Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#366821 11/07/2005 09:31
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Moje typy na dzisiaj:

Lukas Dlouhy - Huntley Montgomery

kurs:2,90 (Totomix)

W tym przypadku sugeruję się tylko i wyłącznie faktem, że czech grywa na twardych kortach bardzo mało, a jak juz zagra to wszystko w łeb, jego domena zdecydowanie są korty [color:"red"] ceglaste [/color] . Huntley ostatnio zbierał cały czas baty, ale wszystko na cegle, wiec jest okazja przrwać złą passę, tym bardziej, ze w koncu zagra na swojej nawierzchni, dodatkowo dochodzi korzyść w postaci występu u siebie, nie jest topewniak, ale kurs zachęca do ryzyka, za małą stawkę warto spróbowac...


Ivan Navarro-Pastor - Stefan Galvani

kurs:2,10 (Totomix)

W zasadzie meczyk należałoby odpuścić, bo spotkanie należy do strasznie loteryjnych, obaj tenisiści w tej chwili dalecy są od swoich szczytowych form, ale zasugeruję się korzystnym, bo 3:0 H2H na korzyść włocha, aczkolwiek ostatni pojedynek stoczyli 3 lata temu, to jednak myślę, że przewaga psychiczna bedzie po stronie Stefano...

Last edited by schranzer; 11/07/2005 10:02.
Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Post deleted by schranzer

#366823 11/07/2005 09:53
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
jesli chodzi o typy to sklanialbym sie ku temu co napisal
FOZZIE
MONTGOMERY gra u siebie przebrnal juz 3 rundy kwalifikacji
a czech jak juz cos zagra na hardzie to raczej z bardzo mizernym skutkiem ..wiec 2.9 wydaje sie calkiem dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

BOGOMOLOV tez american boy ... na hardzie wyglada calkiem niezle jesli chodzi po statystykach .... CAKL na hardzie przynajmniej w tym roku to kompletnie nic ...dodatkowo po kontuzji .... 1.5 na ALEXA mozna chyba brac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

co na to eksperci????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
ps. do <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> ...... ok ale spokojnie z tym kasowaniem bo nic nie zdazylem napisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

[color:"red"] Posty nic nie wnoszące do tematu będą od razu kasowane. [/color]

Last edited by schranzer; 11/07/2005 09:58.
#366824 11/07/2005 10:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
ja na dzis moge zaproponowac Taino z Lankenau. Taino to ograny zawodnik , challengerowiec z prawdziwego zdarzenia . Do tego przystosowany juz do kortów w Aptos ,gdyz przebijał sie przez kwale . Lankenau to natomiast 16-latek z WC . Pierwszy jego mecz w zawodowej karierze i cięzko mi sobie wyobrazic aby mogl dzis powalczyc . Kurs na Taino w mixie 1.20 i jak najbardziej nadaje sie do combosa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> w profie juz np. 1.05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#366825 11/07/2005 10:32
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
Ja proponuje na combo do dokładki
PHAU - Jenkins 1 1.23 GB

Co tu dużo pisać PHAU w optymalnej formie hard to jego ulubiona nawierzchnia, nie widzę innego wyniku jak wygrana Bjorna.

#366826 11/07/2005 11:08
Dołączył: May 2005
Posty: 827
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 827
Quote
Ja proponuje na combo do dokładki
PHAU - Jenkins 1 1.23 GB

Co tu dużo pisać PHAU w optymalnej formie hard to jego ulubiona nawierzchnia, nie widzę innego wyniku jak wygrana Bjorna.

dlaczego w optymalnej formie? prosze uzasadnij <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

ten gosc ostatnie dwa mecze z rzędu wygral jeszcze przed RG w kawalach w St.Polten a ostatni mecz wygral w czelendżerze w Furth pare tygodni temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

no chyba,ze jak na niego to jest optymalnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#366827 11/07/2005 11:20
Dołączył: Jun 2005
Posty: 157
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 157
witam, jestem tu nowy na forum, obstawiam tenisa w bukach od 2 lat. co do tego grania przeciw Jenkinsowi bym przestrzegał, postawilem kiedys przeciw niemu z K.Kimem w 1r w Memphis (Kim wygrał 6-4 6-7(5) 7-6(4)) W trzecim secie Jenkins prowadził i miał serwiw na wygranie i Kim cudem wyrównał stan meczu. Później wyczytałem gdzieś że to utalentowany zawodnik, chyba pierwszy ciemnoskóry mistrz juniorów w Ameryce
co do innych typów to zgadzam sie z graniem na Taino, no i proponuje jeszcze R.Rama który ostatnio coś grał, sam go obstawiałem w Forrest Hill
pozdrawiam

#366828 11/07/2005 11:29
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
Miałem na myśli formę psycho-fizyczną,
ostatni meczyk zrobił na mnie wrażenie:

Feliciano Lopez Bjorn Phau 5-7 7-6(8) 6-7(5) 6-2 6-4

Lopez wiadomo w wimbledonie był w świetnej formie i jako takim wyznacznikiem formy to spotkanie dla mnie jest. Poza tym Bjorn grał ostatnimi tygodniami na ziemi i trawce a to nie są jego ulubione nawierzchnie. Moim zdaniem powtarzam tylko i wyłącznie moim - wejście na hard i zawodnik pokroju Jenkinsa nie sprawi mu problemów. Obym się nie mylił...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#366829 11/07/2005 16:12
Dołączył: May 2005
Posty: 827
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 827
Quote
W trzecim secie Jenkins prowadził i miał serwiw na wygranie i Kim cudem wyrównał stan meczu. Później wyczytałem gdzieś że to utalentowany zawodnik, chyba pierwszy ciemnoskóry mistrz juniorów w Ameryce

heh... szukalem troche o tym Jenkinsie, róznie mozna przeczytac - raz pisze,ze gra Right Handed (Double Handed Forehand) wg ITF-u, Right handed, Fore Hand: 1-Handed wg USTA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

najwazniejsze,ze ulubiona nawierzchnia to hard, Likes listening to rap music no i ma koles swoją stronke w necie http://www.scoville-jenkins.com/

na liczniku 163 wizyty, jak pokona [color:"red"] Phau [/color] bedzie wiecej

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Last edited by schranzer; 11/07/2005 18:03.
#366830 11/07/2005 20:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Jenkins beat Phau 6-3, 6-4 (It's either this or 6-4, 6-3)

no to idziemy odwiedzic strone talenciaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 65
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 65
Post deleted by schranzer

#366832 12/07/2005 07:39
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Leonardo Azzaro - Joshua Goodall

W tym spotkaniu będę się trzymał tego co napisałem o angolu podczas Wimbledonu, to że gra dużo na trawie, to nie znaczy, że gra dobrze. Ograł go wtedy di Mauro (ku zaskoczeniu wielu), jest w stanie zrobić to samo Azzaro (187 cm, lewa ręka)

----------------------------------------

Nicolas Mahut - Jonathan Marray

Nie napiszę, że jest to pewniak dnia, ale zdziwię się okrutnie jak żabojadzik nie pojedzie słabego angola w szybkich dwóch setach...

----------------------------------------

Jean-Michel Pequery - Harsh Mankad

Żabojad ograł w zeszłym roku na twardym po 3-setówce indiańca, ale na trawie większe szanse daję Mankadowi, grałem go juz w Nottingham przeciwko Carlsenowi, i chłopak naprawde walczył w tamtym meczu. Myslę, ze dzisiaj pokona Pequery bez większych problemów...

----------------------------------------

Robin Vik - Mark Hilton

Za Hiltonem przemawia wszystko: forma, nawierzchnia, nienajgorszy kurs...

I to wszystko co rzuciło mi sie w oczy z Manchesteru. Myślę, ze Delgado jeszcze powinien, ale podejrzanie dzisiaj oprócz meczu Azzaro wyglada wszystko na wygrane faworytów, a wiadomo, ze w tenisie jest niemozliwością, zeby tak wszyscy faworyci wygrali jednego dnia...

#366833 12/07/2005 08:15
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Gilles Simon - Giorgio Galimberti

Kursy bardzo wyrównane, ale ostatnie występy obu panów na cegle raczej skłaniałby do zaufania włochowi. Gilles preferuje bardziej twarde korty, chociaż na poczatku roku w Casablance pokazał, ze potrafi powalczyć również na cegle, myslę jednak, ze podbudowany ostatnimi wynikami makaron nie podda się i powalczy o następna rundę...

-----------------------------------------

Florent Serra - Julien Benneteau

Gdyby grali na twardym mysle, ze lekką przewage miałby drewniak Benneteau, ale na cegle dużo większe szanse daję starszemu żabojadowi. Zreszta potwierdzają to wyniki ich bezposrednich spotkań. Na dywanie górą Julien, na cegle już zdecydowanie Serra...

------------------------------------------

Thierry Ascione - Oliver Marach

Obaj ostatnio nieźle radzili sobie na włoskiej cegle, Ascione wygrał w Reggio Emilia, austryjak zaś w Sassuolo. Jednak badrdziej przekonuje mnie do siebie Ascione i spróbuje go dzisiaj za srednią stawkę...

#366834 12/07/2005 08:37
Dołączył: May 2005
Posty: 827
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 827
Fozzie Mankad jest z Indii zatem jest Hindusem nie Indiańcem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

z powodu kontuzji nie gral w Wimbledonie, moze w pełni wyzdrowial a moze nie...

co do pary azzaro-goodall rozumie Twoj typ doskonale, ale ryzyko jest stosunkowo duze, azzaro w tym sezonie na trawie gral tylko kwale do wimbledonu (2 mecze), mimo,ze jest doswiadczonym zawodnikiem od 2001 roku rozegral tylko 9 meczy na trawie (bilans 4-5). 7 lat młodszy Goodall ma bilans 6-11 i fakt, wybitnym grajkiem to on nie jest -- wiec w tej parze tak jak piszesz ryzyko jest spore.


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#366835 12/07/2005 08:57
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Wprawdzie dałem na Mahuta w konkursie tenisowym jednakże...po fakcie dopiero zauważyłem, że jego poprzedni mecz w ub.tyg. zakończył się kreczem Francuza... Niestety nie wiem jak teraz się czuję, mimo wszystko mam nadzieję , że to nie była żadna poważniejsza kontuzja i Mahut jest dobrze przygotowany do dzisiejszego spotkania, bo faworytem jest i to dużym.

#366836 12/07/2005 09:04
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
ja na dzis proponuje Armando z Yunisem . Yunis to młodziak , ktory w doroslym tenisie rozegral 2 turnieje futuresowe i zaliczyl dwie gładkie porazki w 1 rundach (byc moze gral kwalifikacje ale zadnych nie przeszedł ) i zagral kwale do challengera w Buenos Aires , gdzie takze dostał baty . Armando to juz doswiadczony zawodnik i dzis nie powinien miec zadnych problemow ze swoim rywalem. Kurs 1.15 dobry do combosa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Zaciekawił mnie jeszcze jeden mecz - G.Lapentti - Weiner . Obaj po niezlych wystepach na poczatku sezonu na kortach twardych w USa pozniej ewidentnie stracili forme. Do grania na Weiner predysponuje mnie przedewszystkim to iz Lapentti to kreczman - koles kocha kreczowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Druga sprawa to H2H , ktory jest remisowy 2-2 ale Weiner oba swoje mecze wygrał gładko na hardzie a przegrał na ziemii . Ciekaw jestem czy temu Giovanniemy coś jest czy gosc stawia na siebie w gb i przy złym wyniku kreczuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#366837 12/07/2005 09:19
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,157
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,157
Na dzis chcialbym zaproponowac taki zestawik
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Carraz - Sella 1 1.4 Toto-srix
Francuzik nie jest palcem robiony na dodatek wypoczęty , wiec powinien zrobic mi mało znanego Selle w dwuch setach ,
ale nie zapominajmy ze to chllenger .
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Dupuis - Okun 1 1.5 Toto-srix
W zeszlym tygodniu sprawca rwania kuponow , chodzi mi tu o Dupuis ktory rozwalił mlodego angola nie powinien miec problemow z Okunem .Ale jedna sprawa mnie zastanawia dlaczego taki spory kurs !!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Dancevic - Boeker 1 1.65
Tu wyraznie zachecil mnie kursik na mlodego Chorwata.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Tursunov - Levy 1 1.27 Toto
Rusek napalony na dolarki kase ktora rozpierdala po Wimbledonie bedzie chcial uzupelnic konto na drobne wydatki , tylko ciekawe w jaki sposob , oby sam nie zabawil sie w bukmacherke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Vliegen - Darcis 1 1.4 Toto
Stawiam na wlocha gospodarza turnieju . [color:"red"] // Obaj panowie pochodzą z Belgii [/color]
Przewiduje latwe dwa zero .
AKO : 6.2
Stawka : 3/10
POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Last edited by schranzer; 12/07/2005 10:58.
#366838 12/07/2005 09:23
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Dancevic - Boeker 1 1.65
Tu wyraznie zachecil mnie kursik na mlodego Chorwata.

Kanadyjczyka jak już...i akurat to spotkanie grałbym odwrotnie..forma, wyniki bardziej mnie przekonują na Boekera...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,087
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,087
Post deleted by schranzer

#366840 12/07/2005 10:56
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,714
ogr Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,714
Quote
Czy ktos moze podac adres strony turnieju w Rimini ??
linki do obecnych cheli:

Aptos:
http://seascapesportsclub.com/challenger/default.htm
Rimini:
http://www.riminichallenger.com/
Manchester:
http://www.lta.org.uk/SeeTheAction/Results/International/050712Manchester25KMens.htm
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, kamel, rafal08, burbon, rymoholik, aker, betowiec, Sensei, forty, alfa, Lukasz111, bukma, 11kera11), 3,286 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,619
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1