Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#366619 27/06/2005 16:32
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
Witam.Poszukuję sposobu, systemu który pozwoliłby podwoić wkład początkowy.Interesuje mnie w miare bezpieczny sposób -moze być rozłożony w czasie.Zaznaczam ze chciałbym go wykorzystać głównie w grze u naziemnych bukmacherów nie internetowych.Prosże wpisujcie jakieś ciekawe i bezpieczne systemy.Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#366620 27/06/2005 17:12
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
sposobow pewnie jest tyle ilu odpowiadajacych, ale ja proponuje Ci zainteresowac sie progresja remisowa w pilce noznej, typuje od 2 lat, a od kilku miesiecy gram, i w zasadzie juz tylko we wspomniana progresje, efekty przeszly moje najsmielsze oczekiwania i wydaje mi sie [o ile kilka miesiecy to wystarczajacy czas do oceny], ze sposob jest pewny o ile zachowasz dyscypline i cierpliwosc

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

#366621 28/06/2005 16:21
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813

viking24 - temat,który poruszyłeś,jest bardzo ciekawy.Umiejętnie grając,można delikatnie "łaskotać" buków.Ja przedstawię dwa sposoby podwajania kasy,może ktoś z Was przedstawi inne,lepsze.

I-wszy sposób podwojenia kasy.
- typuję 2-3 mecze o łącznym AKO około 2.00 na kuponie
Ja zwykle zaczynam od stawki 10.00 zł.
II-gi sposób składa się z trzech etapów.W tym sposobie zaczynam od stawki 20.00 zł /kursy dla STS-u/
- typuję 2-3 mecze o kursie łącznym około 1.40 na kuponie.Wygrana może wynieść 25.20 zł.
- w przypadku trafienia - drugie wysłanie za całość tj za 25.00 zł.Wygrana może wynieść 31.50 zł.
- w przypadku trafienia ponownie wysyłam za całość tj 32.00 zł.Wygrana wynosi 40.30 zł.
W przypadku pudła na którymkolwiek etapie,całość zaczynam od podwojenia stawki początkowej,a więc niestety,już od 40.00 zł.
Częściej stosuję ten drugi sposób,wydaje mi się lepszy.

#366622 28/06/2005 16:57
Dołączył: Feb 2005
Posty: 66
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 66
Proponuje ci zebys zerknal w temat Kapitanasb pt:Mój wkład w teorię progresji" http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....e=8&fpart=1 [mecz.org]

#366623 28/06/2005 16:58
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
[color:"orange"] jaja ciekawy sposob gry nigdy szczerze mowiac nie interesowalem sie takimi niskimi kursami ale w sumie co to za sztuka trafic 1.4 bardzo ciekawy pomysl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

ja mam tez taka propozcje...

1.zaczynamy od np. 10
gramy 1 dzien 10=20 (2-4 mecze ako 2.00)
2.2 dnia gramy znow za 10 a wygrane 10 odkladamy...
2 dzien 10=20
3. 3 dzien to va bank 2 dnia czyli 20=40 jesli sie uda to mamy 40+10 z odklozonego wiec 50 razem z 10 po 3 etapach.
jesli wtopimy na 2 albo 3 poziomie to mamy w banku caly czas 10 zeby zaczac od nowa zasada nie mozna wtopic za 1 razem albo pozniej 2 razy z rzedu
[/color]

#366624 28/06/2005 19:32
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
Mi najbardziej odpowiadałby sposób który może trwać dłuzej rozciagnięty w czasie ale żeby miał możliwośc zrobienia błędu gdyż nawt przy kursie 1,4 jakaś niespodzianka moze sie trafić w którymś momencie.

#366625 28/06/2005 19:56
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
Sposób który przedstawił kolega kapitansb w temacie" pt:Mój wkład w teorię progresji" jest dośc ciekawy aczkowliek interesowal by mnie jednak sposób na mniejsze ako myslę ze od 1,5 do 2 i tak powiedzmy nie koniecznie na 9 etapów Myslę że 7 było by ok.Jak kto wie jak to rozpisac lub ma inny ciekawy pomysł to piszcie.Pozdrawiam

#366626 28/06/2005 20:07
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Po pierwsze wcale nie musisz grać 9-etapów, bo możesz każdą progresję kończyć np na 7. lub wcześniej.
Po drugie, nie spiesząc się możesz dobierać zespoły, któe wg. Ciebie zremisują w najbliższych 9-kolejkach, a to wcale nie jest aż tak ryzykowne.
Zawsze możesz trafić na jakiś Wolfsbug albo inne licho, ale jest ich relatywnie niewiele.
No i grasz single o kursie 3 lub wyższym i nie bawisz się w żadne sklejki.
Powodzenia!

#366627 29/06/2005 07:10
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
tak czytam sobie obawy przed progresja [tu i w innych miejscach] i ciagle przewija sie lek przed 8-9 etapem, ale umowmy sie, ze wszystko zalezy od stawki poczatkowej, tak? ja w fazie testowej i teraz czasami tez zaczynam na luzie od 1-2 euro wiec nawet jesli dojde do 10 etapu to nie beda to pieniadze ktorych nie moge postawic [wiec poczatkujacym sugeruje dobieranie stawki poczatkowej do mozliwosci], to raz, dwa, ze nie doszedlem jeszcze nigdy dalej niz do 5 etapu, pytanie czy to kwestia szczescia czy dobrego doboru druzyn i trzy, ktos mi zarzuci, ze zaczynanie od 1-2 euro to smieszne i nie godne gracza, wiec na taki ewentualny zarzut odpowiem tylko, ze przy +/- 10 progresjach granych rownolegle i +/- regularnie wygrywanych na max 3-4 poziomie [a nie raz sie zdarza, ze na 1] nie moge narzekac, bo mam wyjebiscie regualarny dochod, inna sprawa, ze moze mam bardzo zimna glowe i do calej bukmacherki podchodze na wyjatkowym luzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

#366628 30/06/2005 19:42
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813

Ronni - priv

#366629 01/07/2005 09:56
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Po co piszesz Ronni - priv ? Traci na tym przejzystosc tematu, a swoim postem nic nie osiagniesz, ponieważ ronni predzej zauwazy koperte oświadczającą, że ma wiadomość prywatną, niż tego posta. Jak bedzie chcial to przeczyta twojego priva a jak nie to sie na niego wysra i wyrzyga.

#366630 03/07/2005 15:39
Dołączył: May 2005
Posty: 861
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 861
Ja po długich przemyśleniach znalazłem bardzo interesujący system na podwojenie kapitału, który wydaje się co bardzo ważne stosunkowo bezpieczny.

Otóż przyjmijmy że zaczynamy gre z kapitałem 165j. System polegana 4 poziomowej progresji na kupony o AKO 2. Początkowo zaczynamy od stawki 10j i wraz z pudłem podwajamy stawke. Jeśli trafimy cofamy się do stawki początkowej 10j z tym że z każdym etapem zwiększamy ją o jedną jednostke czyli 11j. System składa się ze 11 etapów i jeśli je przejdziemy podwajamy swoje konto czyli posiadamy 330j.

Wygląda to mniej więcej tak:

1 etap - stawki: 10j, 20j, 40j, 80j - kapitał w przypadku wygranej: 175j (+10j)
2 etap - 11, 22, 44, 88 - 186 (+21)
3 etap - 12, 24, 48, 96 - 198 (+33)
4 etap - 13, 26, 52, 104 - 211 (+46)
5 etap - 14, 28, 56, 112 - 225 (+60)
6 etap - 15, 30, 60, 120 - 240 (+75)
7 etap - 16, 32, 64, 128 - 256 (+91)
8 etap - 17, 34, 68, 136 - 273 (+108)
9 etap - 18, 36, 72, 144 - 291 (+126)
10 etap - 19, 38, 76, 152 - 310 (+145)
11 etap - 20, 40, 80, 160 - 330 (+165)

Oczywiscie jeśli ktoś chce może grać jeszcze więcej etapów ale według mnie im dalej tym większe ryzyko bo w końcu może przyjsc czarna seria 4 porażek z rzędu a tak przy zaledwie zaledwie 11 etapach i tak niskim AKO znacznie tą serie ogranicza. Już kiedyś grałem tak i doszedłem do 23 etapu i niestety przyszła czarna seria i zbanktutowałem. Dlatego myśle że gra na 11 etapów jest optymalną liczbą.

To tyle piszcie co o tym sądzicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#366631 03/07/2005 18:34
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
Wg mnie najlepszym sposobem (pewnie jest ich wiele, jednak ten najbardziej mi kiedyś przypadł do gustu) jest progresja 3 stopniowa, którą kiedyś grało dwóch memberów mecz.pl, jakieś 3 lata temu (niepamiętam nicków):

mając powiedzmy 20j

10j * 1.20 (kurs) = 12j wygrana
12j * 1.35 = 15.6
15.6 * 1.28 = 19,96

Trzeba przynajmniej raz na dwa razy przejść etap, kursy mozna wybierać dowolnie np. 1.50, 1.10, 1.20

Koncząc 1 etap na 2 mamy zwrot.

#366632 04/07/2005 14:20
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
Kolego Warchoł podoba mi sie ten Twój rozpis.Mam jednak prosbę czy mógłbyś zrobić i pokazać symulację na podobnej zasadzie ale z mniejszym kursem powiedzmy miedzy 1,5 a 1,8???

#366633 04/07/2005 21:33
Dołączył: May 2005
Posty: 861
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 861
Quote
Kolego Warchoł podoba mi sie ten Twój rozpis.Mam jednak prosbę czy mógłbyś zrobić i pokazać symulację na podobnej zasadzie ale z mniejszym kursem powiedzmy miedzy 1,5 a 1,8???

Niestety teraz nie mogę bo dziś w nocy wyjeżdzam i wracam dopiero w środe jak przyjadę to postaram się zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A i nie jestem Warchoł tylko Warchol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#366634 04/07/2005 21:59
Dołączył: May 2005
Posty: 693
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 693
Tylko powiedz mi Warchol co bedzie jak nie trafie w 1 etapie zadnej z 4 progresji?

#366635 04/07/2005 22:41
Dołączył: May 2005
Posty: 861
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 861
Quote
Tylko powiedz mi Warchol co bedzie jak nie trafie w 1 etapie zadnej z 4 progresji?

Heh a tak trudno to obliczyć? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zostaję ci 15j czyli jesteś prawie bankrutem i z tą sumą już nie wiele zdziałasz i musisz zbierać kaske na jeszcze jedną gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ale nawet jeśli ci się nie uda przejść 11 etapów za pierwszym razem to tragedii nie będzie bo jak obliczyłem wystarczy mieć conajmiej 51% skutecznośći z przechodzenia tych 11 etapów żeby być na plusie. Oczywiście wtedy zysk jest minimalny ale myśle że wynik 70-80% jest się w stanie spokojnie osiągnąć. To jest właśnie najważniejsze w tej progresji że polega ona na zysku w dłuższym czasie i nawet po 1 czy 2 porażkach na początku nie ma się co załamywać.
Wiadomo że zawsze przyjdzie czarna seria tylko sam musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy powiedzmy na 110 etapów( 10 gier) ile może ci się zdarzyć czarnych serii (czytaj 4 porażki z rzędu). Jeśli powiedzmy nie więcej niż 5 to napewno na tym systemie nie stracisz a jeśli <5 to już napewno jesteś na plusie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

To tyle mam nadzieje że da się zrozumieć to co napisałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#366636 15/07/2005 10:41
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
Quote
Wg mnie najlepszym sposobem (pewnie jest ich wiele, jednak ten najbardziej mi kiedyś przypadł do gustu) jest progresja 3 stopniowa, którą kiedyś grało dwóch memberów mecz.pl, jakieś 3 lata temu (niepamiętam nicków):

mając powiedzmy 20j

10j * 1.20 (kurs) = 12j wygrana
12j * 1.35 = 15.6
15.6 * 1.28 = 19,96

Trzeba przynajmniej raz na dwa razy przejść etap, kursy mozna wybierać dowolnie np. 1.50, 1.10, 1.20

Koncząc 1 etap na 2 mamy zwrot.

Taki system to przecież nic innego jak zagranie dwóch kombosów (przykład przez Ciebie podany jest równoznaczny z tym, aby zagrać kombo z kursami 1.20 1.35 i 1.28) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Pozdrawiam

#366637 15/07/2005 13:24
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2
E
Ebi Offline
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2
Quote
Ja po długich przemyśleniach znalazłem bardzo interesujący system na podwojenie kapitału, który wydaje się co bardzo ważne stosunkowo bezpieczny.

Otóż przyjmijmy że zaczynamy gre z kapitałem 165j. System polegana 4 poziomowej progresji na kupony o AKO 2. Początkowo zaczynamy od stawki 10j i wraz z pudłem podwajamy stawke. Jeśli trafimy cofamy się do stawki początkowej 10j z tym że z każdym etapem zwiększamy ją o jedną jednostke czyli 11j. System składa się ze 11 etapów i jeśli je przejdziemy podwajamy swoje konto czyli posiadamy 330j.

Wygląda to mniej więcej tak:

1 etap - stawki: 10j, 20j, 40j, 80j - kapitał w przypadku wygranej: 175j (+10j)
2 etap - 11, 22, 44, 88 - 186 (+21)
3 etap - 12, 24, 48, 96 - 198 (+33)
4 etap - 13, 26, 52, 104 - 211 (+46)
5 etap - 14, 28, 56, 112 - 225 (+60)
6 etap - 15, 30, 60, 120 - 240 (+75)
7 etap - 16, 32, 64, 128 - 256 (+91)
8 etap - 17, 34, 68, 136 - 273 (+108)
9 etap - 18, 36, 72, 144 - 291 (+126)
10 etap - 19, 38, 76, 152 - 310 (+145)
11 etap - 20, 40, 80, 160 - 330 (+165)

Oczywiscie jeśli ktoś chce może grać jeszcze więcej etapów ale według mnie im dalej tym większe ryzyko bo w końcu może przyjsc czarna seria 4 porażek z rzędu a tak przy zaledwie zaledwie 11 etapach i tak niskim AKO znacznie tą serie ogranicza. Już kiedyś grałem tak i doszedłem do 23 etapu i niestety przyszła czarna seria i zbanktutowałem. Dlatego myśle że gra na 11 etapów jest optymalną liczbą.

To tyle piszcie co o tym sądzicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bardzo podoba mi się ten twój system przyglądałem na tym forum wiele różnych systemów i ten wydaję mi się jednym z bardziej interesujących. Możliwość popełnienia aż 3 pudeł z rzędu przy Ako 2 wygląda bardzo dobrze. Zamierzam poważnie wypróbować ten system i o jego efektach dam znać za jakiś czas.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#366638 16/07/2005 20:04
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
viking24 - temat,który poruszyłeś,jest bardzo ciekawy.Umiejętnie grając,można delikatnie "łaskotać" buków.Ja przedstawię dwa sposoby podwajania kasy,może ktoś z Was przedstawi inne,lepsze.

I-wszy sposób podwojenia kasy.
- typuję 2-3 mecze o łącznym AKO około 2.00 na kuponie
Ja zwykle zaczynam od stawki 10.00 zł.
II-gi sposób składa się z trzech etapów.W tym sposobie zaczynam od stawki 20.00 zł /kursy dla STS-u/
- typuję 2-3 mecze o kursie łącznym około 1.40 na kuponie.Wygrana może wynieść 25.20 zł.
- w przypadku trafienia - drugie wysłanie za całość tj za 25.00 zł.Wygrana może wynieść 31.50 zł.
- w przypadku trafienia ponownie wysyłam za całość tj 32.00 zł.Wygrana wynosi 40.30 zł.
W przypadku pudła na którymkolwiek etapie,całość zaczynam od podwojenia stawki początkowej,a więc niestety,już od 40.00 zł.
Częściej stosuję ten drugi sposób,wydaje mi się lepszy.

organizuje teraz konkurs na podobnej zasadzie:
Wiecej info TUTAJ!!! [mecz.org]
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, rymoholik, aker, $-man, Lukasz111, forty, ANZELMO, alfa, kamel, 11kera11), 2,774 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1