|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Posiadanie pilki w pierwszej polowie 81% a w drugiej 86% Wynik 0-0
"Po 90 minutach wciąż nie znamy zwycięzcy. Konieczna będzie dogrywka, a teraz zapraszam państwa na kilkanaście chwil przerwy... Co za nerwy! Pani Zosiu! Proszę dwie kawy!"
...karne tez byly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ......pierwszy raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386 |
Mam do was pytanie, jak sobie poradzic z druzyna ktore jak narazie w sezonie ani jednego meczu nie przegrala i gra ustawieniem 5-3-2, ktore ustawienie przeciw takiej druzynie zalozyc i jak mniej wiecej wszytsko ustawic?Zalezy mi na tym aby ten mecz wygrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Pokaż staty swoje i "tej" drużyny z ostatniego meczu. Napisz czy grasz u siebie czy na wyjeździe. Napisz jak z formą u Ciebie, czy spodziewasz się wyższych statów niż ostatnio czy nie, jakimi taktykami gracie itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386 |
Moj zespól sie nazywa Brantolka a przeciwnika Virtua Squad, ten mecz gram u siebie, mozesz wejsc na moja lige ale po zespolach powinienes moja lige znalesc.Dzieki KIDD ze sie zainteresowales
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
moim zdaniem jezeli wczesniej nie trenowales/grywales taktyką 5-3-2 lub 4-3-3 nadajaca sie najlepiej do kontry nie ma sensu jej ustawiać tylko na 1 wazne spotkanie, gdyz skutki moga sie okazac mizerne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
managerart po 1 Twój rywal nie gra taktyką 5-3-2 tylko 3-5-2. Po 2 - możesz zagrać ten mecz na 2 sposoby:
1) Grając kontrą, ale wtedy musisz mieć wysoką defensywę i podania u swoich obrońców
2) Ustawić tak zespół aby mieć wyższą pomoc od rywala, czyli ustawienie z 3 środkowymi pomocnikami, jednym skrzydłowym do środka, ewentualnie jeszcze ofensywnie ustawionym środkowym obrońcą.
Zalecam 2 sposób. Jednak nawet i on nie gwarantuje zwycięstwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Dziś kolejne zwycięstwo - tym razem 4-0, ale i niestety kontuzja i to aż +5.
A ten zawodnik idzie prawdopodobnie niedługo na sprzedaż:
Johnny Hörborn (66768721) Lat 22, solidny stan formy Jest przyjemny, opanowany i uczciwy Poziom doświadczenia nędzny, przywódca zadowalający.
Narodowość: Sverige Wskaźnik TSI: 11 430 Pensja: 20 544 zł/tydzień w tym premia 20% Właściciel: WENECJA
Kondycja: kiepski Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: słaby Podania: solidny Skrzydłowy: kiepski Defensywa: mistrzowski Skuteczność: nędzny St.fragmenty: słaby
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
[ Linked Image] Fast Gold Boys - Baqu Baqu Squad 3 - 4 [ Linked Image] Zobacz mecz: HT Live Data: 15.10.2006 o 10:30 MatchID: 90082651 Stadion: Mark Loram Funs's Stadium Widzów: 12000
0-1 Florian Bertram (27) 1-1 Marek Henzel (28) 1-2 Honoré Saint-Germain (35) 2-2 Mickaël Merah (40) 2-3 Honoré Saint-Germain (49) 3-3 Lucien Orange (50) 3-4 Kamil Bolec (63) [Linked Image] Ireneusz Śmielak (42) [Linked Image] Mickaël Merah (52)jak widać mecz był bardzo emocjonujący, miałem słabszą pomoc o dwa poziomy, ale mimo to potrafilem ten mecz wygrać - nie ma to jak dobrze dobrana taktyka :] ( albo fart ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> za tydzien gram z liderem, wiec odrazu wliczam przegraną, chce sie utrzymac na obecnej (3) pozycji aby w przyszłym roku jeszcze bardziej wzmocnic zespół -> awansować, i wreszcie sie utrzymać !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
A ten zawodnik idzie prawdopodobnie niedługo na sprzedaż:
Johnny Hörborn (66768721) Lat 22, solidny stan formy Jest przyjemny, opanowany i uczciwy Poziom doświadczenia nędzny, przywódca zadowalający.
Narodowość: Sverige Wskaźnik TSI: 11 430 Pensja: 20 544 zł/tydzień w tym premia 20% Właściciel: WENECJA
Kondycja: kiepski Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: słaby Podania: solidny Skrzydłowy: kiepski Defensywa: mistrzowski Skuteczność: nędzny St.fragmenty: słaby [/quote]
Coś koło 4,8-5,2 mln weźmiesz za niego....Jeszcze sezon temu to byś wziął pewnie z 2mln więcej, ale teraz ceny tak spadły że aż głowa boli :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
maj new play'a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
długo przecesywalem dzisiejszy rynek i uwazam ze zrobilem niezly zakup za 1 mln zł.
Raúl Toribio (36378844) Lat 36, przeciętny stan formy Jest przyjemny, zrównoważony i uczciwy Poziom doświadczenia znakomity, przywódca zadowalający.
Narodowość: Espana Wskaźnik TSI: 650Pensja: 3 264 zł/tydzień w tym premia 20% Właściciel: Zephia Ups Kartek: (ta informacja nie jest dostępna w czasie trwania meczu) Kontuzje: (kontuzje nie są pokazywane w czasie trwania meczu)
Kondycja: znakomity Bramkarz: zadowalający Rozgrywanie: fatalny Podania: beznadziejny Skrzydłowy: beznadziejny Defensywa: fatalny Skuteczność: beznadziejny St.fragmenty: przeciętny
mój przyszły treneyro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Czy niezły??? Dużo ty na tym nie zarobisz....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
Moze zainteresuje CIe mój, jest wystawiony za 700 000:
Iancu Rosoiu (55988623) Lat 35, znakomity stan formy, zdrowy Jest kontrowersyjny, z charakterem i nieuczciwy Poziom doświadczenia solidny, przywódca zadowalający.
Kondycja: fantastyczny Bramkarz: nędzny Rozgrywanie: przeciętny Podania: przeciętny Skrzydłowy: nędzny Defensywa: zadowalający Skuteczność: słaby St.fragmenty: fatalny
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Czy niezły??? Dużo ty na tym nie zarobisz.... Zarabiał nie będzie bo go nie będzie sprzedawał, tylko da pograć sezon i przerobi na trenera. Ja też tak kiedyś zrobiłem, lecz kupiłem zawodnika z zadowalającym przywództwem (ok 300 tys) i po 4 meczach skoczyło mu przywództwo na solidne i wtedy juz sie nadawał na trenera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311 |
przywodztwo raczej nie wzrasta doswiadczenie owszem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Oczywiście...przepraszam za pomyłkę...chodziło mi o doświadczenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Tommy Lee napisał: Czy niezły??? Dużo ty na tym nie zarobisz.... KIDD napisał:Zarabiał nie będzie bo go nie będzie sprzedawał, tylko da pograć sezon i przerobi na trenera. Ja też tak kiedyś zrobiłem, lecz kupiłem zawodnika z zadowalającym przywództwem (ok 300 tys) i po 4 meczach skoczyło mu doświadczenie na solidne i wtedy juz sie nadawał na trenera. dokładnie, tyle ze nie chcialem sie bawić w to doświadczenie ( ktos wie jak sie je liczy ) dlatego wolalem juz sypnąc grosiwem na znakomca, gdyz przekwalifikowanie go o wiele mniej kosztuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Przed chwila wylosowałem takiego oto juniorka. Jest to jeden z moich najlepszych losowań. Jutro zapewne znajdzie się na liście transferowej.
Paweł Ruśniok (136649810) Lat 17, zadowalający stan formy, zdrowy Jest kontrowersyjny, z charakterem i prawy Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby.
Narodowość: Polska Wskaźnik TSI: 1 140 Pensja: 2 640 zł/tydzień Właściciel: WENECJA Kartek: 0 Kontuzje: zdrowy
Kondycja: słaby Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: solidny Podania: słaby Skrzydłowy: nędzny Defensywa: przeciętny Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: przeciętny
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Zapraszam do licytacji:
Johnny Hörborn (66768721) Lat 22, solidny stan formy Jest przyjemny, opanowany i uczciwy Poziom doświadczenia nędzny, przywódca zadowalający.
Narodowość: Sverige Wskaźnik TSI: 12 060 Pensja: 20 544 zł/tydzień w tym premia 20% Właściciel: WENECJA
Kondycja: kiepski Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: słaby Podania: solidny Skrzydłowy: kiepski Defensywa: mistrzowski Skuteczność: nędzny St.fragmenty: słaby
Roman Galushka (68647889) Lat 22, znakomity stan formy Jest sympatyczny, opanowany i podły Poziom doświadczenia kiepski, przywódca kiepski.
Narodowość: Rossiya Wskaźnik TSI: 22 570 Pensja: 32 256 zł/tydzień w tym premia 20% Właściciel: WENECJA
Kondycja: kiepski Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: kiepski Podania: solidny Skrzydłowy: przeciętny Defensywa: światowej klasy Skuteczność: kiepski St.fragmenty: słaby
Alojz Kocian (130919876) Lat 18, zadowalający stan formy Jest sympatyczny, z charakterem i uczciwy Poziom doświadczenia fatalny, przywódca kiepski.
Narodowość: Èeská republika Wskaźnik TSI: 940 Pensja: 3 168 zł/tydzień w tym premia 20% Właściciel: WENECJA
Kondycja: kiepski Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: słaby Podania: słaby Skrzydłowy: nędzny Defensywa: znakomity Skuteczność: kiepski St.fragmenty: nędzny
Zakończenie licytacji wszystkich zawodników we wtorek po godz 21.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
mecz 3 druzyny ligi z liderem: Baqu Baqu Squad - Yachpool 3 - 3 Data: 22.10.2006 o 10:30 MatchID: 90082660 Stadion: Arena auf Baqu Widzów: 16000 [Linked Image]
1-0 Kamil Bolec (13) 2-0 Konrad Mikłosik (24) 3-0 Damian Dwornik (58) 3-1 Mehmet Kögler (80) 3-2 Luis Esteva (87) 3-3 Zbigniew Budniok (88)
[Linked Image] Horatiu Bordea (14) [Linked Image] Eldar Osim (40) [Linked Image] Vadim Gîrlea (71) [Linked Image] Vadim Gîrlea (83)ehh cały mecz wygrywalem... nie ma to jak stracić centralnego obrońce z trójki w bloku obronnym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> 2 drugiej strony widze, ze trening pressingu w meczach, daje efekty z lepszymi w pomocy teamami
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826 |
porażka 3-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale grałem bez 4 podstawowych graczy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|