|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122 |
Sorki miało pójść w podsumowaniu dnia...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
ej sory nie wiecie moze czy Labadze-Del Porto grali? bo wydaje mi se ze chyba nie bo nigsdzie ich wyniku nie ma, hmmm?? macie moze jakies info??
z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
ej sory nie wiecie moze czy Labadze-Del Porto grali? bo wydaje mi se ze chyba nie bo nigsdzie ich wyniku nie ma, hmmm?? macie moze jakies info??
z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Q Del Potro Juan Martin (ARG) 2 4 Labadze Irakli (GEO) vs Labadze Irakli (GEO) 6 6
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
ej sory nie wiecie moze czy Labadze-Del Porto grali? bo wydaje mi se ze chyba nie bo nigsdzie ich wyniku nie ma, hmmm?? macie moze jakies info??
z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> http://www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp?Pg=285
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
dzis finały więc trzeba cos lekko zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja osobiscie zagram sobie tripelka Labadze + Falla + Niemeyer - Ci trzej zawodnicy zrobili swoimi wynikami na mnie najwieksze wrazenie w tym tygodniu i powinni to ukoronowac zwyciestwami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 693 |
Marcel fajne zdjątko możesz mi powiedzieć kto na nim jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Marcel fajne zdjątko możesz mi powiedzieć kto na nim jest? Kurnikova
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 827 |
Panowie,ktorzy śledzili w tym tygodniu challengery!
dajcie jakies krótkie podsumowanie,kto błysnął formą, kto dał ciała, od jutra wracamy do brudnej gry, dziwne wyniki znowu zaczną sie sypac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2005
Posty: 32 |
nie wiecie moze jak mecz baghdatis - falla bo nikt nie wie???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
nie wiecie moze jak mecz baghdatis - falla bo nikt nie wie??? 6:3 i 5:3 i chyba falla przegra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45 |
Baghdatis to wymiatacz na hardzie, nie wiem czemu miałby przegrać wówczas z Fallą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Czy ktoś orientuje się czy można obstawiać challenger w Oberstaufen i Nottingham?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Baghdatis to wymiatacz na hardzie, nie wiem czemu miałby przegrać wówczas z Fallą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Czy ktoś orientuje się czy można obstawiać challenger w Oberstaufen i Nottingham? u naziemnych raczej nie bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Baghdatis to wymiatacz na hardzie, nie wiem czemu miałby przegrać wówczas z Fallą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> taki z niego wymiatacz a to byl dopiero pierwszy wygrany turniej na hardzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28 |
Mam małe pytanko, nieorientuje sie ktos jak grał El Aynaoui z Luzzim , bede bardzo wdzieczny, turniej odbywa sie w Schevening.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
El Aynaoui - Luzzi 6:7 6:4 6:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Berrer, Michael (Dui) wint van Korteling, Steven (Ned) 62 63 Vliegen, Kristof (bel) wint van Todero, Nicolas (Arg) 76 63 el Aynaoui, Younes (Mar) wint van Luzzi, Federico (Ita)67 64 62
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Delgado (Gbr) bt Chris Lewis (Gbr) 6-3 6-4
Alex Bogdanovic (Gbr) bt Santiago Gonzalez (Mex) 6-3 3-6 6-1
Mark Hilton (Gbr) bt Harsh Mankad (Ind) 6-1 6-4
Travis Rettenmaier (USA) bt Sergiy Stakhovsky (Ukr) 3-6 7-6 (7-1) 6-1
Alan Mackin (Gbr) bt Jean-Michael Pequery (Fra) 7-6 (7-1) 7-6 (8-6)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Dzisiaj w profie jest do obstawiania ćwierćfinały Chalengerów, oprócz turnieju w Oberstaufen.
Jakieś propozycje ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
interesuje mnie mecz Van Gemerden - Berrer
Kursy
prof 1.8 - 1.8 5dimes 1.55 - 2.34 fonbet 1.5 - 2.3
Według mnie Berrer ma wieksze sznase na zwyciestwo , w tym roku grał z lepszymi zawodnikami , pokonał np. dwa razy seppiego.
Co sądzicie na temat tego meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 480 |
El Aynaoui - [color:"red"] Darcis [/color] 6/10 Youness sam juz chyba nie pamięta kiedys wygrał 2 mecze z rzędu . Widać po wynikach że powoli dochodzi do dawnej dyspozycji ale no nie jestem przekonany czy stac go na 3 zwyciestwo w ciągu kilku dni . Darcis to chłop ,który wbił sie do challengerowego przemysłu przebojem . W Holandii napewno czuje sie ja w belgijskim domu. I jego szanse oceniam dzis o wiele wyżej niz zasluzonego Marokanera.
[color:"red"] Labadze [/color] - Koellerer 7/10 co tu dużo pisać - Irakli jest w formie i nic nie wskazuje na to aby nagle miał ją zgubić.To obecnie człowiek , któremu bardzo ufam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|