|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Celta im napuka jeszcze ... Bo oni są leszczami  Atletico dziś handi kryje  dobrze grają że co ? 1-1 bd
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Forlan to jakaś większa melepeta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
poprzeczka Celta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
Celta im napuka jeszcze ... Bo oni są leszczami  Atletico dziś handi kryje  dobrze grają że co ? 1-1 bd no ta teraz to sobie pisz pod koniec meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
aaaaaaaaaaaaaaaale by była kontra :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Aguero zszedl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
ja nic nie chce mowic,ale to Sertaozinho chyba 0-0 skonczy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
granie na czas ... handi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
Atletico w lidze gra na podobnym poziomie czy ta Celta jakoś wyjątkowo im nie leży?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
ale nic,bede twardy i glupi byc moze i nie dam na mala strate poniezej 1 gola..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
celta juz nic nie broni, moze jakas kontra i 2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101 |
Dobra mam pytanko ... Bo się na te żółte kartki skusiłem dzisiaj w Egipt - Algeria over 4,5 w Milenium ... jak oni to liczą ? jak gość dostaje drugą żółtą w konsekwencji czerwoną to się nie liczy jako żółta ? Bo se sprawdzam kupon i mam nietrafione ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Dobra mam pytanko ... Bo się na te żółte kartki skusiłem dzisiaj w Egipt - Algeria over 4,5 w Milenium ... jak oni to liczą ? jak gość dostaje drugą żółtą w konsekwencji czerwoną to się nie liczy jako żółta ? Bo se sprawdzam kupon i mam nietrafione ...  interpretujac to logicznie, to powinno byc zaliczone jako 2x zolta
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Celta im napuka jeszcze ... Bo oni są leszczami  Atletico dziś handi kryje  dobrze grają że co ? 1-1 bd no ta teraz to sobie pisz pod koniec meczu  po prostu w 1 meczu byli gorsi i dziś też wcale nie lepsi  przecież to nie była żadna złośliwosc z mojej strony , pisałem że Celta im ukuja , ale nie ukuła i dobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Dobra mam pytanko ... Bo się na te żółte kartki skusiłem dzisiaj w Egipt - Algeria over 4,5 w Milenium ... jak oni to liczą ? jak gość dostaje drugą żółtą w konsekwencji czerwoną to się nie liczy jako żółta ? Bo se sprawdzam kupon i mam nietrafione ...  Sam piszesz,że zagrałeś ŻÓŁTE KARTKI a były tylko 3,bo druga żółta to czerwona.Ja np. gram pozycję KARTKI na bet365 i jest zółta 1pkt,czerwo 2 pkt. W meczu kurs był over 6.5 kartki,przy 3 zółtych,1 czerwonej i 2 razy zołta(co daje czerwo,są 2 pkt)daje 9 pkt i over wszwdł spokojnie po kursie 1.72
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Dobra mam pytanko ... Bo się na te żółte kartki skusiłem dzisiaj w Egipt - Algeria over 4,5 w Milenium ... jak oni to liczą ? jak gość dostaje drugą żółtą w konsekwencji czerwoną to się nie liczy jako żółta ? Bo se sprawdzam kupon i mam nietrafione ...  Sam piszesz,że zagrałeś ŻÓŁTE KARTKI a były tylko 3,bo druga żółta to czerwona.Ja np. gram pozycję KARTKI na bet365 i jest zółta 1pkt,czerwo 2 pkt. W meczu kurs był over 6.5 kartki,przy 3 zółtych,1 czerwonej i 2 razy zołta(co daje czerwo,są 2 pkt)daje 9 pkt i over wszwdł spokojnie po kursie 1.72 2X druga zółta
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101 |
poprosru nie wiedziałem jak to liczą, nie grałem tego nigdy co nie zmienia faktu że według mnie sędzia pokazał 5 żółtych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
poprosru nie wiedziałem jak to liczą, nie grałem tego nigdy co nie zmienia faktu że według mnie sędzia pokazał 5 żółtych  wiem,ale tak to liczą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
poprosru nie wiedziałem jak to liczą, nie grałem tego nigdy co nie zmienia faktu że według mnie sędzia pokazał 5 żółtych  I każdy normalny bukmacher tak to powinien rozliczyć. Jeśli nie uznają 2ga żółta kartka u nich się nie liczy, to równie dobrze mogą nie liczyć bramek zdobytych głową do wyniku końcowego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
żółta to żółta, a że pokazana zawodnikowi, który już miał jedną kartkę na koncie, niczego nie zmienia.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|