|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Da sie jakos film nagrane na dekodrze Nki przerzucic na dysk ? Mam nagrane tam cala serie planet earth, a nie moge obejrzec na tv :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Długo już w upc polsat futbol jest? ;> Właśnie przeskakiwałem by dojść do kwali F1, a tu taka niespodzianka w postaci pięciu nowych kanałów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046 |
w czwartek zauważyłem  mam nadzieje, że pozostana już na stałe
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
hmmm
ja właśnie sprawdzałem i też są ale po blokowane hmmm
a mam pakiet select + Pakiet canal+ Premium
a wy jakie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Czy mozna ogladac orangesport przez internet placac wczesniej ustalona kwote ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Warszawa, 18.03.2010 (ISB) - Cyfrowy Polsat miał 3,202 mln abonentów na koniec 2009 r., co oznacza, że jego baza klientów wzrosła o 17%, wynika z raportu rocznego oraz prezentacji spółki dla inwestorów. Spółka ocenia, że daje jej to 56% udziały w rynku płatnej telewizji satelitarnej i 47% w przyłączeniach netto. Cyfrowy Polsat miał na koniec roku 29.325 klientów usług telekomunikacyjnych. "Liczba abonentów Pakietu Familijnego wzrosła o 324 tys. do 2,610 mln i stanowiła 81% całej bazy abonentów, zaś liczba abonentów Pakietu Mini i Mini Max wzrosła o 152 tys. do 593 tys., co stanowiło 19% całej bazy abonentów. Wzrost bazy abonentów spółka zawdzięcza dużej liczbie przyłączeń nowych abonentów, co zostało częściowo skompensowane wyższym współczynnikiem odpływu abonentów, który wynika z większej konkurencji na rynku usług DTH" - czytamy w raporcie. Spółka szacuje, że na koniec zeszłego roku jej udział w rynku płatnej telewizji satelitarnej, mierzony liczbą abonentów, kształtował się na poziomie około 56%, zaś udział w przyłączeniach netto ponad 47%. Według jego danych, 27% rynku przypadało na Cyfrę+ a 17% na platformę "n" (w tym aktywne karty "Telewizji na Kartę").http://www.bankier.pl/wiadomosc/Cyf...-abonentow-o-17-do-3-20-mln-2110185.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
W jakiej rozdzielczości nadaje C+ HD, 1080p czy 720p?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4 |
Na satelicie w Europie nie ma kanałów 1080p, C+ HD nadaje w rozdzielczości 1080i.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Racja. Gdzieś czytałem, że dla szybkich akcji (sportu?) lepszy jest 720p, czy to prawda?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Dzisiaj dostalem liscik od Nki. Moze ktos rowniez dostal i jest w stanie mi wtytlumaczyc jak chlop koniu na miedzy, na czym polegaja zmiany. Nie bardzo rozumiem co oni do mnie napisali, a do 15 maja bodajze mozna zglaszac rozwiazanie umowy gdyby mi cos nie pasowalo. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
ja listu jeszcze nie widzialem bo rachunki przychodza mi na inny adres ale : "Przypomnieć też należy, że 1 czerwca 2010 roku w życie wejdzie nowy cennik telewizji n, który wprowadza wyższą opłatę za pakiet "informacje i rozrywka". Wyłączenie słabych kanałów przez operatora jest o tyle niebezpieczne, że daje powód niezadowolonym abonentów do wypowiedzenia umowy. " - satkurier jak nie wiadomo o co biega to znaczy ze nam cene podnosza KidsCo i Movies 24 w n tylko do końca roku -
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Wg nowych zasad za pakiet "Informacje i rozrywka" będziesz musiał zapłacić 16 PLN jeżeli korzystasz tylko z dwóch pakietów płatnych, czyli płaciłeś 32 PLN, a będziesz musiał zapłacić 48.
Jeżeli masz minimum 3 płatne pakiety to wysokość rachunku Ci się nie zmieni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
czyli warto wziac dodatkowy pakiet w moim przypadku (chociaz cholera wie po co ;-) ) nie wiesz czy dorzucaja z automatu czy trzeba najpierw wypowiedziec umowe ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Sorki - jak masz więcej niż 2 płatne to za "informacja i rozrywka" doliczą Ci ekstra 6 PLN, jak masz 2 płatne to tak jak pisałem - zapłacisz 16 PLN więcej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Reasumując jak masz 2 pakiety płatne to wg nowego cennika zapłacisz za wszystko 48 PLN, a jak masz 3 płatne to zapłacisz 54 PLN i dalej +16 PLN za każdy dodatkowy pakiet płatny.
Co do zmiany to zapewne wystarczy, że zadzwonisz do nich na infolinię i powiesz, że od początku kolejnego okresu rozliczeniowego życzysz sobie uruchomienia 3-go płatnego pakietu o nazwie takiej i takiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
niby 6pln miesiecznie nie majatek ale z drugiej strony placic rocznie 72pln za pakiet ktorego sie nie bedzie ogladalo .... a tak na marginesie to maja jakies promo ze wszystkie pakiety przec caly okres umowy za 54pln wiec juz lepiej wypowiedziec i podpisac nowa ;-) dzieki ps. glupie zmiany jak dla mnie, dorzucili jakies 2-3 gowniane kanaly (moze te bbc jeszcze sie nadaje) do pakietu info i juz 10pln wiecej ;/ a n'ke mam w zasadzie tylko dla pakietu sport moze kiedys dozyjemy czasow ze bedzie mozna kupis tylko te kanały ktore komus pasuja ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ekstraklasa, Premiership i żużel nadal będą w C+ w następnym sezonie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|