|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Expekt wycofał, także te 20 pewnie się nazbiera
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
W naszym systemie odnotowaliśmy, iż naruszył Pan zasady naszej promocji i skorzystał dwukrotnie z promocyjnego kodu. W związku z naruszeniem zasad naszego regulaminu, kwota bonusów oraz wszelki wygrane zostały usunięte z Pańskiego konta gracza, a kotno gracza zostało nieodwracalnie zamknięte przez nasz dział bezpieczeństwa co mi napisali hahahhaha jeśli naruszyłeś reg. to nie ma się co dziwić  wszędzie tak robią . Chyba że nie oszukiwałeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
b365 ma go twardo nawet w ofercie live 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
w Johannesburg ciagle [pada? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Grajus87 jakis typ wczoraj podal na forum nba ze mozna korzystac z oferty i dali 5zl na granie zrobilem z tego 22,44 z nba i dzis pogralem troszke i zagrali wszystko hahah dobre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773 |
a ja nie wiem po co się pchać w loterię? Większość swoich typów oprócz czysto tenisowej analizy opieram na przeczuciu, tak jest i tym razem. Tutaj coś mi mówi, że warto spróbować. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Dokładnie , każdy patrzy na ten mecz z uwagi na zeszłoroczne pojedynki Dodiga  Grają grubo kurs leci , blokują a tu czysto Rusek go zmiecie  Jeszcze Koro sam zagra na siebie po 1.70 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518 |
pogralem dogiga po 2.85 jak tak dalej pojdzie to zaniedlugo korolev bedzie chodzil powyzej 2 wiec sie zrobi ladna kontre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Dokładnie , każdy patrzy na ten mecz z uwagi na zeszłoroczne pojedynki Dodiga  Grają grubo kurs leci , blokują a tu czysto Rusek go zmiecie  Jeszcze Koro sam zagra na siebie po 1.70  I jest w szoku bo liczył na 1,40 a tu dostał promocję 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773 |
Dokładnie , każdy patrzy na ten mecz z uwagi na zeszłoroczne pojedynki Dodiga  Grają grubo kurs leci , blokują a tu czysto Rusek go zmiecie  Jeszcze Koro sam zagra na siebie po 1.70  I jest w szoku bo liczył na 1,40 a tu dostał promocję  I da grubo, nie wytrzyma presji i przegra. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Hehe ciekawa sprawa z tym Dodigiem  Może ktoś na siłę szuka ustawki, a buki wolą nie ryzykować i wycofują po zeszłorocznych doświadczeniach. Jeśli Korolev nie odpuści to powinien pozamiatać bez problemu, bo w dobrej formie ostatnio jest i w takich turniejach może złapać sporo punktów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Bozo break  chyba dostrzegł że Lammer wtapia i nie będzie LL 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Dodig ma slabsza glowe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
obywatel bazyl był ? hehe jak ściemnia, że przelew zrobił chyba we wtorek i że on zawsze czeka 4-5 dni na przelew  Do dziś nic nie mam. bazylku bazylku wołam ja ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773 |
w chorwackich bukach bloki dodiga, był moment że płacili @ 1,7 na niego Yyy, a skąd miales takie info? NOT TRUE, you can find Korolev from 1,40 to 1,60 in our bookies;
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Expekt wycofał, także te 20 pewnie się nazbiera w betsson Dodig po 2.50 jak by cos 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
obywatel bazyl był ? hehe jak ściemnia, że przelew zrobił chyba we wtorek i że on zawsze czeka 4-5 dni na przelew  Do dziś nic nie mam. bazylku bazylku wołam ja ciebie Polska Poczta tak jak bylo mowione 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
 Dodig jak sie dowie przed meczem ze MUSI wygrac to nie udzwignie takiej presji Zobaczymy jak to bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Chorwat z MTF miał rację, kolega zapatrzył się i 1,7 na Dodiga było, ale z handi :]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|