Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 22 1 2 5 6 7 8 9 21 22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Dokładnie!

piwo

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Ehh, aż się łezka w oku kręci. To był serial grin

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
Originally Posted by Szewa
Ehh, aż się łezka w oku kręci. To był serial grin

Dokładnie super serial.
Ale jak nam wyrosła Winnie Cooper


[Linked Image]

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Panowie mam rezerwacje biletów na kupbilet.pl Rezerwowałem wczoraj i wczoraj zrobilem przelew bankowy z Millenium. Dzisiaj przedłużyłem rezerwacje o następną dobę ale przypuszczam, że przelew do jutra do godziny 9 30 nie dojdzie. Co zrobić żeby nie stracić rezerwacji i biletów ? Próbowałem dzisiaj dzwonić do nich ale cały czas wyskakiwało mi , że zły numer. Dzwoniłem na 0 703 400 997

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by Darwin
Panowie mam rezerwacje biletów na kupbilet.pl Rezerwowałem wczoraj i wczoraj zrobilem przelew bankowy z Millenium. Dzisiaj przedłużyłem rezerwacje o następną dobę ale przypuszczam, że przelew do jutra do godziny 9 30 nie dojdzie. Co zrobić żeby nie stracić rezerwacji i biletów ? Próbowałem dzisiaj dzwonić do nich ale cały czas wyskakiwało mi , że zły numer. Dzwoniłem na 0 703 400 997

Spokojnie jak zrobiłeś przelew to bilety będziesz miał.Rezerwacji nie stracisz, też tak miałem jak bilety na skoki rezerwowałem.Niby 24 godziny na to były ale to taka zasłona dymna.

Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Pomocy smile

otrzymalem zaproszenie na slub cywilny - koscielny nie wiadomo czy bedzie - impreza w domu pana mlodego - dla znajomych od 19 dla rodziny od 13 - jaki prezent, czy daje sie koperte z kasa bo mam ciezki orzech do zgryzienia - pomozecie - nieznam osob ktore byly tylko na cywilnym dlatego radze sie was - dzieki z gory

Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by vodzior
Pomocy smile

otrzymalem zaproszenie na slub cywilny - koscielny nie wiadomo czy bedzie - impreza w domu pana mlodego - dla znajomych od 19 dla rodziny od 13 - jaki prezent, czy daje sie koperte z kasa bo mam ciezki orzech do zgryzienia - pomozecie - nieznam osob ktore byly tylko na cywilnym dlatego radze sie was - dzieki z gory

Ja bym dał tylko kasę. Teraz głównie tak Młode Pańśtwo sobie życzą.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Po prostu zapytaj rodzinę.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219


poszukuje nazwy kawałka który leci przez pierwsze 10 sek

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
Mam pytanie w kwestii abonamentu w orange, podejrzewam, że ktoś może pracuje smile otoz jak juz mowilem mam abonament w orange 55 zl dodali mi ale bo ja niechcacy zatwiedzilem pakiet mega sms ktory kosztuje 10 :/ chcialbym go usunac na stronie orange pisze ze go nie mam a kase mi pobiera co jest widoczne na fakturze jak poszedlem do orange to mowia zebym sam sobie zlikwidowal a ja poprostu nie wiem jak prosze o pomoc smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Jeżeli się zrejestrowałeś na orange.pl to tam możesz wszystko sprawdzić, ewentualnie włączyć/wyłączyć to co chcesz. Jeśli nie to zadzwoń do BOK'a albo napisz maila tym samym składając reklamację.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Klakier
jak poszedlem do orange to mowia zebym sam sobie zlikwidowal a ja poprostu nie wiem jak prosze o pomoc smile

Jeżeli to prawda to puke

Mi przy przedłużaniu umowy zrobili podobny numer. Tzn. w poprzedniej umowie miałem kilka usług za darmo, a po podpisaniu nowej tych usług mi nie wyłączyli, tylko dodali do nowej umowy już jako płatne. Oczywiście nie dało się ich wyłączyć na stronie. Napisałem im jednak maila i pocztą przyszedł list, w którym potwierdzają zawieszenie usług i zwracają kasę.

Zaloguj się na Orange On-Line -> Obsługa klienta -> Pomoc -> Kontakt z BOK -> Reklamacja

I tam opisz dokładnie całą sprawę, co chcesz wyłączyć i że nie wiesz jak. Nie zapomnij oczywiście napisać jak potraktowali Cię pracownicy w salonie i jego adres.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
dzieki za pomoc wlasnie tak zrobie wink

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Witam.
Mam pytanie do posiadaczy XBox360. Co moze byc przyczyna tego, iz drugi pad co jakis czas sam sie wylacza? Baterie sa napewno w porzadku, pad jest bezprzewodowy. Czy moze to byc cos, co przerywa polaczenie z konsola?


Dołączył: Nov 2005
Posty: 537
Q
addict
addict
Q Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537
poszukuje strony coś ale nie istniejąca już odsiebie.com , tylko chodzi mi o bezplatna strone nie jak chomikuj.pl smile

Dołączył: Feb 2008
Posty: 767
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 767
witam,
czy to mozliwe zeby akumulator calkiem padł tak z dnia na dzien? samochod normalnie odpalal bez problemów, wytrzymal nawet te -25 stopni, wczoraj normalnie odpalil i nim jezdzilem, a tu dzis nagle umarł, nie dziala nawet alarm, nie zapalaja sie kontrolki, nie zostawilem nic wlaczonego swiatel itp. ... to chyba przynajmniej dziwne ? smirk

Dołączył: Feb 2008
Posty: 767
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 767
Originally Posted by Maku_1
witam,
czy to mozliwe zeby akumulator calkiem padł tak z dnia na dzien? samochod normalnie odpalal bez problemów, wytrzymal nawet te -25 stopni, wczoraj normalnie odpalil i nim jezdzilem, a tu dzis nagle umarł, nie dziala nawet alarm, nie zapalaja sie kontrolki, nie zostawilem nic wlaczonego swiatel itp. ... to chyba przynajmniej dziwne ? smirk

nie bylo pytania, jednak zostawilem postojowki wlaczone... blush

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
pytanie do gdanszczan - szukam w miare taniego hotelu w Gdansku, w miare blisko Starego Miasta, wiem, sa google (szukam) ale jak ktos by pomogl fajnie byloby wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
od jakiegos czasu szukam swojego statrego avatara z tego forum takiego chlopca ktory sikal na kwiatka z ktorego odlatywal motyl grin taki animowany kreskowkowy avatar??

moze ma ktos jakies sprawdzone strony z animowanymi avatarami, przeszukalem juz troche neta i nie moge znalesc tego avatara

Strona 7 z 22 1 2 5 6 7 8 9 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, betowiec, JelineK, Lukasz111, alfa), 2,532 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1