|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120 |
Czesc !
Od jakiegos czasu slysze same superlatywy o Betfair, czy moze mi ktos wyjasnic o co tam chodzi ? Co to sa zaklady p2p ? Jakie macie doswiadczenia z nimi, jak odbywaja sie wplaty i wyplaty itp. Szukam nastepnego buka, chce sie zarejestrowac w nastepnym. Prosze o opinie.
Dziekuje, Pozdro !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
wystarczy poczytac pare juz istniejacych tematow o tym buku....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
Faktycznie pytanie mogles zadac w watku o Batfair, wg mnie super buk, maja niezle kursy, nie trzeba wysylac skanow, bardzo szybko jest kasa na koncie (2 dni za kazdym razem).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120 |
Faktycznie pytanie mogles zadac w watku o Batfair, wg mnie super buk, maja niezle kursy, nie trzeba wysylac skanow, bardzo szybko jest kasa na koncie (2 dni za kazdym razem). nie znalazlem zadnego watku o betfair wiec zalozylem temat dwie osoby podaly mi juz namiary na siebie z checie wyjasnienia. Jak bede mial jakies niejasnosci to powroce do tego tematu. Pozdrawiam !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Czy raczej z checia dostania bonusu Twoim kosztem? Temat o Betfair jest i o innych P2P tez jest tyle, ze w tamtym nie ma za wiele informacji.
Wojtek
|
|
|
Link skopiowany do schowka