Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#36821 30/05/2002 04:06
Dołączył: May 2002
Posty: 294
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 294
Bukmakerzy którzy mają dobra ofertę na Live Betting - chętnie wszelkie uwagi :5gw:

Bonus: Unibet
#36822 30/05/2002 05:21
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
Z innego tematu:

Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
Betandwin
Maja wolno reagujacy live betting co jest duzym plusem

Jest wolny, bo mozna tam obstawic cos za 2,75 gdzie kursy w tym czasie u innego buka na live sa 2,00 i widac, ze takie powinny byc. Nawet na NBA, gdzie mialem tylko opoznione staty z yahoo - live coverage, mozna zarobic. Moze sie zle wyrazilem; powinno byc - wolno zaczynaja kapowac, ze juz czas na zmiane kursu.

#36823 30/05/2002 05:40
Dołączył: Jan 2002
Posty: 180
T
member
member
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 180
No1 - BetFair :5gw:

#36824 31/05/2002 03:35
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Osobiście lubię BlueSq: piłka, tenis, F1, boks, Superbowl.

#36825 31/05/2002 13:47
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Mi sie podoba LB w P2P Gamebookers. Jest duao wiecej niz wystawia sam buck bo w tenisie prawie na wszystkie mecze ktos wystawia kursy podczas ich trwania. Mozna czasem postawic po zakonczeniu meczu kurs 1,01. Czasem buck wystawia atrakcyjny kurs i spoznia sie z jego zmiana.

Troche moich obserwacji w temacie live betting - tenis ale nie tylko w Sport Insiders.

Wojtek

#36826 31/05/2002 23:10
Dołączył: May 2001
Posty: 31,452
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,452
Likes: 2
www.cashpoint.at [cashpoint.at] sporadycznie livebet,na czas MŚ wszystkie mecze

#36827 04/06/2002 00:01
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]Mi sie podoba LB w P2P Gamebookers.
Wojtek[/qb]
Popieram, P2P w GB warto spróbować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#36828 04/06/2002 00:03
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A może ktoś jeszcze gra na Betandwin i opisze jak mu idzie ?

Uważam że live betting jak ktoś spokojnie podchodzi do tematu, moze dostać lepsze kursy niż grając normalnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#36829 16/06/2002 15:01
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Ja próbowałem się dziś pobawić livebetting, sprawdziłem jak szybko reagują "moje" buki na różne rzeczy i rzeczywiście Bet&Win generuje wyjątkowo dużo okazji, niektóre udało mi się dzisiaj wykorzystać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Dla przykładu tuż przed strzeleniem przez Senegal wyrównującej bramki, gdy ta drużyna mocno naciskała płacili 5.25 za remis do przerwy. Na 15 minut przed końcem płacili 2.20 za to, że nie będzie już w spotkaniu bramki, podczas gdy inne buki w tym czasie miały kurs 1.50 - 1.70 na remis. No i hit w dogrywce, na początku dogrywki B&W miał 1.90 na to, że mecz rozstrzygnie się złotą bramką a GB w tym samym czasie oferował 3.00 na remis w dogrywce. W tym ostatnim przypadku to raczej GB a nie B&W przesadził z kursem, ale nawet bez wnikania w to gdzie jest błąd - 14% "sure bet" był możliwy.

#36830 16/06/2002 20:59
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
uQ$

A jakie inne buki jeszcze sprawdzałeś i jakie są wstępne wnioski - może te info Conrad umieści w tabeli.

#36831 16/06/2002 23:26
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Obserwowałem jeszcze GWBet, Interwetten, BlueSQ, BetInternet i Hilla, aczkolwiek dość wyrywkowo, bo trudno śledzić kursy u siedmiu buków jednocześnie oglądając mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . W żadnym z obserwowanych momentów nie było jednak tak, że kurs na zdarzenie, które chciałem zagrać był u jakiegoś z tych buków wyższy niż w B&W bądź GB, więc w przypadku dzisiejszych spotkań wystarczyłaby mi tylko oferta tych dwóch buków (z całej siódemki). W meczu Hiszpania - Irlandia, GB nie popełnił błędu z poprzedniego i otworzył kursy na dogrywkę z 2.40 za remis, ale i tak przez chwilę był możliwy "sure bet". B&W miał 1.90 na rozstrzygnięcie przez złotą bramkę, w czasie gdy w GB było 2.30 za remis. W tym przypadku jednak był to raczej błąd B&W. Kurs taki był w momencie, gdy Irlandia miała kilka okazji na strzelenie bramki, później nawet spadł (pewnie ktoś zrealizował "sure beta") i dopiero potem ponownie zaczął rosnąć. W GB kurs na remis spadał jednostajnie, więc tym razem raczej był OK.

#36832 17/06/2002 01:35
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
ja sie dzis w to pobawilem i wynik nie jest zly
czekalem do okolo 75-80 i dalem underka a w dogrywce x jak zostalo bodajze 13 min
KUPON SOKOLKA :-) [sokolps.w.interia.pl]

#36833 17/06/2002 22:37
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Do Uq$:

Czy w Gamebookers patrzyles na kursy w okienku P2P czy na stronie glownej? Wg mnie ze strony nie da sie postawic. Kurs zaraz po odswiezeniu strony jest czesto bardzo atrakcyjny ale jak sie doda do kuponu i chce zatwierdzic zaklad to wychodzi blad.

Potem kurs na kuponie sie zmienia ale i tak przy kolejnym potwierdzeniu wychodzi blad. W kazdym razie u mnie bylo tak kilkanascie razy i nie udalo mi sie postawic w inny sposob niz z okienka P2P. Pisalym o tym kilka razy do GB ale maja standardowa odpowedz, ze sie zajma ta sprawa ...

Wg mnie warto obserwowac livebetting w batfair. Pomimo tego problemu, ze czesto wiesza I Explorera to najbardziej odpowiadajacy szansom w danym momencie Livebetting jaki znalazlem. Przynajmniej wg mnie.

I oferta pod wzgledem kwoty i obrotok jest wielokrotnie wieksza niz w P2P Gamebookers

Wojtek

#36834 18/06/2002 00:16
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Na kursy patrzyłem w okienku P2P dość często je odświeżając. Czasem udało mi się coś nawet postawić, więc pod tym względem problemów nie miałem. Natomiast inna rzecz jest u nich wyjątkowo wkurzająca. Ktoś podczas live betting wystawił jakiś zakład który mi się spodobał za $87 do wzięcia. Chciałem wziąść całość, to system napisał mi, że taka kwota nie jest już dostępna, że mogę zagrać za $67 (widocznie ktoś $20 skubnął wcześniej), no to spróbowałem zagrać za $67, to teraz system mi napisał, że do wzięcia już tylko $37, gdy spróbowałem $37 było już za późno i nic nie wziąłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> . Powinno być tak, że jeżeli chcę postawić za więcej niż można to automatycznie akceptuje mi zakład na część, ewentualnie abym przy potwierdzaniu zakładu miał możliwość wyboru takiej opcji. Ale tym też mają się zająć ...

Co do BetFair to nie akceptują kart z Polski, więc nawet sobie nimi głowy nie zawracam.

#36835 20/06/2002 00:56
Dołączył: May 2002
Posty: 294
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 294
Quote
Oryginalnie wysłał Szninkiel14:
Radzę uważać na Live betting w GB. Próbowałem dzisiaj dwukrotnie w 75 min. obstawić zwycięstwo Amerykanów. Myślałem, że nic z tego nie wyszło bo za każdym nie udało mi się zatwierdzić do końca zakładu, a poza tym nic nie zostało pobrane z mojego konta.

Możecie sobie wyobraźić jaki pozytywny szok przeżyłem, gdy stawiając zakłady na kolejny mecz, nagle urósł mi stan konta. Oczywiście okazało się, że zakłady zostały postawione, ale nigdzie nie zostało to uwzględnione.

To już nie pierwszy raz jestem tak zaskakiwany przez GB, najczęściej po postawieniu jednego zakładu okazuje się, że postawiłem go dwukrotnie.

Generalnie jednak nie narzekam, bo najczęściej takie przypadki kończą się dla mnie podwojeniem zysku. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Ciekawe czy to przypadek czy reguła ?

#36836 02/07/2002 19:57
Dołączył: May 2002
Posty: 294
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 294
odnośnie betfair - chyba warto mieć tam konto

teraz w temacie befair - okazało się że zaakceptowano kartę inteligo

w adresie nie mogą byc znaki często występujące w polskich adreach: / , -


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, latajaca_holenderka, JelineK, forty, Sensei, alfa), 1,142 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,724
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1