|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Oryginalnie wysłał Yzerman: [qb]Zebym to wczesniej sprawdzil to mialbym kilka tysiecy EURO bo za 3-1 placili 25:1. [/qb] Bądź doczekał się zamknięcia konta za złamanie regulaminu. B&W w tym przypadku jest dość rygorystyczne (znam osobę, którą za podobny numer to spotkało) i akurat w tym przypadku mimo mojej niechęci do tego buka, nie jest to zarzut. Zgodnie z ich regulaminem zawierając zakład oświadczasz, że wynik zdarzenia nie jest ci znany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581 |
jest jeszce promocja na bonus za zarejestrowanie koelgi lub znajomego dla zainteresowanych kontakt przez emeil kufontinas@yahoo.gr bonus otzrymujecie za zarejestrowanie sie i po wplaceniu 30 euro .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka