|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
bez walki  ale jak ma walczyć, jak tamten serwuje niesamowicie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
bez walki  ale jak ma walczyć, jak tamten serwuje niesamowicie ? niesamowicie returnowac ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
nie wiem jak drabinka, ale chciałbym zobaczyć mecz Hrbaty-Dolgopolov, gdzie Hrbaty pokaże ile mu jeszcze brakuje do poziomu ATP. już widzę drabinkę i jest tam Kukushkin po drodze, który może uprzedzić Hrbatego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Buki chyba sporo zarobiły. 5Dimes startował do tego meczu z kursem 1,98 na Ascione, a zrzucił nawet do 1,578
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
rarytas od 16 - Stebe - Golubev, a ja w tym czasie będę wracał do domu z pracy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Francuz tak słabo zagrał ? Czy Ukrainiec robi takie postępy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Bry  Tsonga +6,5 hmm.. Myślę, że jak Jo ładnie serwis potrzyma to może i seta urwie a wtedy to już do handi niedaleko.. Serwis Rokera to taka malutka huśtaweczka ostatnio. Co myślicie Panowie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525 |
Williams S./Williams V.-Black/Huber 1,2 Chimki-Cib.Zagrzeb 1,2 Siena-Mac.Tel Aviv 1,25 Odincowo-Czestochowa 1,15 Federer-Tsonga 1,2 uwaga na debel Siostrzyczek  chyba nie ma sily na tego skladaka  gruuubo  co myslicie ??? debel siostrzyczek niezawodny w wielkich szlemach a historia takze zdecydowanie za siostrami, dwa bardzo gladkie zwyciestwa do 2,3 gemow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403 |
Panowie potrzebuje 3 pewniaki:) kurs over 1.1, juz 1.11 moga byc  poratujcie czyms 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Francuz tak słabo zagrał ? Czy Ukrainiec robi takie postępy ? od czasu kiedy widzialem go na oczy zrobil gigantyczne postepy Ale to ciagle malo  mozliwe ze stac go na wiecej... zobaczymy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Panowie potrzebuje 3 pewniaki:) kurs over 1.1, juz 1.11 moga byc  poratujcie czyms  Roker, Golubev, Schwank 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Francuz tak słabo zagrał ? Czy Ukrainiec robi takie postępy ? od czasu kiedy widzialem go na oczy zrobil gigantyczne postepy Ale to ciagle malo  mozliwe ze stac go na wiecej... zobaczymy  te postępy widoczne było pod koniec poprzedniego sezonu  Chyba utrzymuje formę 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
grajus Wtedy co ja go widzialem na oczy to mialem wrazenie ze gram lepiej od niego  Oczywiscie to bylo zludzenie  Na podstawie jakiegos fragmentu gry w ktorym nie mogl sie odnalezc ale takie mialem wrazenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
rarytas od 16 - Stebe - Golubev, a ja w tym czasie będę wracał do domu z pracy  czyli, ze szkopek wyrac ma??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
nie gram tego meczu  jeden i drugi uznawani są za spore talenty. Golubev pod opieką Kazachskich miliarderów może poczyni podobne szybkie postępy co Kukushkin, więc warto zwrócić na niego uwagę już teraz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
pytam bo pisales, ze rarytas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Dolgopolova widziałem pierwszy raz 2,5 roku temu - nie umiał atakować. Wtedy serwis już miał niezły, dobrze też grał w defensywie. Dzisiaj atak trochę lepszy, serwis i obrona w porządku, ale gra tenis którym wg mnie ATP nie zawojuje. rarytas do oglądania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Golubev i Stebe są na zupełnie innym etapie rozwoju. Kto lubi bardzo ofensywny tenis, to z oglądania tego pierwszego frajdę będzie miał sporą. Typowy shomaker. Z drugiej strony, to też jego problem, bo za często atakuje ze zbyt dużym marginesem błędu, co mocno ogranicza jego wędrówkę w rankingu (wstyd, że taki talent nie jest jeszcze w top 100). Dużego progresu w swoim warsztacie jednak już nie zrobi, bo jest on naprawdę niezły, tylko musi się "okiełznać". Tak na podsumowanie, na poziomie chall, na szybszych nawierzchniach się przeciw niemu nie gra. A Stebe nie traktujcie jak chłopaczka z nikąd, ma 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|