Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
FAVRE to już niech lepiej idzie na tą emeryture definitywnie .Bo to co dzisiaj odstawił na 19 sek 4 kwarty woła o pomste do nieba ,albo zdrowo dostał w łapę bo zrobił wszystko aby tego meczu nie wygrać .

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Dopiero teraz na spokojnie oglądam drugi mecz i wiecie jakie odnoszę wrażenie? Że niektórzy wiedzą jakim wynikiem skończy się spotkanie ... serio ... nie jestem zwolennikiem sensacyjnej teorii dziejów, ale Favre po td na 28:28 tak jakoś uniósł dłonie, niby się "cieszył", ale żadnego szaleństwa nie było, popatrzcie na Petersona, ot wbiegł w pole punktowe, ale ... "tak miało być" i też żadnych podskoków we dwóch i żadnych takich. A to przecież końcówka meczu na styku, gdzie emocje powinny sięgać zenitu.

Oby to było mylne wrażenie, bo Saints warci zagrania dość poważnej kasy.
Z drugiej strony myślę sobie - co tłusto dziani właściciele drużyn mogliby uzyskać ustawiając grę? No chyba, że odbywa się to poza ich wiedzą ...

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Originally Posted by laser
Z drugiej strony myślę sobie - co tłusto dziani właściciele drużyn mogliby uzyskać ustawiając grę? No chyba, że odbywa się to poza ich wiedzą ...

Nie chce mi się w to wierzyć. W Stanach wprawdzie ustawiano nawet rozgrywki World Series, ale było to 90 lat temu, kiedy gracze grali za grosze. Jeśli jest jeszcze na tym świecie jakaś uczciwa liga, to jest to właśnie NFL smile

Co do meczu, to oglądałem na żywo niestety tylko pierwszą połowę, ale przejrzałem co pisali fani Vikings w trakcie 4 kwarty i dogrywki i tylko nieliczne osoba sugerowały, że NFL chce przepchnąć Saints, ale było to przy tych problematycznych karach. Natomiast fakt jest taki, że kara 12 osób, która spowodowała, że byli już za daleko na strzelanie FG, to była najgłupsza rzecz jaką mogli zrobić Vikings i tu sędziowie nie mieli nic do tego.

Jak to napisał jeden z kibiców:
"Either way, the refs didn’t make us fumble inside the 10 twice. They didn’t make Favre throw an interception at the end of regulation. They didn’t have anything to do with our kick return coverage failures."

Saints inaczej niż zwykle, wygrali dość dobrą, agresywną defensywą no i mieli masę szczęścia.

Tak teraz jak pisałem tego posta, przyszedł mi do głowy jedyny scenariusz możliwego fixa, przeniesienie klubu do Los Angeles. To są moje czyste spekulacje, ale wiadomo, że LA od dawna czeka na swój klub, to ogromny rynek i ogromne zyski dla właściciela, a nie wyobrażam sobie żeby można było przenieść mistrza. Poszukałem jakie drużyny są wymieniane jako kandydaci do relokacji i bum:

Quote
"Another team that could move — the Minnesota Vikings. They can get out of their lease in 2011, and Los Angeles is a much bigger market than Minneapolis. On one hand, the weight of history and rivalries should make this move harder to do, but all that didn’t stop Art Model from turning the Cleveland Browns into the Baltimore Ravens. In the NFL, money talks."

http://www.nbclosangeles.com/news/sports/What-NFL-Team-Likely-To-Come-To-Los-Angeles-61480712.html

Ale sam w to nie wierzę smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by laser
Oby to było mylne wrażenie, bo Saints warci zagrania dość poważnej kasy.
Z drugiej strony myślę sobie - co tłusto dziani właściciele drużyn mogliby uzyskać ustawiając grę? No chyba, że odbywa się to poza ich wiedzą ...

Odniosłem to samo wrażenie ... ustawka . Widziałem cały mecz na żywo i naprawdę Minesota a zwłaszcza FAVRE zrobił/zrobili wszystko aby meczu nie wygrać . Te podania Favra w koncówce .... cały sezon nie grał tak bezmyślnie i nonszalancko a tu odstawił taką szopkę .

@Ghost jeśli wiezysz w ze nfl nie jest ustawiane to sorry ale w jakim TY świecie zyjesz .Toż to najpopularniejszy sport USA ,Jedyna taka liga naświecie która "produkuje " GIGANTYCZNĄ KASE , a gdzie są takie pieniądze sa i ludzie którzy zrobią wszystko aby ta kasa trafiła w ich kieszenie .
NFL masz Doping to i ustawki też sa tylko nikt o tym głośno nie mówi jeszcze ... smile

Saints na mistrzem smile

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
ale z takim kopaczem co trafia góra z czterdziestego piątego yarda to trudno będzie w kluczowych momentach liczyć na punkty (saints).

czy pod sam koniec 4 kwarty favre zagrał rozmyślnie w ręce rywala ?

trochę wątpię w tę teorię. NERWY panowie NERWY , tylko tyle.
zobaczcie ile było strat przez ostatnie 3 minuty 4 kwarty.przecież tym obdzielić by można kilka meczy .
dodatkowo favre był cały poobijany i to mega przez 50-siątki świętych.
ja osobiście kibicowałem favrowi ale taki jest sport.

za 11 dni poznamy odpowiedź .

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
polsat sport transnmituje na zywo Super Bowl shocked
canal zrezygnowal az dziwne smirk

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Polsat Sport w tym roku pokazywał już kilka spotkań NFL, no ale Super Bowl to chyba zupełnie inna klasa niż rozgrywki regularne smile co prawda nie za bardzo znam się na tym sporcie ale z racji tego że jest to takie sportowe święto to trzeba będzie obejrzeć, zwłaszcza że Polsat pokazuje.
Może jakieś peffki żeby się lepiej oglądało?? smile

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
W takim meczu każdy znajdzie milion argumentów za jedną albo za drugą drużyną. Analizowanie meczu w poszukiwaniu zwycięzcy to strata czasu, bo tutaj nie ma drużyny z przypadku. Biorąc choćby zeszły rok, wydawało się, że Pitts zleje Arizonę bez problemu, a jednak wygrali ledwo ledwo. Teraz teoretyczna różnica w poziomie jest mniejsza.

Indiana jest doświadczona, większość zawodników zdobyła pierścień mistrzowski w 2006 roku. Ale mają trenera, który nie tylko nie grał wcześniej w playoffach, ale w ogóle nie prowadził drużyny w NFL. Debiutanci jednak zdobywali już wcześniej Super Bowl.
Święci takich doświadczeń nie mają, poza bodajże 3 zawodnikami. Ale są za to głodni sukcesu smile

Ten mecz to przede wszystkim starcie dwóch fantastycznych rozgrywających i prawdę mówiąc sądziłem, że ludzie będą masowo walili na over. Tymczasem na jednym z lepszych amerykańskich for, sonda wygląda tak:

Colts -5.5 - 52
Saints +5.5 - 61

Over 56.5 - 32
Under 56.5 - 46

Jak ktoś ma wiarygodne dane od buków, jak jest obstawiany SB, to niech da znać.


"Who dat say dey gonna beat dem Saints?" Go, go Brees gwizdek nfl aplauz

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Tak jest jak mówisz Ghost więc lepiej zagrać prawdopodobniejsze zdarzenia:

Total rushing yards made by Indianapolis Colts
Under 100.5 rushing yards 1.658

Total number of field goals attempted by both team
Under vs Over 3.5 field goals 1.617

Team to have the most penalty yards in the game
New Orleans Saints 1.658

Total rushing yards made by Joseph Addai
Under 65.5 Rushing Yrds 1.794

New Orleans Saints (+0.5) vs Indianapolis Colts for 4th Quarter 1.833

The longest field goal made in the game will be
Under 42.5 yards 1.794

Pzdr

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Rzeczywiście warto zagrać NO Saints. Ladbrokes ciągle proponuje 2,75 na "Świetych".
Nie lubię słowa 'grzech' , ale byłoby nim nie skorzystanie z takiej szansy.

GO SAINTS GO!!! boks boks boks

GL wszystkim nfl

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Ja dziś za Coltami, i wyrażam to następującym pickiem:

NO Saints @ Indianapolis Winning Margin 7.5
Colts under 7,5 @ 2.95
ponadto

Under 57

Total rushing attempts made by Reggie Bush Over 4.5 @ 1.667

go Colts boks boks boks

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Wlasnie konczy nam sie BOS - ORL i zaraz przelaczamy dekodery i od polnocy wielkie swieto smile

Grzechu dales staty z forum ze dodatni spread na NO sie cieszy wiekszoscia.. ale z opinii jakie czytalem tu i owdzie wiekszosc zdecydowanie za INDY i ekspertow i "normalnych" ludzi.. Wiadomo ze grac mocno nie bede, ale jednak jestem pod wrazeniem gry Breesa.. i zagram na NO 2,7 - 2,8 warto warto IMO..

QB - remis

RB - moim zdaniem Bush Thomas i Bell lepsi niz Addai czy Brown

WR - Wayne podobno narzeka na noge, Collie i Garcon... ja uwielbiam Colstona i chcialbym aby zostal MVP smile On i Henderson.. no jak dla mnie lepsi.. ale jestem nieobiektywny..

DEF - tutaj chyba jednak IND.. ich defensywa ostatnio swietna..

Special Teams - nie podejme sie ale chyba nie to bedzie jezyczkiem uwagi.. chociaz moge sie mylic..

Ogolnie strasznie duzo Probabli smile i Questionabli smile na dzisiaj, oczywiscie i tak wszyscy zagraja..

Pozdro i zycze udanej nocy dla tych co beda ogladac..


Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Zamiast NO za 2.7 warto zagrać

Will Dree Brees win the Superbowl XLIV MVP? za 3.89 bo jeśli wygrają to tak będzie. Sam ten zakład zagrałem

Doświadczenie przemawia za Indianapolis. Fajny mecz się szykuje...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Ja dzisiaj mam niucha... ze Swieci beda grali duzo po ziemi... A moze RB MVP? Wole juz Saints @2,7

Ale zagralem Thomas vs Addai 1 (+5,5 yardow) i Colston vs Wayne 1 (+10,5 yardow)

Mam przeczucie ze dzisiaj to wlasnie Nowy Orlean bedzie rzadzic na boisku.. czego im i sobie zycze smile

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Ale się cieszę smile

Drew Breeeeeeeeeeeeeees superstar piwo

[Linked Image]

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Seba Janikowski zostaje w Raiders, podpisując najdroższy kontrakt dla kopacza w historii NFL.

Quote
The Oakland Raiders and Sebastian Janikowski reached agreement Tuesday morning on the richest kicking contract in NFL history, according to league sources.

Janikowski will sign a four-year, $16 million contract that includes $9 million in guaranteed money, sources said. It also removes arguably the top kicker from the free-agent market. Other notable free-agent kickers are expected to include Cincinnati's Shayne Graham and the New York Jets' Jay Feely.

In 10 seasons, all with the Raiders, Janikowski has scored 1,000 points, converting 78.4 percent of his field goal attempts (229 of 292) and 313 of 316 extra-point attempts. He scored 95 points in 2009.

Strona 9 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, rafal08, betowiec, kamel, burbon, wHiTe_StAr, forty), 2,857 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,459
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1