Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 33 1 2 3 32 33
#3646012 24/01/2010 23:29
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Hisense Arena

11:00 Start
Mixed Doubles - 2nd Round
Flavia Pennetta(ITA) /
Marcelo Melo(BRA) vs. Jarmila Groth(AUS) /
Samuel Groth(AUS)



Women's Singles - 4th Round
Caroline Wozniacki(DEN)[4] vs. Na Li(CHN)[16]



Men's Singles - 4th Round
Novak Djokovic(SRB)[3] vs. Lukasz Kubot(POL)



Men's Singles - 4th Round
Jo-Wilfried Tsonga(FRA)[10] vs. Nicolas Almagro(ESP)[26]
Djokovic - Kubot
single choice
3-0 (40%, 17 Votes)
3-1 (12%, 5 Votes)
3-2 (2%, 1 Votes)
0-3 (14%, 6 Votes)
1-3 (10%, 4 Votes)
2-3 (10%, 4 Votes)
krecz Djokovica (10%, 4 Votes)
krecz polskiego Edberga (2%, 1 Votes)
Total Votes: 42
Voting on this poll ends: 0 seconds ago

Bonus: Unibet
Llama #3646064 24/01/2010 23:44
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
sporo tych żartownisiów co typuja inny wynik niż 3-0 dla Djokera

Skiper #3646095 24/01/2010 23:54
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by Skiper
dobrą miał Sikora gadanę w IV secie jak zaczął rozmawiac z widzami



co mówił? laugh

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Skiper
ciekawe czy Gonzo poda ręke panu Molinie

Eee to nie Rodżer, żeby sędziego olać.

Oby Kubocina nie przyniósł wstydu na centralnym boks

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by Skiper
dobrą miał Sikora gadanę w IV secie jak zaczął rozmawiac z widzami


co mówił? laugh

IV set, stan chyba 5-5 czy po tym jak Rod zmarnował 4 piłki setowe, serwuje Rod, 0-15 a on się pyta czy się państwo zastanawiają czy będzie break czy nie, normalnie do tego 0-15 to podchodził jakby było co najmniej -30 albo 15-40 laugh brakowało jeszcze żeby sobie odpowiedział...

Goget #3646123 24/01/2010 23:58
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Nadal czy Murray ??

Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Originally Posted by pawel Wafel
Nadal czy Murray ??
Murray smile

Goget #3646125 24/01/2010 23:58
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by Goget
Originally Posted by Skiper
ciekawe czy Gonzo poda ręke panu Molinie

Eee to nie Rodżer, żeby sędziego olać.

Oby Kubocina nie przyniósł wstydu na centralnym boks

Na Hisense gra.

Gaske #3646130 25/01/2010 00:00
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
W GB zaczelo sie od 1,87 - 1,87 na Nadal z MAndym. Teraz 1,80 - 1,95, faworytem Szkot.

Skiper #3646134 25/01/2010 00:02
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Originally Posted by Skiper
sporo tych żartownisiów co typuja inny wynik niż 3-0 dla Djokera
-kazdy ma swoje zdanie
-to jest sport
-Kubot to zupelnie inny zawodnik niż rok temu
-Kubot jest czarnym koniem turnieju

wink

Skiper #3646137 25/01/2010 00:03
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Originally Posted by Skiper
sporo tych żartownisiów co typuja inny wynik niż 3-0 dla Djokera

Najbardziej nielubiany przeze mnie tenisista w stawce to juz wole Niemcow , ktorych rowniez nie trawie.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by kumichal
Originally Posted by Skiper
sporo tych żartownisiów co typuja inny wynik niż 3-0 dla Djokera
-kazdy ma swoje zdanie
-to jest sport
-Kubot to zupelnie inny zawodnik niż rok temu
-Kubot jest czarnym koniem turnieju

wink

Faktem trochę przesadziłem, grunt żeby się Ubot psychicznie nie spalił bo to chyba dotychczas jego najlepszy wynik w Szlemie w życiu

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Dzisiaj nie kładziemy się spać cool

boks Dasco - Norek
boks dJoker - uBot
boks FedExpress - Rusty

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by kumichal
Originally Posted by Skiper
sporo tych żartownisiów co typuja inny wynik niż 3-0 dla Djokera
-kazdy ma swoje zdanie
-to jest sport
-Kubot to zupelnie inny zawodnik niż rok temu
-Kubot jest czarnym koniem turnieju

wink

Czarnym koniem? laugh

Kogo on tu pokonał? Jak dlatego, że Jużny poddał mecz Kubot jest czarnym koniem AO to gratulacje. Póki co dojechał na szczęśliwym losowaniu, forme jego sprawdzi jutro Djoker.

Rusty #3646145 25/01/2010 00:06
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by Rusty
Dzisiaj nie kładziemy się spać cool

boks Dasco - Norek
boks dJoker - uBot
boks FedExpress - Rusty

Spimy troche, wstajemy przed 3, bo Williamsa juz ogladac mi sie nie bardzo chce. tongue

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by kumichal
Originally Posted by pawel Wafel
Nadal czy Murray ??
Murray smile

Czemu Murray ?

Gaske #3646152 25/01/2010 00:07
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
E tam, w naszych ankietach Małysz bez nart będzie mistrzem świata, a Kubica bez bolidu wygra wyścig. czym jest skromne 3-0 dla ubota w tych okolicznościach.

Last edited by Llama; 25/01/2010 00:07.
Llama #3646254 25/01/2010 00:33
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Jak się zapatrujecie ma mecz Nando - Wałek ?

Pograłem sobie win Norka w całym turnieju @15, teraz jest @9.60. Nie wiem czy kontrować teraz, czy poczekać jeszcze jedną rundę.

Szewa #3646283 25/01/2010 00:43
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by Szewa
Jak się zapatrujecie ma mecz Nando - Wałek ?

Pograłem sobie win Norka w całym turnieju @15, teraz jest @9.60. Nie wiem czy kontrować teraz, czy poczekać jeszcze jedną rundę.


Nie ma takiej możliwości by nie było Denki w przyszłości wink
Może seta Dasco urwie choć wątpię.

Jimmy #3646289 25/01/2010 00:45
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Szanse są raczej niewielkie, ale to jest tenis, sport, Denkobet grin

Strona 1 z 33 1 2 3 32 33

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei), 1,940 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1