|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Na poczatek MLB 18W, 11679/H/5632, 3/4, id: NYW-Encoder-2 MLB: Philadelphia Phillies - Boston Red Sox[ Linked Image] mecz takze na niemieckim kanale Premiere
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
18W, 11679/H/5632, 3/4, id: LAX ENC 05 MLB: All Star Game 2005 from Detroit[ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Topic gdzies zaginal wiec trzeba go reaktywowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Prawdopodobnie w srode na Premiere Portal z Astry 19.2E bedzie transmitowany w niekodowanym pasmie mecz ligi MLB: Detroit Tigers - Boston Red Sox. Z tego co wiem wlasnie w srody jest promocja i mecze puszczaja Free To Air, tydzien temu było spotkanie White Sox - NYY.
Poczatek meczu 19.15 do wyboru komentarz oryginalny i niemiecki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495 |
niestety wgrałem do listy wszystkie kanały Premiere i na zadnym nie było Meczu (FTA). Szkoda bo sie napaliłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
mecz był na Premiere Portal, musisz uaktualnic sobie liste kanalow o Premiere 1 i 2 juz nie ma. Niestety do konca sierpnia nie planuja pokazac zadnego spotkania w srode...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Adik a czy orientujesz sie czy beda na Premiere transmisje FTA sobotnich meczow NFL jak w zeszlym sezonie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Beda ale nie sobotnich a niedzielnych tak jak to bylo w zeszłym sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Heh, no oczywiscie, ze niedzielnych, pomylka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
To super bo zainwestowalem w lepszy komputer i teraz moj Skystar bedzie chodzil jak marzenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jeszcze mam pytanie, bo wiem, ze sie troche na tym znasz. Czy mozliwe jest obejrzenie ESPN lub Fox Sports, ktore ida dla US Army? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Adik masz przepelniona skrzynke, wiec podziekuje Ci tutaj za odpowiedz. Co do Twojego pytania to niestety nie jestem w stanie Ci pomoc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495 |
Adik mozesz mi dac wszystkie dane tego Kanału zebym mogł go dograc do moejgo dekodera ??
Szkoda ze nie poogladałem tego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a duzo jest takich promocji w Premiere aha i pokaz mi gdzie ten Premiere Portal jest na Lyng Sacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> z góry dziekuje
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Damian_bet widze, ze juz znasz lyngsata wiec juz jest dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Parametry masz tutaj (kanal na samej gorze): http://www.lyngsat.com/packages/premiere.htmli tutaj: Przeskanuj sobie 11720/H/27500 A mecz niezly, Detroit zrobilo 5 runs w pierwszym inningu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495 |
dziekuje za odpowiedz. Ale nadal nie wiem co zle zrobiłem mialem ten kanał na liscie ale pisało ze nie mam praw itp.
Ps. Szkoda ze juz nie bedzie meczow FTA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
dziekuje za odpowiedz. Ale nadal nie wiem co zle zrobiłem mialem ten kanał na liscie ale pisało ze nie mam praw itp. Nie miales praw bo pewnie trafiles na pasmo kodowane, przeskanuj w trakcie transmisji FTA. Ps. Szkoda ze juz nie bedzie meczow FTA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Dlaczego tak twierdzisz ? Najblizszy mecz FTA bedzie najprawdopodobniej 30. sierpnia o goz. 20.00 - Texas - White Sox http://www.premiere.de/premweb/cms/de/programm_sport_mlb_start.jsp
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
18W, 11678/H/5632, 3/4, id: NYW-Encoder-2 MLB: Florida Marlins - Philadelphia Phillies[ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Premiere daje d*** jesli chodzi o NFL wiec trzeba ogladac gdzie indziej:
Telstar 15W, 12573/V/6111, 3/4, kanał: CBN Super Channel
19:00 NFL LIVE 1ST GAME - OAKLAND & PHILLY 22:00 NFL LIVE 2ND GAME - NEW ENGLAND @ PITTS
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
A wie ktoś, gdzie, oprócz Cyfry+, można oglądać NBA ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 478 |
A wie ktoś, gdzie, oprócz Cyfry+, można oglądać NBA ? Oprócz Canal + Sport mecze NBA można oglądać na niekodowanym kanale NBA + ( Astra ) , na hiszpańskim kanale Canal + Deporte 1,2,3 ( Hipsat , na razie nie kodowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) czasami leciały mecze również na niemieckim ORF 1 ( Hotbird ), no i na włoskich kanałach Sky Sport ( Hotbird , ale kodowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />). Najlepiej jak się sezon zacznie ( 1 Listopada ) lub zacznie się preseson ( 10 października ) wejdź sobie na tą stronke http://64.77.87.5/sport/ potem na other sports ( na różowym pasku ) American Sports i NBA tam będziesz miał liste kanałów jakie mecze są w danym dniu i jaka stacja je transmituje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
, na hiszpańskim kanale Canal + Deporte 1,2,3 ( Hipsat , na razie nie kodowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) widze, ze bang_bang posiada szeroka wiedze na temat aktualnych wydarzen w swiecie DVB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ja dorzuce jeszcze jedna stronke: http://www.tbwsport.com/Default.aspx?centar=liveOnTv
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
cześć,
wczoraj zauważyłem, że mecze:
SanDiego-NewEngland godzina 19:00 naszego czasu Minnesota-Atlanta godzina 22:15 naszego czasu
będą transmitowane w przekazie niekodowanym tzw FTA przez:
Middle East TV satelita Amos2 4W CBN Super Channel satelita Telstar12 15W
oczywiście zabrałem się za kręcenie anteną. Amosa znalazłem i nawet mam przyzwoity sygnał ok 50% na karcie DVB w kompie. Niestety przeskanowałem transpondery dostępne w programie ProgDVB dla tego satelity (a właściwie tych bo jeszcze jest Amos1) i ... nic. Lista kanałów jest zapamiętana, tylko nie mam tego... którego potrzebuję. Jeśli chodzi o Telstara to niestety nie mogłem (nie umiałem) złapać sygnału <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
I tu prośba do Was - jeśli macie gotową listę dla ProgDVB z kanałem Middle East TV satelita Amos2 4W (lub jeśli go znajdziecie) to dajcie znać. Podejrzewam że może nie mam tego transpondera (w liście transponderów) na którym się on znajduje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Pozdrawiam i z góry dzięki
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|