Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#366741 29/06/2005 11:20
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
Nie ma co Nieminen co klasa to klasa pizdzielec jeden

Bonus: Unibet
#366742 29/06/2005 11:23
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Nie ma co Nieminen co klasa to klasa pizdzielec jeden
tak to jest jak sie nie zna rywala - Del Potro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#366743 29/06/2005 11:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 382
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 382
Marcel co myslisz bo dalem dzisiaj F. Santoro - A Parmar na 2 ??

#366744 29/06/2005 11:55
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Marcel co myslisz bo dalem dzisiaj F. Santoro - A Parmar na 2 ??
no mysle ze sa spore szanse bo Santoro chyba za powaznie tego turnieju nie traktuje ale z 2 strony ten Paramr to cienki troche .

#366745 29/06/2005 12:10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Wang-Portas (1) 1,55

Młody Azjata bardzo dobrze czujący się na szybkich nawierzchniach(trawa i szczególnie hard) W ostatnich tygodniach wystąpił na trawie w Halle i Q do Wimbledonu, a w ub. tygodniu wygrał turniej Futures w Hiszpanii na hardzie, więc solidnie jest przygotowany do występu w Cordobie a to się ceni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Portas praktycznie tylko na cegle występuje, a do tego w ostatnim meczu z Tuksarem skreczował tuż przed końcem spotkania... Generalnie Portas nie za wiele jest w stanie zaoferować na betonie Wangowi, który po takim kursie jest duużym faworytem tego meczu.

Mahut-Ram.Hidalgo (1) 1,55

Słabo się wiedzie CH z Hiszpanii ostatnimi czasy, po wygranej w Ljublanie praktycznie wszystko przegrywał, więc jego dyspozycja raczej wysoka nie jest no i nawierzchnia na której zagra z Mahutem też mu raczej nie leży - hard. Mahut ostatnio na trawie grał. ale i beton jest mu nie obcą nawierzchnią więc powinien szybciej się na nią przestawić niż Ramirez.

Vico-Boeker (1) 1,55

Vico typowy challengerowiec radzący sobie raz lepiej raz gorzej. Na ziemi radził sobie bardzo kiepsko, za to na trawie o dziwo spisuje się całkiem nienajgorzej. Grał w Q do Wimbledonu, gdzie był rundę od turu głównego(uległ w 3r.Q Lu). Boeker bardzo rzadko bywa na kortach trawiastych - potrafił przegrać nawet z ...P.Starace rok temu w Q. co nie świadczy o nim zbyt dobrze jako trawiarzu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mimo, że będzie grał u siebie to jednak nie wróżę mu zbyt dużych szans przeciwko Vico.

Hilton-Kimmich (1) 1,45

Hilton urodzony trawiarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Praktycznie nie wyjeżdża z Anglii tylko cały czas młuci na trawie bez chwili wytchnienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (Choć w maju grał tylko na ziemi we Futures'ach) Czasami ruszy się gdzieś dalej, ale tylko w poszukiwaniu turnieju na hardzie (ponoć jego ulubionej nawierzchni). W tym roku nie osiągnął na trawie zbyt dobrych wyników - ledwie 2r. Q w Queens, wygrane Qwale w Nottingham i półfinał turnieju eliminacyjnego o dziką kartę do Wimledonu. To wprawdzie nie powala na kolana, ale ogranie i doświadczenie mimo młodego wieku już posiada. Wprawdzie naprzeciw niemu stanie potężnie zbudowany Kimmich i mogłboby się wydawać, że raczej nieduży Anglik może mieć problemy w starciu z gigantem, to należy przypomnieć , że rok Hilton ograł podobnego Guccione i Bastla na trawie, a oni mają podobnego do Kimmicha warunki fizyczne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sam Australijczyk raczej mało gra na trawie, występował wprawdzie w futersach, ale też bez większych dokonań, raczej preferuję hard i na nim gra najczęściej. Ostatni jego występ to w Canberze na ziemi... Chyba nie ma większych szans w starciu z Hiltonem...


Weiner-Wilson (1) 1,2
Niemeyer-Smeets (1) 1,25
Różnica co najmniej klasy.

#366746 29/06/2005 12:11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Hm...ja natomiast myślę nad zagraniem ... Hartfielda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> kurs 2,7 zachęca...

Diego grał tutaj kwale, myślę że w końcu ten zawodnik wystrzeli z formą i ugra coś więcej niż 1-2r. w Cordobie. Kusiło mnie aby na niego zagrać już w Q do Wim. przeciwko Parmarowi i tam trochę stracha napędził doświadczonego Angolowi... Vik wiadomo w tym roku dobra forma - 2 wygrane turnieje. Ostatnio grywał tylko na ziemi... Hard w Cordobie jest chyba ciut inny niż klasyczny beton ale cóż ja spróbuję jednak Argentyńczyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Voltchkov-Adaktusson (2) 2,05

Również upatruje tutaj niespodzanki. Szwed również awans przez kwale, dobrze czuje się na hardzie, forma wprawdzie raczej taka sobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale forma Białorusina też nie najwyższa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a ostatnio grał tylko na trawie... Pewna analogia jak z Vikiem , również wygrał 2 tury w tym roku , czyżby to znak że w obu tych meczach padną niespodzianki ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Za małą stawkę można spróbować.

#366747 29/06/2005 12:17
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Lammer + Del Potro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#366748 29/06/2005 12:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
Lammer + Del Potro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
ehh co tu duzo mowic jak tylko pogratulowac.
Niespodziewalem sie ze oba wejda
Marcel jak mozesz to napisz kilka zdan odnosnie pozniejszych meczy i czy warto zainwestowac w jakis mecz
Dzieki wielkie i pozdrawiam

#366749 29/06/2005 13:37
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
Quote
......1.20 Nieminen J. v Del Porto J.M. 3.60

Co tu duzo pisać Jarkko swoje grać potrafi tym bardziej na ziemi a przeciwnik? Dla mnie zupełna zagadka...........

I tak kończą się zagadki, jednak gdy nie ma się do końca sprawdzonego meczu i zawodnika nie warto puszczać. Ukłon dla Marcela który to przewidział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Pozdrawiam

#366750 29/06/2005 14:22
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
no wlasnie z pozniejszych meczów interesują mnie 2
Wang - Portas @1.55
Portas typowy ziemniak , na hardzie juz grywa bardzo rzadko i zazwyczaj slabo . W tym sezonie zagra po raz pierwszy a rywal wymagajacy , młody Wang bardzo zdolny zawodnik niezle sie spisuje na szybkich kortach . Ciezko mi sobie wyobrazic aby Portas mogl tu cos wskurac.

Mahur - Ramirez-Hidalgo @1.55
dla Ramireza to pierwszy w tym roku turniej na innej nawierzchni niz ziemia. Mahut natomiast to dobrze serwujacy chlopak i niezle w przeszlosci grywal w turniajch na hiszpanskim hardzie - rok temu wygrana w Valladolid i final w Segovi , 2003 - final w Cordobie .Nie powinien miec wiekszych problemow .

#366751 29/06/2005 14:24
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Mahut oczywiscie w tym drugim meczu

#366752 29/06/2005 16:37
Dołączył: Jun 2005
Posty: 7
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 7
Marcel mam do ciebie wielką prożbę moglbys mi podac link do strony z wynikami chelengerów lub obejbumajaca wiadomosci o nich.:)
Wielkie dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#366753 29/06/2005 16:39
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
w pierwszym poscie tego tematu sa linki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#366754 29/06/2005 17:55
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
Wang - Portas @1.55
Portas typowy ziemniak , na hardzie juz grywa bardzo rzadko i zazwyczaj slabo . W tym sezonie zagra po raz pierwszy a rywal wymagajacy , młody Wang bardzo zdolny zawodnik niezle sie spisuje na szybkich kortach . Ciezko mi sobie wyobrazic aby Portas mogl tu cos wskurac. PO 1 SECIE 1-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#366755 29/06/2005 18:09
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Dziwnee Wang 1-6 1-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#366756 29/06/2005 18:12
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
wiedzialem ze tym jebanym skosnookim nie mozna ufac ale ze az tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#366757 29/06/2005 18:55
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
jebane skośne ścierwo grało w ub. tygodniu turniej w którym wygrało , no ale żeby nie mieć sił ?! przecież tam miał kelnerów za rywali, a Portas wielkim graczem nie jest ... wałek jakiś chyba ;]

#366758 30/06/2005 05:23
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Dołącze swoje 5 groszy do gorzkich zalów, bo skośny i mnie przerysował na pare złoty...
No ale zaczyna sie nowy dzień i trza to poprostu odrobić, w związku z tym dobrymi typami wydaje mi się:

Sasa Tuksar - Carlos Berlocq

kurs:1,60 (Toto)

Kurs moze nie zachwyca, ale uważam, ze warto zaufać młodemu chorwatowi.Ostatnia wygrana z Zabą nie jest moze w pełniwartościowa, ponieważ Mariano wraca po kontuzji, i takie wsiowe imprezy moze raczej traktować jak przetarcie, ale pomijając ten mecz, ostatnio Sasa radzi sobie nieźle.
Argentyńczyk, poza dobrym wystepem w Turinie raczej grywa w kratkę. Takim małym wyznacznikiem formy i umiejętności obu młodzieńców (aczkolwiek nie do końca miarodajnym) moze byc mecz jednego i drugiego z zdolnym 20-letnim rosjaninem Teimurazem Gabashvili.Carlos przegrał z nim w dwóch setach, natomiast Sasa tydzień później ograł Gabe w Brauschweigu po zaciętym i wyrównanym meczu...

Sargis Sargsian - Alejandro Falla

kurs:1,70(Toto)

Jedna jaskółki wiosny nie czyni i myslę, ze wygranie ost. meczu przez Armeńca nic nie znaczy, aczkolwiek ograł Okuna raczej dobrze czującego sie na twardych nawierzchniach.
Falla do tuzów nie należy, ale przy obecnej formie Sargisa napewno może powalczyć. W poprzednim meczu mimo kiepskiego początku (4:6 w pierwszym secie) ograł Raemona w 3 setach.
Ogólnie mecz raczej wyrównany, zresztą i kursy o tym świadczą, ja zaryzykuje i postawię pare złoty na Kolumbijczyka.

Oprócz tego zagram jeszcze Serre, z tego powodu, ze ilekroć mu zaufałem zawsze wygrywał, a ostatnio zabojadzik nieźle pogrywa, wiec może dzisiaj dac rade...

#366759 30/06/2005 06:19
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
sorki za zaśmiecani tematu, ale nie znacie wyniku tego meczu??? z góry dzięki
Vico-Boeker

#366760 30/06/2005 07:43
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Quote
sorki za zaśmiecani tematu, ale nie znacie wyniku tego meczu??? z góry dzięki
Vico-Boeker

dzisiaj grają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, $-man, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11, betowiec), 2,496 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1