Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#366761 30/06/2005 08:22
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Goldstein - Portas 1.52 prof


Wczoraj sie Portas ślizgnoł a dzis dostanie w dupe pewna

jedynka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#366762 30/06/2005 08:29
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Vico-Boeker - niewiecie o której grają i gdzie na żywo wyniki (sorki za kłopoty)

#366763 30/06/2005 08:33
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
Vico-Boeker - niewiecie o której grają i gdzie na żywo wyniki (sorki za kłopoty)

graja o 16 a live poszukaj na 1 stronie tematu
Pozdrawiam

#366764 30/06/2005 08:38
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Live jest tylko do turnieju w Biella i Cordobie. Na reszte wyników z innych turniejów trzeba czekać

Tuksar wygląda nieźle na dzis , ale szukam drugiego meczu co by dubelka zagrać , i jakos nie moge znalezc nic ciekawego . Jestem w trakcie rozpoznania ...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#366765 30/06/2005 08:39
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Gregov przygladałeś sie Goldsteinowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#366766 30/06/2005 08:54
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
No Golstein na hardzie jest dobry, i powinien dzis wygrac , tylko ten wczorajszy wystrzał Portasa , 6-1 6-1 , hm. Ogólnie to obaj gracze reprezentują podobny poziom. Portas gra u siebie , ale wątpie czy to ma jakies znaczenie. Najwazniejsze jest to co siedzi w głowach zawodników . Ten turniej jest nieduzy, a w nastepnym tygodniu mamy dwa dobrze opłacane turnieje na nawierzchni ziemnej , na której Portas czuje sie najlepiej , w przeciwienstwie do Goldsteina i napewno Hiszpan bedzie grał kwalifikacje do któregoś z nich.

Eh , wlasnie zobaczyłem kurs na Amerykaniana , qrva 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> , troche przesadzili .....

#366767 30/06/2005 09:31
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
Co sądzicie o Del Porto dziś? Da radę z Di Mauro? Po moich wstępnych analizach i wczorajszym odprawieniu Nieminena kurs w GB 2,35 kusi

#366768 30/06/2005 09:32
Dołączył: Jun 2005
Posty: 271
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 271
Ostrzegam buki popelnily blad strona atp podaje,ze turniej w cordobie jest na clay'u,to dlatego portas wygral!!!Logiczne,bo niby skad nagle wyskoczyc mialby turniej na hardzie w srodku sezonu trawiasto-ziemnego.Goldstein na clay'u jest dalikatnie mowiac cienki,wiec dostanie baty o ile portas traktuje ten turniej powaznie.
pozdr

#366769 30/06/2005 09:37
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Quote
Ostrzegam buki popelnily blad strona atp podaje,ze turniej w cordobie jest na clay'u,to dlatego portas wygral!!!Logiczne,bo niby skad nagle wyskoczyc mialby turniej na hardzie w srodku sezonu trawiasto-ziemnego.Goldstein na clay'u jest dalikatnie mowiac cienki,wiec dostanie baty o ile portas traktuje ten turniej powaznie.
pozdr

a tobie co dolega <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

nie rób zamieszania, grją na hardzie i tyle

#366770 30/06/2005 09:39
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Quote
Quote
Ostrzegam buki popelnily blad strona atp podaje,ze turniej w cordobie jest na clay'u,to dlatego portas wygral!!!Logiczne,bo niby skad nagle wyskoczyc mialby turniej na hardzie w srodku sezonu trawiasto-ziemnego.Goldstein na clay'u jest dalikatnie mowiac cienki,wiec dostanie baty o ile portas traktuje ten turniej powaznie.
pozdr

a tobie co dolega <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

nie rób zamieszania, grją na hardzie i tyle

dokłanie Gregov <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#366771 30/06/2005 09:39
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
Co za gość! To popatrz na zdjęcia na oficjalnej stronie gdzie ty tam cegłe widzisz????

#366772 30/06/2005 09:43
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Quote
Ostrzegam buki popelnily blad strona atp podaje,ze turniej w cordobie jest na clay'u,to dlatego portas wygral!!!Logiczne,bo niby skad nagle wyskoczyc mialby turniej na hardzie w srodku sezonu trawiasto-ziemnego.Goldstein na clay'u jest dalikatnie mowiac cienki,wiec dostanie baty o ile portas traktuje ten turniej powaznie.
pozdr

a skąd masz te informacje bo na oficjalce podają

Dura - Hard (GreenSet) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#366773 30/06/2005 09:43
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Skąd on się urwał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#366774 30/06/2005 09:50
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
No to Panowie żescie mnie treraz uspokoili, bo jak dla mnie Goldstein jest pewnym meczem....a zmiana nawierzchni zmieniłaby pewnosc tego zdarzenie. Nie rozumiem tylko ludzi ktorzy wchodza po to tylko by zrobic zamieszanie....

#366775 30/06/2005 09:53
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
Taki kuponik od rana drugi na popołudnie póżniej.

Di Mauro A. v Del Porto J.M. 2 @ 2.35
Galimberti G. v Labadze I. 2 @ 1.55
Davenport L. v Mauresmo A. 1 @ 1.4 Williams V. v Sharapova M. 2 @ 1.4

ako 7.14

Analiza króciutka bo nie ma za wiele czasu.
Młody Argentyńczyk to chyba faktycznie wielki talent i powinien pyknąć Włocha, który w pierwszym meczyku męczył się.
Gruzin też nie powinien mieć problemów z kontuzjowanym Włochem.
I laluchny. Dziś znów nie bedzie niespodzianki i faworytki przejdą dalej może nie gładko po 2:0 ale wygrają nie ma innego rozwiązania.

#366776 30/06/2005 09:53
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Visente-Ventura 1 1.6

Goldstein-Portas 1 1.6

Tuskar-Berloq 1 1.6

....

Monaco-lammer 1 1.27

#366777 30/06/2005 10:47
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
dzis poszło : PROF

Tuksar - Berlocq [color:"blue"] 1.61 [/color]


Goldstein - Portas [color:"blue"] 1.52 [/color]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#366778 30/06/2005 10:53
Dołączył: Jun 2005
Posty: 271
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 271
http://www.atptennis.com/en/tournaments/challenger/
Link zerknijcie sobie widocznie atp sie pomililo!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />

#366779 30/06/2005 11:06
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
w czym sie pomylilo

#366780 30/06/2005 11:09
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
Quote
http://www.atptennis.com/en/tournaments/challenger/
Link zerknijcie sobie widocznie atp sie pomililo!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />


Wlasnie podaja ze graja na Clay.... wydaje sie byc logiczne jak ktos tu pisal, srodek sezonu na clay do tego Hiszpania i korty Hard ?? cos mi sie tu nie podoba... moze to jest zielona maczka-skala tak jak w USA ??

Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, aker, alfa), 2,516 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,131
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1