|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
koniec zero charakteru mogl dokonczyc gem wczesniej tak biegal  Fed nigdy nie poddal meczu Well done Andy po prostu bal sie 0-6 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Kobiety na koniec roku w Doha na jednej nodze biegaly Azarenka Wozniacki a ten zjazd zrobil do bazy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2009
Posty: 261 |
jak rozliczany krecz w bet-at-home?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Panowie to jeszcze nie koniec meczu. Rafa poszedł po wózek i zaraz wraca 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
jak rozliczany krecz w bet-at-home? Rozegranie 1 punktu w meczu zalicza zakład Bet-at-home przegrana u ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
koniec zero charakteru mogl dokonczyc gem wczesniej tak biegal  Fed nigdy nie poddal meczu Well done Andy po prostu bal sie 0-6  duzo w tym racji  dobra wyluzujmy  wiem ze Goget obawial sie tego meczu i slusznie  Ale jak ktos sadzil ... jak czym ma panicz z nim wygrac ze swietnym Rafa w swietnej formie to no comments ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
No i dobrze !!!!!!! KRECZ I GRZECZNIE WYPIE*DALAJ !!!!!!!!  rzeczywiście poniosło mnie, sorry  dobrze, że kreczował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
panowie jak sa rozliczane dokladne wyniki przy kreczu ?? ja sie nie spotkalem jeszcze z sytuacja, zeby nie bylo zwrotu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
koniec zero charakteru mogl dokonczyc gem wczesniej tak biegal  Fed nigdy nie poddal meczu Well done Andy po prostu bal sie 0-6  jeśli faktycznie miał problem to po co mu 0:6 było
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
panowie jak sa rozliczane dokladne wyniki przy kreczu ?? widzę, że doprosić się nie możesz ZWROT
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2009
Posty: 261 |
jak rozliczany krecz w bet-at-home? Rozegranie 1 punktu w meczu zalicza zakład Bet-at-home przegrana u ciebie  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
panowie jak sa rozliczane dokladne wyniki przy kreczu ?? widzę, że doprosić się nie możesz ZWROTdzieki big ben  qrde tak myslalem tylko chcialem sie dopytac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2008
Posty: 116 |
Szkoda go... Ale jeszcze wrócą te czasy, kiedy to rozrzucał po korcie feda, nole, murraya i całą resztę. Zdrowia 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Panicz teraz prosta droga do finalu. Z Fedexem duzo gorzej, najpierw trzeba pyknac Denke a potem zostaje jeszcze najprawdopodobniej malo zmeczony Djoko do ogrania. Chyba ze Tsonga tam cos nabroi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
no to haku kamien spadl z serca Dobrze, ze jestem taki dobroduszny  Przewidzialem win Murraya i krecz Nadala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Szkoda go... Ale jeszcze wrócą te czasy, kiedy to rozrzucał po korcie feda, nole, murraya i całą resztę. Zdrowia  chyba jak wszyscy będą po 80-tce, a on jedyny nie będzie poruszał się na wózku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
@kera Racja stchorzyl  a gem wczesniej biegal jak wilk  Narazie ide do bufetu  haku glowa do gory Vamos wygra Monte Carlo  ja nawet nie bede tego patrzyl bo to nie szlem   Andy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Gdyby to był finał, to by zagrał do końca. http://uk.eurosport.yahoo.com/16022009/58/atp-tour-murray-downs-nadal-rotterdam-title.html"It was an option not to finish the match, but that is not a good way to finish a final, not for me not for Andy and not for the crowd." badbet prawdziwy charakter fightera pokazał jeden zawodnik, co w finale szlema w pełni zdrowy ugrał 4 gemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2008
Posty: 116 |
haha... Ty już nie pamiętasz tych czasów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641 |
@kera Racja stchorzyl  a gem wczesniej biegal jak wilk  Narazie ide do bufetu  haku glowa do gory Vamos wygra Monte Carlo  ja nawet nie bede tego patrzyl bo to nie szlem   Andy  dobrze rafa zrobil ze poddal mecz, zdrowie najwazniejsze, wlasnie komentator na eurosporcie powiedzial o safinie ktora bagatelowala ciezki uraz kregoslupa i teraz rokowania sa nie za dobre dla niej, jak pod koniec sezonu wroci to bedzie dobrze, ale prorokuja jej rok przerwy od tenisa na wyleczenie tej kontuzji
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|