|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45 |
Fro_Lech, zdecydowanie masz rację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Juan w Poznaniu będzie grał na 110% swoich możliwości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie wiem jak daleko uda mu się zajść, zwłaszcza że końcówkę zapewne odpuści na rzecz kwalifikacji w Sopocie. No i przeciwników tez ma całkiem niezłych... ewentualny mecz z Berlocqiem lub Guzmanem wydaje się być całkowicie nieprzewidywalny, jako że chłopcy znają się doskonale. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niestety ja nie będę go mogła wspierać u nas, muszę wyjechać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Co do występów dla Polski, ktoś Juanem zdecydowanie powinien się zainteresować. To jest całkiem nieźle rokujący zawodnik, w dodatku z argentyńskiej szkoły tenisa, o niebo lepszy od takiego lol Kubota. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Grając dla Polski mógłby dużo osiągnąć i na tym mu własnie zależy. Jako Argentyńczyk nie ma kompletnie szans, np. w Pucharze Davisa. A u nas... czemu nie. Juan zdecydowanie by nam się przydał, to byłaby bardzo dobra transakcja, z obustronnymi korzyściami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
F.Serra def J.P.Brzezicki 3:6 6:4 6:0
Calleri wygrał 2-0 i Patience wygrał z Vicente 2-0 czyli Fena juz spakowany byl na Stuttgart .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Gastonka wyjdziesz za mnie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Poważnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to takie rozmowy z Juanem na temat gry w naszych barwasz były tylko wszystko rozbija się o przepis który nakazuje mieszkać na terenie danego kraju 3 LATA zawodnikowi który chce zmnienić narodowość... Jest to niestety spora przeszkoda na tą chwilę.
Co do kwali w Sopocie trzeba będzie pilnie śledzić listę zgłoszonych tam zawodników. Rok temu JPB nie zdecydował się w nich wystąpić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i bardzo dobrze zrobił wg. mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 260
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 260 |
[color:"red"] Zanim coś napiszesz, przeczytaj Regulamin KT. Nie zaśmiecaj tematów, głupimi pytaniami, od tego jest Quasi Czat. [/color]
Last edited by schranzer; 14/07/2005 21:22.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45 |
Fro_Lech, czyżbyś był kolejnym, który się ze mnie nabija? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
No tak, ten przepis jest raczej nie do przeskoczenia. Więc pasowałoby go ominąć. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Bo inaczej możemy pożegnać się z Juanem-Polakiem i Woźniak-Polką. A to byłaby wielka strata.
No tak, Juan nie wystąpił w Sopocie i wg mnie również słusznie zrobił. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I tak nie miałby wówczas wiekszych szans, nawet gdyby jakimś cudem doszedł do finału, to Rafa zmiótłby go z powierzchni ziemi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A tak przynajmniej miał szansę na zwycięstwo w challengerze. Szkoda tylko że pojawiły się te skurcze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> No ale... Zib to też całkiem sympatyczny facet. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Może w tym roku się uda. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Gastonko nie śmiałbym się z Ciebie nabijać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Po prostu i ja i Marcel szukamy żon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A, że trafiła się tak obeznana z tematem kandydatka to próbujemy szczęścia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
JPB przy dobrym losowaniu ma szansę powtórzyć ubiegłoroczne osiągnięcie, nie widzę wśród zawodników zgłoszonych do turnieju żadnego który byłby zaporą nie do przejścia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Przyznano już WC do turnieju oczywiście dostały je nasze "tenisowe" "nadzieje" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Chadal, Przysiężny i Urban.
Czwartą dostanie zwycięzca młodzieżowych Mistrzostw Polski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45 |
Ah, rozumiem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> W takim razie czuję się jak w amerykańskim "Dismissed" produkcji MTV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Jedna kobieta i dwóch rywalizujących o nią facetów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
No ja mam nadzieję, że nie powtórzy ubiegłorocznego osiągnięcia, ale je poprawi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja też nie widzę dla niego zawodnika nie do przejścia, ale wiesz jaki on jest. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Potrafi przegrać z byle Holendrem na przykład. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chociaż na Poznań jest akurat zmotywowany. Pamiętam jak pod koniec maja zapytałam go czy wybiera się w tym roku na turnieje do Polski. Przez ułamek sekundy popatrzył na mnie z takim zdziwieniem, jakbym pytała o najbardziej oczywistą rzecz pod słoncem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Potem oczywiście odpowiedział, że tak. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Więc wiesz, jemu naprawdę zależy na dobrym występie. Może nadszedł czas na pierwsze zwycięstwo w tym roku. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wiem, widziałam kto dostał WC. Naprawdę porażka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Po co marnować je na naszych "miszczów rakiety"? Przecież oni nawet nie przejdą pierwszej rundy. A nie no sorry, może Przysięznemu się uda, czasem w końcu dochodzi do tej drugiej rundy challengeru. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ehh, jakoś czarno widzę przyszłość naszego tenisa, zwłaszcza męskiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
ehh WC przede wszystkim powinien dostac Panfil - to jest "najwieksza " obecnie nasza nadzieja . Ciekaw jestem wystepu Santoro (o ile wogole przyjedzie) czy potraktuje turniej poważnie czy tylko przyjedzie zwiedzic Poznan (moze na starosc lubi zwiedzac nowe miasta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
I dziś się wyjaśniło - 4(5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Polakiem który zagra w turnieju głównym będzie Robert Godlewski (AZS Poznań)...
G. Panfil pewnie dostanie WC do kwali...
Jeśli Santoro okaże się tak rozrywkowy jak Rosset(rok temu codziennie widywano go o 3-4 w knajpach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) to będzie można spokojnie grać progresją na porażkę żabojada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Chadaj ostatnio prawie wygrał CH w Koszycach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jestem dziwnie pewien, że Kubot dostanie w 1-2r. kogoś rozstawiononego z "1" lub "2" ;]
Urban dostanie Berlocqa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Przysiezny Ascionego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> a Chadaj Simona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> jak już dają naszym WC to niech też się postarają o jakieś "normalne" losowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
PS. Gastonka wybierz mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45 |
@Marcel
Tak czy inaczej dla Santoro Poznań nie jest nowym miastem . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Fabrice był już kiedyś u nas, pod koniec lat 90. Nie jestem sobie jednak w stanie przypomnieć kiedy dokładnie. Albo w roku 1997 albo w 1999 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
@Fro_Lech
Panfil powinien dostać tę dziką kartę do kwalifikacji. Co prawda na oczy go nie widziałam, ale słyszałam, ze chłopak się nieźle zapowiada. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Santoro jak Santoro, ważne żeby Juan się taki rozrywkowy nie okazał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Niestety ja nie będę mogła go upilnować. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
No proszę proszę, tak to nasz Chadaj szaleje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Jeżeli już to w 2r. Ale może organizatorzy postarają się żeby tak nie było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Nooo, zgadzam się na takie losowanie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Berlocq pyknie sobie wtedy spokojnie Urbana, Simon Chadaja (bo ten Francuz całkiem nieźle gra szczerze mówiąc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />), a Przysięznemu pozwalam rozprawić się z Ascione. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I wszyscy będą zadowoleni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ok. Wybieram Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Powinnam w tym momencie powiedzieć: "Marcel you are dismissed" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (but don't treat it personally <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
4 WC wywalczył sobie Robert Godlewski, oglądałem go w finale MMP z Diłajem i zrobił nawet niezłe wrażenie. 1-2 rundy może ugrać w turnieju głównym. Tylko po CH w P-niu niech wyjedzie z Polski do dobrej szkoły tenisowej - u nas się zmarnuje.
Kilku zawodników jest zgłoszonych i do głównego CH i do Q w Sopocie :
T.Ascione - tutaj by pasowało - kurs na Przysiężnego będzie okazały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> J.P.B. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Van Scheppingen(choć ten póki co ma kontuzję) Berlocq - Urban gra coraz lepiej , może może <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Kubot machnie Van Scheppiego i znowu się bedziemy łudzić, że Polski tenis się odradza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45 |
Ale chyba pozostaje jeszcze 1 WC, prawda? Przynajmniej tak zrozumiałam z tego co widnieje na stronce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ktoś tam się chyba wycofał i zostało im jedno wolne miejsce...
Hehe, no tak, jest kilku takich zawodników. Można próbować coś złapać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jeżeli JP będzie się dobrze grało, to on odpuści kwalifikacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
van Scheppingen jest kontuzjowany?? A co mu się stało? Zresztą to nie jest jakis bardzo klasowy przeciwnik, Kubot mógłby go machnąć nawet zdrowego jakby się postarał. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
hmm... Berlocq jest dziwny, może nawet z takim Urbanem przegrać. Zwłaszcza że Juan pewnie zgłosi się do debla z Guzmanem, a nie z nim. Więc w sumie nie będzie miał po co grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Wczoraj z V.Gemerdenem poddał przy 0-6, a parę godzin w deblu z tym samym zawodnikiem się wycofał.
Marach się wycofał, na jego miejsce wszedł Gabaszwili, które zmiótł Kubota z kortu w Tampere 46 26 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Guzman taaa też ciekawa postać - rok temu widziałem jego 2 mecze , jeden w singlu drugi w deblu - co mi się rzuciło w oczy to jego zachowanie na korcie...czy zdobył punkt czy go przegrał cały czas non stop przez cały mecz się śmiał, banan z jego twarzy praktycznie nie schodził. W tym roku pewnie będzie podobnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a może Guzman cieszył się gdy widział Ciebie na trybunach Gastonko ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (wcale się nie nabijam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45 |
Mazarakis też się wycofał a na jego miejsce wszedł Cristian Villagran. Więc jednak będziemy mieć pary Brzezicki/Villagran (zwycięzcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />) i Berlocq/Guzman <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Hehe, lepszy urodzony optymista niż wieczny smutas. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zresztą lepiej grać cały mecz z szerokim uśmiechem na twarzy niż z językiem na wierzchu jak to robi JPB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> To Ci się nie rzuciło w oczy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ok, a kiedy widziałeś te jego mecze? Bo muszę zorientować się czy mnie JPG widział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Mazarakis też się wycofał a na jego miejsce wszedł Cristian Villagran. Więc jednak będziemy mieć pary Brzezicki/Villagran (zwycięzcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />) i Berlocq/Guzman <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Hehe, lepszy urodzony optymista niż wieczny smutas. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zresztą lepiej grać cały mecz z szerokim uśmiechem na twarzy niż z językiem na wierzchu jak to robi JPB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> To Ci się nie rzuciło w oczy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ok, a kiedy widziałeś te jego mecze? Bo muszę zorientować się czy mnie JPG widział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Hehe , akurat Guzman bardziej mi się wbił w pamięć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Rok temu na CH w P-niu go widziałem oczywiście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale, dokładnej daty z godziną za cholerę sobie nie przypomnę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Wtedy z Acasuso stworzyli ciekawego debla - jeden non stop uśmiechnięty wręcz radosny - drugi ze wzrokiem obłąkanego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jeszcze dwóch się wycofa i Chadaj wchodzi do głównego z rankingu...tylko co się stanie wtedy z jego WC ? Przepada czy z spowrotem jest w rękach organizatór ? I jak znam życie to pewnie Dąbrowski jako mistrz Polski by ją dostał ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45 |
No to przyuważ sobie JPB w tym roku, bo wnioskuję że na korty się wybierasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale oczywiście cicho sza, ja się z Juana nie śmieję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
W takim razie nie do mnie się uśmiechał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zresztą pewnie nawet by nie próbował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A tak ogólnie rzecz biorąc, to większość zawodników jest skoncentrowana na meczu bardziej niż się powszechnie wydaje i dość rzadko choćby spogląda na trybuny. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co do uśmiechu, to JPG już tak ma, że jak jest w dobrym humorze to pokazuje ząbki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Podobnie jak Fernando Gonzalez, gdy gra debelka z Massu, albo Marcos Bagdatis gdy po prostu wychodzi na kort. Oni wszyscy z natury sa bardzo sympatyczni, więc się uśmiechają przez większość czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A Acasuso dlaczego chodził ze wzrokiem obłąkanego? Czyżby przybalował dzień wcześniej? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Moze sie nie wycofa i nie będzie takiego problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Ogólnie Acasuso ma jakiś obłąkany wzrok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> JPB na pewno będe obserwował, nie tylko kątem jego twarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Nie no wiadomo, dobry humor oki, ale Guzman chyba coś łykał przed mecze, no ile można się uśmiechać przez 3 godziny non stop ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jest na korcie - uśmiecha się , siada na krzesełku - uśmiecha się , przegral mecz w singlu i deblu - cały czas się uśmiecha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Chadaj prawie na pewno zagra w głównym bez dzikiej karty.
Jordan dyrektor turnieju w wywiadzi stwierdził, że zwolnioną przez Chadaja WC otrzyma Polak, ale nie chciał zdradzić nazwiska. Coraz bardziej się boję, że będzie to Dąbrowski... a może jednak Panfil ?:p
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45 |
Jezeli chodzi o grę JPB, to jest ona całkiem niezła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale zdecydowanie za dużo Juan psuje piłek, to w aut, to w siate..
Hehehe, dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie wiem, może coś łykał, ja tam go nie rozliczam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A może był zakochany i szczęsliwy po prostu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Skąd wiesz? :>
Być może Dąbrowski, w koncu Mistrz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Znamy już drabinkę Porsche Open : http://www.porscheopen.pl/matches/sfinal/Jak zwykle organizatorzy załatwili dla naszych "super szcześliwe" losowanie : (1)Santoro-Przysiężny Chadaj-J.Minar (5)Berlocq-Urban Kubot-Brzezicki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (6)Greul-Godlewski W kwalach rzeź polaków, tylko Żarski ograł rywala zza granicy. Jutro zagra ze Svetlikiem o wejście do tur.głównego. Również będziemy mieli pojedynek na szczycie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Olejniczak-Dąbrowski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zwycięzca tego meczu również zagra o awans do tur.głównego z kimś z pary Sirianni/Kwinta.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 827 |
Jak zwykle organizatorzy załatwili dla naszych "super szcześliwe" losowanie :
(1)Santoro-Przysiężny Chadaj-J.Minar (5)Berlocq-Urban Kubot-Brzezicki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (6)Greul-Godlewski to nawet lepiej, wole żeby Przysiężny poległ z Santoro niz z np. Summererem czy innym Snoblem. szanse,ze nasi cos zwojuja byly i tak marne wiec niech chociaz maja w zyciorysie pojedynek z kims znanym i uznanym. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|