|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Hisense Arena
11:00 Start Mixed Doubles - 2nd Round Flavia Pennetta(ITA) / Marcelo Melo(BRA) vs. Jarmila Groth(AUS) / Samuel Groth(AUS) Women's Singles - 4th Round Caroline Wozniacki(DEN)[4] vs. Na Li(CHN)[16] Men's Singles - 4th Round Novak Djokovic(SRB)[3] vs. Lukasz Kubot(POL) Men's Singles - 4th Round Jo-Wilfried Tsonga(FRA)[10] vs. Nicolas Almagro(ESP)[26]
3-0 (40%, 17 Votes)
|
3-1 (12%, 5 Votes)
|
3-2 (2%, 1 Votes)
|
0-3 (14%, 6 Votes)
|
1-3 (10%, 4 Votes)
|
2-3 (10%, 4 Votes)
|
krecz Djokovica (10%, 4 Votes)
|
krecz polskiego Edberga (2%, 1 Votes)
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
sporo tych żartownisiów co typuja inny wynik niż 3-0 dla Djokera
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
dobrą miał Sikora gadanę w IV secie jak zaczął rozmawiac z widzami co mówił? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
ciekawe czy Gonzo poda ręke panu Molinie Eee to nie Rodżer, żeby sędziego olać. Oby Kubocina nie przyniósł wstydu na centralnym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
dobrą miał Sikora gadanę w IV secie jak zaczął rozmawiac z widzami co mówił?  IV set, stan chyba 5-5 czy po tym jak Rod zmarnował 4 piłki setowe, serwuje Rod, 0-15 a on się pyta czy się państwo zastanawiają czy będzie break czy nie, normalnie do tego 0-15 to podchodził jakby było co najmniej -30 albo 15-40  brakowało jeszcze żeby sobie odpowiedział...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
Murray 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
ciekawe czy Gonzo poda ręke panu Molinie Eee to nie Rodżer, żeby sędziego olać. Oby Kubocina nie przyniósł wstydu na centralnym  Na Hisense gra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
W GB zaczelo sie od 1,87 - 1,87 na Nadal z MAndym. Teraz 1,80 - 1,95, faworytem Szkot.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
sporo tych żartownisiów co typuja inny wynik niż 3-0 dla Djokera -kazdy ma swoje zdanie -to jest sport -Kubot to zupelnie inny zawodnik niż rok temu -Kubot jest czarnym koniem turnieju 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
sporo tych żartownisiów co typuja inny wynik niż 3-0 dla Djokera Najbardziej nielubiany przeze mnie tenisista w stawce to juz wole Niemcow , ktorych rowniez nie trawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
sporo tych żartownisiów co typuja inny wynik niż 3-0 dla Djokera -kazdy ma swoje zdanie -to jest sport -Kubot to zupelnie inny zawodnik niż rok temu -Kubot jest czarnym koniem turnieju  Faktem trochę przesadziłem, grunt żeby się Ubot psychicznie nie spalił bo to chyba dotychczas jego najlepszy wynik w Szlemie w życiu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Dzisiaj nie kładziemy się spać   Dasco - Norek  dJoker - uBot  FedExpress - Rusty
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
sporo tych żartownisiów co typuja inny wynik niż 3-0 dla Djokera -kazdy ma swoje zdanie -to jest sport -Kubot to zupelnie inny zawodnik niż rok temu -Kubot jest czarnym koniem turnieju  Czarnym koniem?  Kogo on tu pokonał? Jak dlatego, że Jużny poddał mecz Kubot jest czarnym koniem AO to gratulacje. Póki co dojechał na szczęśliwym losowaniu, forme jego sprawdzi jutro Djoker.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Dzisiaj nie kładziemy się spać   Dasco - Norek  dJoker - uBot  FedExpress - Rusty Spimy troche, wstajemy przed 3, bo Williamsa juz ogladac mi sie nie bardzo chce. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Murray  Czemu Murray ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
E tam, w naszych ankietach Małysz bez nart będzie mistrzem świata, a Kubica bez bolidu wygra wyścig. czym jest skromne 3-0 dla ubota w tych okolicznościach.
Last edited by Llama; 25/01/2010 00:07.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Jak się zapatrujecie ma mecz Nando - Wałek ?
Pograłem sobie win Norka w całym turnieju @15, teraz jest @9.60. Nie wiem czy kontrować teraz, czy poczekać jeszcze jedną rundę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Jak się zapatrujecie ma mecz Nando - Wałek ?
Pograłem sobie win Norka w całym turnieju @15, teraz jest @9.60. Nie wiem czy kontrować teraz, czy poczekać jeszcze jedną rundę. Nie ma takiej możliwości by nie było Denki w przyszłości  Może seta Dasco urwie choć wątpię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Szanse są raczej niewielkie, ale to jest tenis, sport, Denkobet 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|