|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
Na pytanie dlaczego anulowali mi kupon(mecz wisiał po zakończeniu) odpisali mi: to są zakłady bukmacherskie A nie zakłady na pomyłki!
Czekam aż mi przeleją kase i zamykam konto. Jak ja się pomyle to jest ok ale jak buk to juz nie jest ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
Świetny buk. Nie chcą wypłacic moich pieniędzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
Na pytanie o zaklad ktory nie zostal sciagniety z oferty pomimo rozpoczecia meczu, dostalem taka odpowiedz: "myślę, że jest ok, jeśli w takich sytuacjach jest zwrot stawki a nie jej przepadek"
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
Widac amatorka, mnie tez wkurzaj juz ten ich jezyk potoczny, jest denerwujacy i niemerytoryczny. Ale jaki bukmacher taki support. Dawno juz tam nie gram bo to syf.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
Ja na Betguna nie narzekam, nie miałem z nimi problemów, choc generalnie nie miałem wielkich wygranych, max po 900zl. Plusem jest przejrzysta oferta i szybkie wyplaty
|
|
|
Link skopiowany do schowka