|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696 |
Witam.Poszukuję sposobu, systemu który pozwoliłby podwoić wkład początkowy.Interesuje mnie w miare bezpieczny sposób -moze być rozłożony w czasie.Zaznaczam ze chciałbym go wykorzystać głównie w grze u naziemnych bukmacherów nie internetowych.Prosże wpisujcie jakieś ciekawe i bezpieczne systemy.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
sposobow pewnie jest tyle ilu odpowiadajacych, ale ja proponuje Ci zainteresowac sie progresja remisowa w pilce noznej, typuje od 2 lat, a od kilku miesiecy gram, i w zasadzie juz tylko we wspomniana progresje, efekty przeszly moje najsmielsze oczekiwania i wydaje mi sie [o ile kilka miesiecy to wystarczajacy czas do oceny], ze sposob jest pewny o ile zachowasz dyscypline i cierpliwosc
-- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813 |
viking24 - temat,który poruszyłeś,jest bardzo ciekawy.Umiejętnie grając,można delikatnie "łaskotać" buków.Ja przedstawię dwa sposoby podwajania kasy,może ktoś z Was przedstawi inne,lepsze.
I-wszy sposób podwojenia kasy. - typuję 2-3 mecze o łącznym AKO około 2.00 na kuponie Ja zwykle zaczynam od stawki 10.00 zł. II-gi sposób składa się z trzech etapów.W tym sposobie zaczynam od stawki 20.00 zł /kursy dla STS-u/ - typuję 2-3 mecze o kursie łącznym około 1.40 na kuponie.Wygrana może wynieść 25.20 zł. - w przypadku trafienia - drugie wysłanie za całość tj za 25.00 zł.Wygrana może wynieść 31.50 zł. - w przypadku trafienia ponownie wysyłam za całość tj 32.00 zł.Wygrana wynosi 40.30 zł. W przypadku pudła na którymkolwiek etapie,całość zaczynam od podwojenia stawki początkowej,a więc niestety,już od 40.00 zł. Częściej stosuję ten drugi sposób,wydaje mi się lepszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
[color:"orange"] jaja ciekawy sposob gry nigdy szczerze mowiac nie interesowalem sie takimi niskimi kursami ale w sumie co to za sztuka trafic 1.4 bardzo ciekawy pomysl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
ja mam tez taka propozcje...
1.zaczynamy od np. 10 gramy 1 dzien 10=20 (2-4 mecze ako 2.00) 2.2 dnia gramy znow za 10 a wygrane 10 odkladamy... 2 dzien 10=20 3. 3 dzien to va bank 2 dnia czyli 20=40 jesli sie uda to mamy 40+10 z odklozonego wiec 50 razem z 10 po 3 etapach. jesli wtopimy na 2 albo 3 poziomie to mamy w banku caly czas 10 zeby zaczac od nowa zasada nie mozna wtopic za 1 razem albo pozniej 2 razy z rzedu [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696 |
Mi najbardziej odpowiadałby sposób który może trwać dłuzej rozciagnięty w czasie ale żeby miał możliwośc zrobienia błędu gdyż nawt przy kursie 1,4 jakaś niespodzianka moze sie trafić w którymś momencie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696 |
Sposób który przedstawił kolega kapitansb w temacie" pt:Mój wkład w teorię progresji" jest dośc ciekawy aczkowliek interesowal by mnie jednak sposób na mniejsze ako myslę ze od 1,5 do 2 i tak powiedzmy nie koniecznie na 9 etapów Myslę że 7 było by ok.Jak kto wie jak to rozpisac lub ma inny ciekawy pomysł to piszcie.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Po pierwsze wcale nie musisz grać 9-etapów, bo możesz każdą progresję kończyć np na 7. lub wcześniej. Po drugie, nie spiesząc się możesz dobierać zespoły, któe wg. Ciebie zremisują w najbliższych 9-kolejkach, a to wcale nie jest aż tak ryzykowne. Zawsze możesz trafić na jakiś Wolfsbug albo inne licho, ale jest ich relatywnie niewiele. No i grasz single o kursie 3 lub wyższym i nie bawisz się w żadne sklejki. Powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
tak czytam sobie obawy przed progresja [tu i w innych miejscach] i ciagle przewija sie lek przed 8-9 etapem, ale umowmy sie, ze wszystko zalezy od stawki poczatkowej, tak? ja w fazie testowej i teraz czasami tez zaczynam na luzie od 1-2 euro wiec nawet jesli dojde do 10 etapu to nie beda to pieniadze ktorych nie moge postawic [wiec poczatkujacym sugeruje dobieranie stawki poczatkowej do mozliwosci], to raz, dwa, ze nie doszedlem jeszcze nigdy dalej niz do 5 etapu, pytanie czy to kwestia szczescia czy dobrego doboru druzyn i trzy, ktos mi zarzuci, ze zaczynanie od 1-2 euro to smieszne i nie godne gracza, wiec na taki ewentualny zarzut odpowiem tylko, ze przy +/- 10 progresjach granych rownolegle i +/- regularnie wygrywanych na max 3-4 poziomie [a nie raz sie zdarza, ze na 1] nie moge narzekac, bo mam wyjebiscie regualarny dochod, inna sprawa, ze moze mam bardzo zimna glowe i do calej bukmacherki podchodze na wyjatkowym luzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
-- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381 |
Po co piszesz Ronni - priv ? Traci na tym przejzystosc tematu, a swoim postem nic nie osiagniesz, ponieważ ronni predzej zauwazy koperte oświadczającą, że ma wiadomość prywatną, niż tego posta. Jak bedzie chcial to przeczyta twojego priva a jak nie to sie na niego wysra i wyrzyga.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 861 |
Ja po długich przemyśleniach znalazłem bardzo interesujący system na podwojenie kapitału, który wydaje się co bardzo ważne stosunkowo bezpieczny.
Otóż przyjmijmy że zaczynamy gre z kapitałem 165j. System polegana 4 poziomowej progresji na kupony o AKO 2. Początkowo zaczynamy od stawki 10j i wraz z pudłem podwajamy stawke. Jeśli trafimy cofamy się do stawki początkowej 10j z tym że z każdym etapem zwiększamy ją o jedną jednostke czyli 11j. System składa się ze 11 etapów i jeśli je przejdziemy podwajamy swoje konto czyli posiadamy 330j.
Wygląda to mniej więcej tak:
1 etap - stawki: 10j, 20j, 40j, 80j - kapitał w przypadku wygranej: 175j (+10j) 2 etap - 11, 22, 44, 88 - 186 (+21) 3 etap - 12, 24, 48, 96 - 198 (+33) 4 etap - 13, 26, 52, 104 - 211 (+46) 5 etap - 14, 28, 56, 112 - 225 (+60) 6 etap - 15, 30, 60, 120 - 240 (+75) 7 etap - 16, 32, 64, 128 - 256 (+91) 8 etap - 17, 34, 68, 136 - 273 (+108) 9 etap - 18, 36, 72, 144 - 291 (+126) 10 etap - 19, 38, 76, 152 - 310 (+145) 11 etap - 20, 40, 80, 160 - 330 (+165)
Oczywiscie jeśli ktoś chce może grać jeszcze więcej etapów ale według mnie im dalej tym większe ryzyko bo w końcu może przyjsc czarna seria 4 porażek z rzędu a tak przy zaledwie zaledwie 11 etapach i tak niskim AKO znacznie tą serie ogranicza. Już kiedyś grałem tak i doszedłem do 23 etapu i niestety przyszła czarna seria i zbanktutowałem. Dlatego myśle że gra na 11 etapów jest optymalną liczbą.
To tyle piszcie co o tym sądzicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937 |
Wg mnie najlepszym sposobem (pewnie jest ich wiele, jednak ten najbardziej mi kiedyś przypadł do gustu) jest progresja 3 stopniowa, którą kiedyś grało dwóch memberów mecz.pl, jakieś 3 lata temu (niepamiętam nicków):
mając powiedzmy 20j
10j * 1.20 (kurs) = 12j wygrana 12j * 1.35 = 15.6 15.6 * 1.28 = 19,96
Trzeba przynajmniej raz na dwa razy przejść etap, kursy mozna wybierać dowolnie np. 1.50, 1.10, 1.20
Koncząc 1 etap na 2 mamy zwrot.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696 |
Kolego Warchoł podoba mi sie ten Twój rozpis.Mam jednak prosbę czy mógłbyś zrobić i pokazać symulację na podobnej zasadzie ale z mniejszym kursem powiedzmy miedzy 1,5 a 1,8???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 861 |
Kolego Warchoł podoba mi sie ten Twój rozpis.Mam jednak prosbę czy mógłbyś zrobić i pokazać symulację na podobnej zasadzie ale z mniejszym kursem powiedzmy miedzy 1,5 a 1,8??? Niestety teraz nie mogę bo dziś w nocy wyjeżdzam i wracam dopiero w środe jak przyjadę to postaram się zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A i nie jestem Warchoł tylko Warchol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 693 |
Tylko powiedz mi Warchol co bedzie jak nie trafie w 1 etapie zadnej z 4 progresji?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 861 |
Tylko powiedz mi Warchol co bedzie jak nie trafie w 1 etapie zadnej z 4 progresji? Heh a tak trudno to obliczyć? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zostaję ci 15j czyli jesteś prawie bankrutem i z tą sumą już nie wiele zdziałasz i musisz zbierać kaske na jeszcze jedną gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ale nawet jeśli ci się nie uda przejść 11 etapów za pierwszym razem to tragedii nie będzie bo jak obliczyłem wystarczy mieć conajmiej 51% skutecznośći z przechodzenia tych 11 etapów żeby być na plusie. Oczywiście wtedy zysk jest minimalny ale myśle że wynik 70-80% jest się w stanie spokojnie osiągnąć. To jest właśnie najważniejsze w tej progresji że polega ona na zysku w dłuższym czasie i nawet po 1 czy 2 porażkach na początku nie ma się co załamywać. Wiadomo że zawsze przyjdzie czarna seria tylko sam musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy powiedzmy na 110 etapów( 10 gier) ile może ci się zdarzyć czarnych serii (czytaj 4 porażki z rzędu). Jeśli powiedzmy nie więcej niż 5 to napewno na tym systemie nie stracisz a jeśli <5 to już napewno jesteś na plusie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To tyle mam nadzieje że da się zrozumieć to co napisałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23 |
Wg mnie najlepszym sposobem (pewnie jest ich wiele, jednak ten najbardziej mi kiedyś przypadł do gustu) jest progresja 3 stopniowa, którą kiedyś grało dwóch memberów mecz.pl, jakieś 3 lata temu (niepamiętam nicków):
mając powiedzmy 20j
10j * 1.20 (kurs) = 12j wygrana 12j * 1.35 = 15.6 15.6 * 1.28 = 19,96
Trzeba przynajmniej raz na dwa razy przejść etap, kursy mozna wybierać dowolnie np. 1.50, 1.10, 1.20
Koncząc 1 etap na 2 mamy zwrot. Taki system to przecież nic innego jak zagranie dwóch kombosów (przykład przez Ciebie podany jest równoznaczny z tym, aby zagrać kombo z kursami 1.20 1.35 i 1.28) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2 |
Ja po długich przemyśleniach znalazłem bardzo interesujący system na podwojenie kapitału, który wydaje się co bardzo ważne stosunkowo bezpieczny.
Otóż przyjmijmy że zaczynamy gre z kapitałem 165j. System polegana 4 poziomowej progresji na kupony o AKO 2. Początkowo zaczynamy od stawki 10j i wraz z pudłem podwajamy stawke. Jeśli trafimy cofamy się do stawki początkowej 10j z tym że z każdym etapem zwiększamy ją o jedną jednostke czyli 11j. System składa się ze 11 etapów i jeśli je przejdziemy podwajamy swoje konto czyli posiadamy 330j.
Wygląda to mniej więcej tak:
1 etap - stawki: 10j, 20j, 40j, 80j - kapitał w przypadku wygranej: 175j (+10j) 2 etap - 11, 22, 44, 88 - 186 (+21) 3 etap - 12, 24, 48, 96 - 198 (+33) 4 etap - 13, 26, 52, 104 - 211 (+46) 5 etap - 14, 28, 56, 112 - 225 (+60) 6 etap - 15, 30, 60, 120 - 240 (+75) 7 etap - 16, 32, 64, 128 - 256 (+91) 8 etap - 17, 34, 68, 136 - 273 (+108) 9 etap - 18, 36, 72, 144 - 291 (+126) 10 etap - 19, 38, 76, 152 - 310 (+145) 11 etap - 20, 40, 80, 160 - 330 (+165)
Oczywiscie jeśli ktoś chce może grać jeszcze więcej etapów ale według mnie im dalej tym większe ryzyko bo w końcu może przyjsc czarna seria 4 porażek z rzędu a tak przy zaledwie zaledwie 11 etapach i tak niskim AKO znacznie tą serie ogranicza. Już kiedyś grałem tak i doszedłem do 23 etapu i niestety przyszła czarna seria i zbanktutowałem. Dlatego myśle że gra na 11 etapów jest optymalną liczbą.
To tyle piszcie co o tym sądzicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Bardzo podoba mi się ten twój system przyglądałem na tym forum wiele różnych systemów i ten wydaję mi się jednym z bardziej interesujących. Możliwość popełnienia aż 3 pudeł z rzędu przy Ako 2 wygląda bardzo dobrze. Zamierzam poważnie wypróbować ten system i o jego efektach dam znać za jakiś czas. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
viking24 - temat,który poruszyłeś,jest bardzo ciekawy.Umiejętnie grając,można delikatnie "łaskotać" buków.Ja przedstawię dwa sposoby podwajania kasy,może ktoś z Was przedstawi inne,lepsze.
I-wszy sposób podwojenia kasy. - typuję 2-3 mecze o łącznym AKO około 2.00 na kuponie Ja zwykle zaczynam od stawki 10.00 zł. II-gi sposób składa się z trzech etapów.W tym sposobie zaczynam od stawki 20.00 zł /kursy dla STS-u/ - typuję 2-3 mecze o kursie łącznym około 1.40 na kuponie.Wygrana może wynieść 25.20 zł. - w przypadku trafienia - drugie wysłanie za całość tj za 25.00 zł.Wygrana może wynieść 31.50 zł. - w przypadku trafienia ponownie wysyłam za całość tj 32.00 zł.Wygrana wynosi 40.30 zł. W przypadku pudła na którymkolwiek etapie,całość zaczynam od podwojenia stawki początkowej,a więc niestety,już od 40.00 zł. Częściej stosuję ten drugi sposób,wydaje mi się lepszy. organizuje teraz konkurs na podobnej zasadzie: Wiecej info TUTAJ!!! [ mecz.org] Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|