|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343 |
W RMF mówili że jest jakaś dziwna sprawa z firmą bukmacherską w trojmieście,jakiś gostek wygrał 26 tyś,podobno zawarł zakład za 10 tys.bukmacher nie chce mu wypłacić bo coś muszą sprawdzić ,podejrzewają pracownicę o udział w oszustwie ale nie mają żadnych dowodów.Kupon jest bez zarzutu,słyszałem jak ktoś z zarządu tego bukmachera mówił że wydaje mu się podejrzane żeby ten gość miał tyle pieniędzy na zawarcie zakładu. Tak się zastanawiam jakim prawem ten ciołek się zastanawia skąd ktoś ma pieniądze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242 |
Rzeczywiście dziwna sprawa , z tego co wiem to nasze firmy bukmacherskie nie robią problemów z wypłatą kasy , tylko czasami jak jest większa wygrana to trzeba poczekać trochę aż przetransferują kase do danego punktu . A o jaką firme chodzi , może jakaś nowa firma dostała koncesję ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343 |
Nie wymienili nazwy ale pewnie chodzi o te znane bo nie słyszałem żeby jakaś nowa dostała koncesje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831 |
Wystarczy,że wymienili siedzibe i już większość wie o jakiej firmie jest mowa. Muszę przyznać że wcześniej nie słyszałem żeby mieli jakieś większe problemy z wypłatami(no może poza tym że trzeba było poczekać pare dni) a tak się składa że znam pare panien które pracują w tej firmie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242 |
He He , chodzi o świetną firme która ma 3 litery w nazwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343 |
Gość przychodzi codziennie od 2 tygodni po kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i nie chcą mu wypłacić,ciekawe dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Pewnie wykorzystał jakiś błąd a STS nic nie może zrobić i się miotają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
Pamietacie "Hiszpanska okazje i hokej Rosyjski" moze szukaja jakiegos kruczka ,zeby gosciu kasy nie odebral...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Powinni od razu wypłacić bo w ten sposób pogarszają swoją opinię a nawet jak mu nie wypłacą, to gość ich pozwie i wygra w każdym sądzie mając kupon potwierdzający zawarcie zakładu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Nie wiem co to za spotkania, ale pewnie jedne z tzw. "podejrzanych". Prawdopodobnym jest, iż przyjęła (pani z okienka) takie zakłady, które wg. STSu powinny być przyjmowane dużo później (czasem się zdarza). Pewnym jest, iż nie poinformowała centrali STS, że 1 facet stawia tyle kasy, co jest sprzeczne z ich "wewnętrznymi" ustaleniami. Dlatego robią aferę...
PS. Zresztą zaoszczędzili by więcej (prąd, obsługa, wynajem), jakby otwierali tylko na weekend swoje punkty, i tak wcześniej nie można tam nic sensownego zagrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Ciekawa sprawa.Komentaz jest tylko jeden ,gosciu ktory to obstawial byl kompletnym idiota.Dlaczego?Po pierwsze stracil ok 2000zl na podatek od wygranej.Po drugie stracil ok 1750zl na 105podatek.Po trzecie zamiast wyslac cala sume w czesciach ,teraz musi stac jak duren i czekac na szmal.Ale co tu mowic sts kase wyplaci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242 |
Oryginalnie wysłał RAFTER: [qb]Ciekawa sprawa.Komentaz jest tylko jeden ,gosciu ktory to obstawial byl kompletnym idiota.Dlaczego?Po pierwsze stracil ok 2000zl na podatek od wygranej.Po drugie stracil ok 1750zl na 105podatek.Po trzecie zamiast wyslac cala sume w czesciach ,teraz musi stac jak duren i czekac na szmal.Ale co tu mowic sts kase wyplaci.[/qb] No przecież nie mógł wysłać tego na jednym kuponie bo max wygrana w StS jest chyba 10000 , więc na pewno rozbił ten zakład pewnie 20 * 500 pln żeby nie zapłacić podatku . To musiały być jakieś okazyjne mecze które nie można było gdzie indziej zagrać lub były wystawione po takim kursie że bardziej opłacało się zagrać w StSie i zapłacić 10 % podatek .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629 |
Oryginalnie wysłał Ufo: [qb]Nie wiem co to za spotkania, ale pewnie jedne z tzw. "podejrzanych". Prawdopodobnym jest, iż przyjęła (pani z okienka) takie zakłady, które wg. STSu powinny być przyjmowane dużo później (czasem się zdarza). Pewnym jest, iż nie poinformowała centrali STS, że 1 facet stawia tyle kasy, co jest sprzeczne z ich "wewnętrznymi" ustaleniami. Dlatego robią aferę...
[/qb] Jakby tak wiele zależało od panienek to już by popłyneli. Jak kurs jest zblokowany to panienka nic nie może, jak odblokowany to centrala puściła, a to nie zalezy od panienki. Kolejny argument by grać w sieci, sts nie chce płacić większych kwot, 30 zł wypłaci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 300 zł zdarzy się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a 3000 zł to GOOD BYE :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał Adam PL: [qb] Oryginalnie wysłał Ufo: [qb]Nie wiem co to za spotkania, ale pewnie jedne z tzw. "podejrzanych". Prawdopodobnym jest, iż przyjęła (pani z okienka) takie zakłady, które wg. STSu powinny być przyjmowane dużo później (czasem się zdarza). Pewnym jest, iż nie poinformowała centrali STS, że 1 facet stawia tyle kasy, co jest sprzeczne z ich "wewnętrznymi" ustaleniami. Dlatego robią aferę...
[/qb] Jakby tak wiele zależało od panienek to już by popłyneli. Jak kurs jest zblokowany to panienka nic nie może, jak odblokowany to centrala puściła, a to nie zalezy od panienki. Kolejny argument by grać w sieci, sts nie chce płacić większych kwot, 30 zł wypłaci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 300 zł zdarzy się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a 3000 zł to GOOD BYE :rolleyes: [/qb] Nie kleisz bazy Adam. Wiadomo, ze to nie one decyduja, ktory zaklad przyjac a ktory nie, ale zdarzaja sie bledy w systemie, lub po prostu zawyzony/pomylony kurs itd i jak gosc pcha duza kase na mecz to powinno jej sie to wydac conajmniej podejrzane. Druga czesc... Jakis kiepski punkt chyba macie. U mnie to moze 2 lata temu czasem byly opoznienia, ale i tylko przy kwotach przekraczajacych 2 tys. 300 zl i problemy ?! Powinni wytoczyc ci pozew o znieslawienie :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
... a może było tak, że panienka wydrukowała kupon swojemu np. chłopakowi bez przyjęcia od niego gotówki ? tylko co by było gdyby kupon nie wszedł ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629 |
Ufo, ok. zgoda.
Punkt 1 - I na odwrót, zawsze mogą tak wszystko tłumaczyć, jak nie mają dobrego systemu to niech nad tym popracują. Czy nie uważasz, że mają coraz więcej cwanych zagrań. Min. kombinacji, itd.
Punkt 2 był <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Czy nie uważasz, że jak gościowi nie chcą wypłacić to dlatego że jest to więcej kasy i szukają powodu by nie zapłacić.
To nie świadczy o nich dobrze. Ja bym nie szukał im usprawiedliwienia.
Czemu nie decydujesz się na buków internetowych ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Czemu nie decydujesz się na buków internetowych ? Dyskutowaliśmy o STS to czemu mam niby sie chwalic, ze gram rowniez gdzie indziej ?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> PS. Nie stosuja zadnych wyszukanych sztuczek, oprocz tego, ze ich oferta nadaje sie do grania dopiero od piatku, a kursy wystawiaja chyba z nudow wczesniej, ew. zeby dwuzlotowa gazetka znalazla jakichkolwiek klientow.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|