Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 23 1 2 16 17 18 19 20 22 23
#365077 22/09/2005 17:41
Dołączył: Apr 2004
Posty: 479
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 479
sam wczoraj wplacalem na konto 42 1500 1012 1210 1011 9466 0000. tego pl nie musisz wpisywac. pislem ile to potrwa to odpisali ze pieniadze ida poczta do 7 dni, mam nadizeje ze potrwa to krocej..

Bonus: Unibet
#365078 22/09/2005 18:24
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
sorka, a jak to jest z tym obracaniem depozytem i bonusem? bo jesli wplace 100 dostane drugie sto i musze caloscia grac? , czy np. jesli gram za 20 to np. musze obstawic 10 razy za 20. chodzi mi o to czy to sie jakos dodaje az wkoncu obroce tymi 200 czy na jakiej zasadzie to dziala? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#365079 22/09/2005 18:42
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
sorka, a jak to jest z tym obracaniem depozytem i bonusem? bo jesli wplace 100 dostane drugie sto i musze caloscia grac? , czy np. jesli gram za 20 to np. musze obstawic 10 razy za 20. chodzi mi o to czy to sie jakos dodaje az wkoncu obroce tymi 200 czy na jakiej zasadzie to dziala? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

nalezy obrocic X razy (tepozyt+bonus).
mozesz grac dowolna ilosc zakladow na dowolna sume.
byle by przed dokonaniem pieniedzy suma postawionych pieniedzy na kupony (obrot) byc rowna wymogom regulaminu tej promocji
prawdopodobnie (wiekszosc promocji tak ma) wymagany obrot to 3x(dep+bonus), jezeli te 200zł to jest dep+bonus.
to nalezy zrobic obrot na 600zł.
mozesz zagrac 600 kuponow po 1zł mozesz rowniez doplacic 400zł i postawic 1 kupon za 600zł.
twojw pieniadze twoj wybor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#365080 22/09/2005 19:27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 479
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 479
a robil ktos z was przelew poczta i moze powiedziec ile to trwalo??
pozdrawiam

#365081 22/09/2005 21:30
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
do 5-ciu dni roboczych, tak było rok temu

#365082 23/09/2005 05:41
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />UNIBET <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Mimo,że otrzymałem maila z bonusem nie chcą mi go przyznać!!!DZwoniłem do nich nawet,wysyłałem z powrotem tego maila,odpowiadałem z niego.Ich odpowiedz była taka,że niestety
"Niestety, na przesłanym zrzucie brakuje adresów wysyłającego i adresata"
Przecież to niemożliwe,gdy się odpowiada na maila!!!
Unibet okazał się ogromnym oszustem,dla osób któe chcą się o tym przekonać jestem w stanie podać login i hasło do mojego adresu mailowego by na własne oczy zobaczyli,że tego maila z promocją 200zł na start ligi mistrzów dostałem i że wszystkie warunki dotrzymałem tzn.wpłata przed 21.09(dokładnie zaksięgowano 19.09.05 na koncie)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />UNIBET=OSZUŚCI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

KAMIL, twoje roszczenia są ja najbardziej słuszne , ( potwierdzam , że widziałem na własne oczy ...dzieki za zaufanie przy podawaniu loginu dostałes od nich e-maile oryginalnego podpisanego przez
Kasia Davies
Campaign Manager
Unibet

a dlaczego sytem Unibetu nie przyznał Ci automatycznie BONUSA NIE WIEM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

POZDRAWIAM

#365083 23/09/2005 06:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
to moze nie odsylaj tego mejla tylko zrob jakiegos screena mejla, na ktorym widac dane twoje i ich

#365084 23/09/2005 06:17
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Quote
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />UNIBET <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Mimo,że otrzymałem maila z bonusem nie chcą mi go przyznać!!!DZwoniłem do nich nawet,wysyłałem z powrotem tego maila,odpowiadałem z niego.Ich odpowiedz była taka,że niestety
"Niestety, na przesłanym zrzucie brakuje adresów wysyłającego i adresata"
Przecież to niemożliwe,gdy się odpowiada na maila!!!
Unibet okazał się ogromnym oszustem,dla osób któe chcą się o tym przekonać jestem w stanie podać login i hasło do mojego adresu mailowego by na własne oczy zobaczyli,że tego maila z promocją 200zł na start ligi mistrzów dostałem i że wszystkie warunki dotrzymałem tzn.wpłata przed 21.09(dokładnie zaksięgowano 19.09.05 na koncie)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />UNIBET=OSZUŚCI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

KAMIL, twoje roszczenia są ja najbardziej słuszne , ( potwierdzam , że widziałem na własne oczy ...dzieki za zaufanie przy podawaniu loginu dostałes od nich e-maile oryginalnego podpisanego przez
Kasia Davies
Campaign Manager
Unibet

a dlaczego sytem Unibetu nie przyznał Ci automatycznie BONUSA NIE WIEM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

POZDRAWIAM


ja nie miałem żadnych problemów z tą promocją. wpłaciłem, bonus został przydzielony automatycznie. obróciłem kilka razy, wkład plus coś tam wypłaciłem. po dwóch dniach było na koncie, do mojej dyspozycji.

odnośnie nie przydzielenia bonusa... może nie zrobiłeś tego z lina który oni podają. jest to konieczność.

#365085 23/09/2005 14:46
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
Quote
Quote
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />UNIBET <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Mimo,że otrzymałem maila z bonusem nie chcą mi go przyznać!!!DZwoniłem do nich nawet,wysyłałem z powrotem tego maila,odpowiadałem z niego.Ich odpowiedz była taka,że niestety
"Niestety, na przesłanym zrzucie brakuje adresów wysyłającego i adresata"
Przecież to niemożliwe,gdy się odpowiada na maila!!!
Unibet okazał się ogromnym oszustem,dla osób któe chcą się o tym przekonać jestem w stanie podać login i hasło do mojego adresu mailowego by na własne oczy zobaczyli,że tego maila z promocją 200zł na start ligi mistrzów dostałem i że wszystkie warunki dotrzymałem tzn.wpłata przed 21.09(dokładnie zaksięgowano 19.09.05 na koncie)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />UNIBET=OSZUŚCI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

KAMIL, twoje roszczenia są ja najbardziej słuszne , ( potwierdzam , że widziałem na własne oczy ...dzieki za zaufanie przy podawaniu loginu dostałes od nich e-maile oryginalnego podpisanego przez
Kasia Davies
Campaign Manager
Unibet

a dlaczego sytem Unibetu nie przyznał Ci automatycznie BONUSA NIE WIEM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

POZDRAWIAM


ja nie miałem żadnych problemów z tą promocją. wpłaciłem, bonus został przydzielony automatycznie. obróciłem kilka razy, wkład plus coś tam wypłaciłem. po dwóch dniach było na koncie, do mojej dyspozycji.

odnośnie nie przydzielenia bonusa... może nie zrobiłeś tego z lina który oni podają. jest to konieczność.

Zrobiłem wszytko tak jak jest to prawidłowe.Bo korzystałem wcześniej już z takich promocji.Z ostatniej typy 150zł w sierpniu,obróciłem tą kwotą i wyciągnąłem +jeszcze troche z tego około 700zł.I gdy teraz chciałem z nów skorzystać z promocji,to mi jej teraz nie chcą przyznać...uważam to za jawne oszustwo.Próbowałem kopiować,wysyłać im tego maila....lecz ich odpowiedzi już zaczeły mnie śmieszyć...więc ich olałem,a kase tą co wpłaciłem wypłace gdzie indziej....

#365086 23/09/2005 16:26
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Pieniądze z mojego konta Inteligo zostały wysłane dziś rano a już popołudniu były zaksięgowane w Unibecie. To się nazywa szybkość!

#365087 23/09/2005 16:53
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
działa wam kasyno na unibecie bo mi sie nie chce od dwóch dni uruchomic?

#365088 23/09/2005 17:16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
moja walka o te 25 EURo wygrane w konkursie kasynowym wciz trwa i zdecydowanie już straciłem nadzieje na ich wywalczenie.Ale najbardziej mnie przeraża fakt wpolności supportu w tej sprawie. Teksty w stylu "osoba odpowiedzialna za pańską sprawe będzie w pracy jutro wieczorem" zakrawają o kpine biorąc pod uwage profesjonalizm tego buka.Oczywiście musiałem wysłać koljnego maila by ten szanowny pan chodzący do pracy co drugi dzień raczył mi cokolwiek napisać.Chociaż zaczynam podejrzewać że po prostu administracja kasyna Unibet a buka,to nie te same osoby i stąd te niejasności

#365089 24/09/2005 10:55
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
siemka. chce wplacic forse do unibetu przelewem , ale nie wiem czy w nazwie zleceniodawcy pisac tylko imie i nazwisko + ID. czy pisac tez tak jak w Expekcie "uslugi bukmacherskie" + adres zamieszkania ? chce zeby doszly pieniadze szybko i bezproblemowo co bym sie jeszcze na promocje zalapal.. przegladalem starsze wiadomosci ale chyba nigdzie nie jest jednoznacznie wyjasnione , a unibet tez podaje co wpisac nie do konca jasno.

#365090 24/09/2005 11:07
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
imie nazwisko + ID wystarczy , poza tym jak dokonujesz przelewu z konta internetowego to zrób print screena operacji i wyslij im mailem to w ciagu 20 minut dopisza ci kase do konta (chyba ze w sobote nie pracuj)

#365091 25/09/2005 10:35
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
jeszcze jednomam pytanie, ale wazne ,czy moge wplacic pieniadze do Unibetu z konta internetowego ,ktore nie jest moje? czy nie beda w takiej sytuacji stwarzac problemow? i czy tego screena operacji musze jakos opisac , czy wystarczy ,ze wysle im go a unibet zaksieguje mi forse bardzo szybko?

#365092 25/09/2005 18:55
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
soras. moze mi ktos odpowiedziec? to wazne, a nigdzie nie moge nic znalezc na ten temat, tylko tyle ,ze wplata karta kredytowa musi byc dokonana przez wlasciciela konta, ale czy przelew moze byc z konta kogos innego?

#365093 25/09/2005 19:45
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Z tego co wiem to możesz wpłacić z innego konta ale już nie wypłacisz na nie - będziesz miał z tym wtedy problem. Załóż sobie konto w necie - w Inteligo nie ponosisz żadnych opłat - napewno się przyda.

#365094 25/09/2005 20:09
Dołączył: May 2005
Posty: 104
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 104
Czy support Unibet odpowiada na listy w soboty i w niedziele?

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#365095 25/09/2005 20:11
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
no tak, ale ja mam konto internetowe ,tyle,ze nie mam tam narazie forsy ,a spiesze sie na promocje bo moge nie zdazyc i dlatego chce przelac z konta kogos innego. chodzi mi tylko o to czy nie beda sprawiac problemow przy wplacie bo wyplacal bede juz do siebie..

#365096 25/09/2005 20:23
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Promocję w unibecie masz do 3 października - więc powinieneś zdążyć. Poza tym pewnie jak skończy sie ta promocja to niedługo pojawi się nowa.

Ja bym Ci proponował zadzwonić do unibetu i zapytać się czy wpłata z cudzego konta jest możliwa. Na 90% wydaje mi sie, że jest, ale możesz się upewnić.

Strona 18 z 23 1 2 16 17 18 19 20 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma), 2,993 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,737
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1