Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 14 1 2 3 13 14
#364521 25/06/2005 16:53
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Na poczatek MLB

18W, 11679/H/5632, 3/4, id: NYW-Encoder-2

MLB: Philadelphia Phillies - Boston Red Sox

[Linked Image]

mecz takze na niemieckim kanale Premiere

Bonus: Unibet
#364522 12/07/2005 23:58
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
18W, 11679/H/5632, 3/4, id: LAX ENC 05

MLB: All Star Game 2005 from Detroit

[Linked Image]

#364523 15/08/2005 16:32
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Topic gdzies zaginal wiec trzeba go reaktywowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Prawdopodobnie w srode na Premiere Portal z Astry 19.2E bedzie transmitowany w niekodowanym pasmie mecz ligi MLB: Detroit Tigers - Boston Red Sox. Z tego co wiem wlasnie w srody jest promocja i mecze puszczaja Free To Air, tydzien temu było spotkanie White Sox - NYY.

Poczatek meczu 19.15 do wyboru komentarz oryginalny i niemiecki

#364524 17/08/2005 20:11
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
niestety wgrałem do listy wszystkie kanały Premiere i na zadnym nie było Meczu (FTA). Szkoda bo sie napaliłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#364525 17/08/2005 20:13
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
mecz był na Premiere Portal, musisz uaktualnic sobie liste kanalow o Premiere 1 i 2 juz nie ma. Niestety do konca sierpnia nie planuja pokazac zadnego spotkania w srode...

#364526 17/08/2005 20:18
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Adik a czy orientujesz sie czy beda na Premiere transmisje FTA sobotnich meczow NFL jak w zeszlym sezonie?

#364527 18/08/2005 09:02
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Beda ale nie sobotnich a niedzielnych tak jak to bylo w zeszłym sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#364528 18/08/2005 10:48
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Heh, no oczywiscie, ze niedzielnych, pomylka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

To super bo zainwestowalem w lepszy komputer i teraz moj Skystar bedzie chodzil jak marzenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jeszcze mam pytanie, bo wiem, ze sie troche na tym znasz. Czy mozliwe jest obejrzenie ESPN lub Fox Sports, ktore ida dla US Army? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#364529 18/08/2005 14:42
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Adik masz przepelniona skrzynke, wiec podziekuje Ci tutaj za odpowiedz.
Co do Twojego pytania to niestety nie jestem w stanie Ci pomoc...

#364530 18/08/2005 19:42
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
Adik mozesz mi dac wszystkie dane tego Kanału zebym mogł go dograc do moejgo dekodera ??

Szkoda ze nie poogladałem tego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a duzo jest takich promocji w Premiere aha i pokaz mi gdzie ten Premiere Portal jest na Lyng Sacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> z góry dziekuje

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#364531 19/08/2005 18:31
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Damian_bet widze, ze juz znasz lyngsata wiec juz jest dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Parametry masz tutaj (kanal na samej gorze):

http://www.lyngsat.com/packages/premiere.html
i tutaj:

Przeskanuj sobie 11720/H/27500

A mecz niezly, Detroit zrobilo 5 runs w pierwszym inningu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#364532 19/08/2005 19:25
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
dziekuje za odpowiedz. Ale nadal nie wiem co zle zrobiłem mialem ten kanał na liscie ale pisało ze nie mam praw itp.


Ps. Szkoda ze juz nie bedzie meczow FTA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#364533 19/08/2005 19:45
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Quote
dziekuje za odpowiedz. Ale nadal nie wiem co zle zrobiłem mialem ten kanał na liscie ale pisało ze nie mam praw itp.

Nie miales praw bo pewnie trafiles na pasmo kodowane, przeskanuj w trakcie transmisji FTA.

Quote
Ps. Szkoda ze juz nie bedzie meczow FTA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dlaczego tak twierdzisz ? Najblizszy mecz FTA bedzie najprawdopodobniej 30. sierpnia o goz. 20.00 - Texas - White Sox

http://www.premiere.de/premweb/cms/de/programm_sport_mlb_start.jsp

#364534 17/09/2005 16:56
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
18W, 11678/H/5632, 3/4, id: NYW-Encoder-2

MLB: Florida Marlins - Philadelphia Phillies

[Linked Image]

#364535 25/09/2005 09:08
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Premiere daje d*** jesli chodzi o NFL wiec trzeba ogladac gdzie indziej:

Telstar 15W, 12573/V/6111, 3/4, kanał: CBN Super Channel

19:00 NFL LIVE 1ST GAME - OAKLAND & PHILLY
22:00 NFL LIVE 2ND GAME - NEW ENGLAND @ PITTS

#364536 25/09/2005 11:02
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
A wie ktoś, gdzie, oprócz Cyfry+, można oglądać NBA ?

#364537 25/09/2005 11:35
Dołączył: May 2005
Posty: 478
addict
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 478
Quote
A wie ktoś, gdzie, oprócz Cyfry+, można oglądać NBA ?
Oprócz Canal + Sport mecze NBA można oglądać na niekodowanym kanale NBA + ( Astra ) , na hiszpańskim kanale Canal + Deporte 1,2,3 ( Hipsat , na razie nie kodowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)
czasami leciały mecze również na niemieckim ORF 1 ( Hotbird ), no i na włoskich kanałach Sky Sport ( Hotbird , ale kodowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />). Najlepiej jak się sezon zacznie ( 1 Listopada ) lub zacznie się preseson ( 10 października ) wejdź sobie na tą stronke http://64.77.87.5/sport/ potem na other sports ( na różowym pasku ) American Sports i NBA tam będziesz miał liste kanałów jakie mecze są w danym dniu i jaka stacja je transmituje.

#364538 25/09/2005 13:17
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Quote
, na hiszpańskim kanale Canal + Deporte 1,2,3 ( Hipsat , na razie nie kodowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)

widze, ze bang_bang posiada szeroka wiedze na temat aktualnych wydarzen w swiecie DVB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

ja dorzuce jeszcze jedna stronke:

http://www.tbwsport.com/Default.aspx?centar=liveOnTv

#364539 28/09/2005 11:46
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
cześć,

wczoraj zauważyłem, że mecze:

SanDiego-NewEngland godzina 19:00 naszego czasu
Minnesota-Atlanta godzina 22:15 naszego czasu

będą transmitowane w przekazie niekodowanym tzw FTA przez:

Middle East TV satelita Amos2 4W
CBN Super Channel satelita Telstar12 15W

oczywiście zabrałem się za kręcenie anteną. Amosa znalazłem i nawet mam przyzwoity sygnał ok 50% na karcie DVB w kompie. Niestety przeskanowałem transpondery dostępne w programie ProgDVB dla tego satelity (a właściwie tych bo jeszcze jest Amos1) i ... nic. Lista kanałów jest zapamiętana, tylko nie mam tego... którego potrzebuję.
Jeśli chodzi o Telstara to niestety nie mogłem (nie umiałem) złapać sygnału <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

I tu prośba do Was - jeśli macie gotową listę dla ProgDVB z kanałem Middle East TV satelita Amos2 4W (lub jeśli go znajdziecie) to dajcie znać.
Podejrzewam że może nie mam tego transpondera (w liście transponderów) na którym się on znajduje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Pozdrawiam i z góry dzięki

#364540 28/09/2005 12:00
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Jeszcze podam może link do kanałów Amosa2 :


http://www.lyngsat.com/amos2.html

Pzdr

Strona 1 z 14 1 2 3 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, forty, rymoholik), 1,962 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,569
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1