|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
29.06.05:
- American League - 12:15 PM ET Toronto (39-39, 19-23 away) - Tampa Bay (27-51, 19-22 home) TOR: Towers (5-7, 4.47 ERA) - TAM: Hendrickson (3-4, 5.72 ERA)
1:05 PM ET Cleveland (41-34, 22-17 away) - Boston (44-32, 22-12 home) CLE: Elarton (4-2, 4.76 ERA) - BOS: Wakefield (6-6, 4.05 ERA)
1:10 PM ET Kansas City (25-51, 10-30 away) - Minnesota (42-33, 23-17 home) KAN: Carrasco (2-3, 3.49 ERA) - MIN: Radke (5-7, 4.08 ERA)
7:05 PM ET NY Yankees (39-38, 15-20 away) - Baltimore (43-34, 23-16 home) NYY: Mussina (8-5, 3.95 ERA) - BAL: Penn (2-1, 6.07 ERA)
7:05 PM ET Chicago Sox (51-24, 24-12 away) - Detroit (36-37, 18-18 home) CHW: McCarthy (0-1, 8.40 ERA) - DET: Johnson (5-6, 3.35 ERA)
8:05 PM ET LA Angels (47-29, 23-15 away) - Texas (38-37, 21-16 home) LAA: Lackey (6-2, 3.50 ERA) - TEX: Rodriguez (2-1, 4.76 ERA)
10:05 PM ET Seattle (33-42, 14-22 away) - Oakland (36-40, 23-15 home) SEA: Franklin (3-9, 4.63 ERA) - OAK: Blanton (4-6, 4.70 ERA)
- National League -
2:20 PM ET Milwaukee (35-41, 14-26 away) - Chicago Cubs (39-36, 20-17 home) MIL: Sheets (3-6, 3.68 ERA) - CHC: Wood (1-1, 6.15 ERA)
3:05 PM ET Houston (34-41, 10-28 away) - Colorado (26-49, 21-18 home) HOU: Oswalt (9-7, 2.70 ERA) - COL: Kim (2-6, 6.27 ERA)
3:10 PM ET San Diego (43-35, 18-20 away) - LA Dodgers (36-41, 20-18 home) SDG: May (1-2, 5.40 ERA) - LAD: Weaver (6-7, 4.75 ERA)
7:05 PM ET Pittsburgh (34-41, 17-22 away) - Washington (45-31, 27-10 home) PIT: Williams (6-5, 3.77 ERA) - WAS: Patterson (3-2, 3.14 ERA)
7:05 PM ET Atlanta (43-34, 19-22 away) - Florida (38-36, 21-17 home) ATL: Davies (3-2, 4.75 ERA) - FLA: Leiter (3-6, 6.33 ERA)
7:10 PM ET Philadelphia (39-38, 16-22 away) - NY Mets (38-38, 23-15 home) PHI: Lidle (6-6, 4.12 ERA) - NYM: Ishii (2-6, 5.25 ERA)
8:10 PM ET Cincinnati (30-46, 7-27 away)- St. Louis (48-28, 24-14 home) CIN: Ortiz (3-5, 6.22 ERA) - STL: Morris (8-1, 3.38 ERA)
10:05 PM ET San Francisco (31-44, 14-22 away) - Arizona (39-39, 20-18 home) SFO: Rueter (2-7, 5.21 ERA) - ARI: Webb (8-3, 3.20 ERA)
15 spotkań - jest w czym wybierać!
Pozdrawiam KRAJAN
Last edited by Feher; 29/06/2005 08:04.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Pierwsze myśli - jeszcze przed jakimikolwiek analizkami: Grupa 1: BOS, HOU, STL Grupa II: TOR, NYY, OAK, WAS, NYM, ARI Grupa III: KC, LAD Grupa III lub no bet: TEX, CHC, FLA No bet: CWS
Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
BASEBALL - LIGA MLB 29.06.2005
KURSY STS:
350 18:15 Tampa Bay - Toronto (29) 1.80 1.80 351 19:05 Boston - Cleveland (29) 1.50 2.10 352 19:10 Minnesota - kansas City (29) 1.45 2.30 353 20:00 Chicago C. - Milwaukee (29) 1.70 1.90 354 21:05 Colorado - Houston (29) 1.95 1.65 355 21:10 LA Dodgers - San Diego (29) 1.70 1.90 356 23:55 Arizona - San Francisco (29) 1.45 2.30 357 23:55 Baltimore - NY Yankees (29) 1.95 1.65 358 23:55 Detroit - Chicago S. (29) 1.70 1.90 359 23:55 Florida - Atlanta (29) 1.75 1.85 360 23:55 NY Mets - Philadelphia (29) 1.80 1.80 361 23:55 Oakland - Seattle (29) 1.55 2.05 362 23:55 St.Louis - Cincinnati (29) 1.40 2.40 363 23:55 Texas - LA Angels (29) 1.85 1.75 364 23:55 Washington - Pittsburgh (29) 1.65 1.95
KURSY PROFESJONAŁ:
861 Tampa Bay-Toronto 1.76 1.86 862 Boston-Cleveland 1.55 2.15 863 Minnesota-Kansas 1.5 2.26 864 ChicagoC-Milwaukee 1.64 2.01 865 Colorado-Houston 2.01 1.64 866 L.A.Dodg.-SanDiego 1.7 1.92 867 Baltimore-NY.Yank. 2.01 1.64 868 Detroit-Chicago WS 1.64 2.01 869 Washington-Pittsb. 1.64 2.01 871 Florida-Atlanta 1.7 1.92 872 N.Y.Mets-Philadel. 1.76 1.86 873 Texas-L.A.Angels 1.86 1.76 874 St.Louis-Cincinn. 1.35 2.71 875 Arizona-S.Francis. 1.5 2.26 876 Oakland-Seattle 1.61 2.06
Dzisiaj na pierwszy rzut oka zastanawiam sie nad:
NYY CHICAGO CUBS I MOZE TEXAS..
później podam zagrane przezemnie spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Cleveland-Boston 7-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j 12-8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -3j Elarton (4-2, 4.76)- Wakefield (6-6, 4.05)
BOS po raz trzeci 1.53/9j
Atlanta-Florida 7-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j 9-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -3j Davies (3-2, 4.75)- Leiter (3-6, 6.33) Colon (0-3, 6.38)-???
Willis i reszta zespołu się wczoraj nie popisali, dzisiaj gram tylko na zwrot stawki FLO 1.80/5j
Zagram jeszcze ponownie na HOU 1.67/1j. Wczoraj ich closerzy przegrali wygrany mecz,a dzisiaj Oswalt powinien powstrzymać COL i będą mieli okazję się zrehabilitować. --- Bilans typów MLB 69W-51L +10,29j
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Bilans MLB => W26-L23 -0,25j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Na dzis pewne to mi sie wydaje tylko STL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> reszta poczeka na wieczor  Dzis rozpoczynam serie "jedno pytanie dziennie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzis brzmi ono, czy ktos z was byl kiedys na meczu MLB? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
dzisiaj zagrane 2 dubelki:
Boston + Houston
i
NYY + Florida
powodzenia all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496 |
Witam Czy mozecie mnie skierowac do zrodla (najlepiej polskojezycznego) lub udzielic odpowiedzi na pytanie. Jakie predyspozycje sa wymagane (umiejetnosci oczekiwane)lub ewentualnie jakie zadania stawia sie zawodnikom na odpowiednich pozycjach czyli np. CF, RF, DH itp. itd... Pitchera oczywiscie w odpowiedzi mozna pominac:-) ewntualnie jakie wskazniki na danej pozycji (ERA, BB inne) sa dla danej pozycji najbardziej miarodajne
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
single
5 etap Oakland <dom> WWL LWW WWW W --> dziś L (2.46 * 18j = 44.28j)
1 etap Cincinnati <wyjazd> LLL WLL L --> dziś W (3.10 *1,30 =4.03j)
Arizona <dom> LLW WLW WLL L --> dziś W (1.46 * 1,40j = 2.04j)
Detroit <dom> WWW LWW L --> dziś W (1.74 * 1,20j = 2.09j)
Texas <dom> WLW WWL LL --> dziś W (2.07 * 1.95j = 4.04j)
na zakłady wydano 23,85j
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Jakie predyspozycje sa wymagane (umiejetnosci oczekiwane)lub ewentualnie jakie zadania stawia sie zawodnikom na odpowiednich pozycjach czyli np. CF, RF, DH itp. itd... To dosyc trudne pytanie ale sprobuje cos niecos napisac. Przede wszystkim najczesciej na pozycji SS gra najszybszy gracz druzyny dlatego, ze jest to pozycja wymagajaca duzo ruchu. Rowniez na 2B dobrze jest gdy jest szybki gracz bo wlasnie 2B i SS ustawiaja sie po dwoch stronach drugiej bazy i pilnuja pilek idacych prosto w srodek pola (ze wzgledu na to, ze CF jest ustawiony przewaznie daleko, to srodek boiska jest nieobstawionym miejscem). Wszyscy gracze zapolowi czyli RF,LF,CF musza przede wszytskim dobrze lapac pilki i miec na tyle silna reke aby dorzucic pilke z powrotem do infieldu. Poniewaz operuja na najdalszych odleglosciach wymagana jest spora precyzja rzutu. Na bazach 1 i 3 nie jest wymagane duzo ruchu, gdyz zawodnicy przewaznie stoja na bazach, wiec czesto (zwlaszcza na 1B) graja tam najwolniejsi gracze (np. Young w Detroit). Ale 1B praktycznie najczesciej w meczu lapie pilki wiec musi ten element miec opanowany do perfecji. Rowniez od Catchera nie wymaga sie duzo ruchu, ale musi to byc zawodnik blyskawicznie reagujacy na wydarzenia na boisku gdyz to on jest glownym elementem w lapaniu zawodnikow na kradziezy baz no i przede wszystkim to on radzi pitcherowi jak rzucac. Jest wiec to pozycja troche nietypowa. DH nie gra w polu, wiec jego zadaniem jest tylko odbijanie pilki najlepiej jak umie. A tak przy okazji to dwaj najszybsi gracze ligi to Carl Crawford z Tampy i Ichiro Suzuki z Seattle. Ale to trzeba zobaczyc na wlasne oczy jak oni zapieprzaja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Nie dodalem, ze gracze zapolowi rowniez musza byc dosc szybcy ze wzgledu na to, ze maja najwiekszy teren do biegania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zreszta spojrzalem teraz w statystyke kradzionych baz (wiadomo, ze wolny biegacz ma marne szanse na SB) i w pierwszej 20 sa tylko SS,2B i LF,RF,CF.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496 |
dziekuje Ci bardzo Dla mnie to tym bardziej cenne a odpowiedz trudna ze slucham tylko uwaznie co tu piszecie od roku ponad i czytam jakies przepisy ale nie ma w polsce wielu fanow trudno z kims o tym porozmawiac jak np. o pilce noznej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Cos skopiuje z czatu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Arizone, ale tylko na win
SFO: Rueter (2-7, 5.21 ERA) ARI: Webb (8-3, 3.20 ERA)
Wczoraj pojechali z nimi, ale w odwrotnym kierunku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
San Francisco @ Arizona 2 1.50 1jedn
Detroit Wszystko wskazuje na to, ze dzis wygraja, a jutro przegraja CHW: McCarthy (0-1, 8.40 ERA) DET: Johnson (5-6, 3.35 ERA) pitcher slaby, oby tak sloabo grali tez dzis Soxi W dodatku Det ma L2 wiec dzis na przelamanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Chicago White Sox @ Detroit 2 1.751
STL Tu sie waham, bo to 2 ostatni mecz i w razie czego nie ma jak sprogresowac, najwyzej w innej serii Dalem spreada
Cincinnati @ St Louis Run Line Handicap Betting -1.5 1.833
0,5jedn
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Aha zapomnialem, nadal czekam na odp z rana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dzis rozpoczynam serie "jedno pytanie dziennie"
Dzis brzmi ono, czy ktos z was byl kiedys na meczu MLB
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Ja niestety nie bylem. Chociaz jak juz beda tansze bilety lotnicze to sie wybiore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak we wrzesniu, coby przy okazji zobaczyc mecz NFL. Natomiast ogladalem sporo meczow w TV.
A na zywo to g00niek byl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja niestety nie bylem. Chociaz jak juz beda tansze bilety lotnicze to sie wybiore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak we wrzesniu, coby przy okazji zobaczyc mecz NFL. Natomiast ogladalem sporo meczow w TV.
A na zywo to g00niek byl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozazdroscic goonkowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> A jak juz jedziemy, masz jakis kontretny mecz, tzn jasno sprecyzowanych druzyn na jaki sie wybierasz? Bo faktem jest ze MLB mnie nigdy nie istresowala (fo tego sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />). Ot kolesie odbijaja pilke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> W tym roku sie to zmienilo, ogladam na mlb.com skroty z dnia porzedniego na CNN tez czasem pokaza, jakis ladny urywek np jakis czas etmu bylo pokazane jak koels(ten w polu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) biegnie do lecacej pilki, rzuca sie, wykonuje naprawde dlugi lot po czym lapie pilke ktorej nie powinnen zlapac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Polubilem juz ten sport, a czuje ze pokocham <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Hehe, trudno mowic o konkretnym meczu bo w tym roku na pewno nie polece. Ale chyba najbardziej bym chcial sie wybrac na derby Chicago na Wrigley Field.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Stan Konta: +70,15j. -10j. --> +60,15j.
Na dzis mial byc trebel underow ale zagapilem sie podac i clevelend juz go zaliczylo (5:2 z 10,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zostanie wiec na kuponie.
>> Washington Nationals - Under 8.0 @ 1.73 >> Chicago White Sox - Under 9.0 @ 1.88 AKO: 3.25 x 15j. (III poziom)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,529 |
dzisiaj chyba nareszcie mozna sie odegrac - wszystko ladnie wchodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 149
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 149 |
Co warto dzis postawić za 10 zł? Jakieś 3 meczyki które powinny wejśc ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Pierwsze myśli - jeszcze przed jakimikolwiek analizkami: Grupa 1: BOS 5-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, HOU 7-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, STL 11-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 3/0/0 Grupa II: TOR 12-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, NYY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />, OAK 6-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, WAS 3-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, NYM 3-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />, ARI 2-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 3/2/1 Grupa III: KC 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, LAD 4-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Grupa III lub no bet: TEX 7-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, CHC 3-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, FLA 6-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - tu wyniki rodziły się w boilach 3/0/0 No bet: CWS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Pozdrawiam KRAJAN Podsumowanie ogólne - buźki mówią same za siebie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Szczegółowe podsumowanie w temacie PP. Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|