|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
pompki robie na codzien, o moja forme nie musisz sie co martwic Tu co 10ty post srednio jest nie na miejscu wiec te Twoje argumenty ida mocno w piach - rob co chcesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 33 |
Francuzi awansowali z naszej grupy do półfinałów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Rozliczyli jako wygranego Jicha na tobet  Heh, a ja zachowawczo zagralem, ze najlepszy strzelc spotkania to bedzie z druzyny Czech @ 1.40. Narazie nierozliczone, ale podejrzewam zwrot. A moglem poprostu Jiche dac @ 1.60 i mialbym wygrana  o.0 Bielecki tez pewnie jako win rozliczony  Bajbus na Tobecie dowiadywalem sie to rozliczaja jako 1.0 (anulowany). Jedynie przy kursie wiekszym niz @2 biora kurs polowke, czyli np. jak byl @2.6 to masz liczone po @1.3 ....tak mi wytlumaczyla pani Monika 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Bielecki tez pewnie jako win rozliczony  Ja tak jak myslalem, dostalem zwrota. Hehe no to sie wykosztuja Jicha @ 1.60 i Bielecki @ 3.60 i oba wygrane, zamiast 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Francuzi awansowali z naszej grupy do półfinałów? Jesli Polska ich ogra, a Hiszpania wygra ze Slowenia to awansuje Hiszpania  Remis lub wygrana Francji z Hiszpania oczywiscie zapewnia im awans. Ciekawsza sytuacja jest w I grupie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Francuzi awansowali z naszej grupy do półfinałów? mecze grupowe się jeszcze nie skończyły, z grupy II zapewniony awans maja póki co tylko Polacy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Bajbus na Tobecie dowiadywalem sie to rozliczaja jako 1.0 (anulowany). Jedynie przy kursie wiekszym niz @2 biora kurs polowke, czyli np. jak byl @2.6 to masz liczone po @1.3 ....tak mi wytlumaczyla pani Monika  Ja mam rozliczony jako wygrany , chyba ze poprawia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 604
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 604 |
HAGIi Lopez vamo$ to trio przesadziło  na kilka dni. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka