|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Podsumowanie 3W-0L +9,44j Cleveland-Boston 7-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j 12-8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -3j 2-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +4,77j
Atlanta-Florida 7-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j 9-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -3j 5-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +4j Colon (0-3, 6.38)- Beckett (7-5, 3.35)
HOU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +0,67j --- Bilans typów MLB 72W-51L +19,73j
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
dzisiaj zagrane 2 dubelki:
Boston + Houston <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
i
NYY + Florida <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
powodzenia all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> NYY pewnie zwrot bedzie wiec typy sie udały za wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ogólnie typowanie: 8W-3L
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
single
5 etap Oakland <dom> WWL LWW WWW W --> dziś L (2.46 * 18j = 44.28j)
1 etap Cincinnati <wyjazd> LLL WLL L --> dziś W (3.10 *1,30 =4.03j)
Arizona <dom> LLW WLW WLL L --> dziś W (1.46 * 1,40j = 2.04j)
Detroit <dom> WWW LWW L --> dziś W (1.74 * 1,20j = 2.09j)
Texas <dom> WLW WWL LL --> dziś W (2.07 * 1.95j = 4.04j)
na zakłady wydano 23,85j Oakland L --> 6:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -->6 etap.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Cincinnati W --> 3:11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -->2 etap Arizona W --> 2:4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -->2 etap Detroit W --> 3:4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -->2 etap Texas W --> 7:6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> +2.09j bilans 1W /4L (-19.81) ->Oakland gram jeszcze maksymalnie 2 serie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Cos skopiuje z czatu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Arizone, ale tylko na win
SFO: Rueter (2-7, 5.21 ERA) ARI: Webb (8-3, 3.20 ERA)
Wczoraj pojechali z nimi, ale w odwrotnym kierunku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
San Francisco @ Arizona 2 1.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 1jedn
Detroit Wszystko wskazuje na to, ze dzis wygraja, a jutro przegraja CHW: McCarthy (0-1, 8.40 ERA) DET: Johnson (5-6, 3.35 ERA) pitcher slaby, oby tak sloabo grali tez dzis Soxi W dodatku Det ma L2 wiec dzis na przelamanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Chicago White Sox @ Detroit 2 1.751 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
STL Tu sie waham, bo to 2 ostatni mecz i w razie czego nie ma jak sprogresowac, najwyzej w innej serii Dalem spreada
Cincinnati @ St Louis Run Line Handicap Betting -1.5 1.833 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
0,5jedn
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> No i znowu lipa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Det mnie zawiodlo, prezes miales racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Hehe, trudno mowic o konkretnym meczu bo w tym roku na pewno nie polece. Ale chyba najbardziej bym chcial sie wybrac na derby Chicago na Wrigley Field. wracając do wczorajszego pytania - też nie zdażyło mi się na żywo oglądać walczkaów biegających po karo i walących kijami bejsbolowymi, ale jeżeli chodzi o wybór meczyku to również byłbym zainteresowany derby tyle tylko że NY! na Shea Stadium - link http://sports.espn.go.com/mlb/teams/stadium?team=nymZobaczyć jedną z moich ulubionych ekip - przeciwko obsadzie gwiazdorskiej Jankesów! Ew. na stadionie tych drugich - ale tu przewidują większą ciasnotę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />: http://sports.espn.go.com/mlb/teams/stadium?team=nyyPozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja to bym sie wybral na meczyk Soxow(moga byc nawet derby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) albo Bostonu z NYY najchetniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tych drugich chyba bardziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Stan Konta: +70,15j. -10j. --> +60,15j.
Na dzis mial byc trebel underow ale zagapilem sie podac i clevelend juz go zaliczylo (5:2 z 10,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zostanie wiec na kuponie.
>> Washington Nationals - Under 8.0 @ 1.73 --> 3:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> >> Chicago White Sox - Under 9.0 @ 1.88 --> 3:4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> AKO: 3.25 x 15j. (III poziom) Calkiem niezle juz 2 raz trebla trafilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> szkoda ze sie zagapilem i nie podalem na forum clev <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ostatnio cienko z handicapami wiec chyba zostaniemy przy underach. Co ciekawe wczoraj weszly prawie wszystki undery czyli: clev 10,5U, Milw 8,5U, Min 8,5U, S.W.Sox 9,5U, Wash 8,5U tylko Seattl mialo za niska linie 7,5O jak dla niej powinna byc ok 8,5-9 Bilans: +60,15j. +33,75 --> [color:"green"] +93,90 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|