Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#366841 12/07/2005 12:09
Dołączył: May 2005
Posty: 827
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 827
Quote
Jenkins beat Phau 6-3, 6-4 (It's either this or 6-4, 6-3)

no to idziemy odwiedzic strone talenciaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Marcel myślisz,ze Sco bedzie klasycznym "jednodniowym milionerem"?? na Bermudach miala miejsce taka historia:

R32 Anthony Dupuis(FRA) 2-6 6-3 6-4
R16 Tomas Zib(CZE) 2-6 4-6

pokonał 3 z rozstawienia i moze sie za bardzo wyluzowac, mały melanż ze Snoop Doggiem i po turnieju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

nastepnym przeciwnikiem bedzie Czech Tomasz Cakl

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#366842 12/07/2005 12:24
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
no narazie Jenkins wygląda na takiego "jednodniowca" , troche czasu musi uplynąc zanim będzie umiał utrzymywac wysoki poziom w kilku meczach z rzędu . Z drugiej strony chyba najwyzsza pora na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Cakl ostatnio mało grał więc napewno jest głodny $$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#366843 12/07/2005 12:37
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Weiner - Lapentti G.

mam dokładnie takie same przenyślenia na temat tego meczu jak Marcel. Miałem rano juz napisać kilka słów i takze zagrać mecz , ale brakło czasu , a także postanowiłem poczekać na kursy z innych buków.

Rano w 5dimes było 2.05 na Weinera, jak wróciłem o 13.30 było 2.35 shocked: , a w Fonbet 2.2 : , Szybki przegląd forum, różnych stronek itp. Po kilkunastu minutach spadło w dimes do 2.15 , w fonbet do 2.1. , a w GB płacą 2.0, w profie jest 1.7.

Rzeczywiscie ze względu na ostatnie krecze Lapentiego warto zagrac ten mecz. Weiner najlepiej grywa własnie na hardzie w USA, a kurs jest dość atrakcyjny. Martwią jedynie troche słabsze mecze Glenna , ale Lapentti tez ostatnio same wtopy. A więc:

WEINER 2.15 ---- 4/10

#366844 12/07/2005 12:47
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Antony Dupuis - Noam Okun 1.5 - 2.1

Mnie ciekawi ten mecz, bo kurs na Okuna 2.1 w STS-ie. Francuz 32-letni zawodnik na hardzie spisuje się kiepsko, w ATP w tym roku bilans 0-5, a w chalengeracha jeszcze nie grał na tej nawierzchni. Słabo również spisał się w tamtym roku na tej nawierzchni: ATP 3-11, CH 1-1. Natomiast Izraelczyk 27-letni zawodnik większość meczy w swojej karierze gra właśnie na hardzie ---> prawie 60% meczy. W tym roku Okun na hardzie: ATP 5-6, CH 0-1, w tamtym roku spisywał się dobrze: ATP 15-9, CH 10-4.

Co o tym myślicie ?

#366845 12/07/2005 13:35
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Dupasa warto grać jedynie na trawie i nawierzchniach trawopodobnych. Hard ewidentnie mu nie służy. Lekko Okun.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Post deleted by schranzer

#366847 13/07/2005 07:09
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Żeby tylko na krytyce nie poprzestać, więc spróbuję narazie coś takiego:

James Auckland - Adam Feeney

kurs: 1,80 (Totomix)

Toto wystawiło równe kursy, u innych buków faworyzowany lekko jest Auckland. Moim zdaniem całkiem nie słusznie. Obaj panowie z odległymi rankingami, jedyne racjonalne wytłumaczenie to fakt, ze James gra na swoich kortach. Typ napewno będzie mocno loteryjny, bo ani jeden, ani drugi nie należą do równych graczy, ale 20-letni kangur przepchał się prze qwale i przewaga angola w postaci znajomości tych kortów jest już zniwelowana. Postawię tutaj na młodszego i wydającego się być w lekko lepszej dyspozycji...


Rohan Bopanna - Gilles Elseneer

kurs: 3,20 (Totomix)

Typ na podwyższenie adrenalinki, do zagrania za very drobne. Ja mam jakiś sentyment do tych indiańców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Gilles po ostatnich porażkach napewno bedzie chciał lekko przypunktowac, w sumie za przeciwnika ma zawodnika słabszego od Waske, czy Gasqueta, ale ja bym taki pewien jego wygranej nie był.W meczach Rohana dochodzi często do Tiebreaków, czyli facet nie jest łatwy do złamania, i tutaj upatruje jego szansę, bo jak każdemu wiadomo w taju to już loteria i fart decyduje o zwycięstwie, a za kurs 3,20 zaryzykować napewno warto...

I narazie tylko te dwa lightowe typy, teraz udam sie na śniadanko i pomysle co by tu zagrać troche grubiej, a tak OT to w lidze japońskiej dzisiaj ciekawe meczyki, a jeszcze bardziej ciekawe kursy...wiec trza jakiegoś mixa skonstruowac... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#366848 13/07/2005 10:02
Dołączył: Feb 2004
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 480
Patience - [color:"red"] Guzman[/color] 6/10
Guzman tydzien temu 1/4 w Oberstaufen i tutaj dwa gładkie zwyciestwa w kwalach z Petrazzuollo 6-3 6-1 i Fraile 6-0 6-4. Patience natomiast tydzien temu w 1 rundzie na Węgrzech ugrał 1 gema z Robertem . I tak naprawde tylko tym sie sugeruje .

[color:"red"] Devilder [/color] - Summerer 6/10
Devilder w niezłym stylu przebrnął kwale , wygrywajac w kazym spotkaniu seta 6-0 . Rywale oczywiscie z niskiej półki ale jednak wyniczki robią wrażenie . Summerer natomiast po poprzednim udanym sezonie , gdzie grał niezle praktycznie tylko na ziemii , w tym przestawił sie bardziej na szybsze nawierzchnie no i całkowiecie obnizyl skutecznosc na clayu - bilans w tym roku 4-10 . Devilder dzieki rozegraniu tych 3 spotkan napewno przyzwyczaił sie juz do warunków panujacych w Rimini (miasto połozone nad morzem) i to napewno jest jakis hc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[color:"red"] Stakhovsky [/color] - Baccanello 6/10
Siergiej to bardzo utalentowany zawodnik , miewa jeszcze głupie wpadki ale w tym sezonie prezentuje sie zdecydowanie lepiej od Baccanello. Australiczyk w tym sezonie wygral zaledwie 3 spotkania w challengerach i 3 w futuresie . Stachu to zawodnik spisujacy sie dobrze zwlaszcza na szybszych nawierzchnia , w sumie nic dziwnego dla gościa który mierzy 193cm. Jesli chce awansowac w rankingach to takie spotkania musi wygrywac .

Last edited by schranzer; 13/07/2005 11:08.
#366849 13/07/2005 15:46
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Bopanna ponoc wygrał 6-4 7-6 takze gratki Fozzie - piekny typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
kwalifikanci = $$$$$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#366850 13/07/2005 19:55
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
" Levy hit the ball with so much backspin that it bounced on Tursunov's side, then crossed back over to Levy's side. If Tursunov had not attempted a return, this point would have been replayed, but by reaching over his side of the net (invasion of opponent's court) he automatically lost the point.

It doesn't sound like either player was complaining, but it reminded me of an incident during an ATP match in the last year (for the life of me I can't remember which one) where a similar incident happened & the point was replayed. This sparked a discussion among the commentators about instant replay & some of the proposed rules for using it. They agreed that in this instance, the umpire should be able to call for a replay rather then one of the players losing a challenge. "

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#366851 13/07/2005 22:58
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Joshua Goodall - Andrea Stoppini

kurs: 1,90 (Totomix)

Na temat tego meczu powiem tylko tak: z upartością twierdzę, że Goodall to jednak drewniak, i fakt , że gra w wiekszości na trawie mu nie pomoże, nie dał rady Azzaro, ale jestem przekonany, ze Stoppiniemu się to uda...


Nicolas Mahut - Jan Vacek

kurs: 1,65 (Gamebookers)

Bardziej cenię umiejętności francuza na trawie, niż dwumetrowca z Pragi. Chłopaki mieli okazję pograc ze sobą rok temu we Wrocławiu na twardym i górą był żabojad 7:6,6:4.
Co prawda Vacuś nie spocił się w szybkiej dwusetówce z Mengą, ale Mahut do łatwych rywali nie należy i spodziewam się jutro zaciętej walki, byc może nawet rozstrzygnietej po Teabreakach, ale mam nadzieję, że na korzyść Nicolasa...


Arind Parmar - Lee Childs

kurs: 1,40 (Totomix)

Przejscie do następnej rundy to juz spory sukces młodszego z angoli, dodatkowo dochodzi fakt, ze Parmar regularnie kasuje Lee na każdej z szybkich nawierzchni, nie spodziewam się tu niespodzianki i przewiduję szybkie dwa sety...

#366852 14/07/2005 07:37
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Ostatnio Toto mnie zaskakuje, dają szybciej kursy niż netowi, jakby jeszcze na underdogów dawali trochę bardziej wypasione kursy, to byłoby całkiem cacy...


Jean-Michel Pequery - Rohan Bopanna

kurs: 1,90 (Totomix)

Grałem Rohana z Elseneerem, wiec niewidze najmniejszych powodów, dla których nie miałbym uczynić tego teraz.
Żabojad, gdyby planowo zagrał w 1 rundzie z Mankadem, już byśmy go nie oglądali, ale jak mówi stare przysłowie pszczół(kto ogląda "Pszczółke Maje" to wie o co chodzi... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) co sie odwlecze, to nie uciecze, więc dzisiaj Pequery zdecydowanie out...

Juan Pablo Brzezicki - Florent Serra

kurs: 1,50 (Totomix)

Kurs w zupełności mnie zadawala. Serra ostatnio całkiem nieźle sobie radzi, a co najważniejsze daje mi regularnie zarobić. Za przeciwnika ma dzisiaj rok młodszego od siebie argentyńczyka, o swojsko brzmiącym nazwisku. Panowie mieli już w tym roku okazje podac sobie rączki w 1/4 w Salinas i co prawda nawierzchnia była inna, ale nie zmienia faktu, ze wygrał wówczas Serra, a z wyniku 6:3, 6:2 mozna wywnioskować, że Juan nie postawił za trudnych warunków. Sugeruję się obecną formą Serry , jak na ten poziom tenisa
gra ostatnio przyzwicie i bardzo równo, tak więc w następnej fazie turnieju widze francuza...


Fernando Vicente - Olivier Patience

kurs: 2,22 (Betandwin)

Obaj do wirtuozów nie należą, ale kompletnie nie mogę doszukać się najmniejszej przyczyny, dla której buki uczyniły hiszpana faworytem. Według mnie równy mecz, więc jak zwykle w takich przypadkach gram lepszy kurs i tyle...
Dodam jeszcze tylko, że 2 lata temu( a byl to dośc udany rok dla Vincente) Olivier pojechał byczka w Szczecinie jak juniora 6:1, 6:0....licze po cichu na powtórkę...

#366853 14/07/2005 09:48
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45
Quote
Juan Pablo Brzezicki - Florent Serra

kurs: 1,50 (Totomix)

Kurs w zupełności mnie zadawala. Serra ostatnio całkiem nieźle sobie radzi, a co najważniejsze daje mi regularnie zarobić. Za przeciwnika ma dzisiaj rok młodszego od siebie argentyńczyka, o swojsko brzmiącym nazwisku. Panowie mieli już w tym roku okazje podac sobie rączki w 1/4 w Salinas i co prawda nawierzchnia była inna, ale nie zmienia faktu, ze wygrał wówczas Serra, a z wyniku 6:3, 6:2 mozna wywnioskować, że Juan nie postawił za trudnych warunków. Sugeruję się obecną formą Serry , jak na ten poziom tenisa
gra ostatnio przyzwicie i bardzo równo, tak więc w następnej fazie turnieju widze francuza...

Być może masz rację i istnieje duże prawdopodobieństwo że to własnie Serra wygra, ale widzę, że nieco lekceważysz Brzezickiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja akurat znam go bardzo dobrze i mogę co nieco o nim powiedzieć.

Brzezicki to typowy challengerowiec i jeszcze bardziej typowy clayowiec. Jeżeli równocześnie rozgrywa się Wimbledon i podrzędny challenger na ziemi z pulą nagród 25 000 euro, to Juana należy szukać własnie w tym drugim turnieju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> On nie potrafi grać na żadnej innej nawierzchni niż cegła. No może potrafi, ale woli tego nie robić. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A wspomniany przez Ciebie ćwiercfinał w Salinas był dla niego dużym sukcesem, uwierz mi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Co prawda lepszy z niego deblista niż singlista, ale w jego przypadku wszystko jest możliwe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Juan ma straszne skoki formy, potrafi pokonać Mariano Puertę by za chwilę przegrać z kimś z trzeciej setki ATP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> W grę wchodzi naturalnie także psychika.

Oczywiście zgadzam się z tym, że to Serra jest w tym meczu faworytem i że to on zapewne wygra. Ale ja będę trzymać kciuki (mam nadzieję że skutecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) za Juana. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Vamos mi chico! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

PS. Jego nazwisko brzmi swojsko, ponieważ ma on polskie korzenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nawet co nieco mówi po polsku. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam

#366854 14/07/2005 09:58
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Gastonko zostaniesz moją żoną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

a tak na serio to rzeczywiscie gdzie jak gdzie ale w chellengerze na ziemii Brzezickiego nie można lekceważyc . Ogólnie to zblizaja sie duzymi krokami kwalifikacje weekendowe do turniejów na nowy tydzien i nie wiadomo kto już jest spakowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#366855 14/07/2005 11:30
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Quote
Fernando Vicente - Olivier Patience

kurs: 2,22 (Betandwin)

Obaj do wirtuozów nie należą, ale kompletnie nie mogę doszukać się najmniejszej przyczyny, dla której buki uczyniły hiszpana faworytem. Według mnie równy mecz, więc jak zwykle w takich przypadkach gram lepszy kurs i tyle...
Dodam jeszcze tylko, że 2 lata temu( a byl to dośc udany rok dla Vincente) Olivier pojechał byczka w Szczecinie jak juniora 6:1, 6:0....licze po cichu na powtórkę...

tez teraz przyjrzałem sie temu spotkaniu , akurs mam jeszcze lepszy , 2.45 w 5dimes . Zgadzam sie z Fozzim , a warto tez popatrzec na dwa wyniki Vicente , z challengerów rozgrywanych na clayu po Roland Garros.

Lugano --- Serra F. - Vicente F. 6-1 6-2 Furth --- Vicente F - Phau B. 0-6 1-6

Przeciez te wyniki to lekka kompromitacja

Za 2.45 gram 4/10 Patienca , którego widziałem podczas RG w meczu z Ferrerem, grał przyzwoicie. A Vicente napewno nie jest graczem lepszym i wydaje mi sie ze to juz sobie wybiera turnieje w których gra z pełnym zaangażowaniem.

W BAW aktualnie 2.74 :shock: na Patienca , heh , czyżby Oliver jakies kwalifikacje grał w sobote?? . I tak juz poszło na Patienca....

Last edited by schranzer; 14/07/2005 11:58.
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Post deleted by schranzer

#366857 14/07/2005 11:40
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Nigdy nie wiadomo kiedy Vicente traktuje gre powazne ale wczoraj ograł gładko obronce tytułu a wynik Patienca sprzed tygodia tez wrazenia nie robi. Vicente ma chyba blizej na kwale do Stuttgartu .

#366858 14/07/2005 11:47
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
.....


i jeszcze mecz który jest o 17:30

Ramirez Hidalgo - Navarro Pastor

Hidalgo to mój "faworyt" od przegrywania w meczach w których są na niego niskie kursy. Przepraszam ale dwóch porównywalnych zawodników i to z tego samego kraju i takie kursy . Jednak BAW rządzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> .

Wystarczy prześledzic wyniki Ramireza by zdać sobie sprawe ze nie jest to jakis klasowy zawodnik i nawet nie wiem skąd wyrobił on sobie taką markę u nas , hehe. Navarro w tym sezonie spisuje sie całkiem ok i warto moim zdaniem dzis na niego postawic. I nawet bilans h2h 5-0 dla Ramireza mnie nie przeraża <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> . Czas na pierwsze zwyciestwo

PASTOR 3.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

***

Nieźle wygląda także

Weiner - Taino 1 1.55 4/10
Glenn łatwo wygrał z Lapenttim, w turniejach na hardzie w USA osiąga najlepsze rezultaty i jest dla mnie lepszym, zawodnikiem niz Taino .

Zagram jeszcze Okuna , to takze jego nawierzchnia , jedank Mamiit moze byc groźny , wygrał wczwsniej challenger w Yuba pokonując tam miedzy innymi Goldsteina. 2/10

Szkoda ze nie udało sie zagrac Bopanny

Last edited by schranzer; 14/07/2005 12:03.
#366859 14/07/2005 12:47
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45
Quote
Gastonko zostaniesz moją żoną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Czyżby to była ironia? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Quote
a tak na serio to rzeczywiscie gdzie jak gdzie ale w chellengerze na ziemii Brzezickiego nie można lekceważyc . Ogólnie to zblizaja sie duzymi krokami kwalifikacje weekendowe do turniejów na nowy tydzien i nie wiadomo kto już jest spakowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dokładnie. Juan to całkiem niezły tenisista, cały czas robi postępy. W zeszłym roku grał jeszcze w futuersach, w tym, już się w nich nie bawi. Woli wymiatać w challengerach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Choćby w debla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Jego stać na znacznie wyższą pozycję niż tę, którą zajmuje obecnie. I pewnie ją osiągnie, w przyszłym roku może będzie już w 100. On potrzebuje tylko trochę więcej czasu niż inni, może dlatego, że stosunkowo późno rozpoczął swoja karierę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Juan nie jest jeszcze spakowany. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#366860 14/07/2005 14:09
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Na Juana Pablo B. warto będzie postawić podczas CH w ... Poznaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Przecież dla niego to najważniejsza impreza w roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Pamiętam jego ubiegłoroczne mecze gdzie dosłownie mówiąć gryzł .. ziemię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Stwierdził też, że chciałby występować w barwach naszego kraju. W P-niu omal nie pokonał w finale znakomicie wówczas grającego Ziba i zdeklasował niejakiego Guilermo Garcię-Lopeza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (To nic ze G-L grał później kwale w Sopocie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> )

Również bardzo lubię tego chłopaka , mam nadzieję że wkrótce grywać z powodzeniem w większych turniejach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.

Pzdr.

Strona 7 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1