Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 27 z 32 1 2 25 26 27 28 29 31 32
Bullet #3677029 07/02/2010 04:06
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Ale mam dobra makrelkę wędzoną

Bonus: Unibet
Llama #3677030 07/02/2010 04:06
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
kwintesencją potencjału i jednocześnie zmarnowanego talentu Martuni był mecz AO z Venus.
Venus będąca w dobrej formie nie wytrzymała niesamowitych, mocnych wymian z Martą, i co? i nagle z niczego 4/6. totalnie z niczego.

Bullet #3677031 07/02/2010 04:07
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Bullet
Ej Panowie, a gdzie się podział Kei Nishikori?

W San Jose powinien zagrać

!zari #3677034 07/02/2010 04:08
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by !zari
Originally Posted by Bullet
Hej Llamuś coś ta Yanina miała dziś dać max 4 gemy Martusi a tu całkiem wyrównany mecz smile Będzie ciekawie jutro smile Chyba koksu nie starczyło laugh A swoją drogą jak mnie ta Marta wk.... blush Potencjał na top 50 a łeb zryty doszczętnie frown
mialem to samo odczucie. naprawde ona gra super piłki, ale glowa...za goraca. wicki byla dzis w zasiegu marty, moze wiecej koncentracji....choc latwo sie mowi jak sie oglada. inaczej to wyglada w grze
Widzisz Zari w mojej głowie jest ciągle Marta z AO 2008, to jest poziom jaki prezentuje gdy z głową jest OK, a teraz jakieś amory, brak dobrego trenera i jest jak jest...

Bullet #3677035 07/02/2010 04:09
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
berrer znowu sie sam lamie

Bullet #3677037 07/02/2010 04:10
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by !zari
Originally Posted by Bullet
Hej Llamuś coś ta Yanina miała dziś dać max 4 gemy Martusi a tu całkiem wyrównany mecz smile Będzie ciekawie jutro smile Chyba koksu nie starczyło laugh A swoją drogą jak mnie ta Marta wk.... blush Potencjał na top 50 a łeb zryty doszczętnie frown
mialem to samo odczucie. naprawde ona gra super piłki, ale glowa...za goraca. wicki byla dzis w zasiegu marty, moze wiecej koncentracji....choc latwo sie mowi jak sie oglada. inaczej to wyglada w grze
Widzisz Zari w mojej głowie jest ciągle Marta z AO 2008, to jest poziom jaki prezentuje gdy z głową jest OK, a teraz jakieś amory, brak dobrego trenera i jest jak jest...
no wlasnie, szkoda, bo dwie tenisistki w top50 czy nawet top40 to byloby cos

bajbus #3677039 07/02/2010 04:10
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,290
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,290
hyle czoła przed Jelena Jankowic 11 gemów z rzedu..gsm

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ogladam kilka min ale juz Wam moge powiedziec ze berrer to przegra.

Vendetta #3677043 07/02/2010 04:12
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
no właśnie, Marta AO '08 zajebista gra i nagle co? dziwna wtopa z winys. była spokojnie w zasięgu.

Vendetta #3677044 07/02/2010 04:12
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
Originally Posted by Vendetta
ogladam kilka min ale juz Wam moge powiedziec ze berrer to przegra.

to fajnie, powiedziales, mozesz już sobie iść...

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Originally Posted by [a
domaitis]
Originally Posted by Vendetta
ogladam kilka min ale juz Wam moge powiedziec ze berrer to przegra.

to fajnie, powiedziales, mozesz już sobie iść...

dziekuej za ozwolenei ale zostane smile wyciagam poprostu wnioski z tego co widze smile

Kameleon #3677048 07/02/2010 04:14
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by Bullet
Ej Panowie, a gdzie się podział Kei Nishikori?

W San Jose powinien zagrać

No to też wyczytałem, ale co robil przez prazie rok? Wiadomo kiedy pulpet wraca do gry? Myślałem, że po pokazówce w Copa Argentina gdzie wygrał turniej rusza na podbój, a tu lipa frown

Vendetta #3677049 07/02/2010 04:14
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293
Znachor? Wrozbita? Jezeli tego jestes taki pewny to atakuj all in wysoki kurs na live...

Vendetta #3677051 07/02/2010 04:15
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
berrer tb twoj ;p

Vendetta #3677052 07/02/2010 04:15
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
czuje, ze mecze Berrera z Petzschnerem będą potrafiły zastąpić spotkania Federera z Nadalem.

aplauz BerrERA aplauz

macq #3677053 07/02/2010 04:16
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Czy mecz Melzer/Petzschner - Damm/Polasek się dziś odbędzie jeszcze ??

macq #3677054 07/02/2010 04:16
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
peczna boks boks

!zari #3677056 07/02/2010 04:16
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by !zari
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by !zari
Originally Posted by Bullet
Hej Llamuś coś ta Yanina miała dziś dać max 4 gemy Martusi a tu całkiem wyrównany mecz smile Będzie ciekawie jutro smile Chyba koksu nie starczyło laugh A swoją drogą jak mnie ta Marta wk.... blush Potencjał na top 50 a łeb zryty doszczętnie frown
mialem to samo odczucie. naprawde ona gra super piłki, ale glowa...za goraca. wicki byla dzis w zasiegu marty, moze wiecej koncentracji....choc latwo sie mowi jak sie oglada. inaczej to wyglada w grze
Widzisz Zari w mojej głowie jest ciągle Marta z AO 2008, to jest poziom jaki prezentuje gdy z głową jest OK, a teraz jakieś amory, brak dobrego trenera i jest jak jest...
no wlasnie, szkoda, bo dwie tenisistki w top50 czy nawet top40 to byloby cos

Ja wciąż liczę na Ulę w top 50 smile Ona ma jeszcze czas, a Marta hmmm niby nie, no ale Kubot też długo był wyśmiewany, a krok po kroku wspinał się coraz wyżej. Nigdy nie mów nigdy smile

Bullet #3677059 07/02/2010 04:16
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by Bullet
Ej Panowie, a gdzie się podział Kei Nishikori?

W San Jose powinien zagrać

No to też wyczytałem, ale co robil przez prazie rok? Wiadomo kiedy pulpet wraca do gry? Myślałem, że po pokazówce w Copa Argentina gdzie wygrał turniej rusza na podbój, a tu lipa frown

Kei miał kontuzje, operacje i tak se wraca do zdrowia wink

a pulpet pewnie siedzi w kfc i ciśnie happy hour

Bullet #3677063 07/02/2010 04:18
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by Bullet
Ej Panowie, a gdzie się podział Kei Nishikori?

W San Jose powinien zagrać

No to też wyczytałem, ale co robil przez prazie rok? Wiadomo kiedy pulpet wraca do gry? Myślałem, że po pokazówce w Copa Argentina gdzie wygrał turniej rusza na podbój, a tu lipa frown


a co z Amerem Deliciem? Swego czasu lubiłem go,a od jakiegoś czasu gdzieś się zaszył.

Strona 27 z 32 1 2 25 26 27 28 29 31 32

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, bukma, burbon, JelineK, betowiec, aker), 1,095 gości, oraz 17 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,796
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1