Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 19 1 2 3 18 19
#3675685 06/02/2010 11:11
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by muzzy
przyznać się, od którego kobita żądała kasy za pomoc w obstawianiu zakładów sportowych:
http://policyjni.gazeta.pl/Policyjn...d_bylego_chlopaka_160_tys__zlotych_.html

grin

a ultra1978 narzeka na swoją żonkę laugh

Goget #3676272 06/02/2010 22:58
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Skończy się jak zwykle. Oni dostaną rok z zawiasach za grożenie bronią, a on 5 lat za grę w necie.

Bzyku #3676779 07/02/2010 02:14
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048


tragedia

!zari #3676819 07/02/2010 02:36
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
"możesz poczuć ciąg, to bananowy song" laugh

Bebok #3676898 07/02/2010 03:18
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
o żesz ty... żałosny koleżka laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
chyba mamy peffke na eurowizje smile

!zari #3676989 07/02/2010 03:52
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931

!zari #3677076 07/02/2010 04:23
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by !zari
chyba mamy peffke na eurowizje smile
nie ma go w czolowej 10, z ktorej bedzie wybierany reprezentant


a swoja droga, to jak dla mnie moglby byc i ten Niecik laugh laugh

parodia... czyli w sam raz na eurowizje laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
ACH TA ZIMA W KARKONOSZACH:)

2 sierpnia

Przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu w Karkonoszach. Jak tu
pięknie. Drzewa wokół wyglądają tak majestatycznie. Wprost nie mogę się
doczekać, kiedy pokryją się śniegiem.



4 października

Karkonosze są najpiękniejszym miejscem na ziemi !!!

Wszystkie liście zmieniły kolory na tonacje pomarańczowe i czerwone.
Pojechałem na przejażdżkę po okolicy i zobaczyłem kilka jeleni. Jakie
wspaniałe i okazałe, Jestem pewien, że to najpiękniejsze zwierzęta na
świecie. Tutaj jest jak w raju. Boże !!! Jak mi się tu podoba.



11 listopada

Ostatniej nocy wreszcie spadł śnieg. Obudziłem się, a za oknem wszystko
było przykryte białą, cudowną kołderką. Wspaniały widok. Jak z pocztówki
bożonarodzeniowej. Wyszliśmy całą rodziną na zewnątrz. Odgarnęliśmy
śnieg ze schodów i odśnieżyliśmy drogę dojazdową do naszego pięknego
domku. Później zrobiliśmy sobie świetną zabawę bitwę śnieżną
(oczywiście ja wygrałem). Wtedy nadjechał pług śnieżny i zasypał to co
wcześniej odśnieżyliśmy, więc znowu musieliśmy odśnieżć drogę dojazdową.
Super sport. Kocham Karkonosze.



12 grudnia

Zeszłej nocy znowu spadł śnieg. Odśnieżyłem drogę, a pług śnieżny znowu
powtórzył dowcip z zasypaniem drogi dojazdowej. Po porostu kocham to
miejsce.



19 grudnia

Kolejny śnieg spadł zeszłej nocy. Ze względu na nieprzejezdną drogę
dojazdową nie mogłem pojechać do pracy. Jestem kompletnie wykończony
ciągłym ośnieżaniem. Na dodatek bez przerwy jeździ ten pieprzony pług.



22 grudnia

Zeszłej nocy napadało jeszcze więcej tych białych gówien. Całe łapy mam
w pęcherzach od łopaty. Jestem pewien, że pług śnieżny czeka już za
rogiem żeby wyjechać jak tylko skończę odśnieżać drogę dojazdowa -
skurwysyn



25 grudnia

Wesołych, Pierdolonych Świąt !!! Jeszcze więcej napadało tego białego,
gównianego śniegu. Jak kiedyś wpadnie mi w ręce ten skurwiel od pługu
śnieżnego przysięgam - zabiję chuja. Nie rozumiem, dlaczego nie posypują
drogi solą jak w mieście, żeby rozpuściła to zmarznięte, śliskie gówno.



27 grudnia

Znowu to białe kurestwo spadło w nocy. Przez trzy dni nie wytknąłem nosa
z domu, oczywiście z wyjątkiem odśnieżania tej jebanej drogi dojazdowej
za każdym razem kiedy przejechał pług. Nigdzie nie mogę dojechać.
Samochód jest pogrzebany pod wielką górą białego gówna. Na dodatek
meteorolog w telewizji zapowiedział dwadzieścia pięć centymetrów
dalszych opadów tej nocy. Możecie sobie wyobrazić ile to jest łopat
pełnych śniegu.



28 grudnia

Jebany meteorolog się pomylił !!! Napadało osiemdziesiąt pięć
centymetrów tego białego kurestwa. Ja pierdole - teraz to nie stopnieje
nawet do lipca. Pług śnieżny na szczęście ugrzązł w zaspie, a ten chuj
przylazł do mnie pożyczyć łopaty. Myślałem że go od razu zabiję, ale
najpierw mu powiedziałem, że już sześć łopat połamałem przy odśnieżaniu,
a siódmą i ostatnią rozpierdoliłem o jego zakuty, góralski łeb.




4 stycznia

Wreszcie jakoś wydostałem się z domu. Pojechałem do sklepu kupić cos do
jedzenia i picia. Kiedy wracałem, pod samochód wskoczył mi jeleń. Ten
pojebany zwierz z rogami narobił mi szkód na trzy tysiące. Przez
chwilę przebiegło mi przez myśl, że jest on chyba w zmowie z tym chujem
od pługu śnieżnego. Powinni powystrzelać te skurwysyńskie jelenie. Że
też myśliwi nie rozwalili wszystkich w sezonie.



3 maja

Dopiero dzisiaj mogłem zawieźć samochód do warsztatu w mieście. Nie
uwierzycie jak zardzewiał od tej jebanej soli, którą jednak sypali
drogę. Na podjeździe stał zaparkowany, umyty i błyszczący pług śnieżny z
nowym kierowcą. Tamten podobno jeszcze leczy rozjebany łeb. Na szczęście
od uderzenia stracił pamięć, bo jeszcze poszedłbym za chuja siedzieć.



18 maja

Sprzedałem tą zgnitą ruderę w Karkonoszach jakiemuś wypacykowanemu
inteligentowi z miasta. Powiedział, że całe życie o tym marzył i zbierał
kasę, aby na emeryturze odpocząć. A to się głupi chuj zdziwi jak
przyjdzie zima i ten drugi chuj wyjdzie ze szpitala. Ja przeprowadziłem
się z powrotem do mojego ukochanego i urokliwego miasta. Nie mogę sobie
wyobrazić jak ktoś mający chociaż troszeczkę rozumu i zdrowego rozsądku.
Może mieszkać na jakimś zasypanym i zmarzniętym zadupiu w Karkonoszach
pozdrawiam

!zari #3677344 07/02/2010 06:01
Dołączył: May 2009
Posty: 50
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 50

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
PW Akademik Wcześniak Płock


Baqu #3677988 07/02/2010 20:59
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Wielki Mix Kaczyńskich


Baqu #3679229 08/02/2010 02:07
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
Magazyn "Futbol" - kilka cytatów miesiąca:

>Grecka Kavala? Kawała to ja mogę opowiedzieć! Franciszek Smuda
>Chciałbym, żeby Iker Casillas dostał żółtą kartkę w drugim meczu półfinału LM. To byłaby piękna nagroda za cierpliwe siedzenie na ławce rezerwowych, gdybym zagrał w finale i wygrał z kolegami LM Jerzy Dudek
>Lato ma wiele interesujących pomysłów, które stara się ze wszystkich sił wdrażać, ale ma niezwykle ciężko. Michel Platini

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Z forum:

jestem sobie w knajpie, w knajpianej toalecie, w kabinie knajpianej toalety. sikam. ludzka rzecz, nie? no.

zaraz za mną przyszły dwie panny, stuk stuk szpileczkami, poprawiają mejkap przy lustrze. rozmowa

jedna pyta drugą, czy może poszłyby do hawany (ot, taki klub).

a druga odpowiada, że nie, bo

(teraz uwaga)

"ty wiesz co mi się tam ostatnio stało?

tańczę sobie, tańczę, a tu widzę, jak mnie jakiś kolo spod baru obcina wzrokiem

no to podchodzę i mówię, że cześć, postaw mi drinka, bo mi się pić chce a on mówi, że dobra, postawi mi drinka, jak z nim zatańczę

no to tańczymy, tańczymy, ale mi się nadal chciało pić, to mu mówię, że może by mi postawił tego drinka, bo mi się nadal chce pić a on, że może się najpierw przejdziemy i wtedy mi postawi drinka

no to wyszliśmy, idziemy, idziemy, ja się pytam, czy moglibyśmy wracać, bo miał mi drinka postawić, bo mi się chce pić, a on mówi, że zaraz wrócimy tylko żebym mu najpierw zwaliła konia

no to ja go tam obrabiam, obrabiam

(w tym miejscu opuściłam toaletę, ale dziewczyna tylko rzuciła na mnie okiem i kontynuowała swoją historię)

(a ja jeszcze myłam ręce, więc pointa mnie nie ominęła i nie omieszkam jej przytoczyć)

...obrabiam, a on mi mówi, że zaraz dojdzie i że chce mi się spuścić w buzi. trochę się zdziwiłam, ale spoko, kucam przed nim, nawet taki dość wygolony był, więc spoko.

no i się spuścił, niedużo tego było, więc spoko połknęłam no i się pytam, czy już możemy wracać, bo chcę tego drinka.

a on mi mówi spierdalaj głupio kurwo

(teraz będzie najlepsze, uwaga)

TY WIESZ JAK JA SIĘ WTEDY POCZUŁAM??"




Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423


Pod koniec mało się nie popłakałem ze śmiechu laugh

Bebok #3679639 08/02/2010 04:57
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Największy Penis nie zostanie ambasadorem w Arabii Saudyjskiej

Pomimo wieloletniej i wysoce uznawanej służby w pakistańskiej dyplomacji Pakistańczyk Akbar Zeb nie został przez władze Arabii Saudyjskiej przyjęty jako nowy ambasador w tym kraju. Powód nie ma jednak nic wspólnego z jego zasługami. Odmowa wynika z tego, że tłumaczone na arabski imię i nazwisko dyplomaty to... Największy Penis - donosi "Arab Times".

[Linked Image]

Zeb został zgłoszony przez rząd w Islamabadzie jako kandydat na nowego ambasadora w Rijadzie. Zgodnie z procedurą dyplomatyczną, każdego ambasadora musi zatwierdzić MSZ gospodarza. Tym razem do tego nie doszło, bo - jak pisze "Arab Times" [arabtimes.com] - jego imię i nazwisko po arabsku oznacza Największy Penis.

Dla saudyjskich dyplomatów najwyraźniej wizja ośmieszenia przeważyła nad kompetencjami dyplomaty. Co ciekawe, pan Największy Penis został wcześniej - z tego samego powodu - odrzucony jako kandydat na ambasadora w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Bahrajnie.

Jak pisze w swoim komentarzu do tej kuriozalnej sprawy ceniony blog o tematyce międzynarodowej "Foreign Policy", "najwyraźniej wśród Arabów rozmiar ma znaczenie".


;-D

Baqu #3679669 08/02/2010 05:24
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Dostałem gifa, który, jak dla mnie, wygląda na biuro jakiejś firmy, go którego przychodzi koleś w sprawie pracy:

http://www.dump.com/2009/12/09/office-camouflage/

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Amerykańscy turyści wybrali się na spacer do rosyjskiego lasu. Pech chciał, że spotkali niedźwiedzia. Wrzask, panika, rzucają się do ucieczki. Niedźwiedź za nimi.
Nieopodal, na polance biesiaduje grupa Rosjan. Kocyk, wódeczka, zakąska, flaszeczki chłodzą się w strumyku. Pełna kultura, nie wadzą nikomu.
Nagle na polanę wpada wrzeszcząca zgraja i przebiega przez środek pikniku.
Kocyk zdeptany, wódka rozlana - granda!
Rosjanie gonią więc intruzów i spuszczają wszystkim wpier*ol.
Już trochę uspokojeni wracają na miejsce imprezy.
Jeden zauważa mimochodem:
- Ten w futrze to nawet nieźle się naparzał...

Bzyku #3680043 08/02/2010 08:12
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
http://kobieta.wp.pl/gid,11925287,img,11925318,kat,67116,galeriazdjecie.html?ticaid=199a9

polecam poczytać komentarze pod spodem, normalnie boki zrywac laugh laugh

Strona 1 z 19 1 2 3 18 19

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, JelineK, forty, $-man, Sensei, alfa, 11kera11, rafal08, aker, kamel), 1,702 gości, oraz 5 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1