Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
dziś moim typem nr 1 w Eliteserien jest drużyna Djurgarden, która podejmuje graczy Timra IK. Play offy coraz bliżej, forma Djur zwyżkuje, a Timra po chwilowym przebudzeniu wraca do formy z początku sezonu.

Do tego zwycięstwa gospodarzy w meczach Lulea - Frolunda i Rogle - MoDo - tak podpowiada mi dziś moja pokrętna logika wink

Djurgarden - Timra 1 @ 1.70 4/10
Lulea - Frolunda 1 @ 2.20 2/10
Rogle - MoDo 1 @ 2.50 2/10

kursy z betsson

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 344
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 344
Przeczucie też mi podpoiada win Rogle i Frolundy trzymam kciuki smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 344
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 344
sory Lulei miało być

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
poproszę o info na temat: kiedy sie kończy runda zasadnicza

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
13 marca

Dołączył: Jan 2008
Posty: 108
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 108
dlaczego kurs na Brynas taki wysoki?jak ktos wie niech napisze?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 69
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 69
Witam na dziś polecam hf71 po seri porażek czas na wygrana maja dobry blans z djugarden stawka 8

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by tomasi
Witam na dziś polecam hf71 po seri porażek czas na wygrana maja dobry blans z djugarden stawka 8

A ja na dziś polecam kaczkę w ziołach po cygańsku i słownik ortograficzny do poczytania przed snem. Dział Private Picks jest w innym miejscu. Tutaj typy popieramy rzeczowymi analizami, a zdania typu "wygrają bo muszą" albo "wygrają bo dawno nie wygrali" itp. to pobożne życzenia liczących na łut szczęścia "typerów".

P.S. Jak już chcesz coś napisać to chociaż nazwy drużyn sprawdź zanim wciśniesz przycisk "wyślij"...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Timra IK - Brynas IF

Na cztery kolejki przed zakończeniem sezonu zasadniczego gospodarze zajmują 10te miejsce (67 pkt) ze stratą dwóch punktów do miejsca dającego udział w fazie play-off.

Po przerwie spowodowanej igrzyskami w Vancouver Timra odniosła w trzech meczach dwa zwycięstwa, 5:4 u siebie z równie mocno walczącym o play-off MoDo i 3:1 w wyjazdowym meczu przeciwko pewnym już udziału w play-off hokeistom Farjestads oraz przegrała po dogrywce 4:5 w wyjazdowym meczu przeciwko Skelleftea.

W dzisiejszym meczu z powodu kontuzji nie wystąpią w drużynie gospodarzy:

Kamil Piros (F) 24 8 5 (GP, G, A)
Fredrik Sonntag (D) 18 2 1

Dodatkowo z powodu "epidemii" grypy w zespole gospodarzy nie zagrają:

Daniel Corso (F) 46 16 27
Martin Sonnenberg (F) 48 18 22
Fredrik Hynning (F) 49 8 20

Sebastian Erixon (D) 43 3 3
Magnus Åkerlund (GK) 14 GAA 3.17 SVS% 88,5

Wśród wymienionych wyżej napastników znajduje się trzech z czterech najlepiej punktujących hokeistów Timry, a w sumie nieobecni dziś gracze zdobyli 55 ze 131 strzelonych przez Timrę goli w tym sezonie.

Brynaes zajmują 6ste miejsce w lidze z 75 pkt na koncie. W trzech ostatnich meczach zdobyli 4 punkty kolejno przegrywając u siebie z Frolundą 1:3, remisując na wyjeździe z Djurgarden 1:1 i pokonując u siebie Rogle 5:2.

W drużynie gości brak poważniejszych osłabień.

W bramce gospodarzy stanie dziś Anders Lindbäck 38GP 2.60GAA 90,7SVS%, a u gości zagra Jacob Markström 40GP 2.01GAA 92,7SVS%.

W 25ciu meczach na własnym lodowisku Timra zanotowała 14 underów (56%), a Brynaes w 26ciu meczach wyjazdowych wynik underowy zanotowali 18 razy (69,23% - najwięcej w lidze).

Średnio w obecnym sezonie Timra zdobywa 2,57 gola na mecz i traci 2,84 gola co daje 5,41 gola na mecz. Z kolei Brynaes zdobywają średnio 2,55 gola i tracą 2,27 gola co daje 4,82 gola na mecz

8 z ostatnich 10 spotkań między dzisiejszymi rywalami kończyło się wynikiem under 5.5 bramki.
Dodatkowo również 8 z 10 ostatnich meczy rozgrywanych na lodowisku gospodarzy zakończyło się wynikiem underowym.

Podsumowując uważam, że gospodarze dzisiejszego meczu mając wciąż realne szanse na awans do play-off w obliczu poważnych osłabień w ataku skupią się na grze obronnej i raczej będą starali się gola nie stracić niż go strzelić. Z kolei Brynaes będą spokojnie rozgrywać krążek i liczyć na błąd obrońców gospodarzy, a mając z tyłu znakomitego Markström'a i drugi (trzeci) garnitur napastników gospodarzy przeciwko sobie nie powinni pozwolić sobie na stratę więcej niż jednej maks dwóch bramek.


TYP under 5.5 @ 1,66 bet365 8/10

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Typ siadł, wynik 2:2 mimo, że informacje o absencji czołowych napastników gospodarzy okazały się nieprawdziwe (źródłem była strona http://www.timraik.se/)...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
hokej MODO - Skelleftea 19:00

Z dzisiejsza kolejka zostaly nam trzy do rozpoczecia Play Off w Szwecji. W calej tabeli jest bardzo gesto i nie wiemy jeszcze praktycznie nic , ani jednej pary nie mozemy byc pewni przed rozpoczeciem PO. Dzisiaj ciekawy z racji obstawiania mecz. MODO , ktore odziwo walczy caly czas z Lulea i Timra wogole o udzial w PO - SZOK zas z drugiej strony Skelleftea , ktora udzial w PO ma zapewniony , jedynie moze pukusic sie o jakies wyzsze miejsca bo teoretycznie ma nawet szanse na start jako lider. Ja jednak gram z duzym przekonaniem na gospodarzy , przed sezonem liczyli na duzo wiecej i ta druzyna ma naprawde kim grac. Ostatnie wyniki 3-2 na wyjezdzie z HV ,10-3 z Farjestad i 8-0 z Linkoping ROBIA WRAZENIE , goscie tez odnosili warte zauwazenia rezultaty ale ich sila to glownie wlasne lodowisko. MODO ma noz na gardle i oprocz formy sportowej moga tutaj 'zagrac' inne aspekty pozasportowe o ktorych nie warto pisac. Sam wystawiony kurs juz budzi pewne podejrzenia ale mnie satysfakcjonuje-jak sie nie ma co sie lubi... Jutro Lulea zgarnie komplet z Sodertajle wiec MODO nie ma wyjscia i u siebie zwyciezac musi. Zostaly 3 kolejki, chocby mieli popadac na lodzie , zrobia wszystko by do PO wejsc - graja tez o swoja przyszlosc.

MODO ~ 1.60

Dołączył: Feb 2009
Posty: 627
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 627
59:59
Szkoda życia

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Wielce prawdopodobne, że ta sekunda odbierze im play-offy na które zresztą zdecydowanie zasługują...

Dołączył: Feb 2009
Posty: 627
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 627
Mimo wszystko, za OT dostali punkcik.

8 MODO Hockey (71pkt) 53 mecze
9 Lulea HF (69pkt) 52 mecze

Lulea ciężko zeby z SSK nie wygrała, także na 2 kolejki przed końcem obie ekipy będą miały po 71 pkt.

2010-03-11 19:00 Sodertälje SK - MODO Hockey
2010-03-11 19:00 Rogle BK - Lulea HF

2010-03-13 18:30 MODO Hockey - Rogle BK
2010-03-13 18:30 Lulea HF - Timra IK


Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
W przypadku wygranej w regulaminowym czasie Lulea będzie miała 72 punkty smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
No widze , ze nie tylko mnie 'poruszyla' bramka na 2-2 frown 59.59 z pusta bramka , faktycznie to moze kosztowac MODO udzial w PO. Aj co za pech , byl gol jeszcze sprawdzany czy wpadl przed syrena czy po , ale niestety dla grajacych krazek wszedl tuz przed.

hokej Lulea - Sodertajle 19:00

Tak jak pisalem przy analizie meczu z MODO odnosnie tego spotkania tak teraz tym bardziej i grubiej trzeba po prostu grac ! Lulea faktycznie na ostatnie 10 spotkan jest najgorsza w lidze i wygrala tylko dwukrotnie , ale oczywiscie u siebie , i u siebie nawiazuje w kazdym meczu walke - nie przegrala ani raz wyzej niz jednym golem. Sodertajle traci bramki raczej hurtowo a na wyjazdach na 26 meczy az 17 razy (!) dostali becki ! Goscie nie graja juz o nic, moga spokojnie sobie dorac sezon do konca zas Lulea jesliby nie wykorzystala tak fartownej straty punktow przez MODO i to grajac z takim przeciwnikiem byliby mega frajerami ! Wedlug mnie rusza od poczatku swiadomi szansy i rozjada Sodertajle !

Lulea ~ 1.40
Lulea -1,5 ~ 1.70

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by craax
Lulea ~ 1.40
Lulea -1,5 ~ 1.70

3-0 piwo

Teraz dopiero sie zacznie ,MODO na ta chwile wypadlo poza PO , Timra rowniez wygrala swoje spotkanie i dalej walczy. Oj bedzie walka bedzie !

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Dzisiaj dwa typy wydają się 'oczywiste' - Lulea + Modo...
Pytanie do ekspertów gdzie i dlaczego można spodziewać się zonka? wink

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Sorki to juz ostatnia kolejka w szwecji ?

Dołączył: Jan 2010
Posty: 260
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 260
modo wygra napewno. po pierwsze musi zeby wejsc do play offs. przeciwnik ma juz pewny spadek a do tego Södertälje SK dzis gra dodatkowo bez 4 kolejnych zawodnikow. do modo dzis powroci podstawowy napastnik. modo ogolnie w optymalnym skladzie . bardzo polecam zagrac na modo grube pieniadze. lulea bym nie ruszal

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, aker, burbon, alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, bukma, 11kera11, forty), 3,246 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,619
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1