Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#3632601 20/01/2010 02:43
Dołączył: Dec 2004
Posty: 247
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 247
Siemka;)
tutaj mozecie sie pochwalic swoimi wysokimi wygranymi na automatach tego typu...oczywiscie kady moze podac swoje taktyki;)
Inne gry na tego typu maszynie:
American Poker
Hot Target
Ultra Hot
Silzzing Hot

Bonus: Unibet
MasTa #3633457 20/01/2010 06:17
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by MasTa
Siemka;)
tutaj mozecie sie pochwalic swoimi wysokimi wygranymi na automatach tego typu...oczywiscie kady moze podac swoje taktyki;)
Inne gry na tego typu maszynie:
American Poker
Hot Target
Ultra Hot
Silzzing Hot

Maszyny najgorsze ścierwo jakie mnie spotkało w życiu puke .
Jeśli ktoś nie gra, niech nawet nie zaczyna toast .

Z wygranych to na Ultra Hocie w odstępie 2 minut, 2 ściany na 100 czyli 2x po 75AG.
Na Sizlingu bez większych sukcesów gdyż łupię głównie w UH.

Najbardziej przycyhylny dla mnie jest Hot Slot, wczoraj 5 x dzwonki na 5 grze ( nie pamiętam jak się nazywa tongue ) na stawce 200 - 2 koła wypłacone. Nowsza wersja, 5 bębnowa.
A dziś np. ugrane z 200 zł., 910zł. i wszystko zjechane do zero na becie 300. smile

Takie życie maszynisty toast

Mar #3634968 20/01/2010 23:20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 247
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 247
dokladnie...maszyny to jest zlo:P tylko ze teraz juz troche za pozno na takie komentarze:/
Ja powiem szczerze na Ultra Hocie nie mialem okazji zagrac konkretniej....jak znajdziesz chwile to napisz kiedy ten bonus jest tam ,bo troche nie zjarzylem jak przelotem gralem w to.

MasTa #3634991 20/01/2010 23:33
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by MasTa
dokladnie...maszyny to jest zlo:P tylko ze teraz juz troche za pozno na takie komentarze:/
Ja powiem szczerze na Ultra Hocie nie mialem okazji zagrac konkretniej....jak znajdziesz chwile to napisz kiedy ten bonus jest tam ,bo troche nie zjarzylem jak przelotem gralem w to.

O jakim bonsuie mowa tongue ? Bo nie bardzo wiem o co chodzi smile ?

Mar #3661751 31/01/2010 08:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 247
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 247
siemka;)



co teraz mialem za banie...to sam juz niewiem co robic...
Wrzucilismy z kumplem w barze 20zl do tej wlasnie maszyny,wlaczylem ta 4 gre,i plansza byla na niebiesko(tak jak jest po wypadnieciu gwaizdek i wtedy jest bonus)zrobilem ruch na stawce 1 i jeeeb 270 losowan....po meczarniach z losowaniami:P wybilo cos ok 3100zl i napis game limit czy cos,przyszedl pozniej szef baru i dojebal ze to wyskoczyla poprzednia wygrana,pol godz temu niby jakis koles na stawce 50 cos zlapal i tyle wygral....i ze on ta gre zapomnial wylaczyc!! ii niby musimy czekac do jutra czy poniedzialku na serwis,oni niby sprawdza na komputerze czy cos....moim zdaniem po 1 jak wrzucalismy kase to na liczniku bylo 0 ,sami losowalismy to w sumie, a po 2 jak oni nie wylaczyl maszyny z pradu to czyj to jest blad?

Jest ktos moze obeznany w tym ,i da rade POMÓC...bo czuje ze lekko nas moga na tym wykiwac:/

Pozdro

MasTa #3661784 31/01/2010 08:42
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Jasne, że próbuje Cię wykiwać laugh

A takie maszyny... nie rozumiem jak można na tym grać. Przecież częstochliwość wygranych jest tak ustawiana, że masakra. 80-90% włożonej w maszynę kasy idzie do właściciela. Grający ma szanse na wygraną pomniejszone drastycznie przez takie ustawianie maszyn.

To nie lepiej już pójść do kasyna na ruletkę i obstawiać jakiś konkretny numer? Szanse są dużo większe bo prowizja kasyna jest dużo mniejsza niż prowizja mafii, która wystawia automaty.

Bzyku #3662082 31/01/2010 19:33
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397

4 siódemki na becie 10 zł za zakręcenie, 195 kręcen = 2000 zł

Generalnie w przeciągu 3 miesięcy wygrałem parę razy po 2 tysiące zł ale trzeba przyznac, maszynki to najgorsze ścierwo jakie moze Cie spotkac, szybko uzaleznia, rzadko daje wygrane, ktore satysfakcjonuja.

Pracuje teraz w kasynie. Przy mnie koles zdjął 120 tyś, 60 tyś, 160 tyś. Ten sam koles w odstepie 2 miesiecy...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 247
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 247
żaaaart dzis ma byc jakis smieszny serwis i sie zobaczy...gosciu mi wkreca ze to bylo poprzedniej gry...ale co mie to obchodzi weszlem do baru maszyna byla zalaczona,0 kredytow,wrzucam wygrywam i wali mnie reszta...a tym bardzej jakis serwis

MasTa #3664489 01/02/2010 17:13
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
Silzzing Hot

najpopularniejsza gra na hot spocie....

za czasow warszawskich kilkadziesiąt wygranych po 2-3 tys. i łączny minus na kwote ok. 50 tysi. Poznałem w stolicy ludzi potrafiacych w to władować parenaście tysiecy na dzien i odejść z kwitkiem.

Od mniej wiecej 2 lat unikam jak ognia, najgorsze bagno...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 247
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 247
jakbym wyszarpal od tego oszusta ta kase to tez koncze...dobry moment by byl...:] tylko jak ,niewiem juz sam co robic:/

MasTa #3664640 01/02/2010 19:43
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
MasTa jak wyszarpiesz tą kasę to nie będę w szoku jak ją jeszcze wtopisz tongue Ale życzę Ci wytrwałości i skończenia z tym gównem.

th0mas #3665337 02/02/2010 01:44
Dołączył: Dec 2004
Posty: 247
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 247
heh no i mam problem...wlasciciel lokalu niechce wyplacic...(przypuszczam ze musialby te 3tys ze swoich pieniazkow dac) niewiem tylko jak teraz z nim to zalatwic

MasTa #3665351 02/02/2010 01:49
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
powiedz,że naślesz na Niego celników i zaproponuj,żeby Ci dał chociaż połowę wygranej.......lepsze to niż nic tongue

MasTa #3666885 02/02/2010 19:43
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by MasTa
heh no i mam problem...wlasciciel lokalu niechce wyplacic...(przypuszczam ze musialby te 3tys ze swoich pieniazkow dac) niewiem tylko jak teraz z nim to zalatwic

A jak mu teraz udowodnisz, ze to Ty wygrales ? Odszedles od maszyny z niczym, gdy gosc powiedzial Ci, ze to bylo w poprzedniej grze?


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników ($-man, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Akhu, ElNinho[mmdea], aker), 2,876 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,402
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1