|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Goldstein - Portas 1.52 prof
Wczoraj sie Portas ślizgnoł a dzis dostanie w dupe pewna
jedynka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
Vico-Boeker - niewiecie o której grają i gdzie na żywo wyniki (sorki za kłopoty)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Vico-Boeker - niewiecie o której grają i gdzie na żywo wyniki (sorki za kłopoty) graja o 16 a live poszukaj na 1 stronie tematu Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Live jest tylko do turnieju w Biella i Cordobie. Na reszte wyników z innych turniejów trzeba czekać
Tuksar wygląda nieźle na dzis , ale szukam drugiego meczu co by dubelka zagrać , i jakos nie moge znalezc nic ciekawego . Jestem w trakcie rozpoznania ...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Gregov przygladałeś sie Goldsteinowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
No Golstein na hardzie jest dobry, i powinien dzis wygrac , tylko ten wczorajszy wystrzał Portasa , 6-1 6-1 , hm. Ogólnie to obaj gracze reprezentują podobny poziom. Portas gra u siebie , ale wątpie czy to ma jakies znaczenie. Najwazniejsze jest to co siedzi w głowach zawodników . Ten turniej jest nieduzy, a w nastepnym tygodniu mamy dwa dobrze opłacane turnieje na nawierzchni ziemnej , na której Portas czuje sie najlepiej , w przeciwienstwie do Goldsteina i napewno Hiszpan bedzie grał kwalifikacje do któregoś z nich.
Eh , wlasnie zobaczyłem kurs na Amerykaniana , qrva 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> , troche przesadzili .....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122 |
Co sądzicie o Del Porto dziś? Da radę z Di Mauro? Po moich wstępnych analizach i wczorajszym odprawieniu Nieminena kurs w GB 2,35 kusi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 271
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 271 |
Ostrzegam buki popelnily blad strona atp podaje,ze turniej w cordobie jest na clay'u,to dlatego portas wygral!!!Logiczne,bo niby skad nagle wyskoczyc mialby turniej na hardzie w srodku sezonu trawiasto-ziemnego.Goldstein na clay'u jest dalikatnie mowiac cienki,wiec dostanie baty o ile portas traktuje ten turniej powaznie. pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Ostrzegam buki popelnily blad strona atp podaje,ze turniej w cordobie jest na clay'u,to dlatego portas wygral!!!Logiczne,bo niby skad nagle wyskoczyc mialby turniej na hardzie w srodku sezonu trawiasto-ziemnego.Goldstein na clay'u jest dalikatnie mowiac cienki,wiec dostanie baty o ile portas traktuje ten turniej powaznie. pozdr a tobie co dolega <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> nie rób zamieszania, grją na hardzie i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926 |
Ostrzegam buki popelnily blad strona atp podaje,ze turniej w cordobie jest na clay'u,to dlatego portas wygral!!!Logiczne,bo niby skad nagle wyskoczyc mialby turniej na hardzie w srodku sezonu trawiasto-ziemnego.Goldstein na clay'u jest dalikatnie mowiac cienki,wiec dostanie baty o ile portas traktuje ten turniej powaznie. pozdr a tobie co dolega <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> nie rób zamieszania, grją na hardzie i tyle dokłanie Gregov <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122 |
Co za gość! To popatrz na zdjęcia na oficjalnej stronie gdzie ty tam cegłe widzisz????
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
Ostrzegam buki popelnily blad strona atp podaje,ze turniej w cordobie jest na clay'u,to dlatego portas wygral!!!Logiczne,bo niby skad nagle wyskoczyc mialby turniej na hardzie w srodku sezonu trawiasto-ziemnego.Goldstein na clay'u jest dalikatnie mowiac cienki,wiec dostanie baty o ile portas traktuje ten turniej powaznie. pozdr a skąd masz te informacje bo na oficjalce podają Dura - Hard (GreenSet) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926 |
Skąd on się urwał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
No to Panowie żescie mnie treraz uspokoili, bo jak dla mnie Goldstein jest pewnym meczem....a zmiana nawierzchni zmieniłaby pewnosc tego zdarzenie. Nie rozumiem tylko ludzi ktorzy wchodza po to tylko by zrobic zamieszanie....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122 |
Taki kuponik od rana drugi na popołudnie póżniej.
Di Mauro A. v Del Porto J.M. 2 @ 2.35 Galimberti G. v Labadze I. 2 @ 1.55 Davenport L. v Mauresmo A. 1 @ 1.4 Williams V. v Sharapova M. 2 @ 1.4
ako 7.14
Analiza króciutka bo nie ma za wiele czasu. Młody Argentyńczyk to chyba faktycznie wielki talent i powinien pyknąć Włocha, który w pierwszym meczyku męczył się. Gruzin też nie powinien mieć problemów z kontuzjowanym Włochem. I laluchny. Dziś znów nie bedzie niespodzianki i faworytki przejdą dalej może nie gładko po 2:0 ale wygrają nie ma innego rozwiązania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Visente-Ventura 1 1.6
Goldstein-Portas 1 1.6
Tuskar-Berloq 1 1.6
....
Monaco-lammer 1 1.27
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
dzis poszło : PROF
Tuksar - Berlocq [color:"blue"] 1.61 [/color]
Goldstein - Portas [color:"blue"] 1.52 [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506 |
Wlasnie podaja ze graja na Clay.... wydaje sie byc logiczne jak ktos tu pisal, srodek sezonu na clay do tego Hiszpania i korty Hard ?? cos mi sie tu nie podoba... moze to jest zielona maczka-skala tak jak w USA ??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|