Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#367076 29/06/2005 06:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
29.06.05:

- American League -

12:15 PM ET
Toronto (39-39, 19-23 away) - Tampa Bay (27-51, 19-22 home)
TOR: Towers (5-7, 4.47 ERA) - TAM: Hendrickson (3-4, 5.72 ERA)

1:05 PM ET
Cleveland (41-34, 22-17 away) - Boston (44-32, 22-12 home)
CLE: Elarton (4-2, 4.76 ERA) - BOS: Wakefield (6-6, 4.05 ERA)

1:10 PM ET
Kansas City (25-51, 10-30 away) - Minnesota (42-33, 23-17 home)
KAN: Carrasco (2-3, 3.49 ERA) - MIN: Radke (5-7, 4.08 ERA)

7:05 PM ET
NY Yankees (39-38, 15-20 away) - Baltimore (43-34, 23-16 home)
NYY: Mussina (8-5, 3.95 ERA) - BAL: Penn (2-1, 6.07 ERA)

7:05 PM ET
Chicago Sox (51-24, 24-12 away) - Detroit (36-37, 18-18 home)
CHW: McCarthy (0-1, 8.40 ERA) - DET: Johnson (5-6, 3.35 ERA)

8:05 PM ET
LA Angels (47-29, 23-15 away) - Texas (38-37, 21-16 home)
LAA: Lackey (6-2, 3.50 ERA) - TEX: Rodriguez (2-1, 4.76 ERA)

10:05 PM ET
Seattle (33-42, 14-22 away) - Oakland (36-40, 23-15 home)
SEA: Franklin (3-9, 4.63 ERA) - OAK: Blanton (4-6, 4.70 ERA)

- National League -

2:20 PM ET
Milwaukee (35-41, 14-26 away) - Chicago Cubs (39-36, 20-17 home)
MIL: Sheets (3-6, 3.68 ERA) - CHC: Wood (1-1, 6.15 ERA)

3:05 PM ET
Houston (34-41, 10-28 away) - Colorado (26-49, 21-18 home)
HOU: Oswalt (9-7, 2.70 ERA) - COL: Kim (2-6, 6.27 ERA)

3:10 PM ET
San Diego (43-35, 18-20 away) - LA Dodgers (36-41, 20-18 home)
SDG: May (1-2, 5.40 ERA) - LAD: Weaver (6-7, 4.75 ERA)

7:05 PM ET
Pittsburgh (34-41, 17-22 away) - Washington (45-31, 27-10 home)
PIT: Williams (6-5, 3.77 ERA) - WAS: Patterson (3-2, 3.14 ERA)

7:05 PM ET
Atlanta (43-34, 19-22 away) - Florida (38-36, 21-17 home)
ATL: Davies (3-2, 4.75 ERA) - FLA: Leiter (3-6, 6.33 ERA)

7:10 PM ET
Philadelphia (39-38, 16-22 away) - NY Mets (38-38, 23-15 home)
PHI: Lidle (6-6, 4.12 ERA) - NYM: Ishii (2-6, 5.25 ERA)

8:10 PM ET
Cincinnati (30-46, 7-27 away)- St. Louis (48-28, 24-14 home)
CIN: Ortiz (3-5, 6.22 ERA) - STL: Morris (8-1, 3.38 ERA)

10:05 PM ET
San Francisco (31-44, 14-22 away) - Arizona (39-39, 20-18 home)
SFO: Rueter (2-7, 5.21 ERA) - ARI: Webb (8-3, 3.20 ERA)

15 spotkań - jest w czym wybierać!


Pozdrawiam
KRAJAN

Last edited by Feher; 29/06/2005 08:04.
Bonus: Unibet
#367077 29/06/2005 06:51
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Pierwsze myśli - jeszcze przed jakimikolwiek analizkami:
Grupa 1: BOS, HOU, STL
Grupa II: TOR, NYY, OAK, WAS, NYM, ARI
Grupa III: KC, LAD
Grupa III lub no bet: TEX, CHC, FLA
No bet: CWS

Pozdrawiam
KRAJAN

#367078 29/06/2005 07:54
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116

BASEBALL - LIGA MLB 29.06.2005

KURSY STS:

350 18:15 Tampa Bay - Toronto (29) 1.80 1.80
351 19:05 Boston - Cleveland (29) 1.50 2.10
352 19:10 Minnesota - kansas City (29) 1.45 2.30
353 20:00 Chicago C. - Milwaukee (29) 1.70 1.90
354 21:05 Colorado - Houston (29) 1.95 1.65
355 21:10 LA Dodgers - San Diego (29) 1.70 1.90
356 23:55 Arizona - San Francisco (29) 1.45 2.30
357 23:55 Baltimore - NY Yankees (29) 1.95 1.65
358 23:55 Detroit - Chicago S. (29) 1.70 1.90
359 23:55 Florida - Atlanta (29) 1.75 1.85
360 23:55 NY Mets - Philadelphia (29) 1.80 1.80
361 23:55 Oakland - Seattle (29) 1.55 2.05
362 23:55 St.Louis - Cincinnati (29) 1.40 2.40
363 23:55 Texas - LA Angels (29) 1.85 1.75
364 23:55 Washington - Pittsburgh (29) 1.65 1.95

KURSY PROFESJONAŁ:

861 Tampa Bay-Toronto 1.76 1.86
862 Boston-Cleveland 1.55 2.15
863 Minnesota-Kansas 1.5 2.26
864 ChicagoC-Milwaukee 1.64 2.01
865 Colorado-Houston 2.01 1.64
866 L.A.Dodg.-SanDiego 1.7 1.92
867 Baltimore-NY.Yank. 2.01 1.64
868 Detroit-Chicago WS 1.64 2.01
869 Washington-Pittsb. 1.64 2.01
871 Florida-Atlanta 1.7 1.92
872 N.Y.Mets-Philadel. 1.76 1.86
873 Texas-L.A.Angels 1.86 1.76
874 St.Louis-Cincinn. 1.35 2.71
875 Arizona-S.Francis. 1.5 2.26
876 Oakland-Seattle 1.61 2.06


Dzisiaj na pierwszy rzut oka zastanawiam sie nad:

NYY
CHICAGO CUBS
I MOZE TEXAS..

później podam zagrane przezemnie spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pzdr

#367079 29/06/2005 08:15
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Cleveland-Boston
7-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
12-8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -3j
Elarton (4-2, 4.76)- Wakefield (6-6, 4.05)

BOS po raz trzeci 1.53/9j

Atlanta-Florida
7-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
9-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -3j
Davies (3-2, 4.75)- Leiter (3-6, 6.33)
Colon (0-3, 6.38)-???

Willis i reszta zespołu się wczoraj nie popisali, dzisiaj gram tylko na zwrot stawki FLO 1.80/5j

Zagram jeszcze ponownie na HOU 1.67/1j. Wczoraj ich closerzy przegrali wygrany mecz,a dzisiaj Oswalt powinien powstrzymać COL i będą mieli okazję się zrehabilitować.
---
Bilans typów MLB 69W-51L +10,29j

#367080 29/06/2005 09:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Bilans MLB => W26-L23 -0,25j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Na dzis pewne to mi sie wydaje tylko STL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
reszta poczeka na wieczor tongue

Dzis rozpoczynam serie "jedno pytanie dziennie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dzis brzmi ono, czy ktos z was byl kiedys na meczu MLB? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#367081 29/06/2005 16:08
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
dzisiaj zagrane 2 dubelki:

Boston + Houston

i

NYY + Florida

powodzenia all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#367082 29/06/2005 18:27
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
E
Eol Offline
addict
addict
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
Witam
Czy mozecie mnie skierowac do zrodla (najlepiej polskojezycznego) lub udzielic odpowiedzi na pytanie.
Jakie predyspozycje sa wymagane (umiejetnosci oczekiwane)lub ewentualnie jakie zadania stawia sie zawodnikom na odpowiednich pozycjach czyli np. CF, RF, DH itp. itd...
Pitchera oczywiscie w odpowiedzi mozna pominac:-)
ewntualnie jakie wskazniki na danej pozycji (ERA, BB inne) sa dla danej pozycji najbardziej miarodajne

#367083 29/06/2005 18:28
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
single

5 etap
Oakland <dom> WWL LWW WWW W --> dziś L (2.46 * 18j = 44.28j)

1 etap
Cincinnati <wyjazd> LLL WLL L --> dziś W (3.10 *1,30 =4.03j)

Arizona <dom> LLW WLW WLL L --> dziś W (1.46 * 1,40j = 2.04j)

Detroit <dom> WWW LWW L --> dziś W (1.74 * 1,20j = 2.09j)

Texas <dom> WLW WWL LL --> dziś W (2.07 * 1.95j = 4.04j)


na zakłady wydano 23,85j

#367084 29/06/2005 20:07
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Quote
Jakie predyspozycje sa wymagane (umiejetnosci oczekiwane)lub ewentualnie jakie zadania stawia sie zawodnikom na odpowiednich pozycjach czyli np. CF, RF, DH itp. itd...

To dosyc trudne pytanie ale sprobuje cos niecos napisac. Przede wszystkim najczesciej na pozycji SS gra najszybszy gracz druzyny dlatego, ze jest to pozycja wymagajaca duzo ruchu. Rowniez na 2B dobrze jest gdy jest szybki gracz bo wlasnie 2B i SS ustawiaja sie po dwoch stronach drugiej bazy i pilnuja pilek idacych prosto w srodek pola (ze wzgledu na to, ze CF jest ustawiony przewaznie daleko, to srodek boiska jest nieobstawionym miejscem). Wszyscy gracze zapolowi czyli RF,LF,CF musza przede wszytskim dobrze lapac pilki i miec na tyle silna reke aby dorzucic pilke z powrotem do infieldu. Poniewaz operuja na najdalszych odleglosciach wymagana jest spora precyzja rzutu. Na bazach 1 i 3 nie jest wymagane duzo ruchu, gdyz zawodnicy przewaznie stoja na bazach, wiec czesto (zwlaszcza na 1B) graja tam najwolniejsi gracze (np. Young w Detroit). Ale 1B praktycznie najczesciej w meczu lapie pilki wiec musi ten element miec opanowany do perfecji. Rowniez od Catchera nie wymaga sie duzo ruchu, ale musi to byc zawodnik blyskawicznie reagujacy na wydarzenia na boisku gdyz to on jest glownym elementem w lapaniu zawodnikow na kradziezy baz no i przede wszystkim to on radzi pitcherowi jak rzucac. Jest wiec to pozycja troche nietypowa. DH nie gra w polu, wiec jego zadaniem jest tylko odbijanie pilki najlepiej jak umie.

A tak przy okazji to dwaj najszybsi gracze ligi to Carl Crawford z Tampy i Ichiro Suzuki z Seattle. Ale to trzeba zobaczyc na wlasne oczy jak oni zapieprzaja...

#367085 29/06/2005 20:23
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Nie dodalem, ze gracze zapolowi rowniez musza byc dosc szybcy ze wzgledu na to, ze maja najwiekszy teren do biegania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zreszta spojrzalem teraz w statystyke kradzionych baz (wiadomo, ze wolny biegacz ma marne szanse na SB) i w pierwszej 20 sa tylko SS,2B i LF,RF,CF.

#367086 29/06/2005 20:28
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
E
Eol Offline
addict
addict
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
dziekuje Ci bardzo
Dla mnie to tym bardziej cenne a odpowiedz trudna ze slucham tylko uwaznie co tu piszecie od roku ponad i czytam jakies przepisy ale nie ma w polsce wielu fanow trudno z kims o tym porozmawiac jak np. o pilce noznej

#367087 29/06/2005 21:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Cos skopiuje z czatu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Arizone, ale tylko na win

SFO: Rueter (2-7, 5.21 ERA)
ARI: Webb (8-3, 3.20 ERA)

Wczoraj pojechali z nimi, ale w odwrotnym kierunku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

San Francisco @ Arizona 2 1.50
1jedn


Detroit
Wszystko wskazuje na to, ze dzis wygraja, a jutro przegraja
CHW: McCarthy (0-1, 8.40 ERA)
DET: Johnson (5-6, 3.35 ERA)
pitcher slaby, oby tak sloabo grali tez dzis Soxi
W dodatku Det ma L2 wiec dzis na przelamanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />


Chicago White Sox @ Detroit 2 1.751


STL
Tu sie waham, bo to 2 ostatni mecz i w razie czego nie ma jak sprogresowac, najwyzej w innej serii
Dalem spreada

Cincinnati @ St Louis Run Line Handicap Betting -1.5 1.833

0,5jedn

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#367088 29/06/2005 21:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Aha zapomnialem, nadal czekam na odp z rana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dzis rozpoczynam serie "jedno pytanie dziennie"

Dzis brzmi ono, czy ktos z was byl kiedys na meczu MLB

#367089 29/06/2005 21:08
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Ja niestety nie bylem. Chociaz jak juz beda tansze bilety lotnicze to sie wybiore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak we wrzesniu, coby przy okazji zobaczyc mecz NFL.
Natomiast ogladalem sporo meczow w TV.

A na zywo to g00niek byl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#367090 29/06/2005 21:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Ja niestety nie bylem. Chociaz jak juz beda tansze bilety lotnicze to sie wybiore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak we wrzesniu, coby przy okazji zobaczyc mecz NFL.
Natomiast ogladalem sporo meczow w TV.

A na zywo to g00niek byl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozazdroscic goonkowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

A jak juz jedziemy, masz jakis kontretny mecz, tzn jasno sprecyzowanych druzyn na jaki sie wybierasz?

Bo faktem jest ze MLB mnie nigdy nie istresowala (fo tego sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />). Ot kolesie odbijaja pilke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

W tym roku sie to zmienilo, ogladam na mlb.com skroty z dnia porzedniego na CNN tez czasem pokaza, jakis ladny urywek np jakis czas etmu bylo pokazane jak koels(ten w polu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) biegnie do lecacej pilki, rzuca sie, wykonuje naprawde dlugi lot po czym lapie pilke ktorej nie powinnen zlapac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Polubilem juz ten sport, a czuje ze pokocham <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#367091 29/06/2005 21:35
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Hehe, trudno mowic o konkretnym meczu bo w tym roku na pewno nie polece. Ale chyba najbardziej bym chcial sie wybrac na derby Chicago na Wrigley Field.

#367092 29/06/2005 21:48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Stan Konta: +70,15j. -10j. --> +60,15j.

Na dzis mial byc trebel underow ale zagapilem sie podac i clevelend juz go zaliczylo (5:2 z 10,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zostanie wiec na kuponie.

>> Washington Nationals - Under 8.0 @ 1.73
>> Chicago White Sox - Under 9.0 @ 1.88
AKO: 3.25 x 15j. (III poziom)

#367093 29/06/2005 21:58
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,529
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,529
dzisiaj chyba nareszcie mozna sie odegrac - wszystko ladnie wchodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#367094 29/06/2005 22:09
Dołączył: May 2005
Posty: 149
K
member
member
K Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 149
Co warto dzis postawić za 10 zł? Jakieś 3 meczyki które powinny wejśc ?!

#367095 30/06/2005 05:33
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Pierwsze myśli - jeszcze przed jakimikolwiek analizkami:
Grupa 1: BOS 5-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, HOU 7-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, STL 11-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 3/0/0
Grupa II: TOR 12-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, NYY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />, OAK 6-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, WAS 3-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, NYM 3-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />, ARI 2-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 3/2/1
Grupa III: KC 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, LAD 4-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Grupa III lub no bet: TEX 7-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, CHC 3-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, FLA 6-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - tu wyniki rodziły się w boilach 3/0/0
No bet: CWS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Pozdrawiam
KRAJAN

Podsumowanie ogólne - buźki mówią same za siebie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Szczegółowe podsumowanie w temacie PP.

Pozdrawiam
KRAJAN

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty), 1,807 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,812
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1