Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 33 1 2 5 6 7 8 9 32 33
wuuja #3647460 25/01/2010 06:14
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by wuuja
Quote
wuja pewnie Ci ciezko pisac co iles tam sekund ale tak juz jest ze swiezakami
Miałem to na początku, teraz już chyba wystarczająco dużo postów nabiłem żeby pisać bez ograniczeń. tongue

Quote
właśnie wuuja, Ty jakiś zbanowany, czy świeża krew? gadaj jak na spowiedzi.
Zbanowany, ale nie na tym forum. tongue Tutaj jestem nowy.

Tu rudno o bana .... ja w 8 miesiecy j mialem 4 + blokady na posty grin

Jak sie nie bedziesz za duzo klocil to nawet da sie tu pisac grin Powodzonka piwo grin piwo

Bonus: Unibet
Llama #3647461 25/01/2010 06:15
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
Jak już jesteśmy przy Miszy, to trzeba mu przyznać, że to lepszy strateg od Napoleona. Kto by wpadł na pomysł żeby przerwe na odpoczynek załatwić sobie rozwalając własną głowę rakietą. shocked

wuuja #3647466 25/01/2010 06:16
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
ta pamiętam to.

Llama #3647482 25/01/2010 06:19
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
wuuja, czyżby sowieta Cię zbanował ?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Originally Posted by coolbet
Jak sie nie bedziesz za duzo klocil to nawet da sie tu pisac grin Powodzonka piwo grin piwo

i milion pięćset sto dziewięćset nicków

Hakan #3647519 25/01/2010 06:24
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
Originally Posted by "coolbet"
Tu rudno o bana ....
Cieszy mnie to. Właściwie to dawno nosiłem się z zamiarem przeniesienia do Was, stąd ten ban na 'tamtym' (bez reklam, chociaż daleki jeste od reklamowania tamtego syfu ;D) forum był taki na siłe. Jakby to kogoś interesowało to wyjaśnie, żeby nie było, że jakiś spamer ze mnie czy inny bandyta internetowy laugh

Mianowicie, podałem będąc na bani typ na Sorensena przeciwko Isnerowi z kursem 10,00 i ludzie zaczęli się pluć dlaczego dałem kurs 10 skoro oni mają tylko 7, że oszukuje, że trzeba mi dać kare itp. laugh Wstalem, patrze wtf, wyjaśniłem ludziom ocb, ale oni swoje. Straciłem jakąś tam range, co dla mnei akurat istotne nie było. No to napisałem ładnie to, co już od dawna o tym wszystkim myślałem. Posta skasowali i ban. Bylem na 99 stronie tematu, jestem jak Tomasz "99" Wieszczycki. laugh

Quote
Jak sie nie bedziesz za duzo klocil to nawet da sie tu pisac
Wyjdzie w praniu. laugh

Quote
Powodzonka
Wzajemnie. piwo

Originally Posted by "Hakan"
wuuja, czyżby sowieta Cię zbanował ?
Owszem. A niedawno to mi chciał tam moda dać, jeszcze mam to PW chyba. laugh laugh

Hakan #3647520 25/01/2010 06:25
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
bet4life/bad bet/coolbet

i to wszytko mlodziencze wink

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
i na tym koniec wiecej zmian nie bedzie.

smile

oli #3647535 25/01/2010 06:28
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by oli
i na tym koniec wiecej zmian nie bedzie.

smile

Ten ostatni mi sie podoba grin

Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
Originally Posted by coolbet
bet4life/bad bet/coolbet

i to wszytko mlodziencze wink
Wnioskuje, że to nicki. tongue Również polecam swój temat, gdzieś tam jest w prajvet pikach. wink

Nie taki mlodziencze, troche życia to ja już na tym tenisie przegrałem, ale domyslam sie, że chodzi Ci o moj staż na forum. cool

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by coolbet
Originally Posted by oli
i na tym koniec wiecej zmian nie bedzie.

smile

Ten ostatni mi sie podoba grin

Jest ok niech tak zostanie

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by coolbet
Originally Posted by oli
i na tym koniec wiecej zmian nie bedzie.

smile

Ten ostatni mi sie podoba grin


Przedostatni lepszy grin

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Originally Posted by coolbet
bet4life/bad bet/coolbet

i to wszytko mlodziencze wink

dziadek, masz alzheimera i pozostałych nie pamiętasz...

oli #3647553 25/01/2010 06:30
Dołączył: Nov 2005
Posty: 750
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 750
o ktorej zacznie kubot mniej wiecej?? 5?? 6??

Jimmy #3647555 25/01/2010 06:30
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
pechowy byl mad

tongue

Jimmy #3647557 25/01/2010 06:31
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by coolbet
Originally Posted by oli
i na tym koniec wiecej zmian nie bedzie.

smile

Ten ostatni mi sie podoba grin


Przedostatni lepszy grin

przedostatni mówił całą prawdę o Tobie

Hakan #3647563 25/01/2010 06:32
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Hakan juz Ci nie odpisze na PW tongue

rocznik 83 to jestem w kwiecie wieku szesnastolatku grin

Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
Da rade samemu zmienić ten napis 'stranger' pod nickiem, czy musze mieć wtyki u adminów? ooo

wuuja #3647568 25/01/2010 06:33
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Originally Posted by wuuja
Originally Posted by "Hakan"
wuuja, czyżby sowieta Cię zbanował ?
Owszem. A niedawno to mi chciał tam moda dać, jeszcze mam to PW chyba. laugh laugh

dziwię się, że takiemu idiocie dali monopol na władzę

wuuja #3647570 25/01/2010 06:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by wuuja
Originally Posted by "MagiK"
Skoro głowy nie ma to ten potencjał nie jest tak 'ogromny'
Jest, jest. wink Probke jego umiejetnosci widzielismy na poprzednim AO. Wtedy to Verdasco chyba nie był sobą. Jego umiejetnosci psuje brak skupienia i slaba glowa. Ja bym mu zalecił wspolprace z jakimś sztabem psychologów.
Widziałem jego zeszłoroczny pojedynek z Rafą wink
Nie przeczę,że Verdasco nie ma papierów na świetną grę,ale 'bez głowy' stać go tylko na pojedyncze wystrzały...

Strona 7 z 33 1 2 5 6 7 8 9 32 33

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, rafal08, burbon, forty), 672 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,617
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1