Panowie mam rezerwacje biletów na kupbilet.pl Rezerwowałem wczoraj i wczoraj zrobilem przelew bankowy z Millenium. Dzisiaj przedłużyłem rezerwacje o następną dobę ale przypuszczam, że przelew do jutra do godziny 9 30 nie dojdzie. Co zrobić żeby nie stracić rezerwacji i biletów ? Próbowałem dzisiaj dzwonić do nich ale cały czas wyskakiwało mi , że zły numer. Dzwoniłem na 0 703 400 997
Panowie mam rezerwacje biletów na kupbilet.pl Rezerwowałem wczoraj i wczoraj zrobilem przelew bankowy z Millenium. Dzisiaj przedłużyłem rezerwacje o następną dobę ale przypuszczam, że przelew do jutra do godziny 9 30 nie dojdzie. Co zrobić żeby nie stracić rezerwacji i biletów ? Próbowałem dzisiaj dzwonić do nich ale cały czas wyskakiwało mi , że zły numer. Dzwoniłem na 0 703 400 997
Spokojnie jak zrobiłeś przelew to bilety będziesz miał.Rezerwacji nie stracisz, też tak miałem jak bilety na skoki rezerwowałem.Niby 24 godziny na to były ale to taka zasłona dymna.
otrzymalem zaproszenie na slub cywilny - koscielny nie wiadomo czy bedzie - impreza w domu pana mlodego - dla znajomych od 19 dla rodziny od 13 - jaki prezent, czy daje sie koperte z kasa bo mam ciezki orzech do zgryzienia - pomozecie - nieznam osob ktore byly tylko na cywilnym dlatego radze sie was - dzieki z gory
otrzymalem zaproszenie na slub cywilny - koscielny nie wiadomo czy bedzie - impreza w domu pana mlodego - dla znajomych od 19 dla rodziny od 13 - jaki prezent, czy daje sie koperte z kasa bo mam ciezki orzech do zgryzienia - pomozecie - nieznam osob ktore byly tylko na cywilnym dlatego radze sie was - dzieki z gory
Ja bym dał tylko kasę. Teraz głównie tak Młode Pańśtwo sobie życzą.
Mam pytanie w kwestii abonamentu w orange, podejrzewam, że ktoś może pracuje otoz jak juz mowilem mam abonament w orange 55 zl dodali mi ale bo ja niechcacy zatwiedzilem pakiet mega sms ktory kosztuje 10 :/ chcialbym go usunac na stronie orange pisze ze go nie mam a kase mi pobiera co jest widoczne na fakturze jak poszedlem do orange to mowia zebym sam sobie zlikwidowal a ja poprostu nie wiem jak prosze o pomoc
Jeżeli się zrejestrowałeś na orange.pl to tam możesz wszystko sprawdzić, ewentualnie włączyć/wyłączyć to co chcesz. Jeśli nie to zadzwoń do BOK'a albo napisz maila tym samym składając reklamację.
jak poszedlem do orange to mowia zebym sam sobie zlikwidowal a ja poprostu nie wiem jak prosze o pomoc
Jeżeli to prawda to
Mi przy przedłużaniu umowy zrobili podobny numer. Tzn. w poprzedniej umowie miałem kilka usług za darmo, a po podpisaniu nowej tych usług mi nie wyłączyli, tylko dodali do nowej umowy już jako płatne. Oczywiście nie dało się ich wyłączyć na stronie. Napisałem im jednak maila i pocztą przyszedł list, w którym potwierdzają zawieszenie usług i zwracają kasę.
Zaloguj się na Orange On-Line -> Obsługa klienta -> Pomoc -> Kontakt z BOK -> Reklamacja
I tam opisz dokładnie całą sprawę, co chcesz wyłączyć i że nie wiesz jak. Nie zapomnij oczywiście napisać jak potraktowali Cię pracownicy w salonie i jego adres.
Witam. Mam pytanie do posiadaczy XBox360. Co moze byc przyczyna tego, iz drugi pad co jakis czas sam sie wylacza? Baterie sa napewno w porzadku, pad jest bezprzewodowy. Czy moze to byc cos, co przerywa polaczenie z konsola?
witam, czy to mozliwe zeby akumulator calkiem padł tak z dnia na dzien? samochod normalnie odpalal bez problemów, wytrzymal nawet te -25 stopni, wczoraj normalnie odpalil i nim jezdzilem, a tu dzis nagle umarł, nie dziala nawet alarm, nie zapalaja sie kontrolki, nie zostawilem nic wlaczonego swiatel itp. ... to chyba przynajmniej dziwne ?
witam, czy to mozliwe zeby akumulator calkiem padł tak z dnia na dzien? samochod normalnie odpalal bez problemów, wytrzymal nawet te -25 stopni, wczoraj normalnie odpalil i nim jezdzilem, a tu dzis nagle umarł, nie dziala nawet alarm, nie zapalaja sie kontrolki, nie zostawilem nic wlaczonego swiatel itp. ... to chyba przynajmniej dziwne ?
nie bylo pytania, jednak zostawilem postojowki wlaczone...
pytanie do gdanszczan - szukam w miare taniego hotelu w Gdansku, w miare blisko Starego Miasta, wiem, sa google (szukam) ale jak ktos by pomogl fajnie byloby
od jakiegos czasu szukam swojego statrego avatara z tego forum takiego chlopca ktory sikal na kwiatka z ktorego odlatywal motyl taki animowany kreskowkowy avatar??
moze ma ktos jakies sprawdzone strony z animowanymi avatarami, przeszukalem juz troche neta i nie moge znalesc tego avatara