Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#366898 28/06/2005 20:08
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
Zakładam tan temat ponieważ chciałem znaleść osobę która gra w tym bukmacherze.
Dokładniej to potrzebuje informacji odnośnie bonusu 25% od pierwszego depozytu ze strony livescore.com
Chciałbym wiedzieć ile razy musze obrócić bonusem aby móc go wypłacić.
Z góry dziękuje za pomoc.

Bonus: Unibet
#366899 29/06/2005 07:46
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
... czekam i mam nadzieje że ktoś jednak u nich gra

#366900 29/06/2005 14:40
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
Przylaczam sie do prosby prosze niech ktos pomoze jak wie ...

#366901 29/06/2005 16:01
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Terms & Conditions for MATCHED DEPOSIT OFFERS

89. Advertised offers are limited to one per customer. In the case of a customer opening more than one Eurobet account, the additional Eurobet account(s) will be suspended, and any bets placed on the account(s) will be deemed void.

90. Where Eurobet matches a deposit as part of a promotion, the customer must first bet the equivalent amount of the matched deposit to be entitled to use the offer. Both the initial deposit and bonus must be staked before any withdrawal will be permitted.

Wygląda na to, że raz musisz zagrać

#366902 29/06/2005 16:02
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Raz depozytem i kwotą bonusu

#366903 29/06/2005 22:36
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
ale najpierw warto sprobowac sie zalogowac.Bo z tego co ostanio probowalem to bylo to niemozliwe.Cale szczescie nie wplacalem tam kasy ale domin wplacil i ....zalogowac sie na konto nie moze;-)

#366904 30/06/2005 06:57
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
U mnie z logowaniem wszytko ok jak narazie

#366905 06/10/2005 10:57
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Witam!
Chciałbym usłyszeć opinie o tym buku - jeśli ktoś tam oczywiście w ogóle gra.
Na pierwszy rzut oka mają bardzo interesujące kursy, no i brak prowizji za wpłatę kartą.
Poza tym nie bardzo rozumiem - ten bonus 25% (ze strony livescora) to free bet czy zwykły bonus ?

#366906 07/10/2005 06:37
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Quote
Witam!
Chciałbym usłyszeć opinie o tym buku - jeśli ktoś tam oczywiście w ogóle gra.
Na pierwszy rzut oka mają bardzo interesujące kursy, no i brak prowizji za wpłatę kartą.
Poza tym nie bardzo rozumiem - ten bonus 25% (ze strony livescora) to free bet czy zwykły bonus ?

Naprawdę nikt z Was tam nie gra ???

#366907 07/10/2005 09:18
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Buk wiarygodny. Co do oferty mam trochę inne zdanie. Dużo rzeczy wyłącznie w kombinacjach. Na przykład na Under/Over singla nie zagramy co jest ewenementem. Na mniej znane ligi też bez singli a w końcówce sezonu (ostatnie 4-5 kolejek) singli w ogóle nie będzie grać (!) Jeżeli chodzi o bonusa to jest to zwykły freebet z tego co pamiętam ale nie wiem czy pamiętam dobrze.

#366908 07/10/2005 09:46
Dołączył: Apr 2005
Posty: 98
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 98
Quote
Witam!
Chciałbym usłyszeć opinie o tym buku - jeśli ktoś tam oczywiście w ogóle gra.
Na pierwszy rzut oka mają bardzo interesujące kursy, no i brak prowizji za wpłatę kartą.
Poza tym nie bardzo rozumiem - ten bonus 25% (ze strony livescora) to free bet czy zwykły bonus ?

Solidny buk - niezłe kursy, zwłaszcza na ligi brytyjskie, wypłaty przez mb w ciągu kilku godzin. Bardzo często przysyłają mi jakieś info o promocjach w casino i poker (chyba dlatego, że w to nie gram)
Wady: zdarzenia u/o, tennis - pierwsze 3 rundy (nawet w turniejach wielkoszlemowych), Euroliga koszykówki i np. liga polska w minimum 3 kombinacjach; brak kilku dyscyplin np. siatkówki, nie spieszą sie z wystawianiem kursów (pod tym wzgledem lepszy jest Coral - http://www.coral.co.uk .

Co do bonusa, po wpłaceniu 100-150 euro depozytu, dodają 25 lub 30 euro do konta gracza (zależy skąd rejestrujesz sie). Trzeba obrócić raz depozytem i bonusem aby wypłacić depozyt. Nie wiem czy bonus jest wypłacalny, bo nie wypłacałem całości, a jedynie 100 euro i mam jeszcze ok. 150 euro na koncie gracza i gram dalej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mogą być problemy z zalogowaniem po rejestracji.

#366909 07/10/2005 11:47
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Dzięki.O tych 3-kombinacjach nie wiedziałem, to rzeczywiscie minus ...

#366910 02/03/2006 15:47
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Dostałem od nich taką wiadomość:

Dear Mr ***,

We would like to remind you that we need you to sent us the following
documentation for security reasons as per rule 6 of our Terms and Conditions:
A copy of your credit card (both sides)(You can cover the first digits as long the last 4 digits and your name are visible)
A copy of an identification document (passport, national ID, driving license) to fax: 0044 1483 747097 or if you may
e-mail to dimitrios.lampou@eurobet.com
Please write your username or your Eurobet account number on the fax/email.

Kind regards
Dimitrios
Eurobet Customer Services

Czy oni się dobrze czują?
Skoro wpłaciłem do nich pieniądze kartą i pieniądze doszły to po co im scan mojej karty i prawa jazdy?
To jest skandal, do tego dochodzi to granie 3 meczy na kupon.
Czy jeżeli nie wyśle im tych skanów to nie wypłacą mi kasy?

Widze że trzeba się będzie z nimi rozstać.
Bo kombinują jak mogą żeby kase zatrzymać dla siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#366911 02/03/2006 15:56
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
to jest normalna procedura, kase mogles wplacic kradziona karta....chca to po prostu sprawdzic


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, aker, Lukasz111), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1