Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#36791 24/05/2002 22:32
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
W RMF mówili że jest jakaś dziwna sprawa z firmą bukmacherską w trojmieście,jakiś gostek wygrał 26 tyś,podobno zawarł zakład za 10 tys.bukmacher nie chce mu wypłacić bo coś muszą sprawdzić ,podejrzewają pracownicę o udział w oszustwie ale nie mają żadnych dowodów.Kupon jest bez zarzutu,słyszałem jak ktoś z zarządu tego bukmachera mówił że wydaje mu się podejrzane żeby ten gość miał tyle pieniędzy na zawarcie zakładu.
Tak się zastanawiam jakim prawem ten ciołek się zastanawia skąd ktoś ma pieniądze.

Bonus: Unibet
#36792 24/05/2002 23:22
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
Rzeczywiście dziwna sprawa , z tego co wiem to nasze firmy bukmacherskie nie robią problemów z wypłatą kasy , tylko czasami jak jest większa wygrana to trzeba poczekać trochę aż przetransferują kase do danego punktu .
A o jaką firme chodzi , może jakaś nowa firma dostała koncesję ?

#36793 24/05/2002 23:46
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
Nie wymienili nazwy ale pewnie chodzi o te znane bo nie słyszałem żeby jakaś nowa dostała koncesje

#36794 24/05/2002 23:57
Dołączył: Jun 2001
Posty: 575
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 575
nazwy nie wymienili ale miasto-siedzibę firmy tak:

http://www.rmf.fm/wiadomosci/index.html?id=39518

#36795 25/05/2002 00:14
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
Quote
Oryginalnie wysłał hi_res evil:
[qb]nazwy nie wymienili ale miasto-siedzibę firmy tak:

http://www.rmf.fm/wiadomosci/index.html?id=39518 [/qb]
Wystarczy,że wymienili siedzibe i już większość wie o jakiej firmie jest mowa.
Muszę przyznać że wcześniej nie słyszałem żeby mieli jakieś większe problemy z wypłatami(no może poza tym że trzeba było poczekać pare dni) a tak się składa że znam pare panien które pracują w tej firmie.

#36796 25/05/2002 00:28
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
He He , chodzi o świetną firme która ma 3 litery w nazwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#36797 25/05/2002 01:20
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
Gość przychodzi codziennie od 2 tygodni po kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i nie chcą mu wypłacić,ciekawe dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Pewnie wykorzystał jakiś błąd a STS nic nie może zrobić i się miotają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#36798 25/05/2002 15:05
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Pamietacie "Hiszpanska okazje i hokej Rosyjski" moze szukaja jakiegos kruczka ,zeby gosciu kasy nie odebral...

#36799 25/05/2002 15:46
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Powinni od razu wypłacić bo w ten sposób pogarszają swoją opinię a nawet jak mu nie wypłacą, to gość ich pozwie i wygra w każdym sądzie mając kupon potwierdzający zawarcie zakładu.

#36800 25/05/2002 16:18
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Nie wiem co to za spotkania, ale pewnie jedne z tzw. "podejrzanych". Prawdopodobnym jest, iż przyjęła (pani z okienka) takie zakłady, które wg. STSu powinny być przyjmowane dużo później (czasem się zdarza). Pewnym jest, iż nie poinformowała centrali STS, że 1 facet stawia tyle kasy, co jest sprzeczne z ich "wewnętrznymi" ustaleniami. Dlatego robią aferę...

PS. Zresztą zaoszczędzili by więcej (prąd, obsługa, wynajem), jakby otwierali tylko na weekend swoje punkty, i tak wcześniej nie można tam nic sensownego zagrać.

#36801 26/05/2002 20:26
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Ciekawa sprawa.Komentaz jest tylko jeden ,gosciu ktory to obstawial byl kompletnym idiota.Dlaczego?Po pierwsze stracil ok 2000zl na podatek od wygranej.Po drugie stracil ok 1750zl na 105podatek.Po trzecie zamiast wyslac cala sume w czesciach ,teraz musi stac jak duren i czekac na szmal.Ale co tu mowic sts kase wyplaci.

#36802 26/05/2002 21:04
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
Quote
Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]Ciekawa sprawa.Komentaz jest tylko jeden ,gosciu ktory to obstawial byl kompletnym idiota.Dlaczego?Po pierwsze stracil ok 2000zl na podatek od wygranej.Po drugie stracil ok 1750zl na 105podatek.Po trzecie zamiast wyslac cala sume w czesciach ,teraz musi stac jak duren i czekac na szmal.Ale co tu mowic sts kase wyplaci.[/qb]
No przecież nie mógł wysłać tego na jednym kuponie bo max wygrana w StS jest chyba 10000 , więc na pewno rozbił ten zakład pewnie 20 * 500 pln żeby nie zapłacić podatku . To musiały być jakieś okazyjne mecze które nie można było gdzie indziej zagrać lub były wystawione po takim kursie że bardziej opłacało się zagrać w StSie i zapłacić 10 % podatek .

#36803 30/05/2002 04:19
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]Nie wiem co to za spotkania, ale pewnie jedne z tzw. "podejrzanych". Prawdopodobnym jest, iż przyjęła (pani z okienka) takie zakłady, które wg. STSu powinny być przyjmowane dużo później (czasem się zdarza). Pewnym jest, iż nie poinformowała centrali STS, że 1 facet stawia tyle kasy, co jest sprzeczne z ich "wewnętrznymi" ustaleniami. Dlatego robią aferę...

[/qb]
Jakby tak wiele zależało od panienek to już by popłyneli. Jak kurs jest zblokowany to panienka nic nie może, jak odblokowany to centrala puściła, a to nie zalezy od panienki.

Kolejny argument by grać w sieci, sts nie chce płacić większych kwot, 30 zł wypłaci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 300 zł zdarzy się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a 3000 zł to GOOD BYE :rolleyes:

#36804 30/05/2002 05:25
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał Adam PL:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]Nie wiem co to za spotkania, ale pewnie jedne z tzw. "podejrzanych". Prawdopodobnym jest, iż przyjęła (pani z okienka) takie zakłady, które wg. STSu powinny być przyjmowane dużo później (czasem się zdarza). Pewnym jest, iż nie poinformowała centrali STS, że 1 facet stawia tyle kasy, co jest sprzeczne z ich "wewnętrznymi" ustaleniami. Dlatego robią aferę...

[/qb]
Jakby tak wiele zależało od panienek to już by popłyneli. Jak kurs jest zblokowany to panienka nic nie może, jak odblokowany to centrala puściła, a to nie zalezy od panienki.

Kolejny argument by grać w sieci, sts nie chce płacić większych kwot, 30 zł wypłaci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 300 zł zdarzy się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a 3000 zł to GOOD BYE :rolleyes: [/qb]
Nie kleisz bazy Adam. Wiadomo, ze to nie one decyduja, ktory zaklad przyjac a ktory nie, ale zdarzaja sie bledy w systemie, lub po prostu zawyzony/pomylony kurs itd i jak gosc pcha duza kase na mecz to powinno jej sie to wydac conajmniej podejrzane.

Druga czesc... Jakis kiepski punkt chyba macie. U mnie to moze 2 lata temu czasem byly opoznienia, ale i tylko przy kwotach przekraczajacych 2 tys. 300 zl i problemy ?! Powinni wytoczyc ci pozew o znieslawienie :eek:

#36805 30/05/2002 05:32
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
... a może było tak, że panienka wydrukowała kupon swojemu np. chłopakowi bez przyjęcia od niego gotówki ? tylko co by było gdyby kupon nie wszedł ?

#36806 30/05/2002 05:34
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
Ufo, ok. zgoda.

Punkt 1 - I na odwrót, zawsze mogą tak wszystko tłumaczyć, jak nie mają dobrego systemu to niech nad tym popracują. Czy nie uważasz, że mają coraz więcej cwanych zagrań. Min. kombinacji, itd.

Punkt 2 był <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Czy nie uważasz, że jak gościowi nie chcą wypłacić to dlatego że jest to więcej kasy i szukają powodu by nie zapłacić.

To nie świadczy o nich dobrze. Ja bym nie szukał im usprawiedliwienia.

Czemu nie decydujesz się na buków internetowych ?

#36807 30/05/2002 06:16
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Czemu nie decydujesz się na buków internetowych ?
Dyskutowaliśmy o STS to czemu mam niby sie chwalic, ze gram rowniez gdzie indziej ?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

PS. Nie stosuja zadnych wyszukanych sztuczek, oprocz tego, ze ich oferta nadaje sie do grania dopiero od piatku, a kursy wystawiaja chyba z nudow wczesniej, ew. zeby dwuzlotowa gazetka znalazla jakichkolwiek klientow.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, alfa, forty, aker, Sensei, $-man, ANZELMO, JelineK), 1,853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,722
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1