Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 16 1 2 3 15 16
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
http://www.cyfraplus.pl/html/promocje/2010/02/01_pro_promocje-dla-nowych-klientow.htm

25.92 za 18 miesiecy wychodzi przy pakiecie powitalnym + opcja canal+

i jak tu sie nie skusić ?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Da sie jakos film nagrane na dekodrze Nki przerzucic na dysk ? Mam nagrane tam cala serie planet earth, a nie moge obejrzec na tv :|

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Długo już w upc polsat futbol jest? ;> Właśnie przeskakiwałem by dojść do kwali F1, a tu taka niespodzianka w postaci pięciu nowych kanałów piwo

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
w czwartek zauważyłem smile mam nadzieje, że pozostana już na stałe

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
hmmm

ja właśnie sprawdzałem i też są ale po blokowane hmmm

a mam pakiet select + Pakiet canal+ Premium

a wy jakie ?

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
Pakiet Max

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Czy mozna ogladac orangesport przez internet placac wczesniej ustalona kwote ?

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Warszawa, 18.03.2010 (ISB) - Cyfrowy Polsat miał 3,202 mln abonentów na koniec 2009 r., co oznacza, że jego baza klientów wzrosła o 17%, wynika z raportu rocznego oraz prezentacji spółki dla inwestorów. Spółka ocenia, że daje jej to 56% udziały w rynku płatnej telewizji satelitarnej i 47% w przyłączeniach netto. Cyfrowy Polsat miał na koniec roku 29.325 klientów usług telekomunikacyjnych.

"Liczba abonentów Pakietu Familijnego wzrosła o 324 tys. do 2,610 mln i stanowiła 81% całej bazy abonentów, zaś liczba abonentów Pakietu Mini i Mini Max wzrosła o 152 tys. do 593 tys., co stanowiło 19% całej bazy abonentów. Wzrost bazy abonentów spółka zawdzięcza dużej liczbie przyłączeń nowych abonentów, co zostało częściowo skompensowane wyższym współczynnikiem odpływu abonentów, który wynika z większej konkurencji na rynku usług DTH" - czytamy w raporcie.

Spółka szacuje, że na koniec zeszłego roku jej udział w rynku płatnej telewizji satelitarnej, mierzony liczbą abonentów, kształtował się na poziomie około 56%, zaś udział w przyłączeniach netto ponad 47%. Według jego danych, 27% rynku przypadało na Cyfrę+ a 17% na platformę "n" (w tym aktywne karty "Telewizji na Kartę").

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Cyf...-abonentow-o-17-do-3-20-mln-2110185.html

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
W jakiej rozdzielczości nadaje C+ HD, 1080p czy 720p?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 4
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4
Na satelicie w Europie nie ma kanałów 1080p, C+ HD nadaje w rozdzielczości 1080i.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Racja. Gdzieś czytałem, że dla szybkich akcji (sportu?) lepszy jest 720p, czy to prawda?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Dzisiaj dostalem liscik od Nki. Moze ktos rowniez dostal i jest w stanie mi wtytlumaczyc jak chlop koniu na miedzy, na czym polegaja zmiany. Nie bardzo rozumiem co oni do mnie napisali, a do 15 maja bodajze mozna zglaszac rozwiazanie umowy gdyby mi cos nie pasowalo.
pozdro

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
ja listu jeszcze nie widzialem bo rachunki przychodza mi na inny adres ale :
"Przypomnieć też należy, że 1 czerwca 2010 roku w życie wejdzie nowy cennik telewizji n, który wprowadza wyższą opłatę za pakiet "informacje i rozrywka". Wyłączenie słabych kanałów przez operatora jest o tyle niebezpieczne, że daje powód niezadowolonym abonentów do wypowiedzenia umowy. " - satkurier


jak nie wiadomo o co biega to znaczy ze nam cene podnosza grin
KidsCo i Movies 24 w n tylko do końca roku -

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Wg nowych zasad za pakiet "Informacje i rozrywka" będziesz musiał zapłacić 16 PLN jeżeli korzystasz tylko z dwóch pakietów płatnych, czyli płaciłeś 32 PLN, a będziesz musiał zapłacić 48.

Jeżeli masz minimum 3 płatne pakiety to wysokość rachunku Ci się nie zmieni.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
czyli warto wziac dodatkowy pakiet w moim przypadku (chociaz cholera wie po co ;-) ) nie wiesz czy dorzucaja z automatu czy trzeba najpierw wypowiedziec umowe ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Sorki - jak masz więcej niż 2 płatne to za "informacja i rozrywka" doliczą Ci ekstra 6 PLN, jak masz 2 płatne to tak jak pisałem - zapłacisz 16 PLN więcej.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Reasumując jak masz 2 pakiety płatne to wg nowego cennika zapłacisz za wszystko 48 PLN, a jak masz 3 płatne to zapłacisz 54 PLN i dalej +16 PLN za każdy dodatkowy pakiet płatny.

Co do zmiany to zapewne wystarczy, że zadzwonisz do nich na infolinię i powiesz, że od początku kolejnego okresu rozliczeniowego życzysz sobie uruchomienia 3-go płatnego pakietu o nazwie takiej i takiej.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
niby 6pln miesiecznie nie majatek ale z drugiej strony placic rocznie 72pln za pakiet ktorego sie nie bedzie ogladalo ....
a tak na marginesie to maja jakies promo ze wszystkie pakiety przec caly okres umowy za 54pln wiec juz lepiej wypowiedziec i podpisac nowa ;-)
dzieki
ps. glupie zmiany jak dla mnie, dorzucili jakies 2-3 gowniane kanaly (moze te bbc jeszcze sie nadaje) do pakietu info i juz 10pln wiecej ;/ a n'ke mam w zasadzie tylko dla pakietu sport
moze kiedys dozyjemy czasow ze bedzie mozna kupis tylko te kanały ktore komus pasuja ;-)

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ekstraklasa, Premiership i żużel nadal będą w C+ w następnym sezonie?

Strona 1 z 16 1 2 3 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, JelineK, forty, latajaca_holenderka, alfa, aker, Sensei), 2,566 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,291
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1