Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 16 1 2 13 14 15 16
embros #3668283 03/02/2010 04:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 311
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 311
Sory mój błąd jestem już przewrażliwiony na tym punkcie:(

Bonus: Unibet
embros #3668288 03/02/2010 05:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 311
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 311
FTSE próbowałem ale na tym to też nic nie wygrałem :/ lepiej idzie na eur/usd choć w takim wypadku po tym co sie tam dzieje chyba z tego zrezygnuje. wiszą mi za te przekręty 1500zeta zobaczymy jak się sprawa zakończy.

Może jakieś dobre rady na granie FTSE

embros #3668291 03/02/2010 05:03
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by embros
FTSE próbowałem ale na tym to też nic nie wygrałem :/ lepiej idzie na eur/usd choć w takim wypadku po tym co sie tam dzieje chyba z tego zrezygnuje. wiszą mi za te przekręty 1500zeta zobaczymy jak się sprawa zakończy.

Może jakieś dobre rady na granie FTSE

Ogólnie to gra na przełamnie.

O co chodzi wytłumaczę niedługo w swoim topicu.

Pozdr

Mar #3668745 03/02/2010 08:16
Dołączył: Mar 2004
Posty: 157
member
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 157
Originally Posted by Mar
Nie graj eur/usd u nich smile

Tylko i wyłącznie FTSE kasa

Na e/u 5 min jeszcze nic nie wygrałem laugh


Ja się bardzo dobrze bawię na eurusd toast

Originally Posted by Mar
O co chodzi wytłumaczę niedługo w swoim topicu.

Pozdr

No w końcu może coś się będzie działo w zakładach finansowych piwo

Kitzler #3668845 03/02/2010 14:14
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Temat z T&O połączony z tym tematem.

Conrad #3669340 03/02/2010 23:01
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
sprawdźcie skrzynki

50 pln darmo bez depozytu

obrót x3

buldog #3669352 03/02/2010 23:07
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Originally Posted by buldog
sprawdźcie skrzynki

50 pln darmo bez depozytu

obrót x3


Pewnie BONUS LOJALNOŚCIOWY smile

Jak zrobisz obrót powyżej 1000PLN u nich to dają takie bonusy...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by Pablo_NFG
Jak zrobisz obrót powyżej 1000PLN u nich to dają takie bonusy...

i po co piszesz takie glupoty? smile

30000 obrocone w tydzien i nie widac bonusa laugh

Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Originally Posted by pettersen
Originally Posted by Pablo_NFG
Jak zrobisz obrót powyżej 1000PLN u nich to dają takie bonusy...

i po co piszesz takie glupoty? smile

30000 obrocone w tydzien i nie widac bonusa laugh

Ja zawsze dostawalem.. tongue
A w ostatnim tygodniu obrot zrobiony na 7900 i też bonusu nie widac..
No ale trudno grin

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by Daramanian
Originally Posted by pettersen
Originally Posted by Pablo_NFG
Jak zrobisz obrót powyżej 1000PLN u nich to dają takie bonusy...

i po co piszesz takie glupoty? smile

30000 obrocone w tydzien i nie widac bonusa laugh

Ja zawsze dostawalem.. tongue
A w ostatnim tygodniu obrot zrobiony na 7900 i też bonusu nie widac..
No ale trudno grin

niby tak duzo osob dostaje...

w rozmowie z supportem otrzymalem odpowiedz,

"ze mi dobrze idzie laugh , ze mam konto na +, nawet wyliczyli mi yield laugh laugh

i z tego wzgledu nie mam szans na zaden bonus

Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
To zacznij wtapiać smile . Ja u nich jestem na minusie, to ten bonus mam praktycznie co tydzień (przyznają go w środy).

wtapiacz #3669559 04/02/2010 00:37
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Apropo bonusów...


Ewa P: W celach promocyjnych regularnie oferujemy bonusy i darmowe zakłady zarówno dla bieżących, jak i potencjalnych Klientów.

Ewa P: Te oferty niosą za sobą koszty i zgodnie z polityką bet365 nie są oferowane, kiedy mogą znacząco wpłynąć na zyskowność danego konta.

Ewa P: Niestety Pańskie konto właśnie w taki sposób zostało zidentyfikowane i, jakkolwiek wciąż może Pan grać w bet365, nie będzie Pan w przyszłości otrzymywał ofert bet365.

starosta #3670024 04/02/2010 03:09
Dołączył: Sep 2004
Posty: 162
member
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 162
Originally Posted by starosta
Chciałbym ostrzec wszystkie osoby, które zamierzają lub grają w pokera przez bet365. uwaga Przyczyną takiego stanu rzeczy jest dowolna interpretacja lakonicznego przepisu zamieszczonego na ich stronie, a mianowicie:

Zmowa (collusion)
Poker jest grą, w której gracze grają za siebie. Partnerstwo lub jakakolwiek forma współpracy między graczami jest niedozwolona.
Zmowa jest niedozwolona i może skutkować w:

- zdyskwalifikowaniu gracza i usunięciu go z gry;
- odebraniu graczowi wszystkich kwot buy-inów;
- stałym usunięciu gracza z kasyna Multi-Player.
- stałym zablokowaniu wszelkich środków/żetonów zdobytych w wyniku takiej działalności.

Uwaga: Te decyzje należą do uznania pokerroomu.

Dotychczas bardzo sobie chwaliłem tego buka, ale moje nastawienie zmieniło sie po ostatnich ich działaniach. Grając NL Holdem wygrałem między 200 - 300 $ na jednym graczu, co uważam za coś naturalnego jak karta idzie i trafi sie na jakiegoś amatora. Zadowolony z takiego obrotu sprawy pare stówek sobie wypłaciłem. Resztę zostawiłem w celu dalszego pomnażania i jak to bywa przy weekendzie nie omieszkałem też przelać pieniążków na zakłady sportowe. Przelaną kwotę zainwestowałem w piłke nożną i okazało się to strzałem w dzisiątkę pomnażając bilans środków na zakładach sportowych. hura Następnego dnia przecierałem oczy ze zdumienia shocked jak po zalogowaniu stan mojego konta wskazywał 0 zł. shocked Pierszym moim skojarzeniem było włamanie się na moje konto, ale po sparwdzeniu historii przelewów moje wszystkie środki były na koncie pokerowym. Okazało sie że moje konto zostało tymczasowo zawieszone na czas śledztwa prowadzonego przez nasz Network Poker Security Department. Jak to zobaczyłem to zdębiałem! mad
Nie wierzyłem w to co zobaczyłem więc zagadałem na czacie. Niestety kompetencja Pani ograniczała się do poinformowania mnie że konto zostało zablokowane, więcej informacji nie uzyskałem. Amatorstwo!! puke puke puke Napisałem więc do supportu w czym jest rzecz. Odpowiedź była taka, że moich wyjaśnień nie uznali za wystarczających.

Chyba Państwo z bet365 zapomnieli, że w pokera gra mnóstwo ludzi i nie wszyscy są wybitnymi graczami a sieć ipoker network to nie pokerstars gdzie przebijając 4x BB wszyscy dookoła pasują!! aplauz Szokujące jest to, że bet365 rzucił się na wszystkie moje kasa nawet na te środki zgromadzone na zakładach sportowych. A już ich ingerencja w postaci swawolnego przelania środków z zakładów sportowych na pokera zatrważa o pomstę do nieba. Najśmieszniejsze jest to, że nie mają regulaminu sensu stricte! puke W tej firmie to chyba jakiś super wyjątek bo zarówno w expekcie jak i na bwin na głównej stronie można znaleźć! Mają właśnie taki śmieszny odnośnik który mogą sobie dowoli interpretować.

Wyglada na to, ze nikt ci tutaj nie pomoze jedni wspolpracuja z bet365 inni sa zainteresowani tylko aktualnymi bonusami jakie oferuje buk, bo nie przytrafilo sie to im. Po przeczytaniu twojego posta proponuje abys skontaktowal sie z SBR, moze uda sie odzyskac chociaz depozyt albo obnizyc im note.

Rocco82 #3671403 04/02/2010 09:04
Dołączył: Aug 2009
Posty: 63
journeyman
journeyman
Dołączył: Aug 2009
Posty: 63
Jeśli idziecie prosić o bonus to wybierajcie na czacie baby one nie mają o niczym pojęcia i można je urobić. Facetów nie polecam bo robią tam jacyś gracze, pytałem aby podenerwować trudnymi pytaniami jednego to z zakładów znał wszystkie odpowiedzi, więc takiemu jak wypaliłem później z bonusem to nawet nie mówił nic o dziale bonusowym powiedział tylko że nie ma szans.. następnie poczekałem z godzinę na babę i wysłała pytanie do działu od bonusów po kilku sekundach rozmowy wink

doriano #3672753 05/02/2010 03:12
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
czy bet365 nie posiada Przelewy24.pl ? shocked smirk

a moze ja taki slepy jestem

Ojro #3672782 05/02/2010 03:23
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie mam akurat u nich konta w PLN, ale chyba przez Moneybookers możesz do nich wpłacić natychmiastowo przelewem.

Ojro #3672785 05/02/2010 03:24
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by Ojro
czy bet365 nie posiada Przelewy24.pl ? shocked smirk

a moze ja taki slepy jestem

Możesz wpłacić poprzez Przelewy24 używając MB smile

Mar #3672796 05/02/2010 03:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
nie uzywam MB, wiec to odpada...

Ojro #3672805 05/02/2010 03:33
Dołączył: Dec 2009
Posty: 58
M
Mad Offline
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 58
Originally Posted by Ojro
czy bet365 nie posiada Przelewy24.pl ? shocked smirk

a moze ja taki slepy jestem
bet365 własnie nie ma opcji przelewy24 z konta bankowego :/

Mad #3672889 05/02/2010 03:53
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Wszystkie opcje P24 dotyczące natychmiastowych wpłat przelewem dostarcza im MB. Wystarczy mieć konto i wtedy działa pełna gama wpłat P24.

Jest też Paysafecard i ukash, także natychmiastowe i co ważne darmowe (a nie wszędzie tak jest).

Strona 15 z 16 1 2 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, forty, rymoholik, $-man, Sensei, 11kera11, aker, kamel), 851 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1