona 11 z 37 1 2 9 10 11 12 13 36 37

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, kamel), 2,922 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,381
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1