Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#366801 01/07/2005 22:13
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
Sorki miało pójść w podsumowaniu dnia...

Bonus: Unibet
#366802 02/07/2005 06:25
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
ej sory nie wiecie moze czy Labadze-Del Porto grali? bo wydaje mi se ze chyba nie bo nigsdzie ich wyniku nie ma, hmmm?? macie moze jakies info??

z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#366803 02/07/2005 06:29
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
ej sory nie wiecie moze czy Labadze-Del Porto grali? bo wydaje mi se ze chyba nie bo nigsdzie ich wyniku nie ma, hmmm?? macie moze jakies info??

z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Q Del Potro Juan Martin (ARG) 2 4 Labadze Irakli (GEO)

vs
Labadze Irakli (GEO) 6 6

#366804 02/07/2005 06:30
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Quote
ej sory nie wiecie moze czy Labadze-Del Porto grali? bo wydaje mi se ze chyba nie bo nigsdzie ich wyniku nie ma, hmmm?? macie moze jakies info??

z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

http://www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp?Pg=285

#366805 03/07/2005 08:47
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
dzis finały więc trzeba cos lekko zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja osobiscie zagram sobie tripelka Labadze + Falla + Niemeyer - Ci trzej zawodnicy zrobili swoimi wynikami na mnie najwieksze wrazenie w tym tygodniu i powinni to ukoronowac zwyciestwami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#366806 03/07/2005 11:44
Dołączył: May 2005
Posty: 693
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 693
Marcel fajne zdjątko możesz mi powiedzieć kto na nim jest?

#366807 03/07/2005 12:03
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Quote
Marcel fajne zdjątko możesz mi powiedzieć kto na nim jest?

Kurnikova

#366808 03/07/2005 12:37
Dołączył: May 2005
Posty: 827
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 827
Panowie,ktorzy śledzili w tym tygodniu challengery!

dajcie jakies krótkie podsumowanie,kto błysnął formą, kto dał ciała, od jutra wracamy do brudnej gry, dziwne wyniki znowu zaczną sie sypac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#366809 03/07/2005 21:34
Dołączył: Jun 2005
Posty: 32
V
newbie
newbie
V Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 32
nie wiecie moze jak mecz baghdatis - falla bo nikt nie wie???

#366810 03/07/2005 21:47
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
Quote
nie wiecie moze jak mecz baghdatis - falla bo nikt nie wie???
6:3 i 5:3 i chyba falla przegra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#366811 05/07/2005 19:45
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45
Baghdatis to wymiatacz na hardzie, nie wiem czemu miałby przegrać wówczas z Fallą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Czy ktoś orientuje się czy można obstawiać challenger w Oberstaufen i Nottingham?

#366812 05/07/2005 19:46
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
Baghdatis to wymiatacz na hardzie, nie wiem czemu miałby przegrać wówczas z Fallą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Czy ktoś orientuje się czy można obstawiać challenger w Oberstaufen i Nottingham?
u naziemnych raczej nie bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#366813 05/07/2005 19:49
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Baghdatis to wymiatacz na hardzie, nie wiem czemu miałby przegrać wówczas z Fallą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
taki z niego wymiatacz a to byl dopiero pierwszy wygrany turniej na hardzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#366814 07/07/2005 14:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28
Mam małe pytanko, nieorientuje sie ktos jak grał El Aynaoui z Luzzim , bede bardzo wdzieczny, turniej odbywa sie w Schevening.

#366815 07/07/2005 15:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
El Aynaoui - Luzzi 6:7 6:4 6:2

#366816 07/07/2005 15:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Berrer, Michael (Dui) wint van Korteling, Steven (Ned) 62 63
Vliegen, Kristof (bel) wint van Todero, Nicolas (Arg) 76 63
el Aynaoui, Younes (Mar) wint van Luzzi, Federico (Ita)67 64 62

#366817 07/07/2005 15:35
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868

Delgado (Gbr) bt Chris Lewis (Gbr) 6-3 6-4

Alex Bogdanovic (Gbr) bt Santiago Gonzalez (Mex) 6-3 3-6 6-1

Mark Hilton (Gbr) bt Harsh Mankad (Ind) 6-1 6-4

Travis Rettenmaier (USA) bt Sergiy Stakhovsky (Ukr) 3-6 7-6 (7-1) 6-1

Alan Mackin (Gbr) bt Jean-Michael Pequery (Fra) 7-6 (7-1) 7-6 (8-6)

#366818 08/07/2005 10:00
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Dzisiaj w profie jest do obstawiania ćwierćfinały Chalengerów, oprócz turnieju w Oberstaufen.

Jakieś propozycje ?

#366819 08/07/2005 10:02
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
interesuje mnie mecz Van Gemerden - Berrer

Kursy

prof 1.8 - 1.8
5dimes 1.55 - 2.34
fonbet 1.5 - 2.3

Według mnie Berrer ma wieksze sznase na zwyciestwo , w tym roku grał z lepszymi zawodnikami , pokonał np. dwa razy seppiego.

Co sądzicie na temat tego meczu

#366820 08/07/2005 10:52
Dołączył: Feb 2004
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 480
El Aynaoui - [color:"red"] Darcis [/color] 6/10
Youness sam juz chyba nie pamięta kiedys wygrał 2 mecze z rzędu . Widać po wynikach że powoli dochodzi do dawnej dyspozycji ale no nie jestem przekonany czy stac go na 3 zwyciestwo w ciągu kilku dni . Darcis to chłop ,który wbił sie do challengerowego przemysłu przebojem . W Holandii napewno czuje sie ja w belgijskim domu. I jego szanse oceniam dzis o wiele wyżej niz zasluzonego Marokanera.

[color:"red"] Labadze [/color] - Koellerer 7/10
co tu dużo pisać - Irakli jest w formie i nic nie wskazuje na to aby nagle miał ją zgubić.To obecnie człowiek , któremu bardzo ufam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, Sensei, poozon), 2,926 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,416
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1