Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 23 1 2 19 20 21 22 23
#365137 10/10/2005 07:21
Dołączył: Jul 2005
Posty: 38
Y
newbie
newbie
Y Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 38
Quote
Odnośnie Promocjii w Unibet wpłaciłem 100 zł mam 200 zł na koncie jak to ma wyglądać? Czy moge zrobić takie coś stawiam dziś za 100 zł kurs 1.01, jutro za 100 zł kurs 1,02 i po jutrze za 100zł kurs 1.05. I mogę wypłacać?
Wytłumaczcie mi to proszę.

heh, ważne żeby obrócić łącznie kwotę 600zł, czy będziesz robił 300 kuponów po 2zł czy 3 kupony po 200zł nie ma najmniejszego znaczenia

Bonus: Unibet
#365138 10/10/2005 07:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Brawo Unibet,znow bonus 200 PLN od 50% wpłaty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#365139 10/10/2005 08:19
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Ja dostałem bonus 100% do 100 zeta. Dla mnie Unibet zawsze był nr 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#365140 10/10/2005 09:47
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
dostałem kolejna propozycje bonusa comeback, mimo tego że poprzedniego jeszcze nie zdążyłem obrócic i wypłacić!!!!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
UNIBET ZDECYDOWANIE NR 1 WŚRÓD BUKÓW

#365141 10/10/2005 10:21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
moze dac link do tej strony gdzie jest bonus?

#365142 10/10/2005 10:35
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
bonus tylko dla tych którzy otrzymali e-mail od Kasi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#365143 10/10/2005 10:43
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
Kasia jest super tym razem i mi przesłala oferte z promocją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#365144 10/10/2005 10:45
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Quote
Kasia jest super tym razem i mi przesłala oferte z promocją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
o ktorej godzinie przyszedl do ciebie mail ze jestes uprawniony do bonusa ?

#365145 10/10/2005 10:48
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
dzisiaj o 6 rano...musiała wcześnie wstać... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#365146 10/10/2005 10:59
Dołączył: Jun 2005
Posty: 97
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 97
a ja nie dostaję maili i wolę quiz unibetu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#365147 10/10/2005 11:19
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Obrót trzeba przecież zrobić tylko bonusem czyli wystarzcy tylko 300 zł obrotu, a nie 600 tongue

#365148 10/10/2005 12:22
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Quote
a ja nie dostaję maili i wolę quiz unibetu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
też tak miałem i okazało sie ze w ustawieniach miałem zapisane ze nie chce otrzymywać informacji odunibetu wiec moze sobie sprawdź

#365149 10/10/2005 12:33
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
po pierwsze: bonusa przyznadza sami czy trzeba bedzie pisac maila ??
po drugie: nie wiemcie czy jesli dzis wysle im kase poprzez przelew bankowy to czy dojdzie do srodu ( zalezy mi na tym, z wiadomycg wzgledow) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#365150 10/10/2005 12:34
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
a no i spytam sie jeszcze o cos ... zalogowanie sie z podanego linku oznacza aktywacje bonusu ??

"Aby otrzymać bonus kliknij tutaj, zaloguj się na swoje konto w Unibet i dokonaj wpłaty a automatycznie dostaniesz bonus."

#365151 10/10/2005 12:36
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Wystarczy obrócic jedynie 600 i mozna wyplacac
bajeczka

#365152 10/10/2005 12:47
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Quote
po pierwsze: bonusa przyznadza sami czy trzeba bedzie pisac maila ??
po drugie: nie wiemcie czy jesli dzis wysle im kase poprzez przelew bankowy to czy dojdzie do srodu ( zalezy mi na tym, z wiadomycg wzgledow) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
po pierwsze: jak dostales maila to kliknij w link i sie zaloguj, przy wplacie sami dadza bonus bez maila,
po drugie: na pewno dojdzie do następnej środy czyli do końca tej promocji, do tej środy też raczej dojdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#365153 10/10/2005 12:58
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
skoro tak mowisz to ide na poczte ... niestety tylko tak moge wplacic kaske ... poki co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#365154 10/10/2005 13:14
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
Wymagany obrót to 300zł. Niestety, częściowa wypłata nie jest możliwa przed dokonaniem wymaganego obrotu z wyjątkiem sytuacji jeżeli stan konta przekracza łączną sumę dokonanej wpłaty i otrzymanego bonusa, kóra pozostaje zablokowana do chwili dokonania całkowitego wymaganego obrotu. W tym przypadku klient może wypłacić różnicę pomiędzy aktualnym stanem konta i zablokowaną sumą.

tego maila dostalem jako odpowiedz na moje pytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

tak wiec wystarczy obrocic 3 x bonus, i z tego co rozumiem to jezeli bedziemy miec na koncie powyzej tych 200 zl to to co jest powyzej mozna normalnie wyplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#365155 10/10/2005 13:31
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Ja też dostałem tylko (aż) 100 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
---
Dokonaj wpłaty na swoje konto Unibet do środy 19-go października a otrzymasz do 100 PLN gratis na zakłady w Unibet!

Przez 10 dni masz szansę powiększyć swój depozyt o 100% (maksymalny bonus 100 PLN )
---

#365156 11/10/2005 15:48
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Co tu dużo gadać, kolejny bonus dla emerytów...:)

Quote
(...)
Postaw na mecz pomiędzy Anglią a Polską i jeśli przegrasz oddamy Ci to co postawiłeś!*
(...)
* Oferta ta ważna jest tylko dla osób, które otrzymały tego emaila i tylko na pierwszy zakład postawiony przed 20:40 w środę 12-go października 2005 oraz tylko na mecz pomiędzy Anglią a Polską. Max zwrot to 100 zł. Przed wypłatą bonus musi być obrócony trzykrotnie.

Strona 21 z 23 1 2 19 20 21 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, aker, alfa, Lukasz111, burbon), 3,278 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1