Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#3657474 29/01/2010 06:17
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by dd
Originally Posted by Chaoz
tau puke papa
1 mecz izi, podziekował laugh

hahahaha laugh laugh laugh

z czego śmiech bażancie? jak się nie mylę to wynik nie uległ zmianie i tau uwaliło więc może pośmiejemy się teraz z ciebie?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Oli piwo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Oly hura

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
bażant laugh laugh laugh

miazga piwo

Dołączył: May 2009
Posty: 3,352
D
dd Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 3,352
Originally Posted by Chaoz
Originally Posted by dd
Originally Posted by Chaoz
tau puke papa
1 mecz izi, podziekował laugh

hahahaha laugh laugh laugh

z czego śmiech bażancie? jak się nie mylę to wynik nie uległ zmianie i tau uwaliło więc może pośmiejemy się teraz z ciebie?
hahahaha teraz jak już przegrali to się znowu odzywasz laugh laugh laugh ale żal laugh jakoś wcześniej jak doszli do remisu to nic nie napisałeś laugh skąd się takie trole biorą ? laugh laugh laugh laugh

dd #3657516 29/01/2010 06:26
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by dd
Originally Posted by Chaoz
Originally Posted by dd
Originally Posted by Chaoz
tau puke papa
1 mecz izi, podziekował laugh

hahahaha laugh laugh laugh

z czego śmiech bażancie? jak się nie mylę to wynik nie uległ zmianie i tau uwaliło więc może pośmiejemy się teraz z ciebie?
hahahaha teraz jak już przegrali to się znowu odzywasz laugh laugh laugh ale żal laugh jakoś wcześniej jak doszli do remisu to nic nie napisałeś laugh skąd się takie trole biorą ? laugh laugh laugh laugh

może stąd że nie każdy siedzi jak jakiś tuman przed kompem i śledzi cyferki (vide ty)? istnieje życie poza twoim szklanym monitorkiem także. Oglądałeś chociaż mecz czy piszesz mi relacje na podstawie cyferek i będziesz zgrywał specjalistę?

Dołączył: May 2009
Posty: 3,352
D
dd Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 3,352
no tak, odpowiedź typowego napinacza,oglądałem mecz Barcy, na mecz Tau zerkałem tylko na boxscore ale co to ma do tego ? zrobiłeś z siebie idiote bo przy -11 wyśmiewałeś i rzygałeś na Tau a potem jak cie wyśmiałem przy -5, czy jak wyszli na +5 to nic nie napisałeś i pewnie nie napisałbyś ani slowa, dopiero przegrali to wielce uważasz że masz racje i możesz się teraz ze mnie pośmiać laugh laugh

no tak ale zgrywam specjaliste laugh ( tu też nie wiem o co chodzi bo nigdzie nie pisałem że mają wygrać)

dd #3657548 29/01/2010 06:40
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by dd
no tak, odpowiedź typowego napinacza,oglądałem mecz Barcy, na mecz Tau zerkałem tylko na boxscore ale co to ma do tego ? zrobiłeś z siebie idiote bo przy -11 wyśmiewałeś i rzygałeś na Tau a potem jak cie wyśmiałem przy -5, czy jak wyszli na +5 to nic nie napisałeś i pewnie nie napisałbyś ani slowa, dopiero przegrali to wielce uważasz że masz racje i możesz się teraz ze mnie pośmiać laugh laugh

wybacz że nie podniecałem się z tobą minuta po minucie punktacją meczu Tau frown z pewnością przy -5 miałeś rację i nie miałem prawa osądzić meczu jako przegranego.. o dziwo jednak taki sie okazał. Wybacz również że przy +5 nie przybiegłem napisać "tau gogogo" ani nic w tym stylu. Miałem przeczucie po tym co widziałem że przegrają, tak też się stało więc rzeczywiście miałeś powód mnie wyśmiać przy owym -5 a ja cie po meczu już nie bo nie było mnie non stop na quasi. Mea culpa frown

dd #3657550 29/01/2010 06:40
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
dobry bażant nie jest zły laugh

Dołączył: May 2009
Posty: 3,352
D
dd Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 3,352
omg naprawdę tak ciężko to zrozumieć ? jak wyszli na +5 to się za mnie nie śmiałeś a dziwnym trafem jak przegrali znalazłeś mój post kilka stron wcześniej i sobie go zacytowałeś ? laugh no tak ale nie było cie na quasi więc pewnie musiałeś czytać bezsensownie kilka stron, ale powim ci tylko : "istnieje życie poza twoim szklanym monitorkiem także" laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

dd #3657573 29/01/2010 06:51
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by dd
no tak ale nie było cie na quasi więc pewnie musiałeś czytać bezsensownie kilka stron

całe dwie (raczej nie wielka sztuka, chociaż dla ciebie może i intelektualny wysiłek taki obszerny tekst objąć w jednej chwili) papa

dd #3657577 29/01/2010 06:53
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
szkoda że nie ma edycji mad
Originally Posted by dd
dziwnym trafem jak przegrali

mecz wtedy jeszcze trwał to czemu ich skreśliłeś mad

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
spokój!

TAU juz nie ma..











duch

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by bombel
dobry bażant nie jest zły laugh

laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Alba B do grania po dobrym kursie ?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Live do Pucharu kobiet Czech gdzieś znajdę ? Grają od 17:30

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by grajus87
Live do Pucharu kobiet Czech gdzieś znajdę ? Grają od 17:30
cbf.cz

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by Stoin
Alba B do grania po dobrym kursie ?
żebyś się nie zdziwił,moim zdaniem dziś Oldenburg wygra

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by twarog2006
Originally Posted by Stoin
Alba B do grania po dobrym kursie ?
żebyś się nie zdziwił,moim zdaniem dziś Oldenburg wygra

nie zdziwie sie smirk dlatego pytam czy do grania bo cięzki mecz ... mimo wszystko Alba po win boks

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, alfa, Sensei, latajaca_holenderka, $-man, forty), 2,130 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1