|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
fajny ten mecz we Francji  Nancy 34 oddane rzuty Paris 16 oddanych rzutow... a wynik 22:27  myślę,że przyjdzie moment,że zrobi się overowo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
fajny ten mecz we Francji  Nancy 34 oddane rzuty Paris 16 oddanych rzutow... a wynik 22:27  myślę,że przyjdzie moment,że zrobi się overowo ja nie gram u/o, buki wystawiaja tak dobrze linie, ze wg mnie granie u/o to loteria
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
fajny ten mecz we Francji  Nancy 34 oddane rzuty Paris 16 oddanych rzutow... a wynik 22:27  myślę,że przyjdzie moment,że zrobi się overowo ja nie gram u/o, buki wystawiaja tak dobrze linie, ze wg mnie granie u/o to loteria zgadzam się z tobą ale w europie jeśli chodzi o overy to najlepiej uderzać właśnie Francję,Hiszpanię i ...Polskę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
zgadzam się z tobą ale w europie jeśli chodzi o overy to najlepiej uderzać właśnie Francję,Hiszpanię i ...Polskę  Finlandia i Bulgaria sa bardziej overowe... Szwecja zreszta tez te 3 ligi co wymieniles sa popularne, z "overowymi" to one za duzo wspolnego nie maja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
zgadzam się z tobą ale w europie jeśli chodzi o overy to najlepiej uderzać właśnie Francję,Hiszpanię i ...Polskę  Finlandia i Bulgaria sa bardziej overowe... Szwecja zreszta tez te 3 ligi co wymieniles sa popularne, z "overowymi" to one za duzo wspolnego nie maja  no o tych co wspomniałeś to faktycznie jest mega overowo(jeszcze można dodać Norwegie) mi osobiście chodziło o te ligi lepsze ,i właśnie te 3 uważam za najbardziej overowe przy liniach jakie buki wystawiają
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
we francuskiej do overa brakuje sporo,ale jeśli Nancy poprawi skuteczność to zrobi się overowo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2009
Posty: 344 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
no i Nancy lepsza skuteczność i teraz overek wygląda optymistycznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
a teraz bez punktów okres i lipnie już wygląda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Akingbala 4 pf :/ nie dobrze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
a teraz bez punktów okres i lipnie już wygląda  dlatego nie gram u/o 2-3 minuty moga zawazyc o tym czy zaklad wejdzie czy nie, wole juz sobie w ruletke pograc, przynajmniej szybciej mam wynik  liczyles sobie kiedys jaki masz bilans w graniu u/o?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
29:11  ladna kwarta Nancy  utrzymac to przez ostatnie 10 minut i nie robic tego co w meczu w Paryżu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
do overa 47 ciężko to wygląda,ale we francuskiej zdarzają się różne przypadki i potrafią rzucić 60 kilka jak i 12;p gdyby nie Paris byłoby miło ,ale Nancy zaczęło grać i Paris nie ma czego szukać,a co u/o to osobiście wolę to niż granie jakiś pewniaków po 1.2 bo jednak da radę być z tego na plusie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
początek 4 kwarty dał mi do zrozumienia ,ze overa to tu nie będzie,no nic trudno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
no i live się do Francji zawiesił a jeżeli jest taki czas jak na stronce to znowu szansa na over
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
89-64  FT
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
dzis polecam wam zagrac z PLKK: na ŁKS kursy po 1.90 ale lks u siebie da rade rybnikowi wszystkie dziewczyny zdrowe ostatnio odpoczywaly perlinska z leona nie pojechaly na PP,oha odnajduje forme z poczatku sezonu makowska rowniez novikowa coraz lepeij Obie eipy waskie lawkie praktycznie ŁKS gra8 zawodniczkami ale rybnik raptem 6
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749 |
dzis polecam wam zagrac z PLKK: na ŁKS kursy po 1.90 ale lks u siebie da rade rybnikowi wszystkie dziewczyny zdrowe ostatnio odpoczywaly perlinska z leona nie pojechaly na PP,oha odnajduje forme z poczatku sezonu makowska rowniez novikowa coraz lepeij Obie eipy waskie lawkie praktycznie ŁKS gra8 zawodniczkami ale rybnik raptem 6 Witam. Nie bylbym takim optymista.Leona ma kontuzje,jezeli zabiegi pomoga to bedzie wchodzic sporadycznie(slowa Trzesniewskiego),Perlinska i reszta zawodniczek to wielka zagadka.Mimo wszystko sklaniam sie ku zwyciestwu. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
nic nie wiedzialem o kontuzji leony ale amerykanka i ta ukrainka nadla sa w zespole ? i chyba innycxh kontuzji nie ma ? a jak powazna ta kontuzja leony co to jest ? i msyle ze rybnik grajacy 6 zawodniczkami nie da nam rady dobzre by bylo jakby ROW szybko faule polapal
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|