Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 29 z 72 1 2 27 28 29 30 31 71 72
#368343 11/10/2006 22:38
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Posiadanie pilki w pierwszej polowie 81% a w drugiej 86%
Wynik 0-0

"Po 90 minutach wciąż nie znamy zwycięzcy. Konieczna będzie dogrywka, a teraz zapraszam państwa na kilkanaście chwil przerwy... Co za nerwy! Pani Zosiu! Proszę dwie kawy!"


...karne tez byly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ......pierwszy raz
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#368344 13/10/2006 17:52
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
Mam do was pytanie, jak sobie poradzic z druzyna ktore jak narazie w sezonie ani jednego meczu nie przegrala i gra ustawieniem 5-3-2, ktore ustawienie przeciw takiej druzynie zalozyc i jak mniej wiecej wszytsko ustawic?Zalezy mi na tym aby ten mecz wygrac

#368345 14/10/2006 08:24
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Pokaż staty swoje i "tej" drużyny z ostatniego meczu. Napisz czy grasz u siebie czy na wyjeździe. Napisz jak z formą u Ciebie, czy spodziewasz się wyższych statów niż ostatnio czy nie, jakimi taktykami gracie itd.

#368346 14/10/2006 12:31
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
Moj zespól sie nazywa Brantolka a przeciwnika Virtua Squad, ten mecz gram u siebie, mozesz wejsc na moja lige ale po zespolach powinienes moja lige znalesc.Dzieki KIDD ze sie zainteresowales

#368347 14/10/2006 19:47
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
moim zdaniem jezeli wczesniej nie trenowales/grywales taktyką 5-3-2 lub 4-3-3 nadajaca sie najlepiej do kontry nie ma sensu jej ustawiać tylko na 1 wazne spotkanie, gdyz skutki moga sie okazac mizerne.

#368348 14/10/2006 20:38
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
managerart po 1 Twój rywal nie gra taktyką 5-3-2 tylko 3-5-2. Po 2 - możesz zagrać ten mecz na 2 sposoby:

1) Grając kontrą, ale wtedy musisz mieć wysoką defensywę i podania u swoich obrońców

2) Ustawić tak zespół aby mieć wyższą pomoc od rywala, czyli ustawienie z 3 środkowymi pomocnikami, jednym skrzydłowym do środka, ewentualnie jeszcze ofensywnie ustawionym środkowym obrońcą.


Zalecam 2 sposób. Jednak nawet i on nie gwarantuje zwycięstwa.

#368349 15/10/2006 08:48
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Dziś kolejne zwycięstwo - tym razem 4-0, ale i niestety kontuzja i to aż +5.


A ten zawodnik idzie prawdopodobnie niedługo na sprzedaż:


Johnny Hörborn (66768721)
Lat 22, solidny stan formy
Jest przyjemny, opanowany i uczciwy
Poziom doświadczenia nędzny, przywódca zadowalający.

Narodowość: Sverige
Wskaźnik TSI: 11 430
Pensja: 20 544 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: WENECJA



Kondycja: kiepski Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: słaby Podania: solidny
Skrzydłowy: kiepski Defensywa: mistrzowski
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: słaby

#368350 15/10/2006 10:27
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
[Linked Image]Fast Gold Boys - Baqu Baqu Squad 3 - 4 [Linked Image]

Zobacz mecz: HT Live
Data: 15.10.2006 o 10:30
MatchID: 90082651
Stadion: Mark Loram Funs's Stadium
Widzów: 12000

0-1 Florian Bertram (27)
1-1 Marek Henzel (28)
1-2 Honoré Saint-Germain (35)
2-2 Mickaël Merah (40)
2-3 Honoré Saint-Germain (49)
3-3 Lucien Orange (50)
3-4 Kamil Bolec (63)

[Linked Image] Ireneusz Śmielak (42)
[Linked Image] Mickaël Merah (52)


jak widać mecz był bardzo emocjonujący, miałem słabszą pomoc o dwa poziomy, ale mimo to potrafilem ten mecz wygrać - nie ma to jak dobrze dobrana taktyka :] ( albo fart ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

za tydzien gram z liderem, wiec odrazu wliczam przegraną, chce sie utrzymac na obecnej (3) pozycji aby w przyszłym roku jeszcze bardziej wzmocnic zespół -> awansować, i wreszcie sie utrzymać !

#368351 15/10/2006 14:49
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
A ten zawodnik idzie prawdopodobnie niedługo na sprzedaż:

Johnny Hörborn (66768721)
Lat 22, solidny stan formy
Jest przyjemny, opanowany i uczciwy
Poziom doświadczenia nędzny, przywódca zadowalający.

Narodowość: Sverige
Wskaźnik TSI: 11 430
Pensja: 20 544 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: WENECJA

Kondycja: kiepski Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: słaby Podania: solidny
Skrzydłowy: kiepski Defensywa: mistrzowski
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: słaby [/quote]


Coś koło 4,8-5,2 mln weźmiesz za niego....Jeszcze sezon temu to byś wziął pewnie z 2mln więcej, ale teraz ceny tak spadły że aż głowa boli :/

#368352 15/10/2006 15:19
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
maj new play'a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

długo przecesywalem dzisiejszy rynek i uwazam ze zrobilem niezly zakup za 1 mln zł.

Raúl Toribio (36378844) Lat 36, przeciętny stan formy Jest przyjemny, zrównoważony i uczciwy
Poziom doświadczenia znakomity, przywódca zadowalający.

Narodowość: Espana Wskaźnik TSI: 650Pensja: 3 264 zł/tydzień w tym premia 20% Właściciel: Zephia Ups Kartek: (ta informacja nie jest dostępna w czasie trwania meczu) Kontuzje: (kontuzje nie są pokazywane w czasie trwania meczu)

Kondycja: znakomity Bramkarz: zadowalający Rozgrywanie: fatalny Podania: beznadziejny Skrzydłowy: beznadziejny Defensywa: fatalny Skuteczność: beznadziejny St.fragmenty: przeciętny

mój przyszły treneyro

#368353 15/10/2006 18:05
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Czy niezły??? Dużo ty na tym nie zarobisz....

#368354 15/10/2006 18:05
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Moze zainteresuje CIe mój, jest wystawiony za 700 000:

Iancu Rosoiu (55988623)
Lat 35, znakomity stan formy, zdrowy
Jest kontrowersyjny, z charakterem i nieuczciwy
Poziom doświadczenia solidny, przywódca zadowalający.

Kondycja: fantastyczny Bramkarz: nędzny
Rozgrywanie: przeciętny Podania: przeciętny
Skrzydłowy: nędzny Defensywa: zadowalający
Skuteczność: słaby St.fragmenty: fatalny

#368355 15/10/2006 19:46
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Czy niezły??? Dużo ty na tym nie zarobisz....

Zarabiał nie będzie bo go nie będzie sprzedawał, tylko da pograć sezon i przerobi na trenera. Ja też tak kiedyś zrobiłem, lecz kupiłem zawodnika z zadowalającym przywództwem (ok 300 tys) i po 4 meczach skoczyło mu przywództwo na solidne i wtedy juz sie nadawał na trenera.

#368356 15/10/2006 19:54
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
przywodztwo raczej nie wzrasta doswiadczenie owszem

#368357 15/10/2006 20:37
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Oczywiście...przepraszam za pomyłkę...chodziło mi o doświadczenie.

#368358 17/10/2006 12:40
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Quote
Quote
Tommy Lee napisał:
Czy niezły??? Dużo ty na tym nie zarobisz....

KIDD napisał:
Zarabiał nie będzie bo go nie będzie sprzedawał, tylko da pograć sezon i przerobi na trenera. Ja też tak kiedyś zrobiłem, lecz kupiłem zawodnika z zadowalającym przywództwem (ok 300 tys) i po 4 meczach skoczyło mu doświadczenie na solidne i wtedy juz sie nadawał na trenera.

dokładnie, tyle ze nie chcialem sie bawić w to doświadczenie ( ktos wie jak sie je liczy ) dlatego wolalem juz sypnąc grosiwem na znakomca, gdyz przekwalifikowanie go o wiele mniej kosztuje

#368359 21/10/2006 23:17
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Przed chwila wylosowałem takiego oto juniorka. Jest to jeden z moich najlepszych losowań. Jutro zapewne znajdzie się na liście transferowej.


Paweł Ruśniok (136649810)
Lat 17, zadowalający stan formy, zdrowy
Jest kontrowersyjny, z charakterem i prawy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby.

Narodowość: Polska
Wskaźnik TSI: 1 140
Pensja: 2 640 zł/tydzień
Właściciel: WENECJA
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: słaby Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: solidny Podania: słaby
Skrzydłowy: nędzny Defensywa: przeciętny
Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: przeciętny

#368360 22/10/2006 08:27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Zapraszam do licytacji:


Johnny Hörborn (66768721)
Lat 22, solidny stan formy
Jest przyjemny, opanowany i uczciwy
Poziom doświadczenia nędzny, przywódca zadowalający.

Narodowość: Sverige
Wskaźnik TSI: 12 060
Pensja: 20 544 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: WENECJA



Kondycja: kiepski Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: słaby Podania: solidny
Skrzydłowy: kiepski Defensywa: mistrzowski
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: słaby





Roman Galushka (68647889)
Lat 22, znakomity stan formy
Jest sympatyczny, opanowany i podły
Poziom doświadczenia kiepski, przywódca kiepski.

Narodowość: Rossiya
Wskaźnik TSI: 22 570
Pensja: 32 256 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: WENECJA



Kondycja: kiepski Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: kiepski Podania: solidny
Skrzydłowy: przeciętny Defensywa: światowej klasy
Skuteczność: kiepski St.fragmenty: słaby





Alojz Kocian (130919876)
Lat 18, zadowalający stan formy
Jest sympatyczny, z charakterem i uczciwy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca kiepski.

Narodowość: Èeská republika
Wskaźnik TSI: 940
Pensja: 3 168 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: WENECJA



Kondycja: kiepski Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: słaby Podania: słaby
Skrzydłowy: nędzny Defensywa: znakomity
Skuteczność: kiepski St.fragmenty: nędzny



Zakończenie licytacji wszystkich zawodników we wtorek po godz 21.

#368361 22/10/2006 10:28
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
mecz 3 druzyny ligi z liderem:

Baqu Baqu Squad - Yachpool 3 - 3

Data: 22.10.2006 o 10:30
MatchID: 90082660
Stadion: Arena auf Baqu
Widzów: 16000 [Linked Image]

1-0 Kamil Bolec (13)
2-0 Konrad Mikłosik (24)
3-0 Damian Dwornik (58)
3-1 Mehmet Kögler (80)
3-2 Luis Esteva (87)
3-3 Zbigniew Budniok (88)

[Linked Image] Horatiu Bordea (14)
[Linked Image] Eldar Osim (40)
[Linked Image] Vadim Gîrlea (71)
[Linked Image] Vadim Gîrlea (83)


ehh cały mecz wygrywalem... nie ma to jak stracić centralnego obrońce z trójki w bloku obronnym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

2 drugiej strony widze, ze trening pressingu w meczach, daje efekty z lepszymi w pomocy teamami

#368362 22/10/2006 13:50
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
porażka 3-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale grałem bez 4 podstawowych graczy

Strona 29 z 72 1 2 27 28 29 30 31 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, Lukasz111, rafal08, burbon, Sensei, forty, aker, ANZELMO), 2,779 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,548
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1